Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Dzięki dziewczynki, Iskierko śliczne zdjęcia suuuper, Gonia też ślicznie wygląda a maluszek jest słodki!! ❤️ Zabajona dziś 15dc a co do podwójnej owu to raczej ani razu jej nie było Do zrozpaczonej: Laktowaginal się bierze dopiero po odstawieniu nystatyny bo tak to nuytatyna zabije też te dobre bakterie które się bierze w laktovaginalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko niedługo i Ty Kochana bedziesz miała taki brzusio...... dobra fajnie sie rozmawia, ale zmykam na zakupki......musze kupic spodenki 3/4 ciazowe na upalne dni i klapeczki...... pozdrawiam Was serdecznie i dziekuje za komplementy AnA🌻 Zabajona🌻 Estelka🌻 a dla pozostałych ogromiaste ❤️ miłego dnia:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti - z tego co czytałam, to może tak być, ze są wszystkie objawy owulacji, a jej samej może nie być, ale dlaczego tak się dzieje - nie wiem a może beti dopiero ona będzie ...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona robi sie ;-p TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............01.05.......30.......?...................21m-cy......Trójmiasto Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........27.04.........27.......24.05...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............07.04........30-?.......po 05.05........12 m-cy........? AnA 30............4.05........30............?................9 m-cy........ maklady .......29.04........29-34 ......30.05............8 m-cy.... zachodniopom. enigmaa.............14.04......27.........10.05.........6m-cy...Katowice beti78........25.04............28..........23.05.........16 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.05...........29-30.......07.06..........0 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....24.04........?............?...............10cykl......Morąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko kup sobie też furagin bo zależy jak bardzo masz już zaawansowane zapalenie urosept może nie pomóc juz, ale próbuj, ja tam jak tylko mnie coś zapiecze to już profilaktycznie biorę furagin, jest naprawdę dobry, a nie wchłania sie zbyt dużo do krwi tylko jest wydalany z moczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia przykro mi ❤️ Iskierko dzięki za zdjęcia :) A ja wczoraj miałam termin @ i nic. Plamienia mam już 9 dzień i cyculki nadal mnie bolą. Ps. Nadrobiłam zaległości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
granini - no to może, może ... ale jeśli nie dostaniesz @ jutro to rób betę od razu i od razu do gina; jesli to wczesna ciąża, to najprawdopodobniej dostaniesz duphaston na te plamienia. Ich nie powinno być. Trzymam kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnini, to trzymam kciuki, abyś rozpoczeła już teraz wysyp fasolek!!! Beti, ale furaginu bez recepty mi chyba nie sprzedadzą...kiedys chciałam kupić, bo sunia przeziębiła sobie pęcherz i powiedzieli, że furagin to tylko na receptę Iskierko, mi to chyba brzuszek od żarcia urośnie, a nie od lokatorka :-( chociaż jestm dzielna, trzymam dietę ćwiczę i brzuch robi się coraz bardziej płaski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy od aptekarza Estelko, my z Foli coś o tym wiemy ;) Musisz po prostu spytać. Foli własnie mi się napisało Doli :) jak Ci się podoba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki za kciukaski ale raczej nic z tego - chociaż zawsze jest jakaś nadzieja. Mąż jest w trakcie leczenia i zupełnie nie wiemy jaki jest stan nasionek Zrobię tak jak radzi Zabajona. Jeżeli do jutra nie przyjdzie to zrobię bete. Jadę odebrać paczkę..buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti a jak często badasz szyjkę codziennie? Bo ja też badam i nie rozumiem mojej bo kiedy nie mam na pewno owu bo miałam USG to ona była pieknie obniżona i otwarta a kiedy ma niby być to ona wariuje. Wczoraj najprawdopodobniej miałam owu i jest jeszcze otwarta ale juz nie jest wysoko. Chyba tą szyjką to nie za bardzo można się sugerować co o tym sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, tak szczerze mówiąc to żadne mi się nie podobne ani Foli ani Doli to foli to przez przypadek :) Granini trzymam kciuki :) fajnie by było Estelka, mi urosept zawsze pomagał, nawet cały czas mam w apteczce bo kiedyś mnie brało zapalenie pęcherza co jakiś czas. No i koniecznie sok z żurawiny. Niektórzy leczą to piwem :) A clotrimazolum jeśli nie masz grzybicy to lepiej za dużo nie stosuj bo ci wybije dobre bakterie i mozesz grzybicy dostać choć niektórzy uważają że profilaktycznie trochę można Lactovaginal po nystatynie, niektórzy stosują po każdym stosunku bo sperma ma odczyn inny i tez może przyczyniać się do grzybicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zrozpaczonej, grzybica moze być spowodowana antybiotykami, sztuczną bielizną, nawet tak jak wyżej pisałam czasem mozna dostać po stosunku od spermy taką lekką postać, zawzwyczaj pojawia się w drugiej fazie cyklu przez hormony. Można ją dostać od leków antykoncepcyjnych, hormonalnych, mozna się zarazić na basenie. przyczyn jest masa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli masz rację z tą grzybicą, aż się boję żeby do mnie nie wróciła. Zapobiegam jak mogę. A jak Ty się czujesz Foli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli :) Gosiaczku ja to tak od przypadku. Wczesniej brałam lactovaginal stąd wiedziaąłm ze mam nisko, a wczoraj miałam sporo śluzu 14dc wiec sobie sprawdzialm i znowu była nisko chociaż wcześniej sie uniosla, więc nie wiem już sama jak to jest. Przynajmniej się nie łudzę że jestem w ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia, czuję się w miarę dobrze, łykam tabletki antykoncepcyjne a w przyszły piątek jadę do Łodzi na pierwszy zastrzyk do in vitro. Tyle się dzieje u mnie że nie mam czasu nawet o tym myśleć. A teraz biorę lactovaginal profilaktycznie przez te tabletki antykoncepcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w czwartek muszę zadzwonić po wyniki badań genetycznych męża, trochę sie boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno będzie wszystko dobrze, trzeba wierzyć bo wiara czyni cuda. ( to słowa mojej bratowej, która pokonała chorobę nowotworową)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmiem że u niej juz wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście wszystko ok, oczywiście teraz trochę minie zanim wróci do dobrej formy. Ale najważniejsze że nie ma komórek nowotworowych w organiźmie, i szpik pracuje. Tak się cieszę. Teraz ja spokojnie mogę zacząć swoje fasolkowe staranka, może jak będzie mniej stresów to się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia, mam nadzieję, że się szybko uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że u Ciebie też i wogóle wierzę,że wszystkie dziewczyny pokolei będą ogłaszać dobre nowiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!!! Iskierko fajnie wyglądasz. Estelka, ja też poproszę zdjęcia. Ale, niektórym zazdroszczę. Foli, Zabajona, Enigma wy już mniej więcej wiecie co jest nie tak, a jak nie to macie ustalone co w najbliższym czasie robicie. Co wyeliminować i takie tam,. A ja utknęłam w martwym punkcie i nie wiem co robić. Wszystko przez pracę, nie mam kiedy się wybrać do gina. Dziewczyny, na bocianie zapytałam się dr Szamatowicza co mam dalej robić. Podałam wyniki badań. On odpisał, że trzeba zbadać jajowody. Co jest? Laparo czy to hcg? Nie wiem. I kiedy to się sprawdza? Na początku cyklu czy na końcu? Enigma, jak czytam o Twej suczce to strasznie mi przykro. Mój pies ma teraz 13 lat. Już coraz gorzej słyszy, ma paradontozę. Ciągle ma pyszczek spuchnięty. No i nie ma już jednego oka. Ale jak mu nic nie dolega, to jest bardzo żywy. Gania gołębie na działce jak szczeniak! Aż nie chce mi się pisać co to później będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, mi to chyba nie ma czego zazdrościć bo mam in vitro i też nie wiadomo czy się uda a w końcu to ostatnia możliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka - to badanie to hsg :) Zarówna laparoskopie i hsg robi się w I fazie zaraz po miesiączce. Po pierwsze, żeby nie przenieść lekko złuszczającej się śluzówki w jajowody (co następuje po troszkę w II fazie), a po drugie, żeby w razie czego nie wypłukać zapłodnionej komórki, bo przecież to się zdarza. Często lekarze od razu zalecają laparoskopię, bo podczas niej można zrobić hsg. Jak znajdą się zrosty, czy inne przeszkody do usunięcia - to robią to za jedną narkozą. I w sumie jeden strach. Ja niestety mam to rozdzielone, najpierw było hsg, a 19 lipca laparoskopia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Zabajona. To w takim razie wybiorę się do gina pod koniec cyklu. Foliku a skąd u Ciebie pesymizm. Przecież wiadomo jakie są szanse in vitro. Ale są i to się liczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - przyznam szczerze, że naprawdę nie ma czego zazdrościć, tyle przeszliście i wiele jeszcze przed wami :-o Niemniej ważne, że macie jakiekolwiek szanse, a to zawsze coś. Nie próbuję nawet wczuwać się w twoją sytuację, bo to niemożliwe, nikt nie wie, co możesz czuć tak naprawdę. Dlatego żywię do ciebie ogromny szacunek i podziw, że masz siłę, wiarę i nadzieję po takim czasie i po tylu smutkach. Modlę się żeby czerwiec był tym miesiacem kiedy w końcu na twojej twarzy pojawi się łza wzruszenia i szczęscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko, dziękuję za zdjęcia, pięknie wygladasz! zabajona, fajny wierszyk:) ja mam teraz etap rezygnacji..... myślenie typu: jak nie to nie... a przecież nic poważnego jeszcze nie zaczęłam robić... no nic czekam teraz do wizyty męża u androloga, potem zobaczymy.... i na dodatek mój mąż gdzieś wyczytał, że po tych powikłaniach pogrypowych, które miał niedawno proces powstawania prawidlowej spermy może się przesunąć o 2,5 miesiąca... więc teraz nie wiadomo, czy to całe planowanie itp coś daje:( i jak tu robić badania spermy, jak moga być spaczone po chorobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×