Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Ja rodzinnie:) We trojke bylismy w sobote w sali zabaw, a dzisiaj w domciu:) Czas tylko dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ nikt kawki nie postawil ,wiec ja postawie a i nie zapomnialam o swiezych mamusiach dla nich soczki do wyboru i owocowe herbatki jak ktoras ma ciacho to zapraszam :) ja dzis znowu w domku siedze tyle ze pojde po chlopakow do przedszkola i do sklepu Kuba jeszcze kaszle ale sporadycznie najbardziej z rana teraz rysujemy kartoniki po butach flamastrami Kuba bardzo lubi takie zabawy koncze o musze mu pomuc :) 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety:) mam pytanie macie jakies domowe sposoby na katarek moja cora ma a lekarz nic nie przepisal ale widze ze sie meczy przy oddychaniu czyszcze jej nosek sola fiziologiczna ale moze wy znacie jakis domowy sposob na to cholerstwo:( suuupermama ja prosze kawusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na momencik tala ja robie tak do małego garnaka daje kilka kropel kropli inchalol albo innych do inchalacj i gotuje to na malym ogniu, zapach unosi sie po całym domu i dziecko wdycha i udraznia nosek, mozesz smarowac mascia majerankowa pod nokiem, albo nasmarowac plecki i i z przodu mascia rozgrzewajaca, do tego syrop z cebuli, czosnku, cytryny i cukier albo miód. Od tygodnia małą tak faszeruje, tylko ona ma jeszcze kaszel. A i na noc mozesz posmarowac ta mascią rozgrzewajaca (pulmex, Vick,) jaka masz stopy i ubrac ciepłe skarpetki. Herbata z cytryną i sokiem z malin. To takie moje domowe sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkie mamy🌼 za godzinke zbieram sie do pracy, wiec lece rozwiesic jeszcze pranie póki mała spi. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tala jak masz w domu krople nasivin to mozesz jej do noska wkroplic na noc , one dobrze udrazniaja nosek, mozna w aptece bez recepty kupic, i podawaj jej wapno nawet z raz dziennie po łyzeczce niezaszkodzi, ono tez dziala przeciwzapalnie:). Zycze duzo zdrowia dla córci 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tala jak mialbym ci poradzic cos na ten katarek to napisalabym ci dokladnie to samo co julka jak tak zrobisz to na pewno przejdzie ja tez tak robie i to naprawde dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a my od piątku chorzy.Byłam z dzieciakami i z sobą u lekarza.Weekend cały przeleżałam w łóżku,mąż zajmował się dzieciakami.Nie mogłam wcale mówić,wszystko pisałam na kartce a mąż miał ze mnie ubaw i cieszył się że w końcu cicho w domu :) Wczoraj byliśmy popołudniu w szkole na pasowaniu pierwszoklasistów.Lekarka pozwoliła aby Kuba poszedł jak będzie poprawa.Trochę to przezywał,ale był z imprezy całej zadowolony.Dziś u nas brzydko więc dalej się kurujemy. Kasbak czy Ty nie wiesz że kobiety w ciąży są zawsze piękne i we wszystkim im dobrze :):):) Julka co do domu to zgadzam się z Kasbak,bez ryzyka nic nie będziesz miała.My wniosek o kredyt składamy końcem roku,mam nadzieją że go nam przyznają i za 2 lata będziemy na swoim Dobra kończę bo dzieciaki sie kłócą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamy 🖐️ Stawiam pyszna kawke i pączki... Dzisiaj pogoda u nas nie najlepsza wiec siedzimy w domku. Piszcie co u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)ja wlasnie tez pije kawusie i wcinam ciacho chce ktos?:)pogoda sliczna a my musimy siedziec w domku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) tala jak mała? lepiej? pisałas ze uczysz sie w wekendy, napisz co studiujesz:) No i znowu sie pustki zrobiły:( Luiza ja wiem ze kto nie ryzykuje....itd , dlatego bylismy juz wstępnie w banku i jak zobaczylismy ile wynosi rata to szczenka nam opadła:( a napisz w jakiej walucie bedziecie brac kredyt, bo nam proponowali w euro i pl ale w euro ja nie chce, bo drozej. Ale mimo takiej raty nie poddajemy sie szukamy dzialki bo musimy miec jakis początek, Luiza napisz mi jeszcze cze bedziecie stawiac dom nowy na swojej dzialce czy remontowac. Bo my gdybysmy mieli dzialke swoja to raty juz by byly na kredyt mniejsze jest wtedy jakies dofinansowanie. Dobra spadam zaraz do pracy, milego dnia wszystkim zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć luiza jak zdrowie dzieci i Twoje ,już lepiej? a co do wyglądu kobiety w ciąży ,to róznie to jednak bywa...ja nie wyglądałam korzystnie(delikatnie mówiąc),gdy byłam w ciąży z Nadią.Ale tak mówią,że jeśli dziewczynka w brzuszku,to mama niezbyt ładna:) julka to raczej sprecyzowaliście plany na nowy dom,nie kupujecie starego do remontu?nie mam czasu dokładnie Was poczytać,ale pisałas cos kiedys o jakimś starym.A budowa takiego domu z bali,drewna jest dłuższa niż normalnego? tala jak małej katarek?przeszło?Ja męczę się już z katarem u Nadii drugi tydzień,ale już ma końcówkę.I nic jej tak nie pomagało jak olbas oil,parę kropel na poduszkę,no i żel do noska Oxalin a ja mam okropny dylemat,bo nie wiem czy wracac do pracy,czy ciągnąć zwolnienie.Ogólna atmosfera w pracy nie jest ciekawa,szefowa ma pretensje o to,że nie ma mnie w pracy,nie miał mnie kto zastapić,ja jeździłam na szkolenia i tylko ja umiałam parę spraw,troche mi głupio,że zostawiłam je na lodzie,ale w sumie moje dziecko i ja jesteśmy najważniejsi.dobra nie marudze o moich sprawach. miłego wieczoru ,papapaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)kasbak juz prawie jej przeszlo ma maly i juz lepiej oddycha mam nadzieje ze jeszcze troszke i bedzie zdrowa :)zycze zdrowka Nadii i dzieciaczkom luizy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×