Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Enigma ale się uśmiałam :) Gratuluję pomysłowości. Pedagog... ❤️ Fantusia 21 tak to już jest... co miesiąć nowa nadzieja ale jak przyjdzie @ to strasznie boli ❤️ Pozdrawiam Was z paskudnie upalnego Wrocławia. W Gdyni to zawsze chłodny wiaterek ale tu to nie ma czym oddychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja przed chwilką zrobiłam test i wyszły 2 kreski, 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Pedagog. Kolejny cud :-D Więcej nie napiszę bo padam z gorąca :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedagog!!!!! gratuluję!!! o jacie ❤️ ale się cieszę!!!!!!!!!!!!! aż mam dreszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedagog ❤️ ❤️ ❤️ Jezzzzzzzzzzu :) ja kukałam na ten 2gi topik:) i czekałam na wieści Superrrrrr:):):):):):):) hurraaaaaaaaaaa:):):):):):):) granini ❤️ franusia ❤️ sabra ❤️ odzywaj sie częsciej:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie! Pedagog GRATULUJĘ !!! 🌻 Dzis poczułam się troszkę lepiej. Jutro jestem umówiona a wizyte u gina. Tak sobie liczyłam,że dzidzius ma około 5tygodni :) Próbuję wszelakich metod na mdłości ale jeszcze nic konkretnego nie wynalazłam. Dzis zaopatrzyłam się w sucharki i krakersy...zobaczymy czy pomogą. Dziewczyny jesli to możliwe,to ja też poproszę o Wasze fotki silve25@o2.pl Dziękuję z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedagog ale masakra :) cieszę się niesamowicie, gratuluję ale mi humor poprawiłaś bo samopoczucie mi dzisiaj szwankowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silve mnie też mdli, ja po prsotu wtedy wcinam co się da i jak dotąd pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedagog ogromne GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!! Jak wczoraj napisałaś, że tak Cię brzuszek ćmi, ale tak leko, że nie musisz niczego brać to od razu pomyślałąm, że to jest TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo sie cieszę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laseczki:) wiecie co, to jest jednak szczesliwy okres dla tego topiku:) tylu kobietkom się udaje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, niestety u mnie dużo pracy i nie mam kiedy zaglądać:( Pedagog gratuluję super!!! Szczęśliwy ten topik ostatnio:) A ja do dziewczyn w ciąży z prośbą....bo wiecie co...może udzielicie mi trochę tych waszych mdłośći..hihi...nic mi nie jest czuję się rewelacyjnie, żadnych mdłości, smaczków itp...koleżanki, które były w ciąży nie mogą się nadziwić i co chwila mi coś wymyslałam a ja nic z tego nie przerabiałam...chociaż jedna poranna mdłość by mi się przydała:) aaa no jedno mam mąż twierdzi, że urusł mi biust...hihi...pozdrawiam i życzę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej babeczki ja też poproszę o zdjecia. Do mnie jakoś nic nie dociera a wiem, że przynajmniej co niektóre mają mojego maila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babolki, włąsnie dowiedziałam sie od Pedagog na gg o dwóch kreseczkach alez sie ciesze GRATULUJE CI KOCHANA !!! super wiadomość, zajże późnie bo mam nawał pracy - buziaczki dla wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Właśnie dzisiaj dorwałam kompa i zajrzałam do Was a tu taka cudowna wiadomość:) Pedagog- ogromne gratulacje, życzę dużo zdrówka❤️ Mnie nadal brzuch pobolewa ale juz nie tak jak na początku, czasem mnie ćmi jak na @, za to cyce ma mi rozwalić mam już chyba rozmiar większe hi hi;) Za tydzień idę do gina, mam nadzieję że zobaczę już coś więcej:) Pozdrawiam serdecznie❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha... bo zapomniałam, bardzo dziękuję za maile i fotki, dzięki za pamięć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Wszystkim :) Dzis zastosowałam sie do porad książkowych a właściwie zaczęłam juz wczoraj - przed snem zjadłam parówkę drbiowa i 2sucharki, a dzis (jeszcze w łóżku) schrupałam sucharka...na razie nic mi nie jest i mdłości nie czuję. Foli jak ja mam mdłości,to nie ma mowy o jedzeniu bo od wszystkiego mnie odrzuca. Ja w ogóle nie mam apetytu. Zapomniałam dodać,że lekarz mi na mdłosci podpowiedział picie coli albo wina musującego w niewielkich ilościach. W ogóle to jak powiedziałam mu,że mam mdłości,to odpowiedział,że się cieszy bo to dla niego oznacza,że ciąża rozwija się po jego mysli. Judytko mdłości to nic fajnego...szczególnie jak daja o sobie znac przez cały dzień . p.s. Raz jeszcze proszę o fotki 🌻 Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silve przypuszczam, że to nic fajnego mdłości ale wiesz tak nie czuć nic...a ja się tyle naczytałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki! Silve - to jedyne co pociesza przy mdłościach to to, że jest to jakimś pozytywnym znakiem i że hormonków jest tyle co trzeba, żeby ona sie utrzymywała sama bez wspomagaczy. NIestety, na mnie te książkowe sposoby, ani porady lekarza, ani kombinowanie nie działały. Już ponad 6 tygodni morduję sie z mdłościami, a od 3 tygodni z dodatkami w postaci ..... no wiecie. Maluch szaleje jak widać, a matka się morduje :) Normalnie boję się jeść i nie jeść, boję się pić, a o niepiciu nie ma mowy, bo trzeba jak najwięcej. Ja chyba będę się mordowała dłużej niż do 12 tygodnia. Dzisiaj zaczęłam 13 tydzień, a samopoczucie z lekko lepszego wraca na te sprzed miesiaca :-o I te bóle brzucha są w dni, kiedy źle się czuję. Można to tłumaczyć różnie, że macica rośnie, młode się rozpycha, albo po prostu moje podroby już mają dość tych mdłości i postanowiły, że będą mnie bolały. Chciałam żyć aktywnie, spacerować na swieżym powietrzu, a tu gawno. Plackiem leżę jak tylko wejdę do domu, obiad nie wchodzi, a jak wejdzie to zaraz wychodzi z powrotem. :p no i weź nie oszalej. Ale mimo wszystko jestem szczęśliwa. Wczoraj dowiedziałam sie, że moja kumpela z \"młodości\" (lata podstawówki i szkoły średniej - ale w roli sąsiadki z klatki rodziców) tez jest w ciąży, a żeby było śmieszniej niemalże tyle samo co ja, termin porodu ma na 27 stycznia (ja na 30-31), ciąże prowadzi także u lekarza z wojewódzkiego (tam są najlepsi) i tam będzie rodziła :) uśmiałam się, bo jeszcze się spotkamy w drzwiach gdzieś tam :) ciążę znosi identycznie jak ja :) he, he, a najzabawniejsze jest to, że kontakt nam się urwał po naszych ślubach, a w zasadzie już po jej slubie 4 lata temu. Nie spotykamy się na kawkach, ale mamy kontakt sms-owy :) od czasu do czasu. Ale zbieżność, co? A zgadały się o nas nasze mamy, które są sąsiadkami :) Też się uhahały po uszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczny! Fajnie tak się czyta o tych objawach ciążowych i tak miło wspomina. Powiem wam szczerze ze brakuje mi mojego brzuszka i tych ukochanych kopniaczków w żebra. Ciesze się że mały jest już ze mną mogłabym non stop siedzieć i obserwowac go. Stroi takie rózne minki że szok ale jak tak patrze na kobietki w ciąży to tak ciepło mi się na serduszku robi :) Pedagog - moje gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 bardzo się cieszę że i w końcu tobie się udało. Ostatnio na forum ładny wysyp fasolek :) bardzo mnie to cieszy :) A mój synuś jest niemożliwy ostatnio!!!! Od dwóch dni karmię go o 20 wieczorem potem kąpiel i do spanka. Powinien obudzić się o 23 na kolejne karmienie potem o 2 i o 5 nad ranem. A ten szkrab mały robi tak że budzi się dopiero o 4-4.30 nad ranem. Ja byłam wczoraj w szoku a dzisiaj powtórka. Tak w ogóle to zauważyłam że on zaczyna się ślinić na zęby i gryźć rączki dziąsełkami. I zastanawiam się czy to nie za wcześnie trochę? Już teraz coraz mniej śpi a więcej chce aby się nim zajmować. Uwielbia jak się z nim rozmawia czy mu się śpiewa. Wtedy śmieje się od ucha do ucha i gaworzy po swojemu. Wczoraj z Przemem mieliśmy niezły ubaw z niego na spacerze. ;) Pozdrawiamy 🖐️ 🖐️ P&P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona jak czytam o Twoim samopoczuciu to zastanawiam się czy u mnie też się tak długo utrzyma. Mam nadzieję,że już gorzej nie będzie :) Wczoraj zaczęłam czytać książkę \"Macierzynstwo\" Pauli Spencer i cholernie mnie wciągnęła. Wszystko co chcę i powinnam wiedziec jest napisane fajnym językiem.Jednym tchem przeczytałam rozdz. I - Pierwszy Trymestr :) ...w kazdym razie jestem troszeczkę mądrzejsza. Zabajona ja też chciałam życ aktywnie ale nie udało mi się wyjsc na porządny spacer jak dotąd. Judytko ja mysle,że czujesz \"coś\" a mdłosciami się nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, mój mały, też bardzo wcześnie zacząl się ślinić i pchać wszystko do buza, a za pare dni skończy 7 miesięcy i ząbków jeszcze nie ma. BARDZO PROSZĘ O ZDJĘCIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello:) Dzis dzwonił moj maz i zapytała czy Jestem juz mamusią?:) A ja ze nie wiem...... hmmm... jeszcze tydzien i będę wiedziała.... no i pewno we wtorek punktualnie intercity @ przylezie:P Bardzo sie cieszę Ze Pegagog zafasolkowała:):):):) Co za szczęscie:) Mam nadzieje ze jak wróci Estelka z wakacji to moze tez zdarzy sie cud?:) Jednak wszystko moze się zdarzyć:):):):) miłego dnia babolki:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko nie ma sprawy tylko podaj maila lub zapraszam na nasza stronke na bobasach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedagog GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cieszę się dziewczynki, że tak jedna po drugiej ma takie wspaniałe wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, właśnie byłam na bobasach i widziałam Patryczka, prześliczny jest!!!!!!!!!!!!!! Aż mi ochota przyszła na takie maleństwo, tylko jka mi sie przypomni poród i ten ciagły lek i zagrożenie w ciąży to się powstrzymuję jeszcze przed następnym dzidziusiem. Acha, Patryczek ma taki sam pomarańczowy rożek jak Mój Mateuszek :) Mateusz pozdrawia Patryczka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Kobitki! Ja dziś umieram kolejny dzień męczarni gdy wszyscy są na urlopie z mojego teamu a ja sama :( Umieram... Ale już mi lepiej boooo własnie przeczytam PEDAGOG GRATULACJE!!! ❤️❤️ Jesdnak cuda się zdarzają!!! Hurrrrrra Ja być moze pójdę dziś do ginki o ile przyjmuje i nie siedzi na urlopie bo wg mnie owu znów nie było i jestem ciekawa co sie dzieje. Pozdtrowionka dla wszystkich babolków \\Enigmuś jeszcze TYLKO tydzień!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Tu Kasia, jak dawno CIe nie było co u CIebie? witam wszystkie kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×