Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Nadziejka, przestań nie powinno ci być glupio, właśnie dlatego napisałam ze ja też się nakręcałam juz po pierwszym miesiacu starań, żeby ci nie było głupio. To jest normalne, że jak czegoś chcesz bardzo to jest ciężko jak to nie wychodzi. Ale nie martw się powód do zmartwień jest gdy nie udaje się pół roku to wtedy jest juz jakieś ryzyko, że coś jest nie tak. Wcześniej nie ma się co martwić. chociaż jak się poczyta ile osób ma problemy to jak tu się nie martwić? Enigma, oj chciałabym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli, marudź jak najwięcej, nie przejmuj się, wczuwamy się w Twoją syuację:) masz nadzieję i rózne obawy jednocześnie, każdy to rozumie:) Estella, jak ja Ci zazdroszczę tego wyjazdu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli -przestań, kibicujemy sobie nawzajem, po to jest to forum. A ja w poniedziałek co robiła, hę ? ;) i ten link od lekarza ;) powiem ci, że ja czułam stresa, scisk w żólądku i gardle, tak bardzo chciałam, żeby to było to. Niestety jak przyszła @ to poczułam sie kreytńsko i pomyślałam, że głupia byłam marząc że mogło się udać w pierwszym cyklu po hsg. Widocznie u mnie problem tkwi gdzie indziej. Może to te zrosty okołojajowodowe ... nie wiem, może w ogóle jajowody nie wychwytuja moich jajeczek, po prostu masa pytań i ciągłe wbijanie do głowy, ze jest problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli:) mi clo własnie wydluzył cykl do 28-29dni natomiast jak przestalam go stosowac to cykle miałam ostatnio 25dniowe:P Tylko ten ostatni o dziwo miał 27dc bo owu była 13 i ja czułam a zas przytulanki były wtedy 10dc i 14dc wiec nic nie wyszło. A byłam przekonana ze owu będzie 11dc a tu znowu wybryk natury:P Wczoraj miałam 12dc i chyba była ta owu ale do konca to nie wiadomo:) Wiec clo raczej wydłuza cykl:P a napewo nie skraca:P No ale jak bierzesz duphaston to on moze wydłuzyc, bierzez????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli, my siez pewnością nei pogniewamy że nas tak nakręcasz, tak samo jak Ty pragniemy by nam wszystkim się udało a kolejna z nas która zaciąży dodaje sił i nadzieji kolejnym dziewczynom, więc my bardzo oczekujemy dobrych nowinek:-)👄🌻❤️ cześc pozostałym śpiochom :-P a ja dziś obudziłam sie o 4 nad ranem i zaczęłam sie nudzić, a co trzeba zrobić jak nie możesz spać i nudzisz się? zbałamucić mężusia:-) hahahahha więc go zbałamuciłam na seksik:-) było bardzo fajnie zasnęłam szybciutko, a nawet mężuś spóżnił się parę minut do pracy:-) hihiiii ale on lubi takie pobudki(często mnie bałamuci dwa razy w nocy :-) ) ptaszki ćwierkają bo się już obudziły a my ........:-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli nawijaj ile chcesz a my jesteśy z Tobą :) Emika jakie ciekawe rzeczy piszesz :D U mnie już dawno tak nie było...chyba trzeba to zmienić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli brak @ i podwyższona temp. to dobre oznaki. A jak długo czeka się na wynik bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana ja wiem że wy tak nie pomyślicie, ale ja i tak będę się głupio czuła, cieszę sie ze mam kogoś z kim mogę to przezywać. Mój mąż mi wczoraj co prawda powiedział, że to że on nie przeżywa teraztak jak ja to nie znaczy że mu nie będzie przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, rany, to może być ciąża :-) i nie przejmuj się, że nakręcamy się razem z Tobą, każda z nas się nakręca, lubi sie nakręcać ;-) i chce żeby to nakręcanie się miało efekt w postaci dwóch kresek!!!! i mam szczeera i glęboką nadzieję, że u Ciebie ten efekt będzie już teraz!!! A jak Twoje piersi? nie wiem czemu, ale ja zawsze szukam objawu ciążowego w piersiach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny, enigma nie biorę duphastonu a clo tez teraz nie brałam. Clo nie wpływał raczej na moje cykle, myślałam ze po odstawieniu moze mi się wydłużył cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliś mało mam czasu żeby pisać, ale czytam na bierząco mam kafe otwarte i odświeżam non stop, kochana tak bardzo bym chciała żeby to była ciąża Boże Foli życzę CI tego !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a MI MĄŻ wczoraj pwiedziłał, że nie wierzy, że uda nam się naturalnie :-( i nie rozumie czemu ja tak na siebie uważam w drugiej fazie cyklu, bo na saunę nie, sztangę dźwigać ;-) nie...a ja zawsze mam tą iskierczke nadziei, może naiwną, ale cóż zrobić, taka jestem...jeszcze pod koniec zeszłego tygodnia tak bardzo nie bolały piersi, że nawet jak szłam, to ból był ogromny, były wielkie ...ale od poniedziałku stopniowo spadły, przestały boleć...wniosek: progesteron spada, czas na @ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06.......10kg......Maja......97cm Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........19.05.06......10kg .....Oscar....103cm Paula24........Poznań........02.06.06......16kg.....Patryk....103cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........03.08.06 ..6kg......córeczka.........? Iskierka.......Siedlce.............21.10.06......1,5kg......??????.....???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......34.......?...................20m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........02.04.........28.......30.04...............18 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 27.02.........37..........?..................16m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Dioda30............?.......30-31..........?....................3 m-ce........? Silve26............07.04........30-?.......po 05.05........12 m-cy........? AnA 30............5.04........30............?...............8 m-cy........ Maklady .......01.04........29-34 ......01.05 ...........7 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa.............14.04......27.........10.05.........6m-cy...Katowice beti78........31.03............28..........28.04.........15 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01..........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ kkkkasia.........15.03...........28.........12.04........1,5roku ...W-wa gosiaczek76......24.04..............................10cykl......Morąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA III
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561 Z Sycylii..............Ania..................lew..........27..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelka27:-) 🌻 ciekawe? :-) Estelka, mówisz, że jak piersi są jak balony i bolą to progesteron jest wysoko, a mnie już ponad miesiąc bolą, powiekszyły się(ale to chyba przez tabl. anty:-( ) czyli progesteron mam wysoki? w ogóle nie jestem zadowolona z tego poprzedniego cyklu, co ciągle zapominałam o czasie wziąć pigułkę, raz nawet 2 godziny się spóźniłam, teraz tego pilnuję, @ się skończyła, była bardzo mało obfita a dziś temp. 37,03 oC pod językiem badana, no ale nie przejmuję sie tym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jakoś nigdy nie bolą przed @ czuję różnicę jedynie taką, że są pełniejsze ale bolały mnie moze 2 razy w zyciu. estelka nigdy nie wiadomo, zdarzają się cuda, u mnie to byłby cud. Ja chyba tak się boję tej bety bo boję się wyniku, jak test nie wyjdzie to zawsze mozna mieć nadzieję, że za wcześnie robiłam a przy becie nie ma ściemy. teraz sie nakręcam ale humor mam dobry i nie denerwuję się wcale. chyba dobrze mi nawet z samą myślą, że mogę być w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, od tabletek mogą boleć. A nie kusi cie zeby je odstawić i jednak próbować naturalnie? mnie by chyba kusiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt - sama świadomość, że może się być w ciąży jest miła :-) dlatego napisałam, że lubimy sie nakręcać... mam nadzieję, że u Ciebie świadomość = real, i w stycznu będzie mały Foliczek, albo mała Foli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Dziewczynki Foli ❤️ Estelko a propos samej świadomości - mi jak się w tamtym m-cu spóxniałą i myślałam że jestem w ciąży to stwierdziąłm ze jeśli nawet nie to miałąm chociaż kilka pięknych dni kiedy się czułam że chyba jestem - takie małe szczęście :) Estelko nie wiem czy czytałaś mój wpis odnośnie szczepienia na żółtaczkę - jeśli jesteś nadal zainteresowana to napisze Ci jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, głuptasie, nikt nic złego sobie nie pomyśli... Przecież od tego jest to forum. No i od tego, żeby któregoś dnia ogłosić radosną nowinę. @ nie ma, więc jest nadzieja i tego trzeba się trzymać kurczowo!!! Ja zaraz muszę wyjść z domku, ale jak wrócę, to nadrobię zaległości. Mam nadzieję, że w dalszym ciągu nie będzie śladów @ :) No i słuchajcie Enigmy dziewczyny... Elfik już \"na wylocie\", Paula za 3 tygodnie, ja też calkiem niedługo, zaraz później Asia... Iskierko, wygląda na to, że następna kolejka porodów rozpocznie się od Ciebie :D Pociągnij kogoś za sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, to byłoby piękne. Zawsze mówiliśmy z męzem że chcemy mieć dwójkę dzieci i jak in vitro się uda to jak małe będzie miało roczek robimy drugie in vitro. Ale wtedy byloby z mrozaczków bez stymulacji, teraz nie wiem czy jakby się udało to chciałabym robić in vitro żeby mieć drugie chyba za duzo strachu sie z tym wiąże. Chyba, że ta nowa metoda byłaby już bardzo sprawdzona to czemu nie. Pewnie byśmy próbowali naturalnie lub inseminacji. Beti, no właśnie ta myśl jest b. miła tyle że potem rozczarownie jest ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, foli🌻, zupełnie mnie nie kusi, by przestać brać anty i starać sie naturalnie, teraz mam tyle pracy do 1 lipca, że zupłnie rozbiłabym się faktem bycia w ciąży, ale na samą myśl, ze od lipca będę się starać naturalnie i że starać się bedziemy na mazurach i nad morze(mamy 2 miesiące urlopu) to miseczka cieszy sie sama, ale i boję sie że znowu będę sie nakręcac, choć powoli jest mi to obojętne, bo będziemy sie wyprowadzać na jesieni, wiec to różnie z tym bywa,czasem zastanawiam sie czy poradze sobie, czy sprawdze się w roli mamy i boję sie samej ciaży, wiec jak przyjdzie ten czas to zobaczymy:-) jestem narazie tym spokojnia i czekam potulnie na swoją kolej, choć może bliźniaki przywioze z wakacji:-) ale w rodzinie kopara by opadła(zwłaszcza teściowej , i chyba tez mi a mężowi bardziej:-)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, życzę ci tego żebyś z tych wakacji przyjechala z fasolką :) 2 miesiące ?? Zazdroszczę. Wiecie ja kiedyś bardzo bałąm się ciąży, mój mąż chciał mieć dziecko zaraz po ślubie ale ja sie bałam bardziej być w ciaży niz mieć dziecko, bałam sie mdlości, złego samopoczucia a teraz bym bardzo chciała mieć mdłości :) Moze ten czas starań był mi po to potrzebny żeby się z tą myślą o ciąży oswoić i nie bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam podobnie Foli, ale ja się obawiałam bycia w ciąży i potem wychowania dziecka, mąż też chciał zaraz po ślubie echhhhhh po co jak chciałam tyle czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fOLI MASZ RACJĘ Z TYM ROZCZAROWANIEM - PŁAKAŁAM JAK DAWNO CO DO MDŁOŚCI - ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz będziemy mieć dziecko po 30. Róznica wieku będzie duża ale ponoć takie matki są dojrzalsze i mądrzejsze :) to tak na pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×