Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość del-fin

Anioły-czy ktoś z Was je widział?

Polecane posty

Czytam medytacje na stronie Vasanty Ejmy, brzmi to bardzo nieprawodpodobnie... Trudno mi w to uwierzyć (ale pewnie żyję w Matrixie, jak pisze Vasanta) - chociażby w fakt, że dziecko nie zaszczepione nie zachoruje, bo chroni je boska moc i jest dzięki niej \"nietykalne\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość del-fin
KOCHANI - BĄDŹCIE OSTROŻNI W WYBORACH!!! wszedłem na stronę Vasanty Ejmy i z przerażeniem przeczytałem, że jest ona uczennicą Sai Baby, znany współczesny egzorcysta (katolicki ksiądz) Gabriele Amorth uważa, że Sai Baba jest wcielonym Szatanem i pod płaszczem miłości i szlachetności mami ludzi i opętuje ich dusze, tego samego zdania jest wielu mistyków z całego świata (różnych wyznań); zastanówcie się nad tym...Sai Baba każe czcić siebie jako Boga...podobno jest wiele przypadków załamań nerwowych wśród jego uczniów, także chorób psychicznych...również wykorzystywania seksualnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywna
nie wiem...byc może Vasanta trochę przegina w pewnych sprawach, nie musimy się znią we wszystkim zgadzać. Uważam jednak że jej działalnośc ma pewną wartość, a wyżej podana modlitwa jest piękna i nie widzę w niej nić niebezpiecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość del-fin
pozytywna, myślę, że nie o słowa tu chodzi...ale o ich pochodzenie, źródło...każda modlitwa ma moc - i zawsze sięga do źródła z którego pochodzi - w tym przypadku linia od Vasanty prowadzi do...Sai Baby, tak samo podobno jest z Reiki (uzdrawianie przez nakładanie rąk) jest wiele słów miłości, autentyczne uzdrawianie...jednak nikt nie potrafi jednoznacznie powiedzieć, skąd pochodzi uzdrawiające źródło, a przypuszczenia są takie, że Reiki również związane jest z demonem, złe duchy potrafią zaoferować moc uzdrawiania, przewidywania przyszłości, itp. jednak cena za te "usługi" jest bardzo wysoka jednym z Najpotężniejszych Aniołów chroniących przed złymi duchami jest Michał Archanioł - jeśli chcecie eksperymentować z modlitwą Vasanty, zwróćcie się najpierw od przewodnictwo do Michała Archanioła - On skutecznie odcina to co prowadzi na złą drogę, namawiam Was o modlitwę do Niego z prośbą o rozeznanie prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Śledzę waszą dyskusje od samego początku i jestem pod wielkim wrażeniem opowiadanych historii !!! Ja sama nigdy nie zastanawiałam sie czy mam Aniołka który mnie chroni, ale teraz głęboko wieże ze mam takiego a to wszystko dzięki Wam! Dziękuje! Chciałabym dołączyć do Was i też opowiedziec kilka historii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha delfin nie skomentuję tego co tu mowisz o sai babie ale ta modlitwa pochodzi z książki Saint German a nie od Baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywna
Widzialna 😘 dzięki że tu jesteś :):):) Motylek - pisz, czekamy:):):) Del-Fin - zabiegi reiki uratowały życie pewnej osobie z mojej rodziny, tródno mi uwieżyć że to mogą być jakieś ciemne moce - przecież dawcą życia jest Bóg. mślę że możesz mieć trochę racji, bo dużo zależy od tego kto uzdrawia, czy nie zszedł ze ścieżki wyznaczonej przez Usui. A jeśli o Vasantę chodzi, to ona sama z tego co wiem, często modli sie do Archanioła Michała. pozdrawiam Cię🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość del-fin
widzialna, nie wiedziałem, że modlitwa pochodzi od Saint German - na jej temat niewiele wiem, dlatego nie mogę się wypowiadać wspominacie o Vasancie - i do tego się odniosłem pozytywna, mówisz, że ona modli się do Michała Archanioła, uczniowie Sai Baby nie dopuszczają, że on może być uosobieniem zła, jednak czy chcą, czy nie - będąc z nim związanymi podlegają jego mocy - i to przekazują dalej co do reiki, kiedyś miałem spotkanie z ludźmi zajmującymi się tym od lat, nie byli w stanie odpowiedzieć skąd Usui otrzymał dar uzdrawiania - to odbyło się na jakieś górze, ale źródło jest owiane dziwną tajemnicą, byłem do nich bardzo pozytywnie nastawiony, to co opiszę to moje osobiste odczucie...oglądaliście "Adwokata diabła"? żona głównego bohatera zaczęła widzieć jak zmieniają się twarze tych który oddali duszę szatanowi...i dokładnie coś takiego zobaczyłem, kiedy z nimi rozmawiałem, wyszedłem ze spotkania przerażony, poza tym, szatan daje dar uzdrawiania, dla mnie reiki jest jak biznes, aby otrzymać tytuł Mistrza trzeba zapłacić 10 000 zł! za zabiagi też każą sobie słono płacić - a przecież w Biblii jest napisne, że dar uzdrawiania który pochodzi od Boga jest za darmo, i za darmo powinien być oddawany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozytywna - no coz, nie wiem ile zostanę jakoś dziwnie się tu czuję delfin - to nie chodzi , sądzę, o Reiki, ale o ludzi, wiesz. Reiki to jedno , a przekaźnik ( człowiek) to drugie... To ile trzeba zapłacić za ostatni stopień zależy od szkoły. ja mialam zabiegi i płatne i z serca ( ale te z serca już od kogoś innego). Nie zrobiłam sobie inicjacji i jestem z tego bardzo zadowolona ! Myślę, że nabezpieczniej jest modlić się i pracować :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha to nie jest do końca jasne dla mnie - brać pieniądze czy nie.bo co by nie mowić to jest ich czas poświęcony dla pacjenta. dla mnie kwestia wlaściwie chyba nie jest \"czy\" ale \"ile\" oraz czy zawsze? spotkalam się z opiną, że jak potrzeba na Reiki, to pieniądze się znajdą.. ale... och, dobra, czuję się jak pies gadający o księżycu, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość del-fin
nie chcę nikogo przekonywać...nie mam "wglądu":)...i być może jestem w błędzie podzieliłem się tylko osobistym doświadczeniem i tym co słyszałem i wyczytałem na temat reiki w końcu mamy wolną wolę i sami decydujemy gdzie idziemy tak na marginesie, myślę, że żyjemy w czasach dużego pomieszania i często trudno rozeznać prawdę zawsze jak mam wątpliwości proszę o wsparcie mojego Anioła Stróża - nigdy mnie nie opuszcza:)...na to spokanie reiki zawracał mnie jak tylko mógł - choć adres był prosty, nie mogłem tego miejsca znaleźć przez pół godziny!!! a jedna dziewczyna, która też była na tym spotkaniu (pierwszy raz) i którą odebrałem jako uosobienie ciepła i dobra - miała poważny wypadek samochodowy w drodze na to spotkanie...potem sobie pomyślałem, że chyba jej Anioł BARDZO nie chciał, aby tam dotarła:) niesamowite było też to, że nie miała po wypadku najmniejszego zadrapania, a samochód był do kasacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie dotarlam na inicjację Reiki ani na rebirthing na ktore bylam umówiona ( nie dotarlam ze względow \"losowych\" ;) dziś jestem za to wdzięczna Bogu !!! i mojemu Aniołkowi też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość del-fin
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissa
" To ciebie właśnie szukam ,mężczyzno o tysiacu twarzy a każda jest twarzą anioła. To ciebie przyszedłem spotkać,kobieto, która idziesz miarowym krokiem, oddalasz się od cieni i wkraczasz w światlo a każdy krok to odglos stapania anioła. Gdy patrzę na twoją twarz ,spoglądam w lustro. Gdy idę razem z tobą, także zmierzam miarowym krokiem ku światłu Będąc z tobą ,widzę, kim naprawdę jesteś, i łatwo jest się zakochać. Będąc z tobą,wiem ,że narodziłem się jako anioł, i także jestem obdarzony anielską twarzą" Wiersz pochodzi z książki Davida Lavsona: "W kręgu aniołów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywna
Del-Fin jak sam powiedziałeś żyjemy w świecie dużego pomieszania, dlatego ja też jestem ostrożna i staram się nie byc naiwna - ale jestem jednocześnie ufna...ufna Bogu i Aniołom, wierze w ich opiekę i prowadzenie. być może osoby z którymi się spotkałeś były to właśnie te, które zboczyły ze ścieżki...myślę tak dlatego że również znam "mistrza"reiki, od którego trzymam się z daleka i ktorego nigdy nikomu bym nie poleciła...natomiast osoba która uratowała życie mojej krewnej nie tytułowała się "mistrzem" reiki lecz "sensei" i zrobiła to całkiem za darmo. Widzialna jeśli takie osoby jak Ty z tąd odejdą - to ja również:( :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie odeszłam ;) delfin moim zdaniem najwazniejsze jest to, do kogo sie czlowiek zwraca, komu oddaje swoje życie, na co się otwiera. bo jeśli np modli się do Boga ale otwiera się na doświadczenia z duszkami to będzie je miał..heh... dopóki nie zrozumie. a \"zle doświadczenia\" linie, tere fere, wszystko dzieje się z wiedzą Boga, ważne jest to, co z tego wyciągniemy dla dalszego rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywna
Widzialna - otóż to! "właśnie tak to czuję";) w życiu chodzi o rozwój🌻 księżniczka nena czasem wydaje mi się że tak, że reinkarnacja istnieje - mam czasem takie przebłyski, jakbym sobie coś przypominała z innego życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozytywna .. czy to z tobą umawialam się na skype? czy to jesteś ty? bo poznalam kogoś ostatnio i polecilam ten topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywna
nie, niestety to nie ja:( :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość del-fin
widzialna, jasne, że każde doświadczenie może nas ubogacać...i fajnie, że tu możemy wymienić się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami, wiem o tym, że szatan nie może kiwnąć nawet palcem bez przyzwolenia Boga...ale to nas chyba nie usprawiedliwia jeśli świadomie "eksperymentujemy" na obszarach gdzie "królują" złe duchy właśnie kończę czytać fantastyczną książkę "Śledztwo w sprawie szatana", wypowiada się w niej m.in. katolicki ksiądz, który ubowela, że kościół stał sie polityczną areną a w liturgii niewiele jest Sacrum, dlatego ludzie zaczynają szukać "brakującego ogniwa" u wróżbitów, uzdrowicieli, magów; wywołują duchy, itp.; i niestety w ten sposób otwierają duszę demonom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie królują czy też MOGĄ królować? widzisz różnicę? wszystko zależy od człowieka. moim zdaniem musisz zejść do piekła by dosięgnąć nieba. nie chodzi mi tu oczywiście o eksperymentowanie z magią, ale o piekło duchowe, o brak miłości do siebie coś się dziwnie czuję na tym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywna
tak, ktoś kto nie doświadczył cierpienia nie rozwinie się - Właśnie dlatego Bóg przyzwala na cierpienie i na popełnianie błędów - pozwala nam się czasem sparzyć jak dobry ojciec, bo nawet złe doświadczenie bardziej wzbogaca niż lęk przed doświadczeniem. Nie wiem czy powiedziałam dokładnie to co chciałam... nie potrafię tego dokońca wyjaśnić. matko, ale poważnie się zrobiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaakk.... a wcale nie niestety, że to nie byłaś ty, pozytywna na skype :). bo to znaczy że jest was dwie :) a ja i ty tak czy siak mozemy pogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywna
o kurcze, dzięki! w takim razie mam nadzieję że "ta druga" też tu zajrzy - bo jestem bardzo zaintrygowana :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coż, wspaniala osoba, ale ja nie wiem czy zajrzy ( miala problem z internetem) mialam na mysli, ze ja i ty mozemy pogadac na skype ja jestem tez zosia6g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż ja mam mniej gadac a więcej dzialać to moje zadanie, zmienić proporcje, idę do lasu pozdrowionka :) p.s. moze wiesz jak zrobić opis przypadku do magisterki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywna
Widzialna nie mam Skypa, więc musimy się zadowolić tym topikiem:) Ja też chyba powinnam więcej działać:) rozumiem że studiujesz psychologię? Ja pedagogikę. Mieliśmy nawet sporo psychologii, ale nie na tyle żebym potrafiła zrobić opis przypadku:( 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skype sie zaklada za darmo z internetu ale może nie jest to nam jednak przeznaczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozytywna studiujesz pedagogikę? ja tez chce isc na ten kierunek. A gdzie studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×