Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość del-fin

Anioły-czy ktoś z Was je widział?

Polecane posty

Gość gosciowaaaaaa
Pozatym moj aniol nadal nie daje znaku żadnego nic a nic (ani zadnych zapachow ,ni nic) i wlasnie o co chodzi z ta liczba 11??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli przypadkowo natrafia sie na liczbe jededenascie i jej wielokrotnosci czyli dwadziescia dwa,czterdziesci cztery czy piecdziesiat piec w zyciu codziennym trzeba zwracac uwage/ godzina,napis na koszulce.glos spikera/ oznacza to ze ze za ich posrednictwem aniolowie staraja sie do nas dotrzec i otworzyc oczy na swoja obecnosc.moze to byc strona ksiazki ktora sie otworzy przypadkowo ,gazety .numer telefonu ktory dzwoni zaczynajacy sie od tych liczb.,wyznaczony termin w urzedzie itp..zdarza sie ze komunikuja sie z nami za posrednictwem mediow.gdy np poszukuje odpowiedzi na nurtujace pytanie wlaczam radio lub telewizor i niespodziewanie tam je znajduje.Czasami jest to piosenka ktorej tekst nawiazuje do tego co akurat chodzi mi po glowie.innym razem artykul w jakims czasopismie ktore kupuje pod wplywem impulsu choc z reguly tego nie czytuje.odpowiedzi te podsylaja nam aniolowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccelineczka
Tak ja widzialamto.... moje ukochane dziecko,ktorego nie ma z nami juz ponad 4 lata...wiem,ze jest obok.....dzis bylam w kosciele i bardzo zatesknilam za moim synkiem...przelecial kolo mnie bialy motyl,a jak wrocilam do domu Urszula spiewala swoja najpiekniejsza piosenke"DZIS JUZ WIEM""" WIEC RYCZE IAK BOBR I SPIEWAM JA BEZ KONCA,BO WIEM ,ZE MOJ aniol jest blisko mnie!!!! :( :( :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciówaaaaa
oki dzieki za odpowiedz ;) co do imion aniołów niewiem czy moj moze miec tak na imie ale poprosilam go o to i w nocy zaczelo mi chodzic po glowie imie ROCH czy tak moze miec na imie moj aniol??troche dziwne imie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccelineczka
tak jesr sw.roch poszukaj go w necie..on jest patronem zadje sie mysliwych ,nie nie wiem,ale moge poszukac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciówaaaaa
tak wlasnie czytałam o nim dzisiaj w necie ,jutro sa nawet imieniny czy swieto Sw.Rocha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccelineczka
WIDZISZ COS TO ZNACZY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosciowaaaaa nie ma za co . odnosnie kontaktowania sie aniolow za pomoca znakow ogladalam film w ktorym niezyjaca kobieta kontaktowala sie ze swoim mezem,, Otoz za zycia uwielbiala ona wazki /mam na mysli owady/... po jej smierci w mieszkaniu mezczyzny pojawialy sie one wszedzie nawet zarys na szybie byl w ich ksztalcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciówaaaaa
jej jakie to wszystko jest dziwne a zarazem piękne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieknie opisal anonimowy autor w wierszu 'Jak wygladaja anioly' Jak dziecko ktore uzmyslawia ci piekno najzwyklejszych rzeczy Jak biedak ,ktory chcial podzielic sie z toba swoim obiadem Jak bogacz,ktory pokazal ci ze mozliwe jest wszystko czego zapragniesz Jak nieznajomy,ktory akurat przechodzil obok,kiedy zgubiles droge Jak przyjaciel,ktory przytulil cie do serca.gdy juz myslales ,ze zadne serce cie nie kocha Anioly maja rozna postac i kolor skory,sa w roznym wieku Piegowate,pomarszczone albo z doleczkami w policzkach Ukazuja sie pod postaciami przyjaciol ,wrogow,pielegniarek,nauczycieli,kochankow i glupcow Podchodza do zycia z dystansem. Podrozuja ze swiatlem Przychodza niewiadomo skad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prosza o nic w zamian.Chodza w trampkach utkanych z babiego lata.Pokazuja sie w pralni chemicznej.Trudno je odnalezc z zamknietymi oczami,ale gdy je otworzysz i sie rozejrzysz zobaczysz ze sa wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy aniolowie maja imiona wogóle?? czy moze to wytwor naszej wyobrazni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co im imiona nam wystarczy ze znamy 3 imiona i mamy anioł struza i maryje ktura jest królowa aniołow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maja imiona ale tez ezoterycy podaja imiona aniolow do ktorych maja modlic sie okrelone znaki zodiaku.......ja modlac sie do swojego mowie Aniele Bozy Strozu Moj,,,Modle zeby zeby wstawil sie do Aniolow Strozy czlonkow moich najblizszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry mialo byc czlonkow mojej rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myślicie, że na przyjście/ zobaczenie anioła trzeba sobie zasłużyć? np. czy trzeba być dobrym człowiekiem, albo kims na swój sposób wyjątkowym?, niezwykłym żeby mogl taki anioł się pojawić? Ciekawa jestem waszej opinii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mysle ze kazdy czlowiek nawet bezdomny ma swojego opiekuna ale nie zdaje sobie z tego sprawy.aniolowie ujawniaja sie w momencie gdy sie na nie otworzymy..ja od wielu lat bylam osoba bardzo uduchowiona pewna kobieta ktora posiadala umniejetnosc widzenia aury powiedziala ze mam bardzo piekna,spotkalam ja przypadkiem,widzialam raz w zyciu, lecz na opieke anielska dotyczaca odczytywania sygnalow otworzylam sie dopiero po przeczytaniu ksiazki ktora widzialam na polce w sklepie a pozniej dostalam na urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze ciekawie piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowaaaaa
mysle ,ze trzeba byc kims niezwyklym bo ludzie ot tak niewiduja swoich aniołów ! tak mi sie wydaje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciówaaaaa
a zastanawialiscie sie kiedyś czy np.wszystkie anioly stróże z naszych rodzin znaja sie anioly stróze np.naszych mam czy ojcow,braci .czy sie ze soba kontaktuja i np,ze jak gdzies jedziemy to zawsze jest nas wiecej bo sa z nami nasi aniolowie .Czy nasi aniolowie nas podgladaja w intymnych momentach ,czy nas lubia ,itp? zastanawialiscie sie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie widuje ale odczuwam ich obecnosc poprzez sygnaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie widuje ale odczuwam ich obecnosc poprzez sygnaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nad tym sie nie zastanawialam moze z chwila smierci czlowieka przejmuja ochrone nad innym ktory na przyklad dopiero sie rodzi....Ciekawie pisza na fundacjii Nautiulis o dwoch malych chlopcach ktorzy widza takie biale kule/byc moze anioly/ Sa zamieszczone zdjecia...jeden z chlopcow mieszka na Pomorzu drugi zas na Poludniu Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto moze sie z nimi kontaktować ten co nie ma ciężkiego grzechu było na poprzednich stronach jak sie z nimi kontaktować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowaaaaa
szkoda ze z aniolami nie mozna sobie porozmawiac ,tak jak z czlowiekiem (tylko prowadzi sie monolog w myslach )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on slyszy odpowiada znakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie ukazał mój Anioł tak mi sie wydaje , miałam znamie na reku bo poprosiłam by dał mi znak że istnieje .I ma na imię Daniel 12 szukałam informacji w necie coś o tym imieniu duzo wyszło ale ta liczba Daniel 12 jest zastanawiajace nawet księdza znajomego poprosiłam o jakies informacje ale cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elektronikełee
mnie się kiedyś kazała piękna anielica szkoda tylko, że nie była mną zainteresowana, może i była ale tego nie okazywała bo może byłą zbyt nieśmiała i zamknięta w sobie, kto ją tam wie co jej w głowie siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia z 23.42 mozesz napisac dokladniej w jaki sposob aniol dal ci znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowaaaaa
mi moj zabardzo nie daje znakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×