Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

witam Nie odzywalam sie bo mialam troche problemów oj mówie Wam czasami juz siadam psychicznie i mam ochote poplakac ciagle mam zatarczki z tesciami tzn głownie z tesciem mala tak robawia ze ona nie chce mi później spac a ja juz czasami nie mam sil na jej usypianie i tak w kółko do tego ja jestem poddenerwowana mala to czuje i tez jest marudna i kreci sie to wszstko. zreszta moje mama nie jeste lepsza a mieli mnie wspierac a robia cos zupelnie innego fakt jedynie finansowo moge na nich liczyc to duzo ale jak nie ma tego emocjonalnego wsparcia to siadam, juz mam czasem dosc tej samotnosci ach mówie wam jak czasami sie wsciekam wczoraj jeszcze maz do mnie dzwonil że to mleko niedobre co mala pije wiec dzwonilam chyba z 10 razy do pediatry a ona że nic nie wie bo jest po dyzuze i nie ogladala telewizji ale ja jak zwykle panika wiec zaproponowala inne mleko albo Bebilon Pepti 1 lub mozemy juz spróbowac 3 bo niby trójka po roku. no i mam je wprowadzac do diety jakis nabial to moze go zaakceptuje i bede mogla normalnym mlekiem ja karmic byloby cudownie ale niewiem czy to sie uda mala ma na wiele rzeczy uczulenie i widze że podobne tak jak ja a mąz ma wziewne wiec duze ryzyko jest ze mala cos z nas wziela w genach. A moja dr mówi że mala raczej mleka nutramigen nie zaakceptuje wiec zobaczymy :( szanta to musi byc fajne tak na nowo urzadzac wszyteko dla drugiej pociechy:)zdrówka dla noska wygon ten karatek Fly fly fajne te zabawki i tanie dosc :)hehe z listonosza pozdrawiem Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek, no wielkiego hug-a masz ode mnie, rozumiem dobrze z czym walczysz. Mysle ze to sprawa generacyjna, moja mama tez mysli ze jak sie dziecko przemeczy to ona bedzie lepiej spala, ale tak nie jest! Ja nie wiem czemu oni nie potrafia tego zrozumiec i nie wiem jak z tym postepowac. Kiedy przyjezdzasz do Preston? Bedzie ci na pewno rodziny brakowalo ale sobie sama ulozysz nareszcie wszystko i mniej sie bedziesz denerwowac ;) Glowka do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Asia to ja biedna wlazlam na zakupy ciasto tez kupilam :) Skakac bedziesz za mnie na bouncerze za te kalorie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek glowa do gory musi byc lepiej. Mnie tez dzisiaj smutno ,ciezko i zle.😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flyfly, kupujesz na bocianie? fajna sprawa nie? tylko ze jak nie zamowisz wiele do dostawa troche duzo kosztuje..... :( Mnie tylko tego makowca sie chce, bo sama nie zrobie :( aha, sernik sowy tez dobry! No dobra, Ewcia poskacze za obydwie :D a co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co wy, spicie? no tak, piatek, wszystcy juz gotowi na weekend! Lukasz idzie na impreze dzis wieczorem to ja z mama jakis film bym obejrzala - flyfly, podpowiesz czy mozna kupic polskie dvd tutaj? czy zamawiac z Polski? Mam mase wloskich filmow ale na polskie jakos nie moge trafic. a propos filmow polskich, bylyscie na festiwalu filmu polskiego na poczatku tego roku w Londynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na festiwalu nie bylam:(:(:( Dvd nie wiem gdzie mozna kupic polskie mam nawet troche ,ale przywoze z Polski lub od znajomych. Robie zakupy w bocianie ,ale teraz te oplaty za dowoz ja w czerwonej strefie jestem:(😭Dzisiaj maja byc o 18.00:) No piatek moja mama przyjezdza w niedziele i powiem tak nie umiem sie juz doczekac. Z mezem sie wczoraj scielam i tyle ciche dni u nas raczej:):):) A Adasiowi nie wiem czy zeby ida czy taki marudny bo mnie zaraz wykonczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, dziewczyny, masakra jaki nie-dzien dzis widze u wszystkich :( Tzn u mnie akurat nie, odpukac, zaczelam oddychac wiec jest lepiej, ale widze ze co post to rozpacz :( A przeciez piatek i weekend przed nami, same przyjemnosci. A moze to tylko ja to tak widze, bo zarobiona jestem akurat dzis nawet na kafe do tej pory wejsc nie mialam, nie wiem czy uwierzycie. Zycze wszystkim lepszego humoru, i pieknej pogody w sb-nd, maja byc co prawda wichury, ale moze jakos bokiem pojda???? usciski gorace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak weekend. zawsze pusto :( ja posluchalam waszych rad i jutro goscie beda, wiec musze przygotowac male conieco. Fajny ten bocian? Ciekawe czy na tak gleboka prowincje tez dofrunie :) Asia sciagnij sobie cos z internetu. Ja tak robie. Szukam sobie jakichs rozczulajacych romansidel na poprawe humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jade dzis z tesciami na zakupy dla malej pampersy zupki i takie tam bede wieczorem choc pewno troche poddenerwowaa bo z tesciem bede miala przeboje jak zwykle :( ale glowa do góry mam nadzieje ze i to przebolejej a z mala zostaje moja mama mam nadzieje że jak wróce nie bedzie tak xle ze jej za mocno nie zmeczy dobra uciekam zycze milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Piekna pogoda za oknem tylko do lozka i nie wychodzic ble blel ble. Sprzatam mama przyjezdza inspekcja bedzie nie ma wyboru . Malgorzatka pewnie tez zajeta przygotowaniami:):) Szanta buziaczki. Asia pozdrow synowa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witojcie, no pogoda super! plany mialysmy na spacer w Hyde Park ale to tak \'piec razy dobrze zjesc i w domu sidziec\' dzisiaj :o fly fly, twoja synowa na rekach mi usnela ❤️ ide do luzeczka ja wlozyc. W glowke pocalowalam! dziewcyny, lece bo mama mielone juz na stol stawia :D mniam! Pozniej zajze [kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja juz z rutyna powiem sobie dobranoc i pewnie sie przywitam:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy Cie przywitam Flyfly, ale dobranoc Ci moge powiedziec :) A na dzis zapowiadali sztormy wi wichury, pojechalismy nad morze robic zdjecia rozszalalej naturze, a tu wyszlo piekne slonce i z dramatycznych ujec nici. No ale nie narzekam, spacer byl super! Moj maz sie przejal jak zaczelam roztaczac przed nim wizje biegania po tesco i szukania dla mnie nocnej koszuli do porodu, i stwierdzil meznie ze poszuka wlasciwych akcesoriow na strychu...No coz, poki co przegralo to z robieniem zdjec, ale zawsze ziarno zostalo zasiane ;) Malgorzatka, jak tam impreza? Mala przespala smacznie? A jak Ty przetrwalas? Bawilas sie dobrze, czy caly czas w nerwach? I jesczze jedno pytanie, zupelnie nie mamusiowe - czy ktoras z Was moze przenosila znizki w skladkach ubezpieczeniowych za samochod z Polski tu? Churchill zyczy sobie zeby PZU napisalo np 5 years no claim discount, PZU pisze : 40% znizki, ni cholery sie nie moga dogadac, a nas to bije po kieszeni :( Przegryzla sie ktoraz z Was przez to? No i teraz to juz powiem dobranoc, zaraz obiadek, a potem pewnie jakis odcinek MASHa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanta, nie moge ci pomoc, bo.... stara baba a nawet prawa jazdy nie mam! Lukasz tez stary byk (no troszeczke mlodszy) i tez nie ma :) rozpacz! Ale teraz bedziemy tutaj robic ;) flyfly, dobranoc a moze i dzien dobry ci jutro tez powiem? co wy na poranno kawke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzien dobry:):) Kawka dla wszystkich :) Szanta mozesz wykorzystac swoje znizki z polski popros o specjalne zaswidczenie ktore wiadomo musi byc przetlumaczone niech Ci podadza w Latach .Jak trafisz na kogos fajnego zalatwisz bez problemu. My mamy te papiery ,ale nie kotrzystamy bo mamy juz tu znizki na 5 lat tak ,ze nie mamy o co sie teraz starac:) Sprobuj tez sprawdzic sobie u bezpieczenie w Tesco maja korzystne ceny i sa do dogadania tez bezproblemowi my mamy u nich ubezpieczone samochody. No ja czekam na mame musze tylko za obiad sie wziasc ,a mi sie nic nie chce:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mój maz wzial z Polski przetlumaczone takie pismo z PZU - bez problemu wydaja że mial tu ubezpieczony samochód na trzy lata wiem ze to malo ale moze troche znizki dadza jak bedziemy kupowac, ale w praktyce to nie opanowane ale moge zapytac czy tam jest napisane odnoscie wypadków. acha ciagle czekam na Twoje fotki z brzusiem i oczywiscie innych dziewczyn🌻 jestem od rana w dobrym humorku :) malej wyszedl 7 ząb choc troche w nocy plakala to mamy juz nastepny do kolekcji tym razem górna dwójka lewa ale najbardziej ucieszylo mnie że byc moze mój mąz bedzie mial internet hmmm jakby było wspaniale móc z nim wieczorami gadac az sie rozmarzylam hmm mama E ja tez nie mam prawa jazdy jedynie co na wózek malej ;)choc takie wlasne hehe Flay flay a co robisz na obiadek? ja wczoraj bylam na zakpach z tesciami i wiele rzeczy mi kupili zupki pampersy dla malej i szczeniaczka uczniaczka na swieta z tego jestem najbardziej zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek ja sie do obiadu nie wysilam mama zostanie zatrudniona od jutr. Zwyczajnie pomidorowa kotleciki schabowe ziemniaczki i salatka:):) Hmmmm maz walczy z malym o spanie mowilam ,ze mu sie nie chce spac jejku.... ide ratowac dzindzibola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania78
Szanta, fajnie ze chcesz sie spotkac, mozemy sie umowic wstepnie na piatek po poludniu 15 grudnia jak ci pasuje. Wolalabym sie umowic w twojej okolicy. Mąz wczesniej konczy prace wiec moze mnie z Ala podrzucic. Napisz mi jakies namiary na maila. Za pare dni do Polski:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sie spoznilam na ta kawusie..... mame polamalo w krzyzu i bylo troche smarowania mascidlami dzisiaj rano a potem Lukasz powiedzial ze moge sobie isc i pospac troche jak chce ❤️ czesto tak nie mowi. A pogoda taka wspaniala tutaj ze tylko pod pierzyna siedziec :) flyfly - ty sie tak nie wysilaj, pomidorowa i schabowe, ja nawet nie wiem jak to zrobic ;) a dzisiaj pod czujnym okiem mojej mamy zrobilam koperkowa i tez kotleciki :) Dziewczyny, narazie caluski, wpadne pozniej bo mala terz zasnela (dwie godziny po czasie) - acha, jak jej smakowala ta koperkowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanta my mamy znizki z Polski, 60 % ale to taki myk ze samochod jest na tescia. Zaakceptowali ladnie przetlumaczone, ale teraz podobno juz to nie przechodzi jesli ma sie jednoczesnie samochod zarejestrowany w Polsce. Szczerze sie przyzneje ze takimi sprawami to ja sie w naszej rodzince nie zajmuje i nawet nie wiem jaka to firma. Cos mi swita ze Churchil ;) A imrezka ok. Skonczyla sie o 4 rano. Masla spala i nawet w najglosniejszych momentach nie reagowala. Ja straszniwe sie wczoraj wkurzylam. Dzien byl fajny. Zostawialam mala z tata, a sama sie odstresowywalam na zkupach :) ale po poludniu mi czasu na wszystko zabraklo. Goscie mieli przejsc na 8, byli na 7 i zastali mnie w dresach, rozczochrana, w pelni przygotowan. Nic nie bylo gotowe, ale na szczescie wszyscy byli wyrozumiali, przyniesli wlasne conieco i jakos poszli. Moja zaplanowana WZetka nadal lezy i czeka na bita smietane. Ale co sie nastresowalam.. 😠 U nas pogoda piekna, jestem strasznie mile zaskoczona takim ladnym sloneczkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kobitki 🌻 jak leci? Malgorzatka, swietnie ze impreza udana i Julcia przespala! mam nadzieje ze sie nie za duzo na stressowalas ;) szanta, jak zdrowko? Kiedy ty przechodzisz na macierzynski? fly fly, jak tam z mama? kiedy ty wracasz do pracy? pozdrawiam inne mamuski! Misia, wiesz cos o cwiczeniach 6 weizera, czy cos takiego? co ty o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny, witam w poniedzialek z rana (kurcze jaki ponury poniedzialek :( ) Dzieki wielkie za odzew w sprawie ubezpieczenia, czyli jednak trzeba PZU przekonac zeby wystawili we wlasciwym formacie, przekaze do Polski Tesciowi, ze o sie da zalatwic :) Bo nam wystawili, owszem, ale wlasnei tej informacji ze x lat bezwypadkowej jazdy nie. I tak mamy maly problem, bo mielismy leciutka stluczke w marcu jakos, wiec beda musieli przeliczyc ile nam zostalo procent po tym i na ile lat to sie przelicza... No trudno, taka ich praca, tesc ma duza sile przekonywania! Flyfly - dzieki za namiary na tesco, sprobujemy zobaczyc co nam zaoferuja, ja juz drugie auto mam w Churchillu, zazwyczaj mieli najlepsze quoty, ale sprawdzenie nie boli. Asiulek - gratulacje zeba, widze ze masz malego gryzonia w domu! U nas druga piatka wylazla, a mezowi dla towarzystwa osemka :) przeczuwam problemy, osemki lubia sie psuc :( Malgorzatka - fajnie ze impreza z glowy, i ze bylo nie najgorzej, pierwsze koty za ploty! Bo obawiam sie, ze teraz moze to na Ciebei coraz czesciej spadac! Elfia mama - obawiam sie ze u nas same sparowane matki, ale zapraszamy do rozmowy tak czy inaczej! OK, uciekam, czas zaczac prace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja :) Mialam sie Wam pochwalic, ze w weekend odwiedzila nas narzeczona Mieszka, 3 tyg laleczka :) Maly byl poczatkowo ciezko przerazony, przez chyba godzine nie powiedzial ani slowa, tylko patrzyl sie z niedowierzaniem na zywego dzidziusia (troszke inny jednak niz na obrazkach w ksiazce ;) ) Ale potem jakos sie oswoil, i wieczorem juz nawet mala poglaskal po raczce :) A co najwazniejsze, nie plakal jak ja ja wzielam na rece, czego obawialam sie najbardziej ze wszystkiego! Wiec pierwsze koty za ploty, moze jak przywioze Maye ze szpitala, tez bedzie pozytywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanta, mam nadzieje ze synowej nie bedziesz na rekach za czesto nosila, tak ja przyzwyczaisz i potem bedzie ci na glowe wchodzila :D Ja wczoraj patrzalam na zdjecia mojej jak miala 2 tygodnie - alez ona juz urosla! Jutro 6 miesiecy!!! Az sie wierzyc nie chce. A wogole to czsami lapie sie na tym ze mi sie ciagle nie chce wierzyc ze mam dziecko - czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego na urodziny Ewelince jutro! To tak na wszelki wypadek gdybym w natloku zdarzen jutro zapomniala... Ja raczej nie zapominam ze mam dziecko, nie da sie :) ale tez czasem wierzyc mi sie nie chce, ze taki slodki szkrab jest moj...No i zupelnie nie moge pojac jak to sie wszystko cudownie udalo??? Taki maly/duzy cud ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hii hii ja tez zapomiec jakos nie moge, przede wszystkim jak wstaje po nocach... I tak, taki piekny cud! Wpadne pozniej, teraz do metra i do domciu do mojej malutkiej! Dzieki za zyczenia, pocaluje od ciebie, dobrze? pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ucaluj szkrabiszcze, w ten sposob nawet sie nie zarazi moimi wirusidlami :) milego wieczoru zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×