Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość del-fin

Anioły-czy ktoś z Was je widział?

Polecane posty

Gość green-hunter
Kiedyś jak miałam około 12 lat widziałam coś/kogoś i do tej pory nie wiem co to było i o co chodziło. To stało się w lesie jakieś 40 metrów dalej była taka mała kapliczka na drzewie. Szłam drogą leśną z kuzynką. Poczułam się jakoś dziwnie - jakby ktoś mnie obserwował i odwróciłam się - nikogo nie było na drodze, spojrzałam w górę, - w odległości około 15 metrów ode mnie, jakieś ponad 5 metrów nad drogą, pod koronami drzew unosiła się postać kobiety. Miała ona długie, lekko falowane włosy koloru ciemny blond, oczy jasne chyba niebieskie, jasną skórę, ubrana była w białą sukienkę taką zwykłą długą z długim rękawem sukienka sprawiała wrażenie trochę sztywnej-jakby była z jakiegoś płótna. Ta kobieta tak dziwnie patrzyła się prosto we mnie, przeszywając mnie i wiedząc wszystko - czułam to że ona wszystko wie o mnie i o świecie a nawet więcej. Nie mogłam oderwać wzroku od niej, nie myślałam o niczym. Trwało to może z 10 sekund, jej twarz była bez wyrazu, po prostu patrzyła i kiedy tak patrzyłam ja na nią i na to że ona nie znika i że to mi się nie wydaje zaczęłam odczuwać jakiś strach, odwróciłam się i zaczęłam biec z całych sił drogą nie odwracając się już, wyminęłam moją kuzynkę po drodze która szła i coś do mnie ciągle mówiła -bo myślała że ciągle za nią szłam. Pobiegłam jeszcze trochę a kiedy kuzynka dobiegła do mnie pytałam ją w panice -czy widziała to co ja ale ona nic nie widziała. Nie opowiadałam o tym wtedy nikomu - za bardzo się wystraszyłam. Podejrzewam że ona chciała mi coś chyba powiedzieć ale nie zdążyła. Widziałam ją jeszcze później z cztery razy w podobnych okolicznościach ale innych miejscach, zawsze się boje i uciekam. Długo już się nie pokazuje - mam nadzieję że już będzie spokój. Bo nie wiem kto to był i czego chciał, nie wiem co mam o tym myśleć, zazwyczaj wolę tego nie pamiętać. Pozostały mi po tym same pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to mowi i co
merkaba-to sa cytaty z egzorcyzmow anne lise michelle.A tak nawiasem-z tego co ja sie orientuje to jest trzech archaniolow.Michal,Rafal i Gabryel.Bylo czterech razem z Lucyferem.A skad ten twoj Archaniol Haniel.? polecam tez ksiazke Michaila Bulgakowa-Drabina Jakubowa.Ksiazka jest o aniolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to mowi i co
Acha-jeszcze jedno.Aniola stroza ma kazdy a nie tylko zyjacy samotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to mowi i coup
up-now

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamoriska
heh jeżeli widziałam anioła to wpadłam na to dopiero teraz. Opowiem wam moją przedziwną historie. Pracowałam kiedyś w ha longu odradzam tą restauracje :) pewnego dnia weszłam do pracy jek codzień żartowałam z kierowcą itd i nagle czuje że ktoś sie na mnie patrzy więc spojrzałam wzrok tego mężczyzny był bardzo przyciągający on patrzył na mnie ze zdziwieniem i zainteresowaniem a ja myślałam sobie co ten facet się tak patrzy jakby umarlaka zobaczył no nic usiadłam na swoim miejscu przed monitorem nagle on po skończeniu konsumpcji podchdzi do mnie z tyłu i pyta gdzie tu jest ten darmowy internet wiec ja odpowiadam zeby poszedł do bary na drugim końcu sali i spytał mijają 2 minuty on wychodzi i rzuca mi na do widzenia dobranoc pani doroto ja zszokowana spytałam skąd zna moje imie on na to bo my się znamy poczym pospiesznie wyszedł z gazeta w wyniku odretwienia nie wybieglam za nim pomyślałam ze jestem w lodzi od 3 m-cy i nie pamietam zebym kiedykolwiek znała blondyna po 40 z dłuższymi włosami wiec postanowiłam wypytać kolezanek z pracy czy był tam jakiś pan który pytał się o i nternet lub o moje imie stwierdziły wszystkie ze zadnego pana nie było wiec to juz przeszło moje granice wystraszona wracałam do akademika ale nie zapomne jego półusmiechu i niebieskich oczu które tak intensywnie sie we mnie wpatrywały tak wiec po panu ani sladu a jestem przekonana ze go na oczy nigdy nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green-hunter
mamoriska Czy ten pan byl wysoki ,szczuply elegancko ubrany, zadbany i uprzejmy? Ubiera sie w koszule,krawaty- elegancko. Znam takiego jednego pana . Łatwo nawiazuje kontakt, rozmowe, kiedys na przystanku poprosil mnie o dlugopis, widuje go czasem w okolicach piotrkowskiej i w innym miejscu - mamy chyba 'wspolny' przystanek tramwajowy na ktorym sie mijamy. Ja mysle ze to miejscowy podrywacz ktory ma taka taktyke chyba, bo kiedys widzialam jak 'urabial' jakas dziewczyne. Gadal do niej jakby ja niewiadomo ile znal- a pierwszy raz go biedna na oczy widziala. Po prostu -podobny styl chyba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMORISKA
NIE TO ZWYKŁY CZŁOWIEK ŻADEN KRAWACIARZ WYGLADAŁ TAK JABY NIEŻYWEGO ZOBACZYŁ KIEDY WESZŁAM DO PRACY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green-hunter
e nie wiem.... nie zbadane są wyroki boskie i sądu rejonowego. pozdro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 732094-205-
do gorrrrrrrrrrrrrrryyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palinkka
Hey. Wczytalam sie w wasze wypowiedzi. Wierze ze mam swojego Aniola Stroza ;) Bo juz trzy razy mi sie ujawnil! Przynajmniej tak uwazam. -pierwszy raz jak mialam nie cale 1.5 roku. Wiem bo mama mi mowila. Mialam zapalenie opon mozgowych. Wyszlam z tego. Nie chce sie przechwalac ale w szkole nie musze do testow sie uczyc ani nic ;] -drugi raz byl nie dawno tak samo jak i trzeci kilka dni temu. Mialam sen. I w tym snie bylam soba ale w innym ciele. I jak jest kanion to jest ten specjalny rodzaj kamienia. I wspinalam sie. Nagle odnoga [omine dluzsza czesc..] i nagle figurka Matki Boskiej. Nie ruszala sie ale wyciagla do mnie reke. Dotknelam jej i nagle swiat byl w negatywie tak na 5 sek. i wtedy sie obudzilam... -trzeci raz chyba 2-3 dni temu. Mialam sen [znowu ;]] W tym snie [nie pamietam dokladnie] bylam na jakims kablu i schodzilam na dol. Zeszlam. Byly drzwi. W polowie byly wychylone do przodu a druga polowa do tylu. Byla 100% pewna ze KTOS mnie zamknal i tylko powiedzialam 'zamkneli mnie..' i potem 'Panie Boze prosze otworz te drzwi!' i sie nagle staly proste.. I poczulam jakas moc przechodzaca przez moje cialo..jakby paraliz.. Nie wiem co to bylo...ale jak coraz bardziej o tym mysle to coraz bardziej mi sie chce plakac...nie ze smutku...ale ze szczescia...i to nie wiem dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukający Anioła
Także chciałbym dostąpić tego zaszczytu. Miałem kilka przypadków bezpośredniej ingerencji Anioła - chętnie podziele się tą wiedzą na mailu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIĘKUJĘ
od godz. 22:30 siedzę na tym topiku, przeczytałam WSZYSTKIE posty... od jutra moje życie będzie lepsze. Dziękuję osobie, która podniosła topik w chwili, kiedy wchodziłam na forum. szukający Anioła ---> jesteś moim aniołem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioy istnieją, a najwięcej o nich wiedzą ezoterycy. Można nawiązać kontakt ze swoim opiekunem i wbrew pozorom nie jest to takie trudne :) Myślę, że to Was zainteresuje :) Znajdź swojego Anioła Opiekuna zgodnie ze swoją datą urodzenia. 1. Vehujah 21 III – 3 VI – 18 VIII – 30 X – 9 I 2. Yeliel 22 III – 4 VI – 19 VIII – 31 X – 10 I 3. Sitael 23 III – 5 VI – 20 VIII – 1 XI – 11 I 4. Elemiah 24 III – 6 VI – 21 VIII – 2 XI – 12 I 5. Mahasiah 25 III – 7 VI – 22 VIII – 3 XI – 13 I 6. Lelahel 26 III – 8 VI – 23 VIII – 4 XI – 14 I 7. Achajah 27 III – 9/10 VI – 24 VIII – 5 XI – 15 I 8. Kahetel 28 III – 10/11 VI – 25 VIII – 6 XI – 16 I 9. Haziel 29 III – 12 VI – 26 VIII – 7 XI – 17 I 10. Aladiah 30 III – 13 VI – 27 VIII – 8 XI – 18 I 11. Lauvuel 31 III – 14 VI – 28 VIII – 9 XI – 19 I 12. Hahaiah 1 IV – 15 VI – 29 VIII – 10 XI – 20 I 13. Jezalel 2 IV – 16 VI – 30 VIII – 11 XI – 21 I 14. Mebahel 3 IV – 17 VI – 31 VIII – 12 XI – 22 I 15. Hariel 4 IV – 18 VI – 1 IX – 13 XI – 23 I 16. Hakamih 5 IV – 19 VI – 2 IX – 14 XI – 24 I 17. Lauviah 6 IV – 20 VI – 3 IX – 15 XI – 25 I 18. Kaliel 7 IV – 21 VI – 4 IX – 16 XI – 26 I 19. Leuviah 8 IV – 22 VI – 5 IX – 17 XI – 27 I 20. Pahaliah 9 IV – 23 VI – 6 IX – 18 XI – 28 I 21. Nelchael 10/11 IV – 24 VI – 7 IX – 19 XI – 29 I 22. Yeiayel 11/12 IV – 25 VI – 8 IX – 20 XI – 30 I 23. Melahel 13 IV – 26 VI – 9 IX – 21 XI – 31 I 24. Hahujah 14 IV – 27 VI – 10/11 IX – 22 XI – 1 II 25. Nith-hajah 15 IV – 28 VI – 11/12 IX – 23 XI – 2 II 26. Haaiah 16 IV – 29 VI – 13 IX – 24 XI – 3 II 27. Yeratel 17 IV – 30/1 VII – 14 IX – 25 XI – 4 II 28. Seheiah 18 IV – 1/2 VII – 15 IX – 26 XI – 5 II 29. Reiyel 19 IV – 3 VII – 16 IX – 27 XI – 6 II 30. Omael 20 IV – 4 VII – 17 IX – 28 XI – 7 II 31. Lekabel 21 IV – 5 VII – 18 IX – 29 XI – 8 II 32. Vasariah 22 IV – 6 VII – 19 IX – 30 XI – 9 II 33. Yehuiah 23 IV – 7 VII – 20 IX – 1 XII – 10 II 34. Lehahiah 24 IV – 8 VII – 21 IX – 2 XII – 10 II 35 Khavaquiah 25 IV – 9 VII – 22 IX – 3 XII – 11 II 36. Menadel 26 IV – 10 VII – 23 IX – 4 XII – 12 II 37. Aniel 27 IV – 11 VII – 24 IX – 5 XII – 13 II 38. Haamiah 28 IV – 12 VII – 25 IX – 6 XII – 14 II 39. Rehael 29 IV – 13 VII – 26 IX – 7 XII – 15 II 40. Yeiazel 30 IV – 14 VII – 27 IX – 8 XII – 16 II 41. Hahahel 1 V – 15 VII – 28 IX – 9 XII – 17 II 42. Mikael 2 V – 16 VII – 29 IX – 10 XII – 18 II 43. Veuliah 3 V – 17 VII – 30 IX – 11 XII – 19 II 44. Yelahiah 4 V – 18 VII – 1 X – 12 XII – 20 II 45. Sealiah 5 V – 19 VII – 2 X – 13 XII – 21 II 46. Ariel 6 V – 20 VII – 3 X – 14 XII – 22 II 47. Asaliah 7 V – 21 VII – 4 X – 15 XII – 23 II 48. Mihael 8 V – 22/23 VII – 5 X – 16 XII – 24 II 49. Vehuel 9 V – 23/24 VII – 6 X – 17 XII – 25 II 50. Daniel 10 V – 24/25 VII – 7 X – 18 XII – 26 II 51. Hahasiah 11 V – 26 VII – 8 X – 19 XII – 27 II 52. Imamiah 12/13 V – 27 VII – 9 X – 20 XII – 28/29 II 53. Nanael 13/14 V – 28 VII – 10 X – 21 XII – 1 III 54. Nithael 15 V – 29 VII – 11 X – 22 XII – 2 III 55. Mebahiah 16 V – 30 VII – 12 X – 23 XII – 3 III 56. Poyel 17 V – 31 VII – 13 X – 24 XII – 4 III 57. Nemamiah 18 V – 1 VIII – 14 X – 25 XII – 5 III 58. Yeyalel 19 V – 2 VIII – 15 X – 26 XII – 6 III 59. Harahel 20 V – 3 VIII – 16 X – 27 XII – 7 III 60. Mitzrael 21 V – 4 VIII – 17 X – 27 XII – 8 III 61. Umabel 22 V – 5 VIII – 18 X – 28 XII – 9 III 62. Jah-hel 23 V – 6 VIII – 19 X – 29 XII – 10 III 63. Anauel 24 V – 7 VIII – 20 X – 30 XII – 11 III 64. Mehiel 25 V – 8 VIII – 21 X – 31 XII – 12 III 65. Damabiah 26 V – 9 VIII – 22 X – 1 I – 13 III 66. Manakel 27 V – 10 VIII – 23 X – 2 I – 14 III 67. Ayael 28 V – 11 VIII – 24 X – 3 I – 15 III 68. Habuhiah 29 V – 12 VIII – 25 X – 4 I – 16 III 69. Rafael 30 V – 13 VIII – 26 X – 5 I – 17 III 70. Yamabiah 31 V – 14 VIII – 27 X – 6 I – 18 III 71. Haiiael 1 VI – 15/16 VIII – 28 X – 7 I – 19 III 72. Mumiah 2 VI – 16/17 VIII – 29 X – 8 I – 20 III Anioł Stróż szanuje wolną wolę człowieka i jeśli nawet poprosi się go o to, żeby nas nie chronił to na siłę nie będzie tego robił. Bywa tak, że Anioł nie radzi sobie z człowiekiem i wtedy następuje zmiana opiekuna :) Prawdopodobnie ludzie urodzeni pod znakiem Strzelca mają dwóch opiekunów, bo jeden by ich nie upilnował ;) Nawiasem mówiąc jestem Strzelcem i pozdrawiam resztę niepokornych kafeterian spod tego znaku, oraz całą resztę też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam pewnego anioła - ma na imię Karol. Kiedyś nade mną czuwał... Kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołowie sa z nam cały czas także podczas mszy św ŚWIADECTWO CATALINY O MSZY ŚW. Nagle zaczęły powstawać jakieś postacie, których wcześniej nie widziałam. Wyglądało to tak, jakby u boku każdej osoby obecnej w Katedrze, pojawiła się inna osoba i wkrótce cała Katedra zapełniła się młodymi pięknymi ludźmi. Byli oni ubrani w białe szaty i skierowali się do głównej nawy, a następnie podeszli do ołtarza. Matka Boża powiedziała: “ Patrz. To są Aniołowie Stróżowie wszystkich ludzi, którzy są tutaj. To jest moment, kiedy twój Anioł Stróż zanosi twoje ofiary i prośby przed Ołtarz Boga.” Byłam zdumiona, bo te istoty miały tak piękne twarze, tak promieniujące, że nie można sobie tego wyobrazić. Ich oblicza były bardzo piękne, niemalże z kobiecymi rysami; budowa ciała, ręce, postawa były męskie. Ich bose stopy nie dotykały podłogi, jakby się prześlizgiwały. Procesja była bardzo piękna. Niektórzy z nich nieśli coś, jakby złote mise z czymś, co lśniło jak złociste światło. Matka Boża powiedziała: To są Aniołowie Stróżowie ludzi, którzy ofiarują tę Mszę Świętą w wielu intencjach, tych którzy są świadomi co znaczy ta celebracja. Oni mają coś do ofiarowania Bogu....” “ Ofiaruj siebie w tej chwili... ofiaruj swoje smutki, bóle, nadzieje, radości, prośby. Pamiętaj, ze Msza Św. ma nieskończoną wartość. Dlatego bądź hojna w ofiarowaniu i proszeniu.” Za pierwszymi Aniołami szli następni, którzy nie mieli niczego w rękach; szli z pustymi rękami. Maryja powiedziała: “To są Aniołowie ludzi, którzy są tutaj ale nigdy niczego nie ofiarują. Nie są zainteresowani tym, by przeżywać każdy moment Mszy Św. i nie mają darów, by je zanieść przed Ołtarz Boga.” Na końcu procesji szli inni Aniołowie, którzy byli raczej smutni, z rękami złożonymi do modlitwy, ale ze spuszczonymi oczami. “To są Aniołowie Stróżowie ludzi, którzy są tutaj ale nie chcą być, to znaczy ci, którzy zostali zmuszeni do przyjścia, którzy przyszli z obowiązku ale bez żadnego pragnienia uczestniczenia we Mszy Św. Aniołowie idą smutni, ponieważ nie mają nic do zaniesienia przed Ołtarz poza własnymi modlitwami.” Nie zasmucajcie swojego Anioła Stróża. Proście o wiele, proście o nawrócenie grzeszników, o pokój w świecie, za waszych sąsiadów, za tych, którzy proszą was o modlitwę. Proście, proście o wiele, ale nie tylko za was samych, ale także za wszystkich. Pamiętajcie, że ofiara która najbardziej podoba się Panu jest ta, kiedy ofiarujecie siebie samych jako ofiarę całopalną, tak żeby Jezus mógł zstąpić i przekształcić was przez swoje zasługi. Co wy macie do ofiarowania Ojcu sami z siebie? Nicość i grzech. Ale ofiarowanie siebie samego złączone z zasługami Jezusa podoba się Ojcu.” Widok tej procesji był tak piękny, że trudno byłoby porównać go z czymkolwiek. Te wszystkie niebiańskie istoty pochylające się przed ołtarzem, niektóre zostawiające swoje ofiary na podłodze, inne prosternujące się z czołem prawie dotykającym ziemi. Skoro tylko przybyły do ołtarza, zniknęły mi z oczu. http://www.loveandmercy.org/loveandmercy/Library-Drafts/20041015_The_Holy%20Mass-Polish_by_S_B.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hameryka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze widzę anioły
zwłaszcza po pijaku Mój psychiatra twierdzi, że to normalne. Więc pełne spoko, nie musicie się zamartwiać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wj 23, 20-21: "Oto Ja posyłam anioła przed tobą, aby cię strzegł w czasie twojej drogi i doprowadził cię do miejsca, które ci wyznaczyłem. Szanuj go i bądź uważny na jego słowa. Nie sprzeciwiaj się mu w niczym, gdyż nie przebaczy waszych przewinień, bo imię moje jest w nim" - (ten tekst co prawda dotyczy anioła prowadzącego naród Izraela do Ziemi Obiecanej, ale Ojcowie Kościoła widzieli w nim także zapowiedź anioła stróża każdego człowieka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rigo
Znamy imiona wyłącznie trzech istot anielskich. Są to Rafael (Tb 12, 15), Mikael (Dn 10,13) i Gabriel (Łk 1, 19). Tylko o nich wspomina Biblia z imienia (nie licząc Szatana). Wszystkie inne imiona aniołów, jakie można chociażby znaleźć w "Słowniku aniołów, w tym aniołów upadłych" Gustawa Davidsona są wymyślone przez ludzi. Pochodzą z bogatej literatury apokryficznej, tekstów apokaliptycznych, kabalistycznych, gnostyckich, patrystycznych, z żydowskiej mistyki Merkawy, a nawet traktatów magicznych i ksiąg zaklęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry wyzej mialo byc na czarno Znamy imiona wyłącznie trzech istot anielskich. Są to Rafael (Tb 12, 15), Mikael (Dn 10,13) i Gabriel (Łk 1, 19). Tylko o nich wspomina Biblia z imienia (nie licząc Szatana). Wszystkie inne imiona aniołów, jakie można chociażby znaleźć w "Słowniku aniołów, w tym aniołów upadłych" Gustawa Davidsona są wymyślone przez ludzi. Pochodzą z bogatej literatury apokryficznej, tekstów apokaliptycznych, kabalistycznych, gnostyckich, patrystycznych, z żydowskiej mistyki Merkawy, a nawet traktatów magicznych i ksiąg zaklęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
Jest taka ksiażka której tytuł niestety mi umknał:( ale bardzo polecam wszystkim zainteresowanym aniołami. Ksiazka opowiada o uposledzonej dziewczynce i jej mamusi która była rzezbiarka. Tworzyła piety. Kurcze! z wielka ochota przeczytala bym ja poraz kolejny! Gdyby ktos znal tytuł tej ksiażki to uprzejmie prosze o podpowiedz. No chyba ze mi przypomni sie wczesniej to oczywiscie napisze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tibi
Chasse ta książka to:"Tam, gdzie spadają anioły". I od razu dla sprostowania ta dziewczynka wcale nie była upośledzona. Bardzo polecam tą książkę. Jest naprawdę świetna. Sporo już czytałam o aniołach i jak sie dowiedziałam każdy z nas ma anioła stróża. Nie ma on określonej płci i może przybierać każdy kształt. Jednak najczęściej przybiera postać człowieka ze skrzydłami, który jest najbardziej bliski ludziom. Nie ma on nas tylko chronić. Często musi dla nas wybrać złą drogę, pełną cierpień, bo bez cierpienia nie byłoby współczucia. A bez zła, dobro byłoby czymś bezwartościowym. Myślę, że warto wierzyć w anioły, bo kiedy mamy świadomość, że ktoś nad nami czuwa, łatwiej przychodzi nam pokonywanie trudności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
Bardzo dziekuje i przepraszam za gafe.... w rzeczy samej dziewczynka z zespołem Downa to postać z innej książki. Tam gdzie spadaja anioły... jutro biegne do biblioteki :) pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama widziała ale jest bardzo religijna tercjanka wrecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanetka9
Polecam wam film Anioły i demony. Specjalista od symboliki, Robert Langdon, zostaje wezwany do laboratorium w szwajcarskiej Genewie, aby odczytać symbol wypalony na ciele zamordowanego fizyka, a zarazem księdza katolickiego. Wszystko wskazuje na to, że od wieków walcząca z Kościołem sekta Iluminatów wykradła pierwsze cząstki antymaterii, wynalezione przez właśnie tego fizyka wespół z jego adoptowaną córką Vittorią, aby zetrzeć z powierzchni ziemi Watykan! Langdon i Vittoria wyruszają do Rzymu, aby ocalić od zagłady bezcenne zabytki i kardynałów, którzy zebrali się na konklawe. A nie mają na to wiele czasu... Film Anioły i demony i wiele innych fajnych filmów możecie zobaczyć tutaj http://chomikuj.pl/?page=156568] Hejka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady S.
Mi Anioł uratował życie jak się topiłam :) Nie widziałam Go, ale podał mi rękę i wyciągnął z wody. Woda 2 metry ja 1,5 metra pływać nic a nic więc Anioł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×