Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

estelko - bądź silna, Ty Foli też ❤️ Jesteśmy z Wami. Ana - pozdrów Iskierkę przy następnej okazji. No i ... bierz się do roboty :p ALe jak to mi wczoraj powiedziała enigma - he he - ostrożnie - bo ptasia grypa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny. Ana no to nie ma na co czekać tylko trzeba się starać. Nie ma żadnego niebezpieczeństwa. Ja jak zaczynałam starania to z byle powodu, np. lekkiego przeziębienia, kataru odkładalam, po roku wcale nie zwracałąm na to uwagi tak chciałam być w ciąży Estelka, przeczytałam tą stronkę, którą załączyłaś i muszę powiedzieć, ze jest dość pozytywna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje nie ma na co czekać bo czas leci !!!! no może ten nasz topic ruszy się na wiosnę z fasoleczkami !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA POCZYTAŁAM TO FORUM GAZETY I NIE JEST ZBYT POZYTYWNE...ECH, NIE BĘDĘ JUŻ TEGO CZYTAŁA , BO ZGŁUPIEJE zresztą do ICSI podejdę najaszybciej w drugiej połowie tego roku (sierpień, wrzesień), więc może do tego czasu wymyślą zabiegi invitro bardziej skuteczne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko staraj się myśleć że będzie dobrze i wszystko się uda kochana !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może kiedyś a może strać się przestac myśleć o macierzyństwie, cholerA i to tylko dlatego, że kasy brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelko - to problem wielu rodzin niestety, a dopóki nasz rzad zamiast zajmować się przepychankami międzypartyjnymi nie zajmie się także wspomaganiem leczenia niepłodności, to się nie poprawi. Ok, antykoncepcja za taniochę, jestem ZA! Lepsze to, niż niechciane ciążę w patologicznych rodzinach i zapchane sierocińce :-o Ale są rodziny które mogą mieć własne dzieci, ale trzeba im pomóc a to kosztuje. Co z tymi ludźmi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, nasz rząd tylko stara się pro rodzinnie \"gadać\" a nie robić niestety....apropo nie myślenia o macieżyńswie to podobno najlepiej skutkuje w przypadku naturalnego starania się wyluzowanie, i niemyślenie.....łatwo mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie nasz rząd sądzi, że dzieci nie moga mieć grzesznicy i im nie należy pomagać... ja na naturalną ciążę nie liczę. Liczyłam dotąd na naturalny cud, a teraz już nie! Foli, napisz mi proszę na ile Ci wyliczyli same leki do ICSI, a na ile sam zabieg. A jesli sie nie udaje pierwszy, to kolejny zabieg (z mrozaczków) też kosztuje tyle samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, to widać zależy od podejścia bo ja czytałąm to forum i zapamiętałam tylko pozytywne rzeczy tzn, że punkcji sie nie czuję że transfer nie boli itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, 2 900 zł leki i 4 400 zabieg (no ale odliczy mi inseminację czyli ponad 1000 zł mniej o mrożenie nie pytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE 4 400 to bez odliczenia Twojego 1 000 ? dzięki za informacje a ja się dowiedziałam, że u mnie w firmie kolejne dwie brzuchatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniqua100
A czy ja moge sie wpisac jeśli planuję dopiero starać się o maleństwo za trzy cztery miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Moniqua, pewnie, że mozesz witamy. A bierzesz już kwas foliowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Novum sam zabieg 6 000, to i tak spora różnica 1 600,00 piechotą nie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, ja czytałam, że 12000 zł z lekami w Warszawie ale może nie w Novum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie w Novu,. na stronie jest napisane , ze ICSI bez leków 6 tys, ale ile za leki liczą to inna sprawa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelko, więc może pomyśl o Łodzi, mniej wydasz na leki i transfer, nawet jak doliczysz podróż i ewentualny nocleg. Przecież Wa-wa jest dwa razy droższa. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie tam leki są droższe chyba. Estelka, jak mi się uda w Łodzi i będę miała pozytywne doświadczenia to zawsze mozesz do Łodzi przyjechać, jeżeli różnica będzie faktycznie tak duża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć🌻, ja musiałam jeszcze sobie odpocząć, aklimatyzuję sie w warszawie tym razem :-) widzę, że niezbyt miłe wieści są, trzymajcie sie dziewczyny, już niedługo wiosna, boćki przylatują i ja tam nie wierzę w tą ptasią grypę by im przeszkodziła :-) a w dodatku już szczepionka w Europie jest więc nie ma obawy :-)🌻 Foli 🌻trzymam kciuki za ISCI, ja też będę do tego podchodzić po wakacjach, choć w Warszawie to bardzo drogo jest, ale jak Tobie się uda, to ja chetnie namiary wezmę na doktorka i klinikę od Ciebie i przyjedziemy z meżem do Łodzi, w końcu to nie daleko od Warszawy :-) a koszt z tego co widać to dwa razy mniejszy niż w stolicy, że też mają sumienie tyle od ludzi wyciągać, jakbysmy mieli gwarancję jeszcze że wszystko się uda, oni powinni tyle brać i dać nam gwarancję, do skutku, a nie wydajemy i nic z tego.Ale to tylko mierne marzenia:-( Estelko, ja tez trzymam kciuki za Ciebie, a kiedy byście podchodzili do ISCI?👄 coś mało tych fasolek ostatnio, ale miejmy nadzieję, że niedługo będzie wysyp :-)🌻 pozdrawiam Was wszystkie bez wyjątku, buźka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Emika, koszty ogromne i dokładnie gdyby była gwarancja ze się uda to pół biedy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, myslę, że podeszlibyśmy sierpień, wrzesień, jak mężowi przedłuża umowę o pracę na stałe...i pewnie też Łódź, jak Foli wrażenia będa pozytywne :-) jednak jest sporo taniej. Emika może razem pojedziemy :-) ale Ty chyba masz inne cykle, bo ja dziś 11 dc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, ale terminarz napięty Klienci walą drzwiami i oknami, ja się dobrze czuję, więc przyjmuję zlecenia i mało czasu na kafe mam :-) Młody kopie i to bardzo, ale ponieważ to nie boli, to jest całkiem przyjemne. Dopiero mojej mamie powiedziałam w weekend, że nieco się uspokoił, to od niedzieli tak bombarduje że szok. Nawet mój mąż sam do przyznaje, że synek jest coraz silniejszy jak dzisiaj z rańca trzymał rękę obok brzucha i aż mu odskoczyła :-) Fajnie wtedy powiedział do naszego dziecka \"synku, nie kop mamy, nie wiesz, że nie kopie się leżącego ??\" :-). A co do Was dziewczynki, to przykro mi, że smutne wieści macie. Przytulam Was mocno z całych sił. Ach, szkoda słów na opisywanie tego co czuję łącząc sie z Wami w bólu. I nie będę Was na siłę pocieszać, bo wiem, że każda musi sobie sama w środku dać z tym radę. Jedyne co mogę zrobić to przesłać kilka fluidków ************************************************************* buziaczki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×