Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość gość
może jeszcze wpadniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet pocałunki są wskazane, chociaż tak ukrytych nikt nie zauważy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey Nikita czy jest zimno w Twym maleńkim kącie świata? Mogłabyś przejechać całą kulę ziemską I nigdy nie odnaleźć serdeczniejszej duszy. Zobaczyłem Cię przy murze Dziesięciu twoich ołowianych żołnierzyków w szeregu Z oczami jak płonący lód Ludzkie serce uwięzione w śniegu. O, Nikita, nigdy nie dowiesz się niczego o mojej ojczyźnie A ja nigdy się nie dowiem jak to jest trzymać cię w ramionach Nikita bardzo Cie potrzebuję O, Nikita, czy jest jakaś alternatywna ścieżka czasu? Licząc swoich dziesięciu ołowianych żołnierzyków O, Nikita, nigdy się nie dowiesz. Czy kiedykolwiek śnisz o mnie? Czy dostajesz listy, które do ciebie piszę? Czy gdy spoglądasz przez druty Nikita czy liczysz gwiazdy nocą? I jeśli przyjdzie czas, że Broń i bramy nie będą już dłużej cię powstrzymywać Jeśli będziesz mogła zdecydować Spójrz na zachód i znajdź tam przyjaciela. O, Nikita, nigdy nie dowiesz się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za Nikitę i inne piosenki:) Nie mam takiej zimy jak w Moskwie, śnieg roztopił się, została woda i mokre chodniki, kiedyś lubiłam oglądac' jazdy figurowe na lodzie najlepiej parę, piękną muzykę i skoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.youtube.com/watch?v=jlibwEcU6dQ&list=PL7D6BFBAC05E74E63&index=6 Mój serdeczny dom Drovers Run oczami dziecka widzę długą drogę oni widzą wszystko pierwszy i ostatni raz byłam dzieckiem, które wjeżdżało na te wzgórza w moich oczach widzę gwiazdy w moich snach zawsze jestem ja wjeżdżam na wzgórza widzę o poranku słyszę deszcz w szopie ale są inne gwiazdy inne zachody słońca które zapadły w mojej głowie tam są inne miejsca, inni ludzie a ja ciągle ta sama i tu jest mój serdeczny dom ja ciągle marzę o Drovers Run kiedy wjadę na wzgórza zobaczyc' je o poranku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne, lubie liryki, wiersze i piosenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.youtube.com/watch?v=6b2wtpkacoA Zaufaj nocy twój dotyk jest delikatny i wywołuje we mnie drżenie w twoich ramionach doznania są prawdziwe och, ale to jest niebezpieczne , jeśli my nie zaufamy nocy och magia nie pomoże przetrwac', jeśli my nie zaufamy nocy zaufaj nocy i uwierz w magię sprawy powinny zachodzic' powoli i to nie , nie należy do tych , którzy tego chcą ponieważ nie pragniemy byc' prawdziwi nie dezorientuj mnie pytaniami po prostu uwierz, a będziesz wiedziec'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"twój dotyk jest delikatny i wywołuje we mnie drżenie " tylko tyle zapamiętałe z tej piosenki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zebrali miliony uczciwie Owsiak pomaga! ludzie docencie to ja jestem wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię bałkańskie rytmy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekaj morze. juz za kilka dni bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×