Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Aśka biorę syrop, który mogą brać nawet niemowlaki ( w aptece mi polecili), lekarz mi zapisał sosnowy, brałam go przez 1 dzień ale potem przeczytałam w necie że nie wolno ze względu na alkohol. no i biorę tabletki ziołowe wykrztuśne. Antybiotyk bioparox odstawiłam bo wywoływał u mie napady kaszlu i mój wuja, który jest laryngologiem powiedział, że mam go wyrzucić, no i dzisiaj jest poprawa. Masz rację z tym martwieniem się, najważniejsze jest zdrowie dzieci bo my wiele zniosłyśmy i mozemy jeszcze znieść dla ich dobra. Miła ta straż miejska :) Mdłości nie mialam dzisiaj bo po wstaniu zaraz śniadanko zjadłam, a nawet jak są to są łagodne i mnie jeszcze cieszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli- ciesze się, że czujesz się już lepiej. :) 🌻 Mam nadzieję, że prawdziwe mdłości Cię nie dopadną i początek ciąży zniesiesz tak ja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) Niestety dzisiaj testu nie robiła bo od rana nie wychodze z domu tak boli mnie głowa :-( ciągle tylko bym spała, ale zadzwoniłam do mężusia i poprosiłam go żeby kupił test jak będzie wracał z pracy.... eh.. ale fatalnie sie czuje :-( PS: @ nadal niet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w takim razie mocno trzymamy kciuki do jutra. :) 🌻 Choć coś czuję, że u Ciebie już się rozwija mała istotka. :) 🌻❤️ Życzę lepszego samopoczucia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam to doskonale i nie bede dalej nakręcać. 🌻 Daj znac koniecznie jak zrobisz testa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ChceFasolkę a kiedy ten Twój mężulo wróci z pracy. Daj nam kochana od razu znać, ale ten ból głowy i ta senność to mi mówi wszystko i moim zdaniem ten test to tylko formalność:) Cześć dla całej reszty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko mężuś pojechał na fuche bo ma firmę budowlaną, i tak sobie dorabia w soboty i czasem nawet w niedziele na \"lewo\" i wróci pewnie wieczorkiem, ale dla pewności zrobie test rano.. obiecuje że napisze jak tylko zobacze jedną lub dwie krechy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Asia będzie ok, trzymam kciuki, :) Wszytko co przechodzimy pewnie potem zostaje wynagrodzone przez możliwość przytulenia własnego dziecka - a Tobie juz tak niewiele zostało Foli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że znalazłam właściwe tabelki:) do mnie jednak przyszła, już straciłam nadzieję na fasolkę bez interwencji lekarskiej, więc w tym cyklu kończę serię tabletek na nadżerkę, a w przyszłym biorę się za badania... foli, mam nadzieję, że przejdzie Ci ten okropny kaszel, wiem jakie to męczące... Jachce fasolkę, tak bardzo bym chciała, żeby Tobie się udało 🌻 Asiu, trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze się skończyło ❤️ pamiętam jak przyszłam na to forum, a Ty powiedziałaś, że jesteś w ciązy:) i już prawie rodzisz, strasznie czas leci:) Emika, zazdroszczę Ci tego basenu:) jak jest gorąco, to siedziałabym w nim non stop:) na pocieszenie mam morze niedaleko:) kochane kobietki, dla was wszystkich ❤️ TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań...........01.06.06 ......Urodziła .........Patryk furszulka......Bogatynia.......30.06.06.........?.......... ?..........? Aśka74 .......Trójmiasto.....07.08.06 .......11kg...Sandra, Monika..107cm Iskierka.......Siedlce..........21.10.06.........3kg.....????....???????.....87cm Zabajona......Olsztyn.......30-31.01.07......1 kg.............???????.....???? TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............25.06.......30.......?...................22m-ce......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........21.06.........28.......19.07...............20 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............03.06........30-?.......po 01.07........14 m-cy........? AnA 30............4.06........30............?................10 m-cy........ maklady .......29.06........29-32......29.07............10 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............03.06......25-27......29.06........8 m-cy...Katowice beti78........16.05............21-28..........??.........17 m-cy..Zd-Wola Elusia.........09.05...........29-30.......07.06..........0 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg JaChceFasolke.....14.05......21.....03-04.06.....13m-cy.....Chorzów Iwona77 ............?..............?...........?..........23 m-ce.... podlaskie TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............32 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....3213932 maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561 Z Sycylii..............Ania..................lew..........27..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mi ucieło:( TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............32 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....3213932 maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561 Z Sycylii..............Ania..................lew..........27..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce Fasolkę trzymam kciuki - choć sądzę że to już tylko formalność i dołączysz do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabko bardzo bym chciała ale jakoś mam mieszane uczucia... boje sie że jednak coś jest nie tak... moze to przez to że nie mam żadnych objawów... ehh... zobaczymy jutro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już kiedyś chyba Ci pisałam na temat objawów - jak to nasze ciało potrafi nam płatać figle. Wyobraź sobie że ja też nie miałam żadnych objawów dopóki nie zrobiłam testu, nawet nie wiedziałam że to już 3 dni spóznia się @. Jak wiesz w poniedziałek zrobiłam test i od tamtej pory rzeczywiście leciutko boli mnie brzuch, czyję sie zmęczona i w/g mnie mam tak jakby wzdęty brzuszek. Tak więc chyba zadziałała jakaś autosugestia - uwierz wcześniej nic nie czułam!! Tak więc trzymam kciuki:) Odezwij się jak będziesz wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie miałam żadnych objawów. Miałam lekkie ćmienie jak na @ i byłam pewna, że przyjdzie. Nie miałam żadnego przeczucia- byłam swięcie przekonan, że się nie udało. Do testu podchodziłam spokojnie, bez emocji , bo byłam przecież pewna, że się nie udało.;) Pierwszy rzut okiem na test- no tak - nie udało się, ... ale za parę sekund zauważyłam bardzo bladziutką kreskę. Jeszcze miałam wątpliwości, czy nie mam zwidów, wiec obudzilam męza by zerknął. Ale zanim on się obudził, to kreska zrobiła się tłusta i patrzył na mnie jak na wariatkę, która udaje, że jej nie widzi. :D Nadal spokojna ( choć pojawiła się już nadzieja) wedle wskazan lekarza (który kazał się nie cieszyc, tylko zbadac bete)pojechałam przed pracą na betę- dopiero jak jechałam po wynik ok. 12.00 to już wtedy włączyła się panika. :D Tak więc brak objawów też jest objawem. :D Matko- pamietam to jakby to było wczoraj , a już za miesiąc rodze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!!! Ja wpadłam na chwilkę, bo na tydzień wyjeżdżam do Jastrzębiej Góry na szkolenie. Nie wiem czy będę tam miała dostęp do netu a przydało by się żeby poczytać co u Was słychać. Już się spakowałam. Nawet sprawnie mi to poszło. Zostały tylko niezbędne rzeczy, ktore będą potrzebne jeszcze jutro. Trochę się denerwuję, bo nie wiem czy dam radę. Szkolenie dotyczy bezwzrokowego pisania na komputerze a ja od kilku dni mam problemy z oczami swędzą i łzawią od alergii. Oczywiście się zabezpieczyłam przed @ bo w piątek ma zawitać. Już nawet daje o sobie znać niezliczoną ilościa krostek na twarzy. Jak wrócę to się odezwę. Pozdrawiam Was wszystkie. Miłej nocki. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaChceFasolkę czekamy na wyniki testu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 w słoneczny dzionek:-) dziękuję za gratulacje:-) ja tez jestem z siebie dumna i cieszę sie że już mam wakacje:-), 🌻 🌻no i oczywiście w piątek poszłam szybciutko spać, w sobotę teść wrócił więc zakupy i opijaliśmy moje mgr inż.:-) dlatego nie mogłam do Was tu zajrzeć:-) za tydzień opijamy ze znajomymi z uczelni:-) hihihih🌻 a u mnie dziś chyba o ile sie nie mylę 18dc i jakoś jajniki mnie kłują od czasu do czasu, pewnie zaszalały wczoraj razem ze mną pod wpływem drinków:-) Asiulka❤️, mam nadzieję, że wczystko dobrze będzie u Ciebie, myśl pozytywnie już niedługo Sandrunia będzie z Wami:-)❤️ Zdrówka dla niej i dla Ciebie❤️, a ja oczywiście rozkoszuję się i mgr i basenem:-) sysia🌻👄 fajnego masz srajtuszka miło tak poczytać jak rosną Wasze pociechy:-) ja proszę o zdjęcie Twoje, bo nawet go nie mam:-( i małego srajtuszka też:-) Foli ❤️ jak tam u Ciebie, pewnie rodzina zadowolona z sukcesu, jak sie czujesz? jachcefasolkę🌻 mam nadzieję, ze wspaniałą nowinkę nam ogłosisz:-) żabka🌻 maklady❤️, nie smuć sie kochana, do mnie tez pewnie przyjdzie @, może rzeczytwiście poradź sie lekarza, będzie dobrze👄, masz morze niedaleko? och jak ja uwielbiam morze, poprostu uwielbiam:-) i zazdroszczę Ci tej bliskości do niego:-) Goluś❤️ witaj serdecznie, to odpoczywaj chociaż na tym wyjeździe, szkolenie, szkoleniem , no ale przyjemności tez muszą być:-), i dasz radę napewno wierzę w ciebie:-), mam nadzieję, że @ nie zawita do ciebie przez 9 miesięcy;-) Suzinka, witaj, ja tez czekam z niecierpliwością na teścior od jachcefasolkę:-) mam nadzieję, ze się jej udało:-)🌻 idę poleniuchować, bo jutro do pracki, no ale tylko jeszcze 2 tygodnie 16 wyjeżdżamy:-) do połowy września nas nie bedzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. :) JaChce Fasolke- czekamy na wiesci od Ciebie. Mam nadzieję, ze świetujesz 2 kreski. :) 🌻 EMiczko- jeszcze raz gratuluję mgr inzyniera. :D:D Golka- to zyczę miłego wypoczynku , pomimo szkolenia, napewno dasz sobie świetnie radę. :) Mam nadzieję, że wrócisz bez @ - i to nie z powodu zmiany klimatu. ;) :) 🌻❤️ Suzinka 🌻❤️ Żabka 🌻❤️ Foli 🌻❤️ Maklady 🌻❤️ Golka 🌻 Emika 🌻❤️ Sysia 🌻❤️ i dla reszty weekendowych spiochów. :D :P 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika! Gratulacje! Ja chce fasolke- ciekawe co tam u Ciebie? Ja byłam na Mazurkach trochę się strzaskałam na słońcu i jestem opalona. Opalam sie jak moge. To jest dla mnie relaksujace. Pozdrawiam wszystkie urlopowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaChceFasolke co tam u Ciebie???? Byliśmy dzisiaj w zoo an spacerku i jak wróciliśmy to wykąpałam małego i nakarmiłam i szybciutko na forum zagladam, a tu żadnych wieści :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, wczoraj wieczorem zrobiłam test... no i tak jak myślałam jedna krecha.... nie potrafie sobie wyobrazić dwóch kresek na teście ciążowym tak samo jak zakreślonych sześciu dobrych cyfr w totolotku... @ znowu zrobiła sobie ze mnie jaja i przerwała mi moje wakacje w staraniacvh... tak więc czekam na @ której jeszcze nie ma.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera dziewczyny nawet nie wiecie jak sie boje że coś jest nie tak z tym moim cyklem... tylko nie znowu to samo ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! jachcefasolkę, tak mi przykro...tym bardziej, że @ się spóźnia i narobiło to tyle nadziei... a kiedyś wcześniej tez tak Ci się spóźniała mi @ raz spóźniła się tydzień i nic się ze mną nie działo, taki zwykły \"kaprys\" organizmu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no raczej aż tak długo nigdy mi sie nie spóźniała.... dzisiaj ósmy dzień po terminie @... może pójde zrobić sobie test na hcg z krwi? ale czy jest sens skoro osiem dni po terminie wyszedł test negatywny :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jachcefasolkę, ja Ci radzę idź do ginekologa, on Ci powie co robić a masz jakieś objawy ciążowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn są dwa wyjścia: Pierwsze bardziej prawdopodobne jest takie że @ przyjdzie z ogroomnym opóźnieniem ze zdwojoną siłą albo przyjdzie wywołana jak pójde do gina drugie wyjście- gdybym była w ciąży wczoraj zacząłby mi się piąty tydzień a znalazłam taką normę dla piątego tygodnia 5 LP --- 18 - 7,340 mIU/ml (LP- last period czyli licząc od ostatniej miesiączki) ja robiłam bobo-test który wykrywa ciążę przy stężeniu 25mlU/ml i robiłam wieczorem więc mógł tez nie wykryć.... i tak można gdybać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to lec na betę , wszystko będzie jasne! trzymam kciuki, aby okazało się, że jednak test był felerny :-) Dziewczyny, gdzie jesteście? Asiu, ale sie porobiło! tylko cesraka wchodzi w grę? Zabajonka, Enigma, Golka wypoczywają :-) ale im fajnie :-) ja jeszcze 5 dni i jadę fruuu z tego śmierdzącego miasta :-o aaa i wczoraj zostałam ciocią - bratowa urodziłą syneczka :-) a mój brat dzielnie jej \"asystował\" i przeciął pępowinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko chyba dziewczyny jeszcze śpią po weekendzie :-) a Zabajonek ma urlopik... Życzę Ci udanego wyjazdu i odpocznij sobie za mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×