Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość wiesz co aga
jakoś ci nie wierzę z tym olejkiem to jakiś sposób zarabiana już na niczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzcie TEYSI
hehe dobrze to sobie wymyśliłaś heh ze olejek moze nie działać BO PEWNIE NIE DZIAŁA TO KIT A Z ŁAŃCUSZKIEM ZDRADZIŁAŚ SIĘ PO TYM ŻEBY WPISAĆ ODBIORCE XXX HEHE STARY NUMER NIE DAJCIE SIE NABRAĆ! WCIŚNIE WAM KIT,PODA NAZWE OLEJKU,NO BO JUZ PODAC TRZEBA,A WY BEDZIECIE NA CUDA LICZYĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Teysi wiedz że jeśli 5 dziewczyn przeleje 10zł,a może i znajdę takich 5dziewczyn:) i na żadną z nich ten olejek nie zadziała,to znajdę cie po numerze konta :),a to trudne nie bedzie, bo musisz wiedziec ze z chwilą jak podałaś nr konta dla mnie anonimowa już nie jesteś:) i wtedy oddasz tym dziewczynom i 10zl i pieniądze za olejek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmoladka2011
szczerez powiedziawszy to kazda z nas chce powiekszyc biuts o 1-2 rozmiary wiec gdyby takie cudowne srodki istnialy nie byloby tylu operacji plastycznych. Olejki olejkami, jesli kiedys ktokolwiek wymysli SKUTECZNY beoperacyjny sposob powiekszenia piersi zdobedzie miliony...!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka_marlenka
swoją drogą nie rozumiem was, równie dobrze można to samo postarać się zrobić w bardziej naturalny sposób, oczywiście wyniki nie będą takie jak po operacji, ale jest to bądź co bądź o wiele bardziej bezpieczne. Tutaj masz porady co do preparatów http://powiekszeniepiersi.info.pl/2011/10/17/naturalne-skladniki-w-breast-actives/ a ode mnie polecam ćwiczenia na klatkę piersiową w celu nadania piersiom jędrności oraz podniesienia ich wizualnie. a reszta zależy od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka_marlenka
swoją drogą nie rozumiem was, równie dobrze można to samo postarać się zrobić w bardziej naturalny sposób, oczywiście wyniki nie będą takie jak po operacji, ale jest to bądź co bądź o wiele bardziej bezpieczne. Tutaj masz porady co do preparatów http://powiekszeniepiersi.info.pl/2011/10/17/naturalne-skladniki-w-breast-actives/ a ode mnie polecam ćwiczenia na klatkę piersiową w celu nadania piersiom jędrności oraz podniesienia ich wizualnie. a reszta zależy od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze tez znajduja sie NAIWNE
IDIOTKI wierzace takim oszustom. Nieprawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka1981
To samo masz bez wstrzykiwania - perfect bust jakos tam zatrzymuje tluszcz w piersiach: http://track.breastfast.pl/product/Breast-Fast/?uid=555&pid=130&bid=advandec Dokladnie nie wiem jak to dziala, ale juz po kilku dniach widzialam rezultat, ale juz trzeci raz powtarzam kuracje. Kupilam raz perfect bust i na trzy razy mi starczy. Po jakims roku od pierwszej kuracji troche mi spadlo. Ale warto. http://track.breastfast.pl/product/Breast-Fast/?uid=555&pid=130&bid=advandec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, czy miała któraś z Was robione piersi implantami 300cc lub 345 cc, anatomiczne, najlepiej firmy mentor? Mam we wtorek zabieg i do wyboru właśnie te dwa rodzaje implantów. Które byście mi doradziły do mojej postury: 165 cm i 51 kg? Nie chcę wyglądać jakbym miała doczepione dwie piłki a jednocześnie chciałabym uzyskać rozmiar pełne C. Dodam ze teraz mam aa i wąską klatkę piersiową. Pomóżcie wybrać proszę ten właściwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość summet_time
co do wyboru wielkości implantów myślę, że chyba sama powinnaś zdecydować, bo wiesz jednak to Twoje ciało i musisz się zastanowić, jakie piersi będą dla ciebie dobre. Sama myślę, żeby sobie zrobić zabieg powiększający biust, ale póki co jestem na etapie szukania dobrego lekarza, co myślicie o doktorze Osuchu?? Warto się do niego wybrać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piast92
Naturalne powiększanie biustu. Perfect Bust Gel sprawi, że Twoje piersi już w kilka minut będą wyglądały na większe i bardziej jędrne! Efekt pięknych piersi już w 7 minut! Piersi staną się jędrniejsze, a przez to atrakcyjniejsze. Czy nie o tym marzyłaś? http://tnij.org/qdnp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiększona
Dziewczyny rady innych są super ale co do wyboru lekarza, co po operacji itp a nie co do wielkości implantów i czy pod mięsień czy pod gruczoł o tym decyduje lekarz. On ma doświadczenie i wie co i jak dobrać, żeby wyglądało naturalnie. Ja zdałam się na lekarza i jestem bardzo zadowolona. Niestety dużą rolę odgrywa też "materiał wyjściowy" lekarz też nie cudotwórca. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaraa56
Czy możecie mi polecić dobrego chirurga w okolicach Wrocławia ? Ale takiego naprawdę profesjonalistę, które nie zaczął doświadczenia z implantami na potrzebę chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oojhgf
śliczne piersi robi łątkowski z polanicy wiem co mówie a conajwazniejsze wygladaja bardzo naturalnie i nawet ich nie czuc a efekt piorunujacy:) jakbym wiedziala ze tak samo wyjdzie z implantami pupy to bym poszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak ważne jest ten "materiał wyjściowy" poza tym jak się idzie do lekarza na konsultacje to on odpowie na pytanie, jaki rozmiar wchodzi w grę, bo jednak jakbyśmy chciały nagle powiększyć piersi to jednak nie będzie ładne. Ale grunt to wybrać możliwie najlepszego lekarza, dzięki któremu będziemy bardzo zadowolone z zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki, jakies dwa tygodnie temu, mialam powiekszane piersi , pierwsze kilka dni byly okropne ale pozniej z dnia na dzien coraz lepiej, wczorsj zauwazylam lekkiego sinika na jednej ale ponoc to normalne, jednak dzis bol w tej piersi, po wczorajszej wymianie opatrunkow, ktorych rany goja sie dobrze, jedt naprawde bardzo uciazliwy, nie moge ruszac reka ani sie podniesc. Poradzcie cos, jak dlugo ma prawo bolec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajterka
Ja się trochę obawiam silikonu i myślę o tym zabiegu: http://www.elite.waw.pl/piersi/ , robiła któraś z was? Brzmi super, chętnie bym sobie odessała co nieco z boczków na rzecz piersi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoss_zos
No prosze, przyznam szczerze ze nie słyszałam o takim zabiegu, ale rzeczywiscie jesli to jest mozliwe to ja tez sie na to pisze. A drogi jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem kto to
pisal, ze Latkowski jest dobry do powiekszania piersi... Ma mase niezadowolonych pacjentek szczegolnie z piersiami i nosami. TYLKO NIE LATKOWSKI!! Wegrzyn, Kobus, Kratochwil, Kruk, ale nie Latkowski!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakajjs
Dziewczyny a powiedzcie czy tam gdzie się piersi powiększa można również pomniejszyć?? Chciałabym z dużego d do małego c. Duże cyce to wieeelki problem co z tego że pod biustem mam 75 w pasie 65 jak przez nie czuję się gruba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milennuszka
Mysle ze tak, zapytaj o to w takim salonie,w którym równiez analogicznie wykonuje sie zabieg powiekszania piersi. Dziewczyny pisały o Elite w stolicy, jako taki jeden z lepszych salonów, wiec tam równiez mozesz zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekapka
dobre opinie słyszałam o lasermedzie w stolicy. u nich pracuje piotr osuch, z tego co wiem dobry specjalista, występował w wielu programach dotyczących chirurgii plastycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja powiekszalam w c
Czechach i sa ok:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorjrjr
u kogo powiekszalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jedno pytanie, które mnie od dawna nurtuje- czy po zabiegu powiększenia piersi ma się czucie w sutkach i w całych piersiach takie samo jak przed? Dla mnie to bardzo ważne. Czy może zdarzyć się zanik czucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunkaq
Przed powiekszeniem piersi nurtowalo mnie mnostwo watpliwosci i co tu ukrywac, zwykly strach. Jestem dosc wysoka i umiesniona laska, niestety bylam prawie plaska. Zdecydowalam sie na silikony, pod miesien, z rozmiaru A/B na C. Zaluje ze nie wzielam wiekszych. Co do odczuc, moje piersi sa super, nic nie czuje obcego, sa moje, mozna po czasie uprawiac sport, spac na brzuchu, sa mieciutkie i naturalne. Najwieksze zaskoczenie: nie spodziewalam sie, ze beda az tak naturalne:) Uwaga, zaden facet, z ktorym spalam sie nie zorientowal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunkaq
Sutki sa bardziej wrazliwe nic przed op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×