Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Hejka ponownie. :) Elfiku- jak u Ciebie? 🌻 Foli- dobrze, że już sie sprawa wyjasniła. Zbieram siły na trzymanie kciuków na czerwiec. ❤️ Beti, Ja Chce Fasolkę, Zabajona- przytulam Wasm mocno. ❤️ Zabajonku- ważne, że wiadomo co może być przyczyną. A ja i tak obstawiam, że ten rok będzie Wasz. 🌻 Bociek się przypatrzył i teraz produkuję dla Was \"przesyłkę\". ;) Enigma- współczuję przezyć z Sunią. Ważne, że już wszystko ok. Si- nie trzymaj nas w niepewności- jak test?????????? Mam nadzieję, że skaczesz teraz z euforii. 🌻 Elusia- cieszę się, że bratowa ma już kryzys za sobą. ❤️ A ja wczoraj byłam w odwiedzinach u Sysi. Jaki Jej Tomuś jest spokojny, normalnie szok. Nie płacze, leży spokojnie- jestem pod wrażeniem. A jaki słodziuuutki. :) ❤️ U nas pogoda paskudna wrrrrrrrrr :( , aż się nic nie chcę. Własnie spojrzałam na swój suwaczek- dziś mam studniówkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pogoda paaaaskudna u nas - zimno, pada deszcz okrutny :-( Zabajonku kochana - przede wszystkim trzeba mieć nadzieję i nie tracić jej nigdy wtedy będzie siła na walkę z przeciwnościami losu Ściskam cię Asia własnie sobie o tobie myślałam. JA cały czas 2 w 1 i myślę, że jeszcze to potrwa kilka dni. Byliśmy dzisiaj na imprezie u brata męża, także korzystamy z zycia na całego póki jeszzce można w myśl powiedzenia \"kto ze sobą nosi, ten się nie prosi\" :-) A u ciebie ok wszystko ?? buziaczki, miłego dłuuuuuuuugiego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Elficzku. :) Widze, że junior się nie śpieszy. Ja czuję się świetnie, każdy mi mówi, że powinnam non stop chodzić w ciąży. hihi Test obciązenia glukozą wyszedł świetnie, babeczki z laboratorium mówią, że nie miały takiej ciężarówk, która by tak bez krzywienia się łyknęła to. Żelażo- norme mam przekroczoną- więc teraz łykam zamiast dwóch tabletek dziennie - jedną co drugi dzień. Mam prosbę do Ciebie- napisz mi co masz kupione dla dziecka i dla siebie do porodu: ile sztuk, jakie rozmiary itp. - zaczynam się przymierzać do kompletowania rzeczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam życzyć Wam miłego wypoczynku. Pozdrowionka Ale Wy i tak już sobie wypoczywacie bo nikogo nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki...do @ mam jeszcze tydzień a pojawiło się plamienie dosyć mocne. Wczoraj byliśmy z mężem trochę potańczyć. Nie wiem co mam myśleć. Nigdy tak wcześnie @ nie przychodziła :( Pewno odpoczywacie sobie...no nic ściskam Was i idę położyć się bo mi coś smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ciężarówki, hej granini:) granini, nie smutkaj ❤️ miałam z mężem jechać na wycieczkę, ale pada:( więc sobie leniuchujemy w domku:) u mnie @ szaleje na całego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello leniuchy:) granini ❤️ to moze jednak zrób test za wczasu?:) maklady ❤️ ja tez lezsę i bycze sie :) a raczej spię bo cosik senna jestem:) az za bardzo.... Cały czas czuję ten jajnik z ktorego albo byla albo i nie bylo owu:P tak mnie \"wierci\" od środka od 3 dni... A poza tym to wkoncu zbieram sie na siłownię bo niezbyt apetycaznie wyglądam:P:P:P Elfiku ❤️ ciekwie czy w tym tygodniu zobaczysz juniorka?:) Asiku❤️ Zabajonku ❤️ A co z Si??????? nie cdała znaku co i jak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda
ze niektore kobietki zostaly wyrzucone z tabelki:)Trudno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Ale tu puchy............... Kto został wyrzucony z tabelki? Mam nadzieję, że to nie ja zrobiłam. Może się wpiszesz ponownie do tabelki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wróciłam z weekendu. Byłam w Kazimierzu Dolnym i Lublinie. Wszystko było super oprócz pogody. No i sezon grilowy też już rozpoczęty. Właściwie nie mogę spać, bo mam kaca. Wczoraj zamiast wejść w drzwi to weszłam w futrynę. hi hi. No a weekend nie zapowiadał się tak dobrze. 29 przyszła do mnie @. Tak jak do większości niestety. U mnie dużo za wcześnie i cholernie boląca. Jeszcze tak nigdy nie miałam. Nie mogłam jechać samochodem tak mnie bolało. No ale już przeszło. Oczywiście przeżyłam @ ale nie płakałam. Po prostu mnie zaskoczyła. Tak wcześnie przyszła (28 dc, a zwykle 33). Dziewczyny zazdroszczę Wam jak macie takie krótkie cykle. Po prostu te kolejne dni to udręka. A tak poza tym, powiedzcie mi co może być przyczyną nieregularnych cykli? Bo to chyba u mnie jest. Si, jak tam? Testowałaś już? Zabajonku, Maklady ❤️. Kurczę porypane jest to wszystko z płodnością. Powinno być raz ciach i już he he. Dziewczyny, mam nowy tekst na pytanie :A kiedy dzidziuś? Jak wrócimy z Krakowa. A kiedy jedziecie? Nie wybieramy się! Ciekawe może to poskutkuje. Pozdrawiam, może ktoś tu zajrzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Iwonko! Strasznie mi przykro, wim co czujesz, przytulam Cię mocno! Ja oczywiście w pracy, ze wzgędu na \"piękną pogodę\" weekend w większości w domu. Wczoraj tylko wybraliśmy się do kina na \"Epokę lodowcową 2\", a tam tyyylee dzieci!!! Ehhh JA w ogóle jakoś w ten weekend przechiochodziłam kryzys dzieciowy, już chwilami myślę że już nie mam siły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Beti, I jak podobała się epoka lodowcowa? Ja też chcę iść. Do której w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:( @ pzyszła buuuu :( Nie mam siły, byłam pewna ze sie udało, tempka wysoka, piersi bolały a o 24 @ :( Zrobie monitoring w tym cyklu, wezmę tabletki od 5 do 10 dc i bedziemy starac sie dalej :) Buziaki dla Wszyskich, zyczę owocnych staranek oby te cholerne @ do Was kobietki juz w tym cyklu nie zawitały, oby wyniki Tych które bedą robić były jak najlepsze. Ja uciekam, wpadne po koniec miesiąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si słonko jaka szkoda, przytulam Cię mocno! A już sie tak pięknie zapowiadało, kurcze dlaczego my mamy takiego pecha co? Żadna nie może zaskoczyć, eeehhh. Iwonko do 18. Epoka fajna ale jedynka była lepsza. Jutro idę na kapturka to Ci powiem na co bardziej warto iść. Najgorsze że jutro pewnie zobaczę w kinie same dzieci, buuuu Co za dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki......Si, Iwonka tak mi przykro z powodu wstrętnych małpiszonów....Enigmuś ja byłam tylko w sobote na ćwiczeniach, niedziele i wykłady sobie odpuściłam dlatego na siebie nie wpadłyśmy (i dobrze zrobiłam bo dwa z nich były odwołane)....dziewczyny przed wczoraj mineło 12 lat jak zanmy sie z mężem, bardzo miło spedziliśmy dzionek....buziaki pozdrawiam Was P.S. ja jestm dziś w pracy gdzie kompletnie nic się nie dzieje, noa ale skoro trzeba to trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti przytulam Cie.....niedlugo będziesz chodzić ze swoimi dzieciaczkami do kina, główka do góry!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ANA ❤️ A jeszcze dzisiaj mi się śniło że miaąłm jakieś dziwne badanie, jakby HSG, bo coś mi wlewali, a potem musiaąłm pojechać bo coś niby było nie tak tzn nie krwawiłam na drugi dzień, bez sensu był ten sen. Jak dobrze że chociaż z Wami moge się wygadać bo chyba bym już dawno zwariowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Dawno mnie tu nie było ale to tylko z tego względu że musiałąm skończyć pisać moją pracę mgr. W piątek ją wydrukowałam zadzwoniłam do mojego promotora a tu okazało się że wyjechał sobie za granice i d... będzie dopiero w piątek. Teraz zostaly mi do napisania dwie zaliczeniowe i koniec - i mogę iść do szpitala ;) A my wczoraj z juniorem byliśmy na jego pierwszej imprezie. Mały nie spał do 2 w nocy ale chyba mu się podobało bo za mocno nie kopał mamusi po żebrach tylko przeciągał się i wiercił. Miał w końcu imprę w tym swoim małym M1 hihihi . Ja oczywiście jako jedyna ciężarna wśród jakiś 200 osób a mały zrobił niezłą furrorę - na końcu wszyscy śpiewali mu sto lat hahahaha - było super, tylko brakowało mi tego piwa i tańców!!!!! Ale obiecaliśmy sobie z Przemem że po porodzie jak już będę w stanie to idziemy się wytańczyć. Dziewczyny przykro mi z powodu waszych małpiszonów - znam ten ból i smutek jak zamiast zobaczyć dwie upragnione krechy na teście rano widziałam @. Tyle co ja wylałam łez przez to, ale pamiętajcie że wam też się uda i będzie dobrze. Będziecie mieć swoje upragnione fasoleczki. Na koniec przesyłam wam fluidki i kopniaczki od juniora na szczęście - aby te cholerne @ już więcej do was nie przyszły. *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) Si ❤️ maklady ❤️ Iwonko ❤️ Ana :) u NAs tez odwołali ale udało sie przesunśc jeden wykład z popołudnia na rano i skonczylismy o 12:30:) W przyszłym tygodniu będę zdawała zerowy egzamin ze wstępu do prawozn. Zapisałam sie bo facet powiedzial ze do konca maja nie będzie stawial pał:) hihihiihih:) własnie sie uczę :) moze sie uda:) A poza tym to ten jajnik ...chyba jajnik napierdziela mnie juz od 15dc a dzis jest juz 19dc:( Sama juz nie wiem czy to jajnik czy moze jakis wyrostek albo co:(? Wczoraj znowu przezyłam szok:( Maz powiedzial abym pojechala z sunia na działke bo pogoda byla taka pochmurna wiec nie było gorąco i ay suia sobie pomiegała.... troszkę sie bałam ..ale pomyslalam sobie ze nie 15 min pojadę I wszystko byłoby dobrze ...suczka sama biegała z patyczkiem ,ja jej nie rzucałam aby jej nie forsowac....... i nagle za siatka pojkawil sie ten owczarek z ktorym ona biega.... Ona czaszęła do niego biec....... widzę ze cała podjarana i wołam ja aby przybiehła do mnie...... nie chciałam aby sie forsowala... i ona w tył zwrot do mnie.... i nagle zaczęło ja wyginać w powietrzu:(:(:(:( Ona nie wiedziała co sie z nia dzieje...to było poza nią..... noramlnie wygniało ja i podskakiwała w powietrzu a nozki tylnie wyginalo do tyłu..... Podbiegłam do niej aby ja złapac aby nie upadła....i atak sie skonczył..... Tobyl atak padaczki...kiedys rok temu miala takie drgawki ale po lekach przeszzły... ale widze ze corax gorzej:(:(:(:( Wet mowil ze to vataki z ekscytacji ewent zdenerwowania... wiec musze uwazac aby unikac takich sytuacji:( Ale co mam zrobic jak ona kochA działkę i jest tam taka szczęsliwa? Poki co tulę ja w domku :) bo to moja ostatnia psiunia i nie chce aby odeszła:( ufff ...ale sie rozpisałam......... Dziewczyny miałyście tez take kłucie w jajniku w 2 fazie cyklu????? to juz 4 dzień......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze tylko poprawię tabeleczkę TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........19.05.06......10kg .....Oscar....103cm Paula24........Poznań........02.06.06......17kg.....Patryk....106cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........07.08.06 ..8kg......córeczka.........? Iskierka.......Siedlce.............21.10.06......1,5kg......??????.....???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc paula:) Ale masz fajnie:) nie dosc ze praca napisana to wkrotce zobaczysz juniora:):):) Paula.. a Ty masz cesarkę czy naturalnie???? bo cos mi sie obiło o uszy tylko nie jestem pewna czy czegos nie poknociłam:P Ana :) cosik mi sie zdaje ze my termin @ mamy podobny? W przyszłym tygodniu?????? Jak Twoje mysli???? nastawiasz sie na cos????? beti:) nie martw sie:) a wole myslec ze dostanę @ niż potem byc bardzo rozczarowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś zdawaj wszystko co możliwe w pierwszych lub zerowych terminach najłatwiej zdać, na pewno Ci sie uda !!!! Enigmuś termin @ mam 4.05 i nie wiem co CI napisać bo wogóle nie myśle o tym, nic narazie nie czuje co ma być to będzie Enigmuś zobaczymy, a Ty jak się czujesz? Paulusia całuje Cie kochana, ale masz fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ❤️ Enigma, coś ta Twoja sunia coraz słabsza biedna i coraz bardziej chorowita:( Iwonko ❤️ Si, przytulam ❤️ myślałam, że przełamiesz złą passę..... beti 🌻 AnA 🌻 - ja też jestem w pracy:( Paula ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Maklady, jaki głupi pomysł z tą pracą dziś wrrrrrrrrrr....co u CIebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA, u mnie pustki:) ale mam liczenie statystyk, więc musiałam przyjść:) zawsze muszę być na początku miesiąca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam gówno do roboty ale musiał ktoś przyjsc na dyzur okropnpść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej enigmaa - ja będę miała cc ze wzglądów zdrowotnych. 15 maja idę już do szpitala i pewnie do porodu juz stamtąd nie wyjdę. Przykro mi z powodu twojej suni - nie wiem co ja bym zrobiła jakby mojemu kociowi cos się stało. Chyba bym sie załamała psychicznie. Człowiek jednak kocha te swoje zwierzaki i przywiązuje się do nich, traktuje jak członków rodziny i jak coś jest nie tak to wtedy jest okropny ból... Ana 30 🌻 Maklady 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny własnie wyczytałam w to i owo ze w niedzielę 7 maja o 17 na Nacional geographic będzie lecial film \" w łonie matki\" to jest niedziela. Zapowiada sie interesująco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, biedna psina. Moze znowu po lekach jej przejdzie. To kłucie może występować po owulacji, a eż tak miewam. Si, strasznie mi przykro, trzymaj się. A u mnie nie najlepiej. Dostałam @ sobotę z potwornymi bólami, takim dziwnymi od krzyża. Zjadłam silne tabletki i mi przeszło a na drugi dzień to samo rano się obudziłam z potwornym bólem, nie do wytrzymania, znowu tabletka, 2 godziny chodzenia po ścianach i przeszło. Na trzeci dzień mniej bolało ale jeszcze trochę. Najgorsze, ze @ miałam w pierwszy dzień, w drugi tylko do południa a w trzeci też do południa i nic więcej. martwi mnie to strasznie, te bóle i ten brak @ teraz. Pewnie mi się cos pochrzanilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmaa - oglądałam już to kiedyś - super filmik!!!!!! Polecam każdej z was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×