Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Gratulacje!!!!! A tak w ogóle na nas też kiedyś przyjdzie pora. Mi też masz się cieszyć i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliczku ❤️❤️❤️❤️❤️ przytulam cię ❤️ ale chociaz wiesz konkretnie i się nie nakręcasz niepotrzebnie... możesz teraz skupić na tym, co przed Tobą ❤️ mi też - gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, ja też bym już chciała ale jak dzisiaj dostanę to nie wiem czy mój lekarz będzie w Piątek za 3 tygodnie w klinice żeby mi zrobić zastrzyk do in vitro i pogadać o isci Mi też, gratulacje niedowiarku :) teraz to już pewne, dbaj o siebie. Pewnie, że się chwalić, ja też mam nadzieję się pochwalę w czerwcu po in vitro. A jak moze być przyczyna, nie wiem, moze stres związany z in vitro, moze to że odstawiłam hormony(clo) w tym miesiącu po 3 miesiącach ich brania. Nie wiem aby raz w życiu mi się spóźniał tak, zawsze jak w zegarku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady, ta fakt już się nie nakręcam i mogę planować wszystko ale teraz to juz wiem ze to nieodwołalne i nie powiem żeby mi z tym było dobrze, z jednej strony wiem, że moze już niedługo sie uda (choć szanse 30% nie gwarantują sukcesu) a z drugiej boję się tych zastrzyków w brzuch, gdyby robił mi fachowiec to może bym sie i nie bała, nie wiem moze na początek tu kogoś znajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze dziewczynki! Foli ❤️ Mi też gratulacje!!!!!! Po raz kolejny, chwal się chwal nas to bardzo cieszy jak się komus udaje ❤️ Foli ja też myślę że to dlatego że odstawiłaś chormony. Ja też odstawiłam teraz bromka i ciekawa jestem kiedy następna przyjdzie.... Foli nie bój sie tych zastrzyków, jak złapiesz za tłuszczyk to nie da się zrobić krzywdy, tylko róbcie troszkę z boku, nie blisko pępka, igiełka jest bardzo krótka, nie martw się. Ja robiłam tacie takie zastrzyki po operacji przeciwzakrzepowe i podejrzewam że tu technika jest taka sama, nie ma się czego bać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi też
dzięki dziewczyny, Wam też wszystki życzę abyście wkrótce ujrzały swoje dwie kreseczki. Miłego długiego wekendu. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, na ulotce pisze, że w okolicę pępka, a to mój czuły punkt więc na samą myśl. Najbardziej boję sie bo na ulotce pisze, żeby nie trafić w żyłę a skąd ja do cholery wiem gdzie mam żyły??? no i tego że trzeba wstrzyknąć od razu 3 ampułki, brrrrrrrrr to będzie długo trwało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli w okolice pępka ale trochę z boku, tam gdzie masz najwięcej tłuszczyka:0 Chciaż Ty pewnie w ogóle nie masz. No jak trzy to się będzie dlużyło, biedactwo.... ale jaki będzie efekt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie tak troszeczkę z boku a tłuszczyk się znajdzie byle żyła się nie znalazła i za każdym razem w inne miejsce musi być i powoli, oj będzie sie dlużyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki ale z Was ranne ptaszki, czas zabrać sie do pracy dziś buuuuuuu jak mi się już nie chce, w weekend na domiar złego mam szkołe jakiś kretyn układał plan....aha MI też GRATULUJĘ CI KOCHANA !!!!!! no a teraz kawka i praca, odezwe się później....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dzień dybry:) mi tez gratulacje ❤️ Foli ,iwona:) Mowili ze zapołodnienie poza ustrojowe coraz czesciej jest wykoinywanie i ze procentowo ok 42-43 % kobiet zachodzi w ciązę po pierwyszym razie:) czyli ogolnie co 2ga kobieta. Ponoc wykonali juz 3500 in vitro i zarodki sie przyjęły i mowili ze jest coraz lepiej Natomiast jesli para nie masz najmniejszych szans na powodzenie to z gory uprzedzają. Foli Ty teraz nie mozesz sie stresowac ,tak samo i mąz bo stres jest równiez głownym powodem niepowodzeń!!!!!!! Móili ze często sugerują aby para odpoczeła i zorganizowała jakis wyjazd i hmm..... moze to zbieg okolicznosci ale po taki \"osdtresowaniu\" procent pomyslnych in vitro wzrasta. A jesli chodzi o zastrzyki to nie martw sie:) One wcale nie bolą tylko lekkie ukłucie i to wszystko. Wazne abyś osiągnęła Swoj cel:):):) buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, dzięki za informacje :) humor mi poprawiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś :) Spokojnie bo u mnie jeszcze @ ale sobie odbijemy w odpowiednie dni ;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, macie teraz zjazd? w ten weekend? to paranoja jakaś 🌻 🌻 u mnie już dziś plamienie:(:(:( i straszny ból głowy, jak miesiąc temu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, ten program to był talk show? szukam w necie czy będzie powtórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak uważam Maklady, jakiś kretyn układał ten plan, ja w zimowym semestrze miałam tak samo jak wypadał długi weeken np 11 listopada to też miałam szkołe paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady, mnie też glowa boli od kilku dni, ja nawet brałam to za objaw ciąży bo mnie nigdy nie boli prawie Ana, przerypane z tym zjazdem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli mnie głowa napieprza od tygodnia codziennie już mam dość, ale to efekt przepracowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana a jak Julka? Ja postanowiłam po tym co enigma napisała się nie stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti:) no to juz niedługo będzie ....❤️ :D:D:D FOLI :) TO BYŁ PROGRAM DAMSKI ROZMIAR to prowadzi Odeta Figurska Moro- zobacz mzoe będzie powtorka na Polsacie 2 albo na tv4 Ona zadawała pytanai a Dr Lewandowski i jakis 2gi z Nowum odpowiadali na pytania. I pokazywali pary ktore ujrzały 2 kreski po in vitro:):):) Ana :) ja całe szczęscie w sobotę i niedzielę ma tylko do 15:) ale moze Nas puszczą wcześniej:) więc nie jest zle:) mnie cosik strzykło w szyji i nie mogę ruszać głową:( jakis skurcz mam nadzieje ze szybko przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak trzymać Foli......a z Julką wszystko dobrze, chodzi jeszcze dwa razy w miesiącu na kontrole ale jest już oki, rośnie, biega, jest radosna jak zawsze...dzięki Foli za pamięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli przykro mi❤️, trzymam kciuki za czerwiec, oby przyniósł niespodzianeczke.....:-))) mi tez GRATULACJE!!!!!!!! A JA ZBIERAM SIE NA SPACEREK, JEST TAK CIEPŁO, TEMP. 22 STOPNIE KUKNE DO wAS PO POŁUDNIU, MIŁEGO DZIONKA.....:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kochane!! Za okienkiem szaro-buro, aż się nie chce wychodzić. Mi też jeszcze raz GRATULACJE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj czytam tylko pocieszające teksty, właśnie przeczytałam, że szanse in vitro 30, 40 % są liczone jako średnia dla wszystkich kobiet a w Stanach sprawdzali dla poszczególnych grup woekowych i dla kobiet ponizej 33 roku żucia mniej więcej wynoszą 80% a po 36 rokiem życia (najwięcej pacjentek) - 10% tylko. Więc nie jest tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina, zależy gdzie w łodzi 6 tys. w Warszawie chyba 11 tys, w Białymstoku ok 5 tys. A ja robię in vitro isci w Łodzi - kosztuje 7300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś piękna pogoda a mnie i tak się ocza kleją, chce mi się strasznie sppppaaaćććććććććććććc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - nie tylko Tobie, myślę , ze mimo słońca aura ogólnie nie sprzyja samopoczuciu i dlatego. U nas tez słonko świeci, ale takie zamglone (jemu tez pewnie się nic nie chce dzisiaj) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×