Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość gość
a może jesteś? a morze szumi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Hey - jak się czujesz Czy wciąż jesteś sama Czy nie rozumiesz ,że rzeczy które robiliśmy były całkiem realne , a nie snem Po prostu nie mogę uwierzyć, Wszystkie one wyblakły Patrzę w niebo (Miłość , której potrzebujesz ,nie mazamiru widzieć Cię) I zastanawiam się dlaczego (Małe rzeczy, w końcu spełnią. się )" to tylko część Electricm a maoja również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już iskrzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję:), gotuję dobrze, zrobiłam leczo, krokiety z mięsem, mam gałązkę świerku, za oknem dachy bielutkie, wczoraj byłam na zakupach, duży ********** parkingu sznur samochodów, miasto oświetlone, dzisiaj poszaleję ze śniegiem Szczęścia w Nowym Roku 🌼 https://www.youtube.com/watch?v=-At0acsEY9k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczęśliwego i dobrego nowego roku, pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczęśliwego Nowego Roku 2015 :) W telewizji oglądałam koncerty na trzech programach trochę, czekałam na zespół Pectus, oni mają wspaniałe piosenki, radośc' na twarzach, był Zakopower, ludzie bawili się wspaniale, podziwiam tancerzy, bo są w cienkich strojach, nie wiem czy im nie jest zimno, może podgrzewają scenę, ale to jest na otwartym powietrzu, śmieszył mnie Mroczek jak chciał rozruszac' publicznośc' przez swoje skoki, aerobik do rozgrzania się, napiłam się nalewki, było wesoło, patrzyłam na rakiety przez okno, za pół godziny poszłam spac' Zdrowia i spełnienia wielu marzeń 👄 🌼 🌼 🌼 i najpiękniejszych w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morze , muzyka na ulicy, kolorowe wiatraczki, białe domy, smak egzotyki prowadzi do świata gorącego słońca i pięknych wrażeń patrząc na błękitne morze czuję się jak raju słyszę dźwięki harmonii idę za melodią jak zaczarowana spacerując po mieście wszyscy razem pelni życia bawimy się https://www.youtube.com/watch?v=pOb9UTRSqZA&list=PL6572AFF1E516A650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ja życzę wszystkim Dosiego Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pięknie piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i czytam i słucham, miło, jesteś gdzieś obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×