Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość kalcia64
Czesc mamuski ja juz jestem w polsce mialam dzisiaj badania usg 3-d 4-d mam super zdjecia wsumie 9 malenstwo ma prawie 10 cm mam na zdjeciu twarzyczke i cale cialko dzidzia ma nosek zadarty jak jego sredni bracisze:) plod rozwija sie w jak najleprzym porzdku jest bardzo ruchliwe. W polsce tez dopisuje pogoda dzisiaj chodzilam w samej bluzeczce. Nadal nie znam plci niestety musze poczekac do kwietnia bo mam 17 scan to jakis35 dni. no ale najwazniejsze ze malenstwo zdrowe. SZTEFKA trzymam kciuki szybkiego rozwiazania i zdrowka dla dzidzi no i dla ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztefka ❤️ mocno trzymam kciuki :) edziulka nie martw się :) Nie Ty masz pod górę, tylko tak to tutaj wygląda!Ja w środę zacznę 10 tc i do tej pory nie miałam żadnych badań :( BYłam u GP, a teraz czekam na położna!Za tydzień lecę do Polski i tam juz jestem umówiona z lekarzem! kalcia to cudowna wiadomość :) 10 cm to już big człowiek ;) Mada744 gratuluję chyba synka ;) okruch12 🌻 flowerska u mnie cudna wiosna :) Skorpionko81 :) no fakt każda z nas robi co chce :) My się bawimy, a Ty nie, bo nie lubisz takich zabaw:) i masz oczywiście do tego prawo :) kaska0110 🖐️ zaglądaj częściej! zazdroszcę Ci tego, że widziałaś malucha :)Co do upadku to uważam podobnie jak dziewczyny :) laboszek 🌻 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamy! mama do Was małą prośbę. Wspólnie z kilkoma innymi mamami rozkręcamy nowe miejsce dla mam w sieci www.Kindi.pl. Jest nas tam już całkiem sporo ale żeby zrobiło się naprawdę fajnie to potrzebujemy waszej pomocy. Na Kindi można zakładać grupy co wydaje mi się że mogłoby Was zainteresować. Poza tym są blogi, galerie, jest forum. Zapraszam Was serdecznie, przyłączcie się do nas i zróbmy razem coś niezwykłego. Pozdrawiam Was serdecznie, Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Czesc dziewczyny. Jestem ciekawa, co ze Sztefka...? Asiek, czy to Wasz 41 tydzien? To juz lada moment, no i pewnie sie nie dowiemy, kiedy pojedziesz do szpitala, wiec tez trzymam kciuki i zycze latwego porodu (tak na wszelki wypadek wolalam to zrobic wczesniej). No to bede trzecia na liscie...i fajnie i strasznie. Kalcia, zazdroszcze Ci takich zdjec (ja, jak bylam w Polsce, nie wpadlam na to, zeby zdobic sobie nic wiecej oprocz standardowego USG)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana wszystkie piękne brzuchate kobietki. Dzień zaczyna nam się ładnie wiec nastroje też powinny być dobre. Już chciałam trochę ponarzekać...ale się rozmyśliłam :-) kalcia64 tez mi sie marzy takie usg, a możesz podać więcej szczegółów, tzn. ile kosztuje, jak długo trwa, czy zdjęcia są w cenie. Tutaj dostałam ulotkę i zaczyna się od 100 funtów i z tego co wiem zdjęcia nie są w cenie, ale od czego zależy całościowa kwota to nie mam pojęcia. Napisz coś więcej jeśli możesz. Okruch, tak sobie dopiero uświadomiłam że masz termin w Dzień Dziecka ... ślicznie by było jak by Ci tak dzidziuś \"wyszedł\" na światło dzienne :) pozdrowionka serdeczne. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Kaska, marne szanse na ten Dzien Dziecka. Ale jesli by zalezalo to ode mnie, to ja najchetniej urodze w Dzien Matki- ze scanu wychodzi mi 1-go czerwca, ale z obliczen poloznej 26-go maja, wiec jest szansa na swiateczne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Matki jest zdecydowanie lepszy!!! To byś sobie zrobiła prezent. Bajeczny. Aż ciekawa jestem jak to się ułoży...w sumie to już tuż tuż ...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
Witam " ciezaroweczki" , jak dzis jest pieknie. Moja starsza corcia pomaga wlasnie dziadkowi na ogrodku i mowi : mama teraz nie pomagac ale jak dzidzia sie urodzi to juz sama bedzie robila. Smieje sie z niej bo to takie male a juz tak wygadana- jak wszystkie 3 latki hahahah. kalcia64- ale fajnie , ze widzialas tak dokladnie dzidzie, ja niestety nie moglam zrobic 3D bo trzeba za daleko jechac. Ale na zwyklym tez widzialam troche ciekawych rzeczy- ponac jak powiedzial lekarz , fiutka hahah.Co do dlugosci dzidzi to nie wiem ale ma 140g. NO to juz maly klopsik. Widze , ze z datami badan to mamy tak samo , ja tez 17 kwietnia mam skan. Bedziemy mialy wtedy co pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
czesc dziewczyny niedlugo wybieram sie do polski, bede wtedy w 22 tygodniu ciazy czy moze ktoras latal juz samolotem z brzuszkiem, czy sa jakies przeciwskazania albo specjalne zalecenia podczas lotu...pytam bo jeszcze nie lecialam i jak kobiety w ciazy znosza taki lot, drugi raz musze leciec jak bede w 27 tyg...pozdrowionka sztefka trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
s_daga- powinnas miec zaswiadczenie od poloznej ktory to tydzien i w ktorym bedziesz jak bedziesz wracala i czy nie ma przeciwskazan do lotu. Najlepiej zerknij na regulamin swojego przewoznika, tam na pewno bedzie co trzeba posiadac za dokument itp lub skontaktuj sie z biurem obslugi telefonicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do lotu to radze zadzwonic do przewoznika. Ja lecialam z wizzair i ta firma teoretycznie nie wymaga zadnych dokumentow do 28 tygodnia ciazy. Ale powiedziano mi na infolinii, ze lepiej miec zaswiadczenie, ze mozesz leciec albo przynajmnej swoja ksiazke maternity records, gdzie jest termin porodu. Bo oni to oceniaja \'\'wzrokowo\'\' i moga pytac w ktorym jestes tygodniu. A w praktyce nikt chyba nawet nie wiedzial, ze jestem w ciazy i nie pytal o nic. Tylko w polsce nie przechodzilam przez piszczace bramki, tylko przeprowadzono mnie dookola nich. Jejku, jutro koncze 36 tydzien i zostanie juz rowne 4 tygodnie do rozpakowania sie. Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry wszystkim :] s_daga - ja lecialam liniami easyjet w 23 tygodniu wczesniej pytalam na lotnisku powiedzil ze do 25 tygodnia ciazy nie trzeba zadnych zaswiadczen ani nic (ewentualnie trzeba miec ze soba karte ciazy zeby potwierdzic tylko termin porodu ale mnie nawet tego nie sprawdzali).... od 26 do 35 tygodnia trzeba miec aktualny list od lekarza ze ciaza przebiega prawidlowo a po 35 juz CIe nie wpuszcza na poklad - tyle mi powiedziano w liniach easyjet na lotnisku w luton pozdrowienia dla mamus i ich brzuszkow :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulus24
SZTEFKA:))) POWODZONKA,BEDZIE DOPBRZE!!!MYSL POZYTYWNIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki! Porawiam siebie w tabelce ;).Sztefka chyba tez o ile pamietam ma juz 37 tydzien? NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę asiek392....9/03.......41..........Londyn.......chłopak. ......Patryk sztefka.....13/03.....36.........Londyn.......chłopak... .Aleksander flowerska...11/04.....35.....Londyn- Enfield........?...............? aneczka21...12/05....31.......Bedford........chłopczyk.. .... Mateusz Okruch12....01/06....28...Boldon/Tyne and Wear.?....Wojtuś/Hania s_daga......15/08......17....london/richmond.....?... Kacper/Viktoria Kalcia64...31.08........15........Waltham Abbey.....? ....Zuzanna kaska0110..16/09.....14........Leicester............?... ............? gawit_27...09.10........9.......Luton......?........... Oliwia/Dominik laboszek...14/10........9.......Swindon.........?....... .Natasza/Hubert Skorpionka81..24/10....8.....Southampton...........?.... ...Iza/Robert Tak Okruszku,masz racje to nasz 41 tydz. ;-) Dzis bylam na membrane sweep-oj do przyjemnych zabiegow to nie nalezy.Ponoc bardzo prawdopodobne,ze mozemy jeszcze dzis wieczorkiem pojechac do szpitala,narazie mam tylko jakis brazowy sluz,sorki za szczegolowy opis.Jezeli natomiast nic sie nie ruszy to dopiero 21.03 na oddzial i tam juz konkretne wywolanie.Mam slodka i cicha nadzieje,ze to jednak bedzie dzis,tak bardzo bym juz chciala zobaczyc i przytulic malenstwo.Sztefka trzymam mocno kciuki za Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulus24
Czesc Gawit27!!! Ja tez jestem z Luton tylko ze ja juz urodzilam 18.01.2007 ale czasami zagladam(w wolnej chwili) na forum- "ciezarne polki w Anglii..."mam do niego sentyment!!! Jak samopoczucie??Gdzie chodzisz do przychodni?? pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę asiek392....9/03.......41..........Londyn.......chłopak. ......Patryk sztefka.....13/03.....36.........Londyn.......chłopak... .Aleksander flowerska...11/04.....35.....Londyn- Enfield........?...............? aneczka21...12/05....31.......Bedford........chłopczyk.. .... Mateusz Okruch12....01/06....29...Boldon/Tyne and Wear.?....Wojtuś/Hania s_daga......15/08......17....london/richmond.....?... Kacper/Viktoria Kalcia64...31.08........16........Waltham Abbey.....? ....Zuzanna kaska0110..16/09.....14........Leicester............?... ............? gawit_27...09.10........9.......Luton......?........... Oliwia/Dominik laboszek...14/10........9.......Swindon.........?....... .Natasza/Hubert Skorpionka81..24/10....8.....Southampton...........?.... ...Iza/Robert zmienilam swoje dane i Kalci (Kalcia, zmienilam Twoje, bo wiem ze mozesz miec z tym problem, ale jak umiesz juz kopiowac, albo nie chcesz zebym tak robila nastepnym razem, to daj znac).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulus24
POZDRAWIAM CIEZARNE KOBIETKI!! TRZYMAM KCIUKI-MYSLCIE POZYTYWNIE A BEDZIE DOBRZE!!! ZDROWKA I WYTRWALOSCI!! www.jeremis.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ulus jak znajdziesz kiedys chwilke to opowiedz mi jak tutaj wygladaja badania, tzn. co ile?, ile jest usg?, no I jak wyglada porod?ile sie lezy w szpitalu? Ja narazie czekam na polozna! wczoraj w przychodni zglosilam ze od 19.03 do 27.03 bede w Polsce I nie bedzie jak sie ze mna skontaktowac, takze pewnie sobie jeszcze troche na nia poczekam :( Mieszkam niedaleko Matalana, a do przychodni chodze kolo \"pajaczka\" na Liverpool Road. Narazie bylam tam tylko raz u GP, wiec nie mam wyrobionego zdania o tej przychodni . jedno mi sie tu podoba! Wyznaczaja na konkretna godzine I czlowiek nie traci bez sensu czasu w przychodniach:) Ide na jakis spacer, bo pogoda piekna :) Pozdrawiam kobitki! PS. tym co sa tuz tuz szczesliwego rozwiazania zycze! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulus24
Gawit27!!! Co za zbieg okolicznosci ja tez mieszkam kolo MATALANA na Cambridge Street!!I rowniez chodzilam do przychodni na LIVERPOOL ROAD!!! Napisze Ci jak to u mnie wygladalo-jak pierwszy raz poszlam to nastepna wizyte ustalili mi na 7 tyg. pozniej a w miedzy czasie ok. 2 tyg. przyszla polozna do domu na rozmowe o tym co mozna jesc co nie i ogolnie o higiene i sposob prowadzenia ciazy, potem po pierwszym USG w 12 tyg(nastepne jest po 20 tyg. i to koniec). chodzilam co 4 tyg. az do 36 tyg. potem co 2 tyg.Krew mialam badana 2 razy a mocz co wizyte musialam przynosic i papierkiem sprawdzali czy oki. Na wizycie slychaja serduszka dziecka mierza cisnienie i badaj mocz-pytaj czy cos Ci dolega i to wszystko!!! W szpitalu opieka ok.naprawde moge ich pochwalic!!!Jka normalnie urodzisz to lezysz dobe(chyba ze malenstwo dostanie zoltaczki) a po cerarskim cieciu 2 do 3 dni zalezy jak sie czujesz i jakie masz wyniki krwi(ja mialam cesarke i wyszlam po 2 dniach)-wogole moj porod to historia prawie jak w filmu ostry dyzur!!!(opisalam porod pare stron wczesniej cos po 20.01) POZDRAWIAM!!! ww.jeremis.bobasy.pl(nasze fotki) Jak masz jeszcze jakies pytania to pisz smialao!!!w wolnej chwili odpisze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę asiek392....9/03.......41..........Londyn.......chłopak. ......Patryk sztefka.....13/03.....36.........Londyn.......chłopak... .Aleksander flowerska...11/04.....35.....Londyn- Enfield........?...............? aneczka21...12/05....31.......Bedford........chłopczyk.. .... Mateusz Okruch12....01/06....29...Boldon/Tyne and Wear.?....Wojtuś/Hania s_daga......15/08......17....london/richmond.....?... Kacper/Viktoria Mada744....26/08.....16...Harrogate..chlopakna 75%.....jeszcze nie mamy Kalcia64...31.08........16........Waltham Abbey.....? ....Zuzanna kaska0110..16/09.....14........Leicester............?... ............? gawit_27...09.10........9.......Luton......?........... Oliwia/Dominik laboszek...14/10........9.......Swindon.........?....... .Natasza/Hubert Skorpionka81..24/10....8.....Southampton...........?.... ...Iza/Robert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia64
Dzieki okruszku jestes kochana jeszcze sie nie naumialam kopiowania ale pomecze moja siostrzyczke to mnie moze na umie he he :) W Polsce tez super pogoda sloneczko swieci >POZDROWIONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę asiek392....9/03.......41..........Londyn.......chłopak. ......Patryk sztefka.....13/03.....36.........Londyn.......chłopak... .Aleksander flowerska...11/04.....35.....Londyn- Enfield........?...............? aneczka21...12/05....31.......Bedford........chłopczyk.. .... Mateusz Okruch12....01/06....29...Boldon/Tyne and Wear.?....Wojtuś/Hania s_daga......15/08......18....london/richmond.....?... Kacper/Viktoria Mada744....26/08.....16...Harrogate..chlopakna 75%.....jeszcze nie mamy Kalcia64...31.08........16........Waltham Abbey.....? ....Zuzanna kaska0110..16/09.....14........Leicester............?... ............? gawit_27...09.10........9.......Luton......?........... Oliwia/Dominik laboszek...14/10........9.......Swindon.........?....... .Natasza/Hubert Skorpionka81..24/10....8.....Southampton...........?.... ...Iza/Robert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
dzieki dziewczyny za odpis pewnie bym pojechala na lotnisko bez zadnych papierkow i jak znam moje szczescie to by wymagali bo brzusio juz widac jeszcze raz dzieki i pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulus dzięki za odpowiedź :) Ja mieszkam na Whitehill Avenue :) Dobrze , że są dwa skany, bo kolezanka mi mówiła, że ona będzie miała tylko jeden (ona chodzi do przychodni koło Asdy).Oczywiście płci mi nie powiedzą?I podobno nawet prywatnie powiedzą dopiero koło 36 tygodnia?Wiecie coś o tym?ja myślałam, że prywatnie to się trochę wcześniej dowiem :( Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulus24
Moja droga Gawit27!!! Plci Ci u nas w szpitalu NIE POWIEDZA ze wzgledu na Pakoli Prywatnie o ile sie orientuje to powiedza Ci plec wczesniej cos po 20 tyg. i to w Luton kosztuje 200 funtow!!!Moze jakbys pojechala do innego miasta na wizyte to bedzie taniej bo tu sie z cwanili bo wiedza ze nie mowia w szpitalu i dlatego tyle sobie wolaja!!! Dobrej nocki!!!Kolorowych snow dla brzuszkow!!! www.jeremis.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulus24
Asiek392!!! Ja mialam robiona membrane i nie chce Cie martwic ale nic mi to nie dalo!!!tez mialam brazowy sluz i niby jakies skurcze sie pojawily ale niestety przeszly!!!potem po tygodniu po membranie mialam wywolywany porod zelem-wystarczylo raz i po 3 godz. zaczely sie skurcze i z wywolywania sa to skurcze o wiele silniejsze niz podczas normalnego porodu gdyz nie ma sily ich stopniowania od razu sa silne!!! Jak juz zaczna sie skurcze to chodz duzo ile wlezie i jak dlugo dasz rade a przy skurczu przykucaj-mi to pomagalo i dopoki nie podlaczyli mnie do maszyny monitorujacej puls to chodzilam-jest lzej!!! POWODZONKA!!!Trzymam kciuki oby sie zaczelo!!!szybkiego i spokojnego porodu!!! Moja rada jesli chodzi o zneczulenia-EPIDURAL(jak masz zaqmiar go brac) wez jak juz naprawde nie bedziesz dawala rade przed samym punktem kulminacyjnym porodu bo jesli niedaj Boze czego nie zycze beda komplikacje to beda musieli odczekac az znieczulenie minie zeby np. zrobic cesarke!!!Je wytrzymajlam na 2 tabletkach i gazie(ale i tak po 14 godz. porodu mialam cesarke bo malemu puls zanikal(w ciagu 10 minut juz byl na swiecie)a rozwarcie stanelo na 6 cm-dzieki Bogu nie wzielam Epiduralu bo by nie zawesolo bylo) Pozdrawiam!!!Dobrej nocki!!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulus24 co to znaczy "ze względu na Pakoli"???? Możesz mi wytłumaczyć bo nie kumam. Ja jestem po I skanie i na drugim już mi powiedzą płeć, mąż nadgorliwy pytał się już teraz, choć mówiłam mu że jeszcze narządy płciowe się nie rozwinęły... :-) Rozumiem, że to jakieś przepisy wewnętrzne szpitala... Za 200 funtów to się bardziej do Polski opłaca lecieć i jeszcze na badanie wystarczy :) Dobranoc mamusie i słoneczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia64
No dzisiaj moja dzidzia raczyla mnie pierwszymi kopniaczkami w dwoch poprzednich ciazach moje dzieciaki byly delikatniejsze a ten babel raczym nie w ciagu godzinknki porazic 3 razy , a dla tego pisze ze porazic bo uczucie bylo podobne jak porazenie pradem przy wciaganiu np:wtyczki z gniazdka.No cos czuje ze ta ciaza pod tym wzgledem moze byc dosc ostra ha ha.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Czesc dziewczyny, co slychac (oprocz tego,ze wiosna)?! A moze sie juz ktoras rozdwoila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×