Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość gość
Mam słońce teraz:) Wybieram się na zakupy z bratem i mamą, wczoraj widziałam świeże łososie, karpia kupujemy kilka dni przed świętami, pierogi trochę wcześniej zrobimy , zamrozimy, jeszcze prezenty, zadzwonię do najlepszej koleżanki z czasów szkolnych, jest pielęgniarką i ma synka, dawno jej nie widziałam, ciekawe gdzie ty spędzisz święta, może w górach jak Golcowie, oni są rodzinni:), sympatyczni ludzie, piękna tradycja, śpiewanie kolęd, orkiestra, pięknie Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet nie wiesz jak pięknie piszesz, ciekawie dla mnie, zawsze marzyłem o takich wiadomościach jak się czujesz? czuję, uśmiechasz się...., teraz Ty mnie podnosisz, uśmiechnięta, radosna, super, że szczęśliwa jesteś i o mnie pomyślałaś, wygrałem napisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuję się dobrze:), dziękuję za miłe słowa, cieszę się ,że sprawiłam Tobie radośc', optymizm ozdrawia człowieka, wczoraj byłam u doktora, mam zmniejszoną dawkę lekarstw, panią znam od dawna, miła kobieta, była kiedyś w domu, gdy miałam kłopoty ze zdrowiem, pomogła mi bardzo, w domu wszystkie zakupy są , spiżarna pełna, niektórzy ludzie nie lubią świątecznych potraw, mogą kupic' coś innego, mam krokiety ze szpinakiem :), ale na obiad Ciekawie jak ty przygotowujesz się do świąt, jak je spędzasz z rodziną Miłego popołudnia🌼 https://www.youtube.com/watch?v=-JMCzfScBaQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SŁOWICZKA  LAS  SZMARAGDOWY
Wesołych Świąt, Najpiękniejszej Gwiazdki na Ziemi, Sylwestra zdrowia radości szczęścia:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszukujesz, pada deszcz, nie śnieg, jest prawie 8 st. jakie będą święta, białe nie fajna muzyka jesteś w domu na święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaproś mnie na krokiety ze szpinakiem są na pewno pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W domu spędzam święta:), nie powiedziałam ,że pada śnieg u mnie, to były słowa piosenki, marzyłam po prostu żeby było go dużo, może w styczniu zmieni się klimat, mróz poszczypie nam nosy:), dziękuję za świąteczną piosenkę, jest ciepło , tylko wiatr trochę wieje, w pokoju mam sztuczną choinkę, drugą małą oświetloną na biurku z monitorem, widziałam dzisiaj w doniczkach prawdziwe, młodzi ludzie przy drodze sprzedawali, na stole położę gałązkę świerku, włożę świecę , kolorową bańkę , szyszkę jako ozdobę, kupiłam serwetki , złożę w trójkąt przy każdym nakryciu, jutro zapalam kominek, Ciebie zapraszam na pyszny barszcz z uszkami i pierogi, jeszcze opłatek został w kopercie, jeszcze raz miłych i ciepłych świąt🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam śnieg, ale nieduży, słońce świeci:), mróz jest, w domu Sylwestra spędzę, z siostrą rozmawiam na skype, święta miałam spokojne, na drugi dzień przyszedł brat z dziewczyną, przynieśli ciasta, piernik był pyszny , galaretki drobiowe, nalewkę malinową , syrop malinowy, powidła śliwkowe, zostało dużo ryby i pierogów z kapustą, pójdę na spacer, cieszę się,że jest biało, miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo spóżnione życzenia, przepraszam, nie byłem i nie niałem @ dziękuję za opłatek i barszcz, był świetny, jak cudownie gotujesz, nawet nie myślałem a gałązki świerku, czy jodły miałaś? bardzo lubię Ciebie czytać napisz cokolwiek, a sylwester? już chyba tuż, tuż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×