Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

niestety nie mozna tylko na receptę, mi kiedyś po niej przeszło, to jest antybiotyk a w razie ciąży nie szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale potem trzeba stosować lactovaginal bo ten antybiotyk zabija też pożyteczne bakterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 13 minut i długi weekend ale chyba sama tu zostałam :( spędzę go albo z @ albo martwiąc się, że jej nie ma, tak czy tak nie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz czekam na 16.00 i dłuży mi się ten czas cholernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwie się mi też dziś strasznie się dłuży....u mnie jeszcze godzina buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WŁASNIE SIE DOWIEDZIAŁAM ŻE 2.05 PRZYCHODZĘ DO PRACY WRRRRRRRRRRRRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nic nie wiem :D lekarz mnie nie badał, powiedział ze jezeli podejrzewam ciąże to nie bedzie mi brzucha gniótł :D i ze bardzo dobrze ze nie robiałm prześwietlenia :D Ciązy nie potwierdzi bo za wcześnie, wiec mam czekac :) dobre i to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana współczuję, że musisz iść 2 do pracki :( Si trzymam kciuki. Czas coś zjeść papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pustki tu , pewnie wszystkie wybyły już na długi weekend. Ja wóciłam od lekarza... :-o Mina nietęga, ale cóż, podejrzewałam to. O ile jakimś cudem nie zajdę w ciążę w ciągu 3 miesięcy to będzie laparoskopia. Kwalifikuję się pełną gębą. W każdym razie te 3 miechy to czas na to, żebym się zaszczepiła przeciw żółtaczce i ewentualnie na próby. Za tydzień znowu jadę obejrzeć moje jajniki, chyba narazie nie będzi estymulacji jajeczkowania, bo dzisiaj w 4 dc mam całkiem spory pęcherzyk w lewym !!!! jajniku - 10 mm. Jak się wyrobimy zanim pęknie to go sobie obejrzymy w następny czwartek. I choć to nie pocieszające, to zawsze jakiś konkret. W następnym tygodniu mam dzwonic do lekarza żeby zapisał mnie na laparo. No to tyle :( Jestem zmęczona, więc odę spać. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku to wiesz co i jak a napisz wiecej dlaczego kwalifikujesz się na laparo? JA jutro biorę już drugą szczepionkę p.żółtaczce więc już mnie mogą kroić hihi. No kroić to może niekoniecznie ;) Zabajonku pielęgnuj ten swój pęcherzyk niech rośnie duży okrągluśki!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona ❤️ nie mogę spać... mój mąż dziś pracuje, a ja leżę i płakać mi się chce... znowu @, od rana.... no ale nic, pomyślę, pomyślę i mi jakoś przejdzie... a w nowym cyklu mój mąż wyjeżdża akurat w spodziewanej owu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......34.......?...................20m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........27.04.........27.......24.05...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Dioda30............?.......30-31..........?....................3 m-ce........? Silve26............07.04........30-?.......po 05.05........12 m-cy........? AnA 30............5.04........30............?................8 m-cy........ maklady .......29.04........29-34 ......30.05............8 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa.............14.04......27.........10.05.........6m-cy...Katowice beti78........31.03............28..........28.04.........15 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....24.04........?............?...............10cykl......Morąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki. Bociek mi sie śmnił,. przecztałam w seeniku ze to symbol płodności, marzen i tesknota, nowe dziecko w rodzinie. Doliczyłam sie że termin @ na dzis a nie jutro. @ nie mam , Boże oby nie przyszła... Mam chyba dołka psychicznego :( co 5 min biegam do kibelka i patrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, mam nadzieję, że jednak uda się w ciągu tych 3 miesięcy, nie smuć się. Makaldy mnie o 7.00 rano obudził ból brzucha potworny i nie mam głowy do zamartwiania się tak mnie boli, maż pojechał po tabletki bo no spa nie działa na mnie. Ale z jednej strony cieszę się ze przyszla @ bo to oznacza że ten ból który czułam to była owulacja widać była późno w tym cyklu, a my już od 10 dc się staraliśmy a tu owulacja w 15 lub 16 dc była (liczba plemników musiała być już b. ograniczona :) Si trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie jesteście:) ide po tescik jak wszysko bedzie dobrze jutro z rana testuje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja bratowa najgorszy dół i chwile ma już za sobą, tak przynajmniej twierdzą lekarze. Teraz musimy czekać aby szpik podjął swoją pracę,powinno to nastąpić do 3 maja. Ale psychicznie i fizycznie czuje się trochę lepiej, może już normalnie rozmawiać, odłączyli jej morfinę, próbuje pomału siadać, nawet zjadła 2 łyżki zupy. Takie proste rzeczy a tak bardzo cieszą. Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej. Dzięki za zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×