Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

....no i ciąża odmładza także Foli dobrze nam to wszystko zrobi. mam sąsiadke która rodziła w wieku 35 lat, wygląda 100 razy lepiej niż przed ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana :) to mamy jeszcze jeden powód by być w ciaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez pracuję dzisiaj jak mrówa, ale podglądam, podglądam. U nas z kolei to ja chciałam mieć szybko dziecko, mąż się ociągał, a bo to długi, a to coś tam. Jak by dalej patrzył tą kategorią, to nigdy by się nie można było zdecydować, bo zawsze jest jakieś \"ale\". A teraz bardzo cicho siedzi, bo jak widzi, ze to tyle trwa, to pewnie boi mi się przyznać rację, ze trzeba było zacząć szybko - zaraz jak poszliśmy na swoje M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Asia 74 dzięki za słowa otuchy, ja tez byłam po trzymiesięcznej kuracji, więc może mój organizm też potrzebuje czasu.. Mam jeszcze pytanko, pisałaś wczesniej czy biorę magnez? jakie jest jego znaczenie w tym przypadku, czy jest tak istotny? Beti - oczywiście relacja gwarantowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, czytałam dziękuję :-) ale teraz się nie szczepię...nie wiem jakos nie mam \"nastroju\" ;-) A jak tam pogoda na Warmii i Mazurach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mazurach słoneczko że aż miło. Foli prztłączam się do życzonek . Dwóch kreseczek! Jak dobrze zrozumiałam masz juz dziecko? W jakim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, jakiś mnie taki smutek naszedł...nie wiem , co...ale ja chyba mam życiowego pecha...wszystko do luftu...buuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, co , my chyba tez czmychniemy sobie na długi weekend na Mazury do moich rodziców:-) mam w sobotę urodzinki, więc może je tam spędzę:-) coś meżuś mi wspomniał wczoraj że byłoby fajnie, a teściowie zostają jednak w domu do 9 maja, więc dla nas tym lepiej a co do ciąży, to ja mogę być w niej:-) bardzo chętnie poszukuję brzuchatki do głaskania :-), czy młodziej będę wyglądać? nie wiem, ale znajomi i tak mówią, że wyglądam jak dziecko 15-letnie, jak była w 4 liceum to koleżanka mojej siostry myślała, że chodze do 6 klasy podstawówki, a kiedyś będąc na 3 roku studiów, kolega mojego ojca myślał że mam 11 lat :-P aż tak dziecinnie nie wyglądam:-) chyba że mam jeansy, koszulkę, i kapelusik:-)🌻na głowie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka i inne smutaski to dla Was 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 [🌻 🌻 🌻kwiat] 🌻🌻 🌻 🌻[kwiat🌻 🌻 🌻] 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 [🌻 🌻 🌻kwiat]🌻 🌻 🌻❤️🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻❤️🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻słonko świeci będą w tym roku wspaniałe fasoleczki - nasze dzieci :-)🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi też
Hej, mi też okres spóźnia się 2 dni,piersi bolą, brzuch też trochę ,tempka 37 Czy robić test, czy będzie wiarygodny? Foli a ty kiedy robiłaś, ile po terminie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba trzeba trzeba oj trzeba
@ i wypada na 30 czy test da mi jutro wynik wiarygody????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam wczorajk rano czyli w 28 dc no to mi się jeszcze za bardzo nie spóźniala 1 dzień w porównaniu z poprzednimi cyklami. Estelka, nie smuć się. Los się w końcu odwróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, wakacje się skończą pomyślicie o jakimś kredycie na in vitro i zaczniecie przygotowania a wtedy nadzieja będzie na lepsze czasy. Oczywiście życzę ci żeby do tego czasu się udało bez wspomagania. Ciekawe co mnie czeka i kiedy się wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi też
ja mam dziś 32 dc, najadłuższy w przeciągu roku miałam 30 a ostatnie 3 cykle 28 dni. Chyba jutro zatestuję, bo dostanę kota w końcu od tego myślenia. Najwyżej zrobię powtórnie, a foli ty testujesz ponownie, kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli jak sie czujesz?? Mi jest niedobrze i boli mnie njak na @ :( ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jutro rano a raczej napewno, dzisiaj nie testowałam bo za wcześnie od wczoraj ale jutro myślę już powinno być ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dam rady teraz wziąć kredytu, najwcześniej za półtora roku :-( no chyba, że wygram w totka, ale na to jest taka sama szansa jak na naturalne zajście w ciążę w mom przypadku...kicha....juz nie smęcę... trzymam kciki za testujące!!! Foli Ty jutro robisz test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez - na co Ty czekasz, skoro masz po terminie to mozesz spokojnie robic test o kazdej porze dnia. Ja bym nie wytrzymała :D cholera do terminu @ mi cięzko wytrzymac a co mowic po :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
si czuję sie ok, humor mi jeszcze dopisuje, czasem robi mi się lekko niedobrze a brzuch mnie wcale nie boli. Rano mi burczało w brzuchu ale teraz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi też
to co mogę zrobić teraz, nie czekać do rana ? Chyba wstąpię do apteki po drodze do domu, najwyżej kupię dwa i powtórzę jak by mi wyszedł tak jak u Foli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, no to lipa z tym kredytem, będziesz musiała długo czekać, to jest smutne. nam dzięki pomocy rodzicow udało się obejśc bez kredytu ale jeszcze nas czekają 2 raty :( No ale my jakoś sobie poradzimy finansowo z pomocą rodziców przynajmniej za pierwszym razem. To jest okropne, że w Polsce jin vitro jest takie drogie, i leki nie są refundowane. Estelka a przez ten czas moze wasza sytuacja się zmieni i nie będzie tak źle, moze dacie radę wcześniej zrobić, choćby w Białymstoku bo tam jest taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli -myślę, że to pozytywne fluidki ciebie dopadły. Mam nadzieję, że jutro rano będziesz już najszczęśliwszą kobietą pod słońcem. Życze z całego ❤️ Ja w końcu dodzwoniłam się do poradni, w której prywatnie przyjmuje ginek, u któego się leczę. Oprócz poniedziałków codziennie, wizyta kosztuje 50 zł, do tego 50 zł usg i 20 cytologia jak trzeba. Więc myślę, ze nie jest to koszmarny koszt, w końcu nie za każdym razem usg się robi. Pewnie za I zrobi, żeby sprawdzić czy wsio ok po hsg (tak na oko oczywiście). Poza tym myślę, że ja tu u \"zwykłej\" ginekolog płaciłam 40 zł za usg, to nie jest jeszcze tak dużo więcej jak na specjalistę II stopnia, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×