Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Gość Do Foli
Foli trzymam za Ciebie kciuki bo jestes na prawdę bardzo fajną babką (z resztą wszystkie dziewczyny na tym forum są fajne :-)) i wierzę że to już ostatni krok i za pare dni zobaczysz na tescie dwie piękne krechy.Życzę Ci tego z całego serca. Ja po wielu niepowodzeniach przygotowuję się psychicznie do ICSI na jesień (chyba też w Gamecie) i mam nadzieję że nam też się uda :-) Trzymaj się, wszystko będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku - ojej, giziam Cię po główce. Może inne owocki będą Ci podchodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
granini 🌻 dzieki, nie wiem, czy owoce podchodzą, bo jak pomyślę nawet o moich ukochanych truskawkach to mnie \"mgli\". Nie ma niczego takiego, po czym mnie nie \"mgli\". A rano z dnia na dzień coraz gorzej. A! i dzisiaj próbowałam krakersa przed wstaniem z łózia. NIE PODZIAŁAŁ, a wręcz pogorszył sprawę :-o Ale wytrzymam, muszę, w końcu to wymarzona i mocno wyczekana ciąża ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, granini, Elusia, Zabajona dzięki bardzo :) Do foli, no to w takim razie ja też trzymam kciuki za jesień :) Ja jak dotychczas jestem bardzo zadowolona z Gamety, mam nadzieję że się nam uda. Zabajona, widzę że twoja fasolka daje ci nieźle popalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano daje popalić Foli :-D Tak marzyłam, tak marzyłam .... i se wymarzyłam mdłości :-D Jednak marzenia sie spełniają Foli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! Ale sie namieszało na tym naszym forum.... Elusia- GRATULUJE bąbelka!!!!!!! :-) Enigma- paskudna sytuacja ale może tak jak piszą dziewczyny najpierw porozmawiaj z mężem... kup butelke dobrego wina... usiądźcie i porozmawiajcie od serca... i wtedy zadecyduj co dalej :* dla Ciebie, trzymaj się kochana... Foli- trzymam kciuki za Ciebie i naprawde wierzę że wam się nareszcie uda!!!! Powodzenia :-) Zabajonku- hehe ale Ci dokucza ta Twoja fasolinka :-) ale na szczęście mdłości nie trwają całą ciążę i już niedługo będziesz chodziła na spacerki z opgrooomnym brzusiem :-) A właśnie, urusł Ci już troszke brzuszek? Bo to już chyba 7 tydzien? :-p A u mnie yyyy? nie wiem który mam dzień cyklu, nie wiem kiedy owu hehehehe zrobiliśmy sobie z mężem wakacje :-) piękna pogoda i upał nareszcie więc moze jutro nad wode gdzieś wyskoczymy :-) Pozdrawiam i życze miłego long weekendu ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! Ale sie namieszało na tym naszym forum.... Elusia- GRATULUJE bąbelka!!!!!!! :-) Enigma- paskudna sytuacja ale może tak jak piszą dziewczyny najpierw porozmawiaj z mężem... kup butelke dobrego wina... usiądźcie i porozmawiajcie od serca... i wtedy zadecyduj co dalej :* dla Ciebie, trzymaj się kochana... Foli- trzymam kciuki za Ciebie i naprawde wierzę że wam się nareszcie uda!!!! Powodzenia :-) Zabajonku- hehe ale Ci dokucza ta Twoja fasolinka :-) ale na szczęście mdłości nie trwają całą ciążę i już niedługo będziesz chodziła na spacerki z opgrooomnym brzusiem :-) A właśnie, urusł Ci już troszke brzuszek? Bo to już chyba 7 tydzien? :-p A u mnie yyyy? nie wiem który mam dzień cyklu, nie wiem kiedy owu hehehehe zrobiliśmy sobie z mężem wakacje :-) piękna pogoda i upał nareszcie więc moze jutro nad wode gdzieś wyskoczymy :-) Pozdrawiam i życze miłego long weekendu ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! Ale sie namieszało na tym naszym forum.... Elusia- GRATULUJE bąbelka!!!!!!! :-) Enigma- paskudna sytuacja ale może tak jak piszą dziewczyny najpierw porozmawiaj z mężem... kup butelke dobrego wina... usiądźcie i porozmawiajcie od serca... i wtedy zadecyduj co dalej :* dla Ciebie, trzymaj się kochana... Foli- trzymam kciuki za Ciebie i naprawde wierzę że wam się nareszcie uda!!!! Powodzenia :-) Zabajonku- hehe ale Ci dokucza ta Twoja fasolinka :-) ale na szczęście mdłości nie trwają całą ciążę i już niedługo będziesz chodziła na spacerki z opgrooomnym brzusiem :-) A właśnie, urusł Ci już troszke brzuszek? Bo to już chyba 7 tydzien? :-p A u mnie yyyy? nie wiem który mam dzień cyklu, nie wiem kiedy owu hehehehe zrobiliśmy sobie z mężem wakacje :-) piękna pogoda i upał nareszcie więc moze jutro nad wode gdzieś wyskoczymy :-) Pozdrawiam i życze miłego long weekendu ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku współczuje Ci tych mdlości kochana, a jednocześnie marze żeby mnie dopadły takie mdłości hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BER
WITAM DZIEWCZYNKI NO NARESZCIE UDAŁO MI SIE WAS ODNALEŚĆ BO MI COŚ KOM SZWANKUJE MELDUJE ŻE UNAS WSZYSTKO OKEJ FPLI CIEKAWA JESTEM CO TAM U CIEBIE CZY JUŻ JESTEŚ PO ZABIEGU ZABAJONKU A LEKARZ PRZEPISAŁ CI COS NA MDŁOŚCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Ber, u nas tu troche smuteczków, jak poczytasz zaległości to zobaczysz, Foli już jest prawie na finiszu, a z tego co wiem to Zabajonek nic nie ma na te mdłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BER
MAM NADZIEJE ŻE WSZYSKO SIĘ UŁOŻY I SŁONKO ZAŚWIECI KAŻDEJ Z WAS BO JESTEŚCIE NAPRAWDĘ CUDOWNE POZDRAWIAM I ŻYCZĘ MIŁEGO WYPOCZYNKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 🌻 my dzisiaj byliśmy na zdjęcu szwów po cięciu. Mały oczywiście całą drogę przespał - uwielbia jazdę samochodem :) Foli, kciukasy mocno zaciskam. Oby te dwa tygodnie jak najszybciej minęły i dołącysz do klubu zafasolkowanych. Elusia - gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!! Dużo zdrówka życzę i sił na nadchodzące miesiące 🌻 Enigma - dziewczyny maja rację. Często rzeczy nie są takie, jak nam się z pozoru wydaje. Taka sytuacja wymaga zastanowieia i przemyślenia. Nie podejmuj pochopnych decyzji i wróć do nas, jak tylko będziesz miała ochotę ❤️ Dla pozostałych 🌻❤️ Jejku, dziewczyny, kocham tego mojego szkraba nad życie, ale wiecie, jak mi bardzo brzusia brakuje!!!!!!!!!!!!! Pozbawili mnie go tak nagle i jakoś nie mogę się otrząsnąć. Tulę małego, a jednocześnie po brzuchu się głaszczę... Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Aniu buziaki dla Twojego małego szkraba, ja sie powolutko z Wami żegnam do poniedziałku bo mam długi weekendzik, odezwe sie do Was w poniedziałek mam nadzieje że zaświeci na forum słoneczko i że Tobie Enigmusia się poukłada wszystko....udanego weekendu kobitki trzymajcie się papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :-D Zabajona - szczerze współczuje tych mdłości :-( Ja to nawet zębów nie mogłam porządnie umyć bo od pasty zaraz mi sie robiło potwornie niedobrze :-) Nie pomagały mi żadne \"cudowne\" sposoby - po prostu męczyłam sie tak gdzies od połowy marca do początku maja. Potem już tylko sporadycznie mi się zdarzało,ale to już było bardzie \"lightowo\" :-D Ja sie tak po cichutku cieszyłam troszkę z tych mdłości, bo miałam nadzieję, że świadczą o tym, że z ciażą jest wszytsko OK i że niedługo będe mogła wstac z łóżka i chodzic ;-) Enigma - dziewczyny napisały już tyle mądrych rzeczy, że mi zostało tylko mocno Cię przytulić i ucałowac 👄 Elusia - gratuluje dwóch kreseczek 🌻 🌻 🌻 Aniu - ja tez na poczatku nie mogłam się przyzwyczaić, że juz nie mam brzucha. Jak oglądałam zdjęcie Twojego Skarbeczka to mi sie tak zatęskniło za takim maluszkiem. Mój to juz poważny mężczyzna - 7,5 msc :-) Niedługo będe torta szykowac na roczek :-D Foli - \"rozmawiałam\" z synkiem i obiecał trzymać kciuki za Ciebie. Na razie umie robic tylko \"pa pa\" i klasać w dłonie, ale może to tez sie przyda ;-) Ja również będe sie modliła o to by wszytsko poszło jak najlepiej - a za 2 tygodnie pochwalisz się dwoma kreseczkami a troche później dwoma maluszkami :-) A ja w sumie mam dzisiaj małego dołka - bylismy z małym u lekarza i rehabilitacji ciąg dalszy ...Na dodatek pojawił się przykurcz mięsni szyi po prawej stronie i z tym tez będzie trzeba cos zrobić - tzn. wyćwiczyc to. Na początku były problemy z lewą strone - 2 msc ćwiczeń to wyrównało a teraz coś czuję, że będzie powtórka z rozrywki :-( Pocieszeniem małym jest to, że lewa strona ciała jest sprawniejsza ale jakos mnie to średnio cieszy. Lekarz powiedział, że te problemy wynikaja z tego, że system nerwowy Pawełka rozwija sie nieharmonijnie :-( Coś czuję, że zima nas zastanie a my dalej na tej rehabilitacji 😭. Trudno - pocieszam sie tym, że jak widze z jakimi biednymi i chorymi dziećmi ludzie przychodzą na ćwiczenia to ja powinnam codziennie dziekowac na kolanach, że u nas jest tylko to . Teraz zmykam do maluszka - całuski dla Was Kobietki i dla Waszych narodzonych i nienarodzonych maleństw tez 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie bardzo serdecznie:-) słoneczko pieknie świeci, więc już czuję wakacje:-) rzadko bywam ostatnio ale mam nadzieję, ze jestem usprawiedliwiona tym że pisze pracę i siedzę do późna nad nią ufffff. ;-) Foli❤️, strasznie mocno trzymam za ciebie kciuki, mam nadzieję, ze pod koniec czerwca będziesz świętować wspaniałą nowinkę i nas zarazisz nią również:-)🌻 Zabajonku❤️, widzę , że masz przeboje w pracy, współczuję i rozumiem, mam nadzieję, że wszystko sie wyprostuje, a my w końcu twój brzuszek ujrzymy:-) już sie nie mogę doczekać kiedy zobaczę Cie w ogromnym brzucholku:-):-)🌻 Aga❤️, przykro mi że z malutkim jest dalej rehabilitacja, ale nie poddawaj sie z pewnością niedługo ułoży sie i będzie twój babelek biegał z łopatką i wiadereczkiem do piaskownicy:-)🌻 Jachcefasolkę❤️, no to działaj na tych wakacjach:-), mam nadzieję, ze będą owocne:-) trzymam kciuki🌻 enigma❤️, napisałam Ci email, nie smuć sie maleńka:-)🌻 ja sobie nie wyobrażam forum bez Ciebie, więc wracaj tu do nas, bo co ja będę czytać wieczorami, kto mnie będzie rozśmieszał fajnymi tekstami? :-(, przytulam Cię strasznie mocno🌻 ❤️ 🌻 a ja kończe pracę mgr, we wtorek będzie do druku, już zapisałam się na egzamin dyplomowy-mam troszkę pietra , to w końcu Politechnika, pytają ze wszystkiego z pięciu lat, a komisje potrafią być, hmm, trudne..., ale mam nadzieję, ze będzie ok:-) no i uzupełniam tabeleczkę, bo rozpoczęłam nowy cykl już bez tabletek antykoncepcyjnych:-) hurrraaa, bo już miałam ich dosyć, no i w lipcu na wakcje jadę, na Mazury i nad morze:-) to już za dwa tygodnie i mam nadzieję, ze Foli doda mi nadzieji ogłaszając wspaniałą fasolkową nowinkę:-)🌻 wpadnę wieczorkiem:-)👄 TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......30.......?...................20m-cy......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........24.05.........27.......20.06...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............03.06........30-?.......po 01.07........14 m-cy........? AnA 30............4.06........30............?................10 m-cy........ maklady .......29.05........29-32......30.06............9 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............03.06......25-27......29.06........8 m-cy...Katowice beti78........16.05............21-28..........??.........17 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.05...........29-30.......07.06..........0 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg JaChceFasolke.....14.05......21.....03-04.06.....13m-cy.....Chorzów dla wsystkich mamuś🌻 dla brzuchatek❤️ i dla starających się👄 :-) no to podzieliłam po równo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, wrócilam dzisiaj bo lekarz nam powiedział ze nie ma przeciwskazań, jechaliśmy długo bo bardzo wolno. O 9.30 poszłam na tranfer, w sumie mam 6 zarodków, 2 podane 4 zamrożone. Widziałam na monitorze, są piękne :) Lekarz powiedział że są bardzo ładne, podzieliły się ładnie i teraz wystarczy czekać. mówiłam mu że boli mnie brzuch okazało się że trochę płynu zostało po pęcherzykach i muszę uważać bo mogę być przestymulowana, ale narazie nie jest źle. A zarodki mam na zdjęciu :) w domku ale staram się nie przywiazywać zanadto. No w kazdym bądź razie teraz jestem w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ciesz się zbyt szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - ale super :-) Teraz tylko zostaje ci za jakies 2 tygodnie napisać \" SĄ DWIE GRUBIE KRECHY\" :-) :-) :-) Trzymaj się cieplutko ( a może w ten upał powinnam napisac trzymaj sie chłodniutko :-P ) i uważaj na siebie. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga :) Ja trzymam kciuki za malca, żeby rehabilitacja szła sprawnie. W sumie to szybciej niż 2 tygodnie bo za 11 dni mam zrobić test z krwi, takie przykazanie z kliniki bo trzeba odłożyć leki jeśli się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten ktoś kto wpisał sie nademną to niech lepiej idzie spać a nie pisze takie głupoty 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha - czyli 26 czerwca w końcu będe pić na Twoją cześć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, zawsze się jakiś debil znajdzie, trudno. ja się cieszę chocby dlatego że mam to wszystko za sobą narazie, ten stres i ból i chce myśleć pozytywnie ale dopuszczam myśl że może się nie udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA- jedyny plus tej rehabilitacji to to, że sobie jeszcze jakiś czas popatrze na pana rehabilitanta :-P Idę spać, bo zaczynam chyba głupoty pisać. Miłej nocy Foli - żeby Ci się przysliły jakies słodkie bliźniaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam że zrobię test domowy w dniu imienin męża bo akurat 114 dni minie ale lekarz powiedział, że mam iść na betę i mu zadzwonić zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, a tobie pan rehabilitant w przyjemniejszych okolicznościach :) żartuję Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.... Foli witaj w gronie przyszłych mamus, innej opcji nie ma..i mysl pozytywnie, udało sie na bank...❤️ do pomarańczowego nicka niech ucieka, nie potrzebujemy złośliwców tutaj....😠 Aga buziaki dla Pawełka❤️ ja jutro zaczynam 22 tydzien, 1lipca na usg 4D CIAGNIE SIE JAK CHOLERA......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze ci powiem Foli, że ja się tak nakręciłan na ten Twój zabieg, że nie dopuszczam innej mysli niż ta, że sie powiodło :-) A mąż dostanie prezencik 3 dni wcześniej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×