Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

jaki byk oczywiście zajże.........Foli tipsy mi już poodpadału, wiesz już cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi54
Prawidłowa forma: "zajrzę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byłoby zbyt piękne :( niestety, przynajmniej już się nie łudzę. dzięki za kciuki przydadzą się na czerwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi54
ja tez czekam na foli, podczytuję was regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini co byśmy tu zrobiły bez pomarańczek no nie hihihi......Foli kochana przytulam Cię mozno bardzo mi przykro, czerwiec będzie Twój !!!! żebyś wiedziała jaką miałam nadzieje że tym razem Ci się udało !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są i pozytywne pomarańczki zwracam honor Gigi......Foli jeszcze raz CIę pozdrawiam kochana !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli buzi, buzi, buzi, buzi, buzi 👄 Tak jak już mówiłam zaczniesz teraz nowy etap...myślę, a nawet wiem, że w czerwcu będziesz robiła ołtarzyk na teściorek, i że będziecie mieli swą kruszynkę. Łzy szczęścia wyrównają się w jeden dzień z i łzami smutku, które wypakusiałaś do tej pory :) PRZYTULAM CIĘ MOCNO !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - przytulam Cię mocno!! Kurcze już myślałam że Ci się w końcu udało ❤️ Ale nie martw się już wkrótce!! A my dziś mamy 4 rocznicę ślubu :) Spędzamy spokojnie sobie przy pizzy a obiadek rocznicowy robimy w niedzielę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli buzi, buzi, buzi, buzi, buzi 👄 Tak jak już mówiłam zaczniesz teraz nowy etap...myślę, a nawet wiem, że w czerwcu będziesz skakała z teściorkiem. Łzy szczęścia wyrównają się w jeden dzień z łzami smutku, które wypakusiałaś do tej pory :) PRZYTULAM CIĘ MOCNO !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, no kurde :( Co za paskudny dzień. Foliku ❤️ enigma - wiem co mogłas czuć, u mnie ciągle wszystko świeże po odejściu kici 😭 ja troszkę sprzątam i latam, ale czytam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znikam dziewczyny, Foliku mam nadzieje ze Twój mężuś zadba o pocieszenie dla Ciebie kochanie.....Beti wszystkie dobrego z okazji rocznicy, udanego wieczorku.....trzymajcie się dziewczyny do jutra papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi54
Nie uprzedzajcie się do pomarańczy, chociaż wiem, dlaczego wywołują niechęć (czytam i wasz topik i topik 20tek chociażby, więc wiem, jakie akcje potrafią robić anonimowe osoby). Mogłam się wpisac na czarno, ale mój wpis był w zasadzie jednorazowy, czynnnie się u was nie udzielam, dlatego pomarańcz rulez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dobrych wieści, moi znajomi, ktorym lekarz z Poznania dr Jędrzejczak powiedział, że jedyną szansą na dziecko jest bank nasienia lub dawca, byli dzisiaj w łodzi ( za moją namową bo oglądalam jego wyniki i miał pojedyncze plemniki) i profesor powiedział im że kwalifikują się do isci :) wyobrażacie sobie, kiedyś wam o nich pisałam - on przez kilka lat żył w świadomości że nie może mieć dzieci i nic się nie da zrobić, miał strasznego doła. Zabiłabym tego lekarza skurw... a na bocianie wypowiadją się osoby, którym zrobił to samo i mu uwierzyły i dopiero po kilku latach zasięgnęli porady innego lekarza iisci się udało. Cieszę sie że ich namówiłam bo oni w Poznaniu byli kilka razy i ten lekarz namawiał ich na bank nasienia. kilka lat temu też u niego si badali i powiedział im to samo. Chciał ich naciągnąć na bank nasienia. Lekarz w łodzi był b. zdziwiony że tak można zrobić, ja też po obejrzeniu tych wyników ale do końca bałam się, że niepotrzebnie robię im nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli Twoje cierpienie, oczekiwanie i łzy zostaną w końcu wynagrodzone w jedyny dla Ciebie szczęśliwy sposób....Gigi pozdrawiam Cię.....Zabajonku buziaki.....teraz juz znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F❤️O❤️L❤️I❤️ No to teraz tylko niech ta cholera @ przylezie szybko i w czerwcu będzie niespodzianka:):):) beti:) WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ:):):) ❤️ moja sunia ma za słabe serducho a w zycia w niej jest jak w nastolatce:) tak powiedizał weterynarz wiec ne moze tak szalec bo jest za stara:( Ale jak posłalm Wam fotki to widziałyscie jaka Ona jest ślicznota:):):) wogole nie wygkada na swoj wiek:) Idę posmyrac ja po cycorkach i wypiescic bo strasznie ją kocham ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmuś - żeby wszystkie psiorki były tak kochane przez włascicieli jak twoja sunia ... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka78
Enigma, a sprzątasz po swoim psie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...a co to znaczy czy sprzątam???? moja suńka to taka sama czyscioczka jak jej pańcia czyli ja:P:P:P:P Moj maz wlasnie dal mi super hiciory i nagra mi płytkę do autka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo na polsacie 2 jest program o bezpłodnosci i o invitro jest tam prof Lewandowski..... kkkasia... jezdzę od 18 roku zycia autkiem a mam takie małe:) ale jezdzę tez duzym ...obojętne mi to :) daje radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, ja też nie oglądałam. Foli, już chyba dawno nie dopingowałam nikomu, żeby @ w końcu przyszła tak jak Tobie. Niech przyjdzie i będziesz już miała święty spokój. I odpoczniesz psychicznie. A ja jadę z mężem jutro do kolezanki na weekend. W niedzielę wybieramy się do Lublina. Co warto zobaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi też
Foli przykro mi, że się nie udało, a jaka może być przyczyna opóźnienia @. Nie bardzo pasuje mi się teraz chwalić, ale dziś na teście ujrzałam 2 wyraźne kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×