Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Dzięki za info, to już cały koszt z przygotowaniem ? A masz możliwość wybotu płci ? Słyszałam, że za dopłatą jest... ale mogę się mylić bo kompletnie się na tym nie znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi nie mówili, mój mąż śmiał sie, że powie lekarzowi zeby wybrał chłopców. A tak poważnie to spytam o to w przypadku gdy badania genetycznie wykażą możliwość przeniesienia niepłodności na dziecko (wtedy tak mozliwość istnieje gdy urodzi się chłopiec). W innym wypadku jest mi obojętne co będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina, pewnie jest taka możliwość. A to jest cena z lekami i przygotowaniem. nie obejmuje badań genetycznych -370 zł, badań na HIV, żółtaczkę toksoplazmozę i cytomegalię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, ja już po inseminacji a dzisiaj robię USG czy pękł pęcherzyk. strasznie się boję ! Odezwę się po wizycie bo jestem w pracy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka Judyta i mam nadzieję, że wszystko ok. Idę do fryzjerka walnąć sobie refleksy. Pogoda jest koszmarna. Bez parasola ani rusz i jeszcze wieje (jak to nad morzem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta, ja też trzymam kciuki, napewno pękł po zastrzyku nie martw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Foli przykro mi , a beta daje pewność w 100%, bo ja się nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Foli przykro mi :( Dziewczyny mam pytanie. Przechiodze z jednej firmy do 2. Byłam dzis na badaniach wstępnych, pobrali mi krew i oddsałm mocz. Nie zgodziłąm sie na prześwietlenie bo jest prawdopodobieństwo ze @ nie przyjdzie :). O 15 bede u gina i okulisty. I własnie, czy gin potwierdzi mi ciąze bez USG?? bo USG nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli ja słyszałam, że wybór płci kosztuje ok 600 -700 zł. Zapytaj z ciekawości:) A na śląsku piękna pogoda... na razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si, zależy który to tydzień... tak około 7-8 tygodnia można stwierdzić przez badanie \"ręczne\", wcześniej jedynie ci powie że macica jest powiększona i że może to być ciąża ale na 100% tak jak pisałam, a na USG w 6 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! Mam pytanie dotyczące mojej@ bo wczoraj to był trzeci dzień i nie było w ogóle krwawienia a dzisiaj czwarty i też tylko plamienie. Już raz tak miałam i brałam dupfaston to mi się wyregulowało a teraz znowu to samo chociaż brałam 10 dni luteinę . Kiedyś taka jedna Pani ginekolog powiedziała że krótkie @ tzn 3-4 dni sa w normie a długie tzn 6 dniowe nie . Co o tym sądziecie? Może ktoś mi odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek, ja nie wiem. Elusia, biorę nystatynę cały czas ( 1 na noc) tylko zapomniałam się spytać przez ile dni (w opakowaniu jest 10 tabletek więc wydaje mi się że przez 10 dni) ale nie jestem pewna. infekcja mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze, że infekcja mija, wiesz co nie daje mi spokoju Twój brak @, czy miałaś kiedykolwiek tak długi cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz tak miałam rok temu jak mi piesek zdechł, myślę ze to ze stresu wtedy chodziłam na monitoring i miałam owulację w 17 dniu cyklu to dlatego mi się spóźniał. Teraz też późno w cyklu czułam owulację wtedy tego nie skojarzyłam, myślałam, że moze to zagnieżdżenie zarodka ale teraz myślę, że to była owulacja. Tylko nie pamiętam, w którym to było dniu cyklu. poczekam do przyszłego tygodnia, jak @ nie przyjdzie idę do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, czyli może beta była zrobiona za wcześnie i dlatego nic nie wykazała, może jak miałaś późną owulację to do zagnieżdżenia doszło też później. I może dlatego beta ani testy nic nie wykazały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina termin @ na 30 wiec to sam początek :) nie zgodze sie na prześwietlenie jak na 100% mi nie powie czy tak czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
si ja też kiedyś odmówiłam prześwietlenia lepiej uważać, dobrze zrobiłaś Elusia, beta jest wiarygodna bardzo więc szans nie ma, jest we krwi juz 9 dni po zapłodnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli wiem, 1 ciąże poroniłąm wiec teraz dmucham na zimne. O 15 bede juz wiedziała co i jak, ale sie denerwuje :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si ja też trzymam kciuki, bardzo mocno. A u mojej bratowej dziś nastąpiła poprawa, mała ale jest, spadła jej gorączka i nie wymiotuje. Tak się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia, to super :) teraz mam nadzieję jz będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam do lekarza i powiedziała że mam zużyć całe opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie piękne słoneczko, aż się chce śpiewać:):):) i nad morzem jest tak pięknie:D:D:D zapraszam:) si, kiedyś lekarka rodzinna powiedziała mi (jak chciałam porobić rózne badania a już się starałam), że nawet prześwietlenie na kilka tygodni przed zajściem w ciążę ma znaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli a Twój mąż też coś zażywa, czy nie? A po wyleczeniu, czy jest jakiś sposób na skuteczną ochronę, by się to nie powtórzyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak lactovaginal. przy zażywaniu hormonów niestety to często się zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli nie wiez czy ta nystatynkę można kupić bez recepty? Bo mi coś nie chce przejść chyba od miesiaca już i nie mogę się wyzbyć. Si trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×