Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość Agatka1976
Witam, Zdecydowłam się kupić :) Umówiłam się na przyszły wtorek. Dam znać jak to wszystko sie skończyło. Pozdrawiam Agata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Dziewczyny polewam z was;)))) fanta niechcący swoimi postami poprawia humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokobaroko
Matko !!!! jak można dać sobie wytatuować na TWARZY coś z przeceny???????????????????????????? chyba babeczki robiące permanent muszą być w desperacji braku klientek skoro robią coś za 139 zł z czego Grupon zabiera 50%. Igła podobno kosztuje kilkadziesiąt ??? Chyba? No ale potem forum ożywa wpisami ................ ratunku wyglądam jak koszmar z kreskówki, pomocy...... mam depresje nie wychodze z domu. Dobrze = drogo, tanio= problemy i koszty. Hihihihihi teraz sama jestem taka mądra bo tez popełniłam taka głupote i sie musiałam w Poznaniu naprawiać!! pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokobaroko
Czekamy na relacje Agatki!!!! chyba bedzie jak u Hitchcocka, masakra a potem juz tylko napiecie rośnie. Agatko czekamy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona%%
Witam - rokobaroko a u kogo to robiłaś w Poznaniu? czy to były brwi?? moje sa masakra, rozpisywałam sie na 153 i jestem umówiona na "remnot" za 4 dni z polecenia które tu na forum dostałam do pani Izy . Boje sie strasznie ale opinie o pani ciekawe zresztą gorzej chyba być nie może. Odpisz rokobaroko!!!!!!! pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggietka
Ja zrobiłam makijaż permanentny bri wczoraj (w sobotę). Nawet po wyjściu wygląłam dość dobrze. Jestem bardzo zadowolona, choć miałam obawy. Makijaż robiłam u p. Anny Zajdel w Warszawie. Miałam obawy bo zdecydowałam się na ten salon tylko po wypowiedziach w internecie. I powiem, że jestem bardzo zadowolona. Ból naprawdę niewielki, kreseczki równiótkie, kształt jak dla mnie idealny. W następną sobotę jestem umówiona na górną kreskę. Kusi mnie jeszcze dolna, ale boję się wspomnianego przez was efektu - więziennego. Jestem co prawda brunetką i maluję kredką dolną powiekę. W każdym razie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka 2
1Tygrysek miałam kontakt z rejavu kilka lat temu - usuwałam 18-letni makijaż brwi, który miał być permanentny a okazał się stały :-). W moim przypadku ta metoda zdała egzamin - teraz mam nowe ładne brwi :-) nie wiem jak na oczach ale na brwiach powinno sie sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokobaroko
zrozpaczona !!!! tak to ta pani co poleciła ci 1Tygrysek - Iza C - mi robiła w salonie na Marcelińskiej. Łatwo nie było ale efekt mojego remontu jest SUPER. Troche trwało i kosztowało ale za własną głupotę trzeba pocierpiec. Będziesz w doskonałych rękach, ustal wszystko z góry bo u mnie to zajeło 3 spotkania w ustalonej z góry cenie a nie planowane 2. WARTO i nic sie nie obawiaj babeczka zna sie na rzeczy i ma doskonała rękę. powodzenia, napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulcherina
Same reklamy,ostatnio, dobija mnie autoreklama Zajdel, która reklamuje się na wielu forach, ale robi bardzo złe maikjaże. Poprawiałam po niej. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agunia001
do zrozpaczona%% Ja jestem po brwiach i kresce górnej u Izy Cytrowskiej - jestem b. zadowlona, babeczka fajna, bardzo kontaktowa (a uwierz mi, że jak Ci ktos mizia po powiece ważne żeby gadac z nim i odciągać myśli od tego co robi;). Jestem zadowolona, ceny nie są straszne jak porównasz z p. Zych np. która nie dość że niemiła to jeszcze cholernie droga a brwi robi wszystkim jakby od kalki (widziałm 2 koleżanki które u niej robiły i mają zupełnie różne typy urody z brwi prawie identyczne im zrobiła - przy czym jednej kolezance nie bardzo pasują). Polecam pania Izę nawet gdybyś miała tylko pójść na konsultacje - ja się ze zrobieniem brwi nosiłam kilka lat, byłam w kilku gabinetach w poznaniu gdzie za każdym razem po narysowaniu brwi przez pania "lingerystkę" dziękowałam i wychodziłam. A pani Iza nie dość że kilka wariantów brwi mi pokazała to jeszcze z marszu na poprawce kreski robiłam, a na następnej zrobie kropeczki miedzy dolnymi rzesami (jestem blondynką i kreski na dolnej powiece nie pasują mi) - a kropeczi to pomysł Pani Izy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhgggg
A czy jest tu ktoś kto ma jakieś doświadczenia z salonem Karamello w Łodzi? Jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Pulcherina- takie posty jak twój należą do odważnych. Choć ktoś może powiedzieć , że żadnej odwagi w tym nie ma skoro wpis jest anonimowy. No ale mimo wszystko takie jest twoje osobiste spostrzeżenie i masz do niego prawo. A w życiu bywa też i tak, że to co jednym się nie podoba, drugim dech zapiera i mdleją z zachwytu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wam teraz o czymś powiem, Znajoma opisała (grzecznie) na paru stronach (ku przestrodze) jak została oszpecona. Pomijając fakt, że posty w cudowny sposób zniknęly, dostała pismo od prawnika, straszące, że mogą z tym iść do sądu :D szkoda tylko, że linergistka ta nie ma żadnego potwierdzenia na wykonaną usługę, mówię tu o opłacie :D także jaja jak berety, samowola totalna, a wyraź swoje zdanie to cię sądem postraszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka1976
Czesc wszystkim, Byłam, zrobiłam i jestem zadowolona :) Szczerze obawiałam się odrobine tego makijażu. Pewnie dlatego, że naczytałam się o jakości usług przy zakupach grupowych. Jednak spotkało mnie miłe rozczarowanie :) Robiłam kreskę górną. Zabieg trwał około 40 min. Delikatna opuchlizna oka zeszła po około godzinie, więc w sumie OK. Następnego dnia mogłam pokazać się w pracy bez żadnych obaw. Ładnie sie goi, wiec może nie będzie konieczna korekta. Na koniec zabiegu jak już nie byłam zestresowana delikatnie podpytałam się dlaczego tak niska cena zabiegu, czy nie używa gorszej jakości barwników i igieł. Pani Agnieszka odpwiedziała, że akcje z kuponami traktuje jako forme reklamy i zarobek jest znikomy lub praktycznie żaden. Mówiła, że ma nadzieje że klientki do niej wrócą i zrobią usta lub brwi. W sumie wydaje mi się to uczciwe. Przecież musi jej zależeć na tym, żeby klientka była zadowolona i przyszła ponownie lub poleciła dalej. Musi się przyłożyć do zabiegu i wykonać go dobrze, żeby ta forma reklamy odniosła sukces. Wydaje mi się, że osiągneła co chciała ;) Ja jestem zadowolna, bo za tak niską kwotę mam kreseczkę, która mi się podoba i z czystym sumieniem mogę polecić panią Agnieszkę Mróz. Telefon do niej 600 608 066. Ma też swoją stronę internetową, ale nie pamiętam adresu. Pozdrawiam Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisz co chcesz ,ale dla mnie mp. z grupona nie miesci mi sie w głowie.Wiem ile kosztowało mniw szkolenie,porzadny sprzęt,barwniki,nakładki,znieczulenia itp.itd.wiem też ile mnie to stresu kosztuje ile serca w to wkładam.korekty robię zawsze i to dwie.Inaczej nie umiem i nie mogę do tego dokładać też,a żyć za coś też trzeba i szkolić sie dalej oczywiście.Przepraszm,że się tak rozpisałam,ale tak jakos mi z serca samo poleciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Rybka masz ogromnie dużo racji i jednoczę się z twoimi słowami. Agatka co do twoich kreseczek, to poczekałabym cierpliwie aż barwnik się wyłuszczy i wtedy możesz cokolwiek powiedzieć o pierwszym efekcie. Jeśli nie będzie potrzebna korekta to super, tylko czy po 3 miesiącach bez korekty nie okaże się , że kreseczek już nie widzisz, ponieważ barwnik nie został nasycony. Ja wykonuję zabieg plus dwie korekty. Drugą korektę to robię tak naprawdę po to aby włożyć barwnik, który nie będzie powodował zmiany koloru na więzienny". I po takich trzech sesjach barwnik bardzo ładnie utrzymuje się na skórce . Klientki swoje pilnuję aby dopełniły wszystkich obowiązujących korekt. A co do reklamy gabinetu którą można uzyskać za pomocą gruponu i zdobycia klientek.....to szczerze mam mieszane uczucia. Nie wierzę w taką magię. Klientki zdobywa się ciężką morderczą i uczciwą pracą. Włożoną energią, a do tego ,wszystko na początku i tak okupione jest łzami oraz stresem. A wykonywanie pracy na minimum zysku nie daje satysfakcji i naładowanych baterii, do dalszych zmagań z zagadnieniem mikropigmentacji. Poza tym z minimalnego zysku nigdy nie pójdziesz krok na przód, bo nie będzie ciebie na to zwyczajnie finansowo stać. Jeśli ktoś się łudzi, że tanimi kreskami przyciągnie tłum klientek na brwi lub usta w normalnej cenie i tym sobie wyrówna koszty...to chyba musi realia ekonomiczne przeżyć na własnej skórze i poczuć jak to działa. Ale ja się nie czepiam, każdy sobie sam nakręca marketing...ja od takiego jestem z dala.. to mało powiedziane. ok dziewczyny idę na mecz (przed telewizor ;))) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grupowe zakupy
Grupowe zakupy, a raczej grupowa sprzedaż, ma sens gdy osoba wykonujaca mp jest na początku swojej drogi zawodowej. Wtedy dzięki gruponom może się zareklamować, zaistnieć w świadomości klientek. Na początku zrobi kilkanaście zabiegów po kosztach, potem - jeśli dziewczyny sa zadowolone, część z nich wróci na kolejne zabiegi, część poleci innym znajomym... I interes może trochę się rozkręcić.... Ale na nic rabaty i obniżki gdy umiejętności brak. Ktoś kto jest niezadowolony powie wszystkim znajomym by taki salon omijać z daleka. Natomiast gdy na gruponie sprzedawane sa ofery mp przez salony z doświadczeniem to coś jest nie tak. Brak klientek to brak umiejętności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja nie polecam makijazu perm wykonywanego z tzw zakupów grupowych. Sama sobie takowy sprawiłam - bo taniej!!! mam nauczkę! nie dośc ,że kreski na powiekach krzywe, za krótkie - pomniejszaja oko, to po roku z czarnych zrobiły się niebieskie ! przed zabiegiem nie zrobiłam wywiadu - nie wiedziałam,że znieczulenie ma być aplikowane w trakcie zabiegu - bolało jak cholera, mam też wątpliwości co do sterylności igły- jak przyszłam do owej pani, to cały sprzęt był już zmontowany - nie otwierała igły przy mnie! niedawno - w innym gabinecie w Łodzi zrobiłam sobie brwi - w normalnej cenie:) teraz już wiem jak profesjonalny zabieg powinien wyglądać! jestem super zadowolona, brewki piękne, a do zakupów grupowych chyba już nigdy nie wrócę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chcialam sobie zrobic makijaz permanentny z gruponu - po przeczytaniu waszych opinii rezygnuje:) wiem,ze tanio to z reguly byle jak. Chce sobie zrobic usta - mozecie kogos polecic w Lodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka1976
Cześć dziewczyny. Niestety albo stety my klientki przyzwyczaiłyśmy się już do zakupów grupowych. Ciężko będzie płacić 1200 zł za usta lub 900 zł za brwi, jeżeli co jakiś czas pojawia się oferta o 50 % taniej. Sama się łapię na tym, że szukam fryzjera gdzieś w mojej okolicy i korzystam z tego. Fakt, raz jestem bardziej zadowolona raz mniej. Podobnie jest z makijażem. W moim przypadku to był chyba wyjątek od reguły ;) Nie można przecież zrobić makijażu byle jak, bo zła opinia to śmierć dla salonu. No chyba, że to kwestia umiejętności a nie chęci. Dlatego przed zakupem takiej oferty trzeba zrobić porządny wywiad środowiskowy, poczytać różne fora i opinie. Znajoma była w Sharleyu i była bardzo niezadowolona. Salon bazuje jedynie na opinii, która kiedyś została wypracowana. Dlatego w moim przypadku poszukałam innej oferty. Dlatego radzę poczytać, zadzwonić przed zakupem i wypytać się o szczegóły. Powodzenia i troche szczęscia w szukaniu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna.camomille
Po makijazu permamentnym ust ponad 2 tyg temu zostal mi bialy strupek - obrzek na konturze, ktory swedzi. Czy to normalne? Na opryszczke nie wyglada, bo nie ma pecherzy. Czy ktos mial cos takiego? jak dlugo? pozdrawiam i dziekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysienka33333
Do iza161182 tez mam ten problem partaczka z niej niestety pokusilam sie na promocje i mam krzywe grube brwi :( co teraz zrobic??????/ pomocyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysienka33333
Do iza161182 tez mam ten problem partaczka z niej niestety pokusilam sie na promocje w looksus w goleniowie i mam krzywe grube brwi :( co teraz zrobic??????/ pomocyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysienka33333
Witam wszystkie dziewczyny ja również robiłam zakupy na grouponie bo taniej i żaluje moglam zainwestowac i bylabym zadowolona pojechalam ze szczecina do goleniowa do gabinetu Looksus dziewczyna mila cena niska ale co z tego jak zrobila mi strasznie krzywe brwi :(( i co teraz zrobic da sie to jakos usunac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka 2
Marysienka... - ja usuwałam reyaviu (czy jak tam się nazywa) a moja koleżanka laserem. U u mnie i u niej były efekty. Obie metody sa widac dobre :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
obie metody mogą się sprawdzić jeśli tak samo jak w przypadku mp znajdzie się dobry fachowiec, który zna się na usuwaniu, choć trzeba zaznaczyć, że są przypadki kiedy nie da się z sukcesem usunąć nieszczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia76
A ja powiem, gdzie zrobiłam sobie makijaż permanentny w TORUNIU. U pani Mirosławy Nocoń, chodzę do tej kosmetyczki od wielu lat, wcześniej chodziła do niej moja mama i nadal ją odwiedza, jest świetna. Zrobiłam u niej makijaż permanentny i jestem mega zadowolona. Ona robi najlepsze łuki brwiowe, wiem, że przyjeżdżają do niej klientki nawet z Gdańska nie tylko na makijaż, ale nawet na zwykłą hennę albo na takie kuracje odmładzające. Wszyscy mnie pytają, kto mi robił makijaż, więc mówię i dzisiaj piszę, bo na wątek natrafiłam. Pani Mirosława Nocoń ma gabinet na II Rubinkowie na ul. Dziewulskiego. Jesli chcecie nr telefonu, to napiszcie do mnie, ale chyba można ją znaleźć w necie. Pozdrawiam, Dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×