Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Silu Kochana ja ten nifuroksazyd brałam aż mi całkiem nie przeszło, z tego co pamiętam to z 4 dni napewno, nie wiedziałam o ciąży wtedy. Synka dźwigam cały czas niestety, nawet teraz jak piszę na kompie to łazi po mnie ten mały drań ;) może zrób betę w poniedziałek, będziesz miała 100% potwierdzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racuszku (nawiasem mówiąc mam ochotę na racuchy a obiecałam nie jeść po 20 :( ) zdjęcie piękne i dzidzia też, jak sobie pięknie leży i odpoczywa!! ale mu dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racuszek sliczny twoj bobas ;-) ja ciagle nie wierze ze moge byc w ciazy . Jesli rzeczywiscie zaszlam to 16 kwietnia wiec rodzic bede 8 stycznia a 6 stycznia mam rocznice slubu moze uda mi sie wtedy urodzic, miloby bylo, zreszta niewazne kiedy wazne zeby urodzic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku, a ja zaszłam 18 kwietnia. jejku prawie ten sam okres. Ale się cieszę:) racuszku, bardzo dziękuję za info. uspokoiłaś mnie bardzo. wezmę ten nifuro jeszcze jutro, bo nie przeszło mi tak całkiem. w pon. spróbuję zrobić sobie betę gdzieś w przychodni w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu na pewno inny test a krecha będzie wyraźniejsza!! Cudownie będzie jak już ta nowina zostanie potwierdzona! BAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo się cieszę!!! :) Puszek gratulacje!!! Ja tez uwazam, ze wiesiolek czyni cuda! Tez wlasnie na nim zaszlam!!! :) Ja ostatnio znowu się jakos gorzej czuje, dopiero sie chwalilam , ze mdlosci juz nie ma a tu pojawiaja sie co jakis czas. Mam pytanie do mam kiedy zaczelyscie nosic ciazowe spodnie badz leginsy? U mnie jeszcze zostala chwila, to kwestia ciekawosci. Ale zauwazylam juz ze niektore rzeczy, z rozmiaru 36 juz troche mnie obciskaja a, ze tego nie lubie, to chodze z rozpietym guzikiem! :) Na szczescie idzie cieplo wiec mozna nosic sukienki! :) Dzisiaj jade na wyczekiwanego grilla nad jeziorkiem w moje ulubione miejsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers myślę, że masz jeszcze sporo czasu do innych spodni, ja zaczęłam ich używać w pierwszej ciąży chyba ok. 22 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i moja radość trochę zmalała. Kupiłam dziś test bobo test i nie wykazał ciąży, a allegrowe owszem na pewno pokazują cień kreski kolorowej. ten bobo test zrobiłam nie z porannego moczu, ale mało piłam, wiec mocz skondensowany. jest naprawdę negatywny. jedna kreska jest różowa, a druga biała, odznacza się normalnie od tła, że jest biała. już sama nie wiem, czy jestem w ciąży. Dziś 10 dzień po owulacji, więc albo za wcześnie na TEN akurat test, albo naprawdę nie jestem w ciąży i allegrowe testy są po prostu oszukańcze:( kochane, ja teraz już nie wariuje i sobie żyję dalej. Za 5-6 dni zrobię kolejny test. Jeśli coś pokaże, pobiegnę na betę. i tyle. szkoda, spodziewałam się kreski na tym bobo teście;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i moja radość trochę zmalała. Kupiłam dziś test bobo test i nie wykazał ciąży, a allegrowe owszem na pewno pokazują cień kreski kolorowej. ten bobo test zrobiłam nie z porannego moczu, ale mało piłam, wiec mocz skondensowany. jest naprawdę negatywny. jedna kreska jest różowa, a druga biała, odznacza się normalnie od tła, że jest biała. już sama nie wiem, czy jestem w ciąży. Dziś 10 dzień po owulacji, więc albo za wcześnie na TEN akurat test, albo naprawdę nie jestem w ciąży i allegrowe testy są po prostu oszukańcze:( kochane, ja teraz już nie wariuje i sobie żyję dalej. Za 5-6 dni zrobię kolejny test. Jeśli coś pokaże, pobiegnę na betę. i tyle. szkoda, spodziewałam się kreski na tym bobo teście;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Poczekaj jeszcze parę dni,zresztą tak jak piszesz i na pewno Ci wyjdzie dobrze:)Ja niby jestem w ciąży,ale co z tego jak lekarz kazał poczekać do poniedziałku,gdyż może wróciłam do cyklu co 28 dni,ale ja wiem swoje,że jestem i to samo Mu powiedziałam Kobieta To czuje i tyle:)Jutro progesteron,Beta i resztę antyciał:)Myślę,że i Ciebie intuicja nie zawiedzie:)Trzymam mocno kciuki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Wklejam Ci link ze stroną którą znalazłam przez przypadek i uwielbiam Ją...przez cała ciążę będę na Nią wchodziła jest bardzo szczegółowo opisane zapłodnienie,ciąża jak i po porodzie.Polecam:) http://ciaza-objawy.pl/1-tydzien-ciazy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu ja jak robiłam bobo testem 9 dni po to tez mi zupelnie nic nie pokazało a 11 dni po juz jest delikatna kreska więc czekaj cierpliwie. Ja się niepokoję bo mnie piersi przestały boleć tylko troszeczke mnie pobolewają za to jajniki szaleja na maksa więc wszystko sie jeszcze może zdarzyć. przed poronieniem tez tak miałam ze przestały mnie boleć piersi i dla lekarza to był znak ze jednak beta spada więc nie jest dobrze..... Ale co ma być to będzie :) NADZIEJA UMIERA OSTATNIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Puszniek mnie też piersi przestały boleć,tylko tak jak Ty mam,że pobolewają trochę i brodawki jak Ich dotknę.Jajnik mnie kuł co jakiś czas i tyle,do dnia w którym miałam dostać @piersi miałam tak bolące,jakby Ktoś kamienie mi tam wsadził.Poczekaj do @ale myślę,że takie objawy jakie Ty masz też mogą być na ciążę:)Wierzę,że wszystko będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Witajcie dziewczyny :) Może pomyślicie, że jestem jakaś psychiczna, ale przeczytałam cały wątek ! Od deski do deski :) Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swoich szeregów ;) Ja również z chłopakiem zaczynam strać się o dzidzię. Nie będzie to jak na razie takie staranie się z pilnowaniem wszystkiego itd ale po prostu przestaliśmy się zabezpieczać :P Ja mam 23 lata i cykle regularne jak w zegarku co 28 dni zawsze czuję owulacje przez ból jajnika i właśnie nasze pierwsze przytulanie bez zabezpieczenie wypadło w sam środeczek owulacji. Następną @ mam mieć 3 maja. Dziś kupiłam bobo test strumieniowy ten z czułością od 10 czegośtam ;) myślicie że mogę zrobić go jutro? Jest na nim niby napisane że już 2 dni po stosunku (ale pewnie chodzi o zagnieżdżenie) można go zrobić. czytałam Wasz wątek parę dni i kibicowałam Wam jakby działo się to teraz :) przeżywałam wszystko na nowo heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Puszek Dziękuje za odpowiedź na pewno rano pierwsze co to zrobię test :) a woja kreseczka prześliczna! Gratuluję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Puszniek śliczny teścik:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Fasolka powodzenia przy drugiej kresce:))Trzymam kciuki;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu ja wierze że jesteś w ciąży poczekaj cierpliwie to na pewno pokaże :) Puszku Gratuluje Tobie , widać kreskę twoją jak na dłoni :)) Dzisiaj mam 28 dzień cyklu jak na razie @@ nie widać , za to brzuch pobolewa , coś czuje że może i mi się udało . :) czekam jeszcze do 4 dnia żeby się upewnić czy na pewno @ nie przyjdzie i robie test , bo ostatnio coś cykle mam różne . A weekend się troszkę opaliłam , czuć już lato , mam nadzieje że taka piękna pogoda się na dłużej zatrzyma :))) Byłam dziś na zakupach i w H&M takie przeceny na ciuszki dla dzieci że szok , a i bym zapomniała , od piątku widze same bociany , a wczoraj jeszcze Męża brat mówił że dwa bociany nad domem naszym latały , może to jakiś znak :D Pozdrawiam Was Kochane :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Misiaczek trzymam mocno kciuki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku kreska ewidentna!!!!! zachowaj sobie ten test na pamiątkę :) silu ja myślę, że za wcześnie ten test zrobiłaś po prostu, za jakieś 2-3 dni to by już na pewno było pięknie widać to może poczekaj jeszcze? ja się wczoraj ... spaliłam na twarzy, siedziałam na działce i myślałam, że nic się nie dzieje bo wiał dość silny wiatr a dzisiaj jeszcze strasznie czerwona na twarzy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Na moim tescie piekna wyrazna jedna kreska .... Zycze spokojnego poranka dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja powinnam dostać tak za 11-14 dni więc jeszcze masa czasu a w sumie chciałam iśc już do tego lekarza i tyle czekać trzeba, szkoda. Miłego dnia, uciekam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku gratuluję, piękne kreseczki :) Silu poczekaj jeszcze do terminu @ i wtedy zrób test. Moim zdaniem bardzo prawdopodobne, że jesteś w ciąży tylko, że te apteczne testy nie mają takiej czułości. Poczekaj sobie na spokojnie i zrób test za kilka dni :) Ja dziś w pracy niestety :( Miłego dnia dziewuszki moje kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zrobiłam test ale w aptece nie było bobo testu więc kupiłam pink test i na nim jest druga kreska ale mniej wyraźna niż przedwczoraj ale mam nadzieję że to tylko dlatego że kupiłam inny test pojutrze jak nie przyjdzie @ zrobię bobo testem. Cycki mnie swędzą i tylko delikatnie pobolewają za to brzuch samym dołem boli mnie momentami bardzo mocno, to są takie skurcze i kłucie, miałyście tak na samym początku ciąży? Pozdrawiam i udanego dnia życzę wszystkim:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, ja robiłam wczoraj bobo testem o czułości 10 strumieniowym, więc co jak co, ale ten by chyba wykazał. Dziwne to bardzo, bo allegrowe były pozytywne. cycki mi puchną, boli podbrzusze. gosiak, u mnie to nie bardzo z czekaniem na dzień okresu, bo ja ostatniego okresu nie miałam w ogóle (tylko plamienie), a dzień przed tym plamieniem kochaliśmy się na całość i ja liczę na ciążę właśnie z tamtego razu. A od tamtego razu minęło 11 dni dzisiaj. Allegrowe testy robilam 5-6 dni po ostatnim razie i były negatywne, w końcu zrobiłam dla jaj 9 dni po i zobaczyłam na 3 testach pod rząd kreski. nie robiłam zdjęcia, bo były widoczne tylko dla na żywo, aparat tego złapać nie umiał. 10 dni po kupiłam ten bobo test i nic - negatywny. więc nic z tego nie rozumiem. czekam jeszcze 4 dni. wtedy będzie 15 dni po stosunku i nie ma bata - test pokaże prawdę. grypa żołądkowa już mi totalnie przeszła. synuś lżej przechodzi, o dziwo wczoraj 3 rzadkie kupy, a dziś cisza i zadowolony biega więc i ja szczęśliwa. idziemy dziś na kulki,plac zabaw,zakupy, ale fajny dzień się zapowiada. może nawet na basen. jak dobrze być zdrowym!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku, te twój test jest taki piękny. na bank masz bobasa w brzuszku. Wielkie gratulacje!!! a że pink test wyszedł słabiej to tylko świadczy o tym, że test testowi nierówny i nie każdy jest dobry i czuły. ja zawsze lubiłam pre-testy. nigdy mnie nie oszukały. dlatego za 4 dni zrobię pre-test.mam go już w torebce. na razie ubieram tarczę cierpliwości:) miłego dnia dziewczynki. fasolko witaj. cieszymy się bardzo, że dołączyłaś. trzeba było od samego początku pisać:) powodzenia i napisz coś więcej o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×