Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość del-fin

Anioły-czy ktoś z Was je widział?

Polecane posty

Gość gość
do gosiowaaaa a pisalas ze ma na imie ROCH to juz kakis znak jest beda i nastepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprosiłam go o znak jakikolwiek i rano jak sie obudziłam miałam na lewym reku czerwona plamę w kształcie koła z litera D z dwoma kreskami zrobiłam fotkę tego znamienia .Wysłałam zdjęcie ksiedzu ale z tym tez cisza .Normalnie jakby oparzenie to było znamie utrzymało sie u mnie ok 2 tygodni .Widziałam Anioła blondyna z włosami do ramion wiem ze to był faceta ale twarzy nie mogłam dojrzec w ogóle stał nade mną i był jakby to poł sen .To było w nocy tego dnia gdy poprosiłam by mi sie objawił był ubrany w bardzo niebieska szatę taka jaśniutki niebieski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciówaaaaa
tak z imieniem tak bylo ,i teraz tak sie do niego zwracam ;) moze musze poczekac na nastepne znaki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zdarza sie jak cos piszesz lub czytasz slyszysz te same slowa w tej samej chwili w telewizjii,bo ja kilkakrotnie w ciagu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy ten wpis wyzej to do mnie ?Ale czasami o czymś myślę mam problem i jak zasypiam mam taki pół sen wtedy mi Anioł odpowiada wczoraj prosiłam go jedna rzecz dla siebie i miałam wrażenie jakby ktos głaskał mnie po głowie miałam takie mrowienia po jednej stronie głowy tak jakby mi włosy deba stawały .Mam dylemat tez co do jednej sprawy chodzi o pogrzeb brata ciotecznego , wiem ze atmosfera bedzie bardzo zła na nim ale wczoraj przypadkiem mój facet właczył film o pogrzebie sami nie wiedzielismy o czym on jest i był tam cyrk i bardzo wesoło .Jeżeli sprawdzi sie jutro to co widziałam z tym filmie tzn ze Anioł mi pokazał jak bedzie na tym pogrzebie i zebym za bardzo sie nie przejmowała tym .Zobaczymy ja chyba zacznę sie wsłuchiwac w to co sie dzieje koło mnie .W tej chwili wiem ze jest obok mnie jestem sama w domu bo płakac mi sie chce ale ze szczescia :) Pewnie nie jeden wysłał by mnie do psychiatryka no ale to ich problerm :)Pozdrawiam serdecznie ludzi co wsłuc***a sie w siebie i maja Aniołka strózą koło siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dwa dni temu ogladalam w telweizjii rozne programy i tez mam wrazenie ze dostalam odpowiedz na swoje pytania,,,kilka dni dni temu lezac w wannie mysle sobie zeby aniol dal mi jakis znak i po czhwili ujrzalam malego aniolka na scianie a wczesniej go nie widzialam,,,tak samo bedac wczoraj w Kosciele moj wzrok skierowal sie kilkakrotnie na skrzydla aniola.dodam ze do tego kosciola chodze od dziecka ,w dziecinstwie bywalam na kazdej mszy ,mialam tam lekcje religii ,w pozniejszych latach tez bywalam na mszach ale tego jeszcze nie widzilam...do soby powyzej napisz o tym pogrzebie czy sie sprawdzilo to o czym pisalas zwazane z programem w TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
az mi sie nie chce wierzyc weszlam przed chwila na pewien temat czytam wpis kobiety i to wszystko zgadza sie ze mna takjakbym sama to pisala.. identyczne ale ja ten temat czytam dopiero od trzech dni a wpis jest z maja....zaznaczam ze tego tematu nei znalam wczesniej,,to sa wlasnie znaki o ktorych tu piszecie od naszych aniolow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak umierala moja sasiadka to byly anioly ale czarne i ciagnely jej dusze do dolu a ona krzyczala ale nikt jej nie pomogl bo to zla kobieta byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak było troche cyrku na tym pogrzebie tzn niesmaczne było to że ludzie gadali sobie podczas mszy , jakas babka sie usmiechała jakby na wesele przyszła i oczywiscie włosy poprawiała było przedemna więć trudno było nie zauwazyc .Atmosfera przykrosci zrobiła sie podczas odprowadzania na cmentarz .Pękłam płakałam w domu miałam objawy grypopodobne ale poprosiłam Anioła by pomógł mi w tym temacie i mi przeszło , chyba z emocji sie pochorowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelgb
@Pawel z Dsseldorfu Pewnie tego nie doczytasz, ale mnie też wróżby, karty, złe osoby, oddalenie od Boga, ideologia new age, magia spierniczyły wiele lat... nawet nie chcę opisywać :( Straconych lat się nie odzyska,a czas leci.... Msze o uzdrowienie są podobno dobre na takie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angelgb do kogo to było, do jakiej wypowiedzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelgb
Było do wypowiedzi ze strony 23. Dopiero czytam temat, ale od końca. ;) 09.02.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszcie cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak upypiam wyobrazam sobie jak otula mnie swoimi pieknym duzymi skrzydlami w kolorze lilowym moj Aaniol ktorego obecnosc odczuwam na kazdym kroku dobrze ze jest przy mnie.ja okres wrozb mam za soba uwazam ze co tam na gorze mam zapisane przez Boga to nie unikne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem to jak ktoś ma dar , pomagania rozkładania kart by pomóc w problemie to zaraz ma demony koło siebie , i nie zasługuje na Anioła ? Bzdura jestem taką osoba i wyczuwam wiecej niz przeciętny człowiek czuję dobro i zło ale te drugie mnie przeraza i zawsze anioła prosze o pomoc wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam wszystkich wypowiem sie odnosnie daru przepowiadania przyszlosci. Niektorzy maja dar przepowiadania przyszlosci to fakt.Mial zakonnik Czeslaw Klimuszko.przepowiedzial Karolowi Wojtylle za bedzie papiezem .Mowia ze to dar od Boga,natomiast babranie sie w magii,kartach wrozkach,nie rokuje niczego dobrego ,,Najmniejszym skutkiem z tego to przemijajaca i nawracajaca depresja smutek,niechec do wszystkiego.ale trzeba z tym walczyc bo to sa sygnaly ze diabel upomina sie o nas.Nie jestem osoba nawiedzona,ale doswiadczylam tego sama interesujac sie magia,dzwoniac do wrozek .wysylajac sms./dobrze ze balam sie kart tarota nigdy nie wrozylam /ZATEM OSTRZEGAM DAJCIE SOBIE SPOKOJ Z TYM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam wszystkich wypowiem sie odnosnie daru przepowiadania przyszlosci. Niektorzy maja dar przepowiadania przyszlosci to fakt.Mial zakonnik Czeslaw Klimuszko.przepowiedzial Karolowi Wojtylle za bedzie papiezem .Mowia ze to dar od Boga,natomiast babranie sie w magii,kartach wrozkach,nie rokuje niczego dobrego ,,Najmniejszym skutkiem z tego to przemijajaca i nawracajaca depresja smutek,niechec do wszystkiego.ale trzeba z tym walczyc bo to sa sygnaly ze diabel upomina sie o nas.Nie jestem osoba nawiedzona,ale doswiadczylam tego sama interesujac sie magia,dzwoniac do wrozek .wysylajac sms./dobrze ze balam sie kart tarota nigdy nie wrozylam /ZATEM OSTRZEGAM DAJCIE SOBIE SPOKOJ Z TYM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odkąd poznalam imie swojego aniola to tak sie do niego zwracam !! i może to glupie ,ale jak zawsze grałam z rodzinka w karty to przegrywalam a ostatnio poprosilam swojego aniołka zebysmy wygrali i wygralam 5 razy pod rzad co sie nigdy raczej nie zdarzało (nawet w takich drobnych sytuacjach aniolek pomaga ) ;) ale widziec to nigdy nie widzialam aniola ,nawet mi sie nie snil . Chyba jak sie widzi aniola to odczucia musza byc niesamowite??? a historia z ta litera na reku bardzo ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto tak powiedział że karty to zło ?? Kosciół czemu boi sie konkurencji ?? Taka prawda dar swój mozna dobrze i żle wykorzystać , owszem ci co robia ludziom zle i pociaga ich zło to wtedy cokolwiek w ich rekach to zło i moze zaszkodzic człowiekowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mnie tez zastanowiło serio , mam fotki tego i duzo ludzi u mnie to widziało poprostu dostałam znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wrozenie z kart zawsze to zlo ? wiem ze biblia zabrania takich praktyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia piszacego o fotkach jakie masz fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jakie normalne zrobiłam telefonem i sobie je mam :) Tego znamienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karty niszcza i programuja jak komputer.Madrzy ludzie nigdy nie chca znac przyszlosci. Im slabszy psychicznie, tym gorzej, ze dal sie zapisac na wizyte. Nie ma roznicy czt tarot czy inne jak klamia ze to anielskie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wpis wyżej to pewnie ksiądz , albo zakonnica ale bzdura że madrzy ludzie nie zajmuja sie tarotem czy kartami .Gdzie Ty sie urodziłeś i wychowałeś w średniowieczu by makaron na uszy ciemnocie nawijac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty wyżej też szczyt debilizmu :O hahh dalej wierzcie w to co przepowie wróżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka konkurencja kosciuł nie przepowiada przyszłości o kto jest z bogiem temu bóg błogosławi i powodzi mu się we wszystkim czego się dotknie wiec nie ma sensu znać przyszłości bo wie ze z góry ze mu bóg pomaga i chroni przed nieszczęściami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak człowiek zachoruje to wystarczy wezwać imienia Jezus i poprosić by wyleczył jeżu ufam tobie pomóż mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez pod uwage że nie Bóg nas chroni lecz anioły , to one sa wysłannikami Boga .Człowiek jest sam kowalem swojego losu i dane nam że sami kierujemy swoim zyciem po to mamy wolna wolę .Bóg nie ingeruje w nasze zycie chyba że go o to prosimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha zapomniałam dodac znam osobe wróżkę , ktora bardzo pomaga ludziom jest dobra osobą i zawsze jak ona nie może zaradzić to zaleca modlitwe do Pana Boga to co zaraz jest zła jakać nie wierzę w to i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×