Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość Wuwkusia
ach, wytrzymałam na razie tydzień i wytrwam do końca.. zakwasów nie mam :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gietka :) dziewczyny, wy naprawdę machacie hula hopem GODZINE dziennie żeby się pozbyć wałeczka pod pępkiem??? szaleństwo zwłaszcza, że małoskuteczne :) na ten wałeczek jest jedna i prosta rada - WAHADEŁKA nogami. proste nogi pod kątem 90st do podłogi (leżąć rzecz jasna) opuszczamy do max 45st nad podłogą, kilka sek wytrzymujemy i wracamy. powtarzamy i cała filozofia hula hop jest dobry na boczki, ale na wałek pod pępkiem zecydowanie wahadełka - bo wtedy pracują TE mięśnie na dole brzucha co a6w próbowałam dwa razy, przerywałam między 2 a 3 tygodniem. ja jednak nie chcę mieć kaloryfeera jak potężnie zbudowany chłop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
callan1op.pl a ja mam callanetics po ang. z Callan i moge go udostepnic zupelnie za darmo huh dziewczyny, obojetnie co cwiczycie to trzeba to robic regularnie! nie ma sie co oszukiwac, ze jak zrobicie zryw raz na pare tyg./miesiecy to bedziecie miec idealny brzuch. ja na brzuch polecalabym wspomniany callanetics albo PILATES. ja cwicze i mam zawsze super brzuszek, ale ja cwicze codziennie of paru lat... polecam cwiczenia +duzo wody+ sok z pietruszki+ balsmy wyszczuplajace (np z AA czy nawet inne polskie byle regularnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
hej samanta :) callan sie laduje bedzie za ok 4,5 godz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obie części czy tylko jedna? :) super że udostępniasz :):) 🌼 😍 a jakby znów nie chciało wejść na tym serwerze na który wgrywasz to spróbuj na innym, choćby na tym wyślij.to czy jak on się zwie, o którym ci wspominałam :) fakt, ćwiczyć trzeba regularnie :) ja brzuch mam umięśniony, ćwiczę regularnie ABS na brzuch, ale na początku ćwiczenia callaneticsu wymiękałam przy ćwiczeniach na brzuch.. dają wycisk.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
zgadzam sie co do wahadelek! inne cwiczenie to unoszenie scisnietej miedzy stopami poduszki/pilki plazowej/stabilizacyjnej w lezeniu na plecach. tulow uniesiony i podparty na lokciach, bierzemy ta poduszke, przyciagamy nogi do klatki piersiowej a potem prostujemy nogi na wys. ok 45 st.(moze byc wyzej lub nizej jak kto moze ) i znow przyciagmy itd. zrobic 8-12 powt. w 3 seriach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
samanto, na razie 1 bo strasznie wolno sie laduje... potem oczywiscie udostepnie 2-ga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to też w sumie podobne do wahadełek - podobna praca dla mięśni :) oki oki, ważne żeby się w ogóle wgrało i można było pościągać :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besteto
gietka - czy mozesz podac link skad moge sciagnac callanetics? W zeszlym roku meczylam a6w :) , niestety przerwalam cos kolo 30 dnia, efekty byly naprawde niesamowite lecz zabraklo samozaparcia :( poprostu monotonia ... i lenistwo. Probowalam potem wielokrotnie znowu zaczac ale ... no wlasnie nigdy mi sie nie udalo dotrwac do drugiego tygodnia :( Ostatnio zaczelam z wielkim bolem callanetics ze strony wdziek.info ale zdaje mi sie ze jest to uproszczona wersja cwiczen (kiedys przewinela mi sie ksiazka i pamietam, ze bylo w niej tego wiele wiecej) Musze koniecznie wizasc sie za siebie, bo ostatnimi czasy strasznie sie zapuscilam :( Przybylo kilka kilogramow, wszystkie spodnie zaciasne a juz za pasem przygotowania do swiat i Sylwester :) Chcialabym zaczac prace nad soba juz teraz i spokojnie doczekac Sylwestra, nie martwiac sie ze tuz przed lub po swietach bedzie trzeba sie katowac jakas drakonska dieta, ale chyba brak mi samozaparcia :( Prosze o wsparcie i powodzenia dla wszystkich cwiczacych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besteto
gietka wielkie dzieki :) w godzinke udalo mi sie sciagnac oba filmiki :D :D obejrzalam je i musze przyznac ze dadza mi mocno w kosc (mialam racje ze na wdziek.info nie byly rorpisane wszystkie cwiczenia) mam do ciebie jeszcze pytanko, czy te dwa zestawy mozna polaczyc w jedna serie? jeszcze raz wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicam
czesc diewczyny moze wy macie jakies cwiczenia ktore mozecie wrzucic na serwer?? jakis aerobic pilates?? prosze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbrela
czesc dziewczyny! ja juz raz zrobilam A6W dokladnie rok temu. wszystkie efekty jakie byly ją juz wspomnieniem wiec zastanawiam sie nad ponownym rozpoczęciem cyklu. musze sie tylko zebrac w sobie. brakuje mi tej motywacji i zaparcia co rok temu. a wygladalo to tak ze wstalam rano i zaczelam a jak juz zaczelam to skonczylam po 42 dniach!! musze sie zebrac w sobie;] powidzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
besteto nie wiedze powodu dla ktorego nie mozna by polaczyc jesli masz ochote. bojarska sie wymadrzala w swoim filmie, ze absolutnie nie mozna itd. tak jakby ona wynalazla ta metode. a Callan nagrala rozne serie i kazd a jest inna...wiec czemu nie ja mam pilates wrzuce, jesli sie zmiesci, w weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besteto
gietka dzieki za odpowiedz :) tez mi sie wydawalo ze mozna ale co dwwie glowy to nie jedna :D Ja kiedys mialam ksiazke napisana przez Callan P i tam byly trzy programy cwiczen: tzw pelny - cos kolo 1 godz, szybki - 15 min i dla zaawansowanych :) Wczoraj przed poludniem cwiczylam z filmem i... dalo mi w kosc. caly dzien wiedzialam ze mam miesnie brzuch a o tylku juz nie wspomne. ale najwazniejsze ze dalej mam chec cwiczyc. do Sylwka musze zgubic: waga - 4 - 5 kg pas - 6 cm biodra - 5 cm uda - 3 - 4 cm :D aby nie wpasc w nalog codziennego wazenia i mierzenia zrobilam sobie harmonogram :) przynajmniej bede widziala co 5 dni rezultaty :) bo nawet jezeli waga nie spadnie zbytnio ale wymiary sie zmniejsza do tych zamierzonych to i tak bedzie ogromny sukces a u ciebie jak z cwiczeniami? masz jakis cel? powodzenia P.S. jak wrzucisz pillates to podaj linki :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
ja..no...hmm..szczerze powiedziawszy to zaniedbalam ostatnio diete i chcialabym zgubic pare kilo. co do cwiczen to tego nigdy nie zaniedbuje. wyrobilam sobie taki zdrowy nawyk i cwicze praktycznie codziennie-cokolwiek to jest, byleby troche rozruszac cialko. tak z 5 kg przydaloby sie zrzucic. fajnie sie wtrzacha ciasteczka, ale samopoczucie sie troche psuje jak sie w koncu wespne na wage :D mysle, ze sylwester to bardzo dobra motywacja ;) na razie postaram sie odstawic slodycze -moja zgube :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wuwkusia
dziewczyny.. po dwóch tygodniach A6W schudłam 4 cm w pasie!! zastanawiam się czy chce mieć kaloryfer.. wolałabym pożądnie utrzymany płaski brzuszek. I wybieram między skończeniem do końca, a później kontyunuowaniem codziennie 3 serie po 15 powtórzeń.. hm. Bo w końcu gdybym ćwiczyła codziennie nie miałabym problemów z brzuchem, a słyszałam, że kaloryfer zaczyna się robić 18 dnia, a ja jestem już na 15 dniu!! super polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wuwa
Spacer w chmurach: czyli jakie efekty? mogłabyś np. określić ile ci ubyło w pasie i czy kaloryferek zagościł na twym brzuchu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetescape7
hejka dziewczyny!! przez ile dni trzeba robic ta A6W??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann385
Ja to młodziutka jestem bo 12 latek, ale postanowiłam ze na wakacje 2008 do Międzyzdroi pojade na kolonie. A jak kolonia to tzreba jakąś ładną sylwetką w stroju kąpielowym zarzucić:P. Ćwiczenia wykonuje 4 dzień, najgorsze jest to aby sie zebrac-potem już z górki. M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj 6 dzień :D I mam juz zakwasy w udach, brzuchu, barkach i karku... No ale to nic, chyba jestem dziwna, ale lubię to uczucie :D I mam takie pytanko. Wiele dziewczyn pisało, że miały poprawe juz po kilku dniach, a mi w 4 dniu... przybyło 4 cm!!! Wygląda to to tak jakby mi mieśnie spuchły oO A po treningu nie są takie twarde jak wczesniej, ale lekko rozlazle :/ Czy minie mi to po max. tygodniu? Bo nie wiem czy jest sens sie meczyc skoro efekty są odwrotne :| Trudno, pomęczę się jeszcze trochę ;) Pozdrawiam i trzymam kciuki za dotrwanie do konca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaczek2415
mam idealnie plask brzuch a nawet zarys miesni dosc widoczny ale to wcale nie jest zasluga 6w poprostu zdrowo sie odzywiam duzo tancze i mam szybka przemiane materi to tez jest wazne jesli nie ma sie szybkiej przymiany to droga do landej sylwetki jest o wiele ciezsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trintititi
Jestem dzis po ostatnim dniu 6W i wiecie co efekty są nieco odmienne od tego co oczekiwałam.Mięśnie brzucha wzmocniły się bardzo ale oponka nie zlikwidowana:(Zastanawiam sie czy nie przejsc na 8ABS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwi_s
Jestem po 24 dniu a6w i mam podobne odczucia, nie powiem efekt jakiś widać zwłąśzcza patrząc na górne partie brzucha, ale niestety na dolnej oponce i boczkach nie widać różnicy, dlatego od dziś dkłądam 8abs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandera te centumetry przybyly po jedzeniu, piciu ;) nie ma co sie mierzyc tylko patrzec w lustro, czy sylwetka sie poprawia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×