Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiniiiiiiiiiiiiii

właśnie sączę martini...

Polecane posty

Dobranoc sloneczka moje ;) Spijcie dobrze .Ja juz ide do lozeczka bo to prawie 3 godzina .👄 dla wszystkich .Do jutra pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo to tak na trzy , cztery zamykamy kompa;) wyśpij się , ja też mam problem , jutro będzie lepiej ;)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D witam moje siostry 🖐️ :D miłego dnia życze ;) barbi ;) 👄 🌼 Cheriess 😡 przekroczyłaś czas o 1 min. 😡 !!!!!!!!!!!!!!!! ale tym razem Ci daruje ;) 👄 🌼 noooo ;) 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudkaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wstawac spiochy :D Milego dnia siostrzyczko ,braciszku i noooo . 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochni😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻;) będe wieczorem kochana Barbi mam nadzieje że lepiej się czujesz siostrzyczko🌻 Noooo wyspałaś się?;) Powiatowy jesteś dobrym braciszkiem , dzieki że wybaczasz😘 miłej niedzieli🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje wirtualne siostry 🖐️ :D Jak mija niedziela ? Jak humorki ? ;) Pewnie dzisiaj długo z Wami nie posiedze :( , bo jutro czeka mnie bardzo dłuuuuuuuuuuuuuuuuugi i ciężki dzień ; , który zacznie się o 6.00 a skończy o 22.00 :O podobnie będzie we wtorek :O Ale to nic, przeżyłem drugą wojne światową ;) przeżyje i te dwa dni :D :D :D A teraz uciekam zajrze do Was wieczorkiem :D Pozdrawiam 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wróciłam , odpękałam wizyte ;) uuufff a jak moje rodzeństwo spędziło niedzile?;) Barbi , jak się czujesz ?🌻 Noooo , gdzie Ciebie poniosło?:( Powiatowy , masz 2 dniowe szkolenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im mniej robie tym gozej sie czuje:( no i pogoda do kitu........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też brzydka pogoda ale spotkałam się z rodzinką było miło;) Noooo do malowania paznokci ,jakiego koloru lakieru najczęściej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ggrrrrrrrr miało być używasz najczęściej :(sorrki;) mój kom chodzi tak szybko jak winniczek po trawie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheriess>> witaj siostrzyczko :) ja sie czuje juz duzo lepiej ,tylko jeszcze jestem pociagajaca ...noskiem oczywiscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj siostrzyczko Barbi🌻 ciesze się że jesteś zdrowsza , na katar dobra jest maść Majerankowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbi , jestem ciekawa jakie kolory lubisz najbardziej/mam na myśli ubrania/?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheriess>> Ty jestes moja siostrzyczka \"dobra rada \" :D A ta masc jutro kupie ,moze pomoze :) 👄 noooo , Powiatowy gdzie sie podziewacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie , gdzie nasz jedyny braciszek :) Noooo też dała swoją długą noge z topiku :( ciesze się że Ty kochana siostrzyczko jesteś ze mną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu jestem tu sama:( gdzie wy się szwędacie internauci zatraceni wracać mi na topik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam że wszyscy już o mnie zapomnieli:( Barbi zapytałam Ciebie jakie lubisz kolory ? ja czarny , biały, granat , czerwony, seledyn ,pistacjowy a lakieru do paznokci używam delikatnego perłowy róż a Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheriess >>sorki ,ale jestem dzisiaj lekko zakrecona :O hmmm ... najbardziej lubie jasne pastelowe kolory . Bardzo lubie tez kolor bialy ,czerwony i blekitny . Nie przepadam za ciemnymi kolorami. A jesli chodzi o lakiery do paznokci to najbardziej lubie jasne ,naturalne kolorki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbi jesteś jasnowłosą dziewczyną i w pastelach jest Tobie ładnie , też takie lubie szczególnie latem ;) musze zmykać jutro mam angielski ;) zajrze tu pewnie jeszcze :D dożo zdrówka pa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×