Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Gość mi też
Zrobiłam test - dwie kreski, tylko druga strasznie blada. Jutro powtórzę z rana. Foli TY tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też gratulacje!! W końcu dobre wieści na topiku! Mam nadzieję ze jutro będą tłuste dwie krechy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też❤️ 🌻 👄, bardzo bardzo ❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄GRATULUJĘ, ❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄napisz nam coś więcej o sobie, ile się starałaś i w ogóle, bardzo sie ciesze, wiedziałam że w kwietniu sie zacznie❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄czekam na następne wspaniałe wieści:-) jestem strasznie podekscytowana❤️ 🌻 👄:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi też
dzięki dziewczyny, nie mogę się na razie napatrzeć na ten test, staram się pól roku i nie wierzę jakoś by to była prawda, Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloo z wieczorka.....:-p gosiaczek pytałaś o sprawe , wiec miałam z pracodawcą o zaległe wynagrodzenie i świadectwo pracy......tak kreciła, że potem sie pogubiła i niestety nawet odszkodowanie mi przyznali:-)))) Emika nie mam pojecia czemu nie mozesz tego otwotzyc, wysłąłam kolejny raz, załączniki załączałam za każdym razem Widze , że tu same laski na wiosene/lato sie szykuja....zazdroszcze Wam , ja po porodzie tez wezme sie za siebie...hi,hi,hi Foli skurkowaniec dobry z Ciebie.....ja też nie wierzyłam , ze test wyszedł , dopiero jak lekarz potwierdził oswoiłam sie z myslła, ze sie udało i ze zostane mama......kibicuje Tobie i trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuuuuuuwa mać- wcięło mi cały wpis wrrrrrrrr 😠 Mi też- serdeczne gratulacje! 🌻❤️👄 Aniu- leci ten czas, co? ;) Ja uwielbiam chodzić na ktg, a że nie mam z tym problemu to chodzę co tydzień :P i wtedy sie uspokoajam jak czuję maleńką.:) Współczuję Ci długiego weekendu i najazdu rodzinnego. Mam nadzieję, że te bakterie i nerki bez problemu wyleczysz. Sabrus- chyba Cię ściągnęłam myślami. Oj szkoda, że nie ma naszego doktorka , ale chyba masz rację, zmieniając klinikę. Cały czas trzymam mocno za Ciebie kciuki.🌻❤️👄 Żabko- po prostu magnez obniża stres. :) Ja go brałam 3x dziennie. Foliczku- ja już nie mam prawie paznokci- tak je obgryzam czekając na doooooobre wieści od Ciebie. Wielkie kciuki 🖐️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też, gratulacje serdeczne :) cieszę się ze ci się udało Ja tez się dzisiaj skusiałam niestety nie miałąm szczęscia 1 krecha przed chwilą, mam jeszcze jeden test na rano ale nie ma na co liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko- zobaczysz jak Tobie bedzie zapierd................ A ja wstępnie jestem umówiona z Sysią na sobotę, że ich odwiedzę. :) Mam nadzieję, że nic nam nie wypali i się spotkamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - kuźwa mać! :( Czy ta natura musi być taka wredna i się bawić w ciuciubabkę. Jesli ma być ten cholerny małpiszon to mógł być w czasie , a nie tak Cię zwodzić. buuuuuuuuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi też
Foli, ale moja druga kreska jest też ledwo widoczna, tak jak było u Ciebie, może ja ją widzę bo bardzo chcę ją zobaczyć, chyba zwarjuję do rana, będzie to ciężka noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie wolałabym od razu dostać a najlepsze że wcale sie nie zapowiada. No nic obiecałam sobie ze dzisiaj nie bede się smucić, jutro rano zrobie test i wtedy będę się martwić, teraz nie chcę nawet o tym myśleć bo mi ciężko. nie chciałam robić testu a potem pomyślałam jakby było fajnie jakbym już wiedziała.Rano się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też ale ja na dzisiajeszym teście nie mam żadnej kreski drugiej, a na tym wczorajszym zobaczyłam ją po paru godzinach więc też nie mogę na to liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepraszam
Witam dziewczynki, Foli - jeszcze może sprawa nie jest zamknięta. Poczekaj do jutra rana. Wszystkim tym którym się udało - bardzo GRATULUJĘ !!! Ja byłam na USG i mój pęcherzyk się powiększył do 21 mm a endometrium też wzrosło ale trochę małe chociaż lekarz jest dobrej myśli i wierzy że się uda bo nieźle mój organizm reaguje. Dostałam już Pregnyl na pęknięcie i jutro o 19.00 oddajemy Żołnierzyki do obróbki a o 20.00 inseminacja. Chryste !!! Dzisiaj mam nockę z głowy !!! Dziewczyny proszę - trzymajcie za mnie kciuki !!! Swoją drgą to ile płaciłyście za inseminację bo ja jutro zapłacę 600 zł !!!! A potem to już zęby w ścianę !! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, a gdzie Ty będziesz robiła inseminację? Jaki koszt wysoki. Jestem w szoku. Ja płaciłam 100 zł. Przepraszam, a jakie Twój mąż ma parametry nasienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka78
Cześć,czy wiecie może co to jest test CCCT ? i co pokazuje. Proszę o pomoc w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, dziś postaraj się już tak nie mysleć, zobaczysz, co wyjdzie jutro ❤️ Przepraszam, jutro wieczorem będę trzymała kciuki ❤️ musisz troche pospac w nocy, żeby jutro być w miarę wypoczęta podczas działania:) i zarezerwuj sobie może jakiś nick, bo tak \"przepraszam\" to się zlewa trochę w tekście i można źle zinterpretować to, co ktoś napisze:) np u mnie wygląda tak jakbym chciała kogos przeprosić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja - Przepraszam. Zalogowałam się Iwona - no coś Ty ??? 100 zł ???? Ja leczę się wprawdzie prywatnie w szczecinie ale to chyba nie ma znaczenia. Te 600 zł obejmuje przygotowanie żołnierzyków i sam zabieg ale też mi się wydaje że drogo bo gdzieś czytałam że ceny są 350-400 zł tak średnio. W tym miesiącu 700 zł na same leki + 320 4 USG /z piątkowym sprawdzeniem czy pękł pęcherzyk/ + 600 zł inseminacja. Jak sie nie uda to za miesiąc nie wiem skąd weźmiemy forsę. EEECCCChhHHH !!!! Takie to życie - bez forsy ani rusz ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do parametrów to są w normie chociaż 20% jakichś pozlepianych ale ja wiem że problem to ja bo z takim nasieniem mąż śmiało może zostać ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, pewnie w Warszawie robisz :) Ja płaciłam 350 zł w łodzi. Nie boj się insemionacji to nie boli. Spytaj się lekarza potem jakie mąż miał wyniki to będziesz wiedziała jakie są szanse mniej więcej. Powodzenia, trzymam kciuki Maklady dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czytam i czytam i dochodzę do wnosku że od Was mozna sie dowiedzic wiecej niz od lekarza :) Foli przed chwilą czytałąm o testach, kilka stron wcześniej, mimo ciąży mogą wskazywac 1 kreche bo np. HCG jest za niskie, dalej trzymam kciuki 🌼 Zjadłąm sobie loda :D i musiałm biec do kibelka :( 1 objaw ciąży :D tylko za za wcześni jak u mnie wiec zwykła niestrawnosć pewnie, ehh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
si ja już się próbuję pogodzić z tym ,ze się nie udało, jutro powtórzę test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliczku- przytulam Cię mocno i trzymam kciuki za jutrzejszy dzien. 🌻❤️ Judyta - ja w Gdańsku płaciłam 400. Cały cykl z lekami , z wizytami i z inseminacją wyniósł mnie ok. 650zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - dziwne to wszystko. Ja za 6 ampułek Puregonu płaciłam 515 zł. nie wiem o co chodzi - dlaczego takie rozbieżności. Idę lulu bo jestem wykończona !!! Trzymajcie kciuki. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m0nik30
Si łatwo mówić weźna luz,chyba bym nie potrafiła jak wiekszosc z nas .a czasem by sie chciało wziac na luz ,ale w takiej sytuacji wybacz,chyba niemożliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta- ja brałam tani clostibergyl, zastrzyk na pekniecie i 3 wizyty płatne- reszta na nfz. Dobranoc Foliczku. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×