Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość ania Grimsby
Kasiu 0110 dziekuje za odpowiedz, kazda zmiana w moim ciele jest teraz wielkim przezyciem zreszta jak u kazdej z nas zwlaszcza u tych ktore maja swoja pierwsza ciaze a tak u mnie jest. Dodam jeszcze ze bardzo dlugo sier staralismy o bobaska. Mam obawy co do ruchow dzidzi bo jakies dwa tygodnie temu poczulam ruchy po trzech dniach seria kopniec wyuczuwalnych juz dla meza a teraz cisza:( nie wiem czy tak ma byc. Jak czytalam to pierwsze ruchy wogole maga sie pojawic okolo 6 miesiaca, wiec moze jestem przewrazliwiona. I JESZCZE jedna Dziewczyny!!! Mam takie pytanka jak to jest tutaj w Uk z nacieciem krocza podczas porodu??? Slyszalam ze nie nacinaja, ale co w przypadku jezeli dzidzius jest duzy?? Jezeli mozecie to prosze o odpowiedz:) Pozdrawiam cieplutko brzuchatki i dzieciatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem... ale nie wiem co pisac... okruszek napewno juz rodzi albo urodzila bo dlugo jej nie ma :] pogoda taka do d...y ze az strach.... koszmarne to lato jest w tym roku a w polsce takie upaly ja tez mialam problemy z zebami w ciazy... i tez mi nic nie zrobili bo byl potrzebny rentgen :/ w koncu tak mnie zaczal bolec ze pojechalam do szpitala i dostalam antybiotyk na infekcje... przeslo dzieki Bogu myslalam ze umre... wiec jak by co to nie zastanawiajscie sie bo szkoda nerwow.... a ta karta to tylko mozna jej uzyc jak sie wykupuje recepte od lekarza... a tak normalnie to nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
dziewczynki mam pytanie czy miala ktoras z was uczucie jakby dzidzia chciala juz wyjsc ja przewaznie jak chodze to mam takie wrazenie prosze napiszcie cos jesli wiecie co to jest bo sie nie pokoje z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Widzialam wczoraj moja dzidzie na skanie,narazie wyglada jak fasolka.Powiedzcie mi gdzie sie załatwia położna bo wczoraj pani od skanu powiedziala mi ze jezeli mam lekarza w przychdni to nie potrzebuje zadnej połoznej,i taraz albo ja jestem z innej planety albo pani od skanu która tak stwierdzila!!! Jestem zła bo zastałam potraktowana innym słowami na "no idz juz sobie i nie wracaj"!! Pozdrawim serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Czy mozecie mnie poprawic w tabelce bo juz mi idzie 13 tydzien i jak to sie robi bo chcialam sie nauczyc sama poprawiac.Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
kurczaczek kopiujesz ostatnia tabelke i pozniej wklejasz ja w odpowiedz na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
jak chcesz to zrobie to za ciebie acha i oczywiscie musisz zmienic tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ Okruch12....1/06....41...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania duila...........13/06...39.......londyn............synek ............Filip iwtek29......22/06.......36.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....30/06....36......Manchester...dziewczynka.. ....Julia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......31....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........28........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........28.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......26......Wolverhampton....syne k..........?.... kaska0110....16/09......26.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09......24........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek.........14/10.....23....Swindon......dziewczynk a.....Natasza migotka_bober..15/10..22...Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81..19/10......21....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....19....chichester..........?... ......julia/antoś anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....14.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? eulalia............25/12.....9......Londyn.............. ....................... asiulek27.........06/01....8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
ok kurczaczek juz zmienialam sie w tabelce jak dalej nie wiesz jak to zrobic to pytaj chetnie ci pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Anka00 serdeczne dzieki.a wiesz cos moze jak załatwic sobie położna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
powiem ci tak ze ja zaczynalam od gp i oni przeslali wszystkie moje dane do szpitala i pozniej mi wyslali list ze mam wizyte z polozna takze oni to zrobili za mnie a ty bylas u GP????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczaczek- poprostu podejdz do swojej przychodni i tam umow sie z polozna:) Anka00- jak sie dzidzia wierci to czasami mona miec takie uczucie. Zobaczysz pozniej , pod koniec ciazy jak maluszek kopnie doslownie w dol macicy to takie wrazenie jakby chcial zaraz wyskoczyc:) i troszke to nie przyjemne. Ania Grimsby- to normalne, ze na poczatku raz sie czuje ruchy czesto a raz nie odczowasz ich wcale. Jak tak mialam tez ze ruchy sie pojawily w 17 tyg pare dni byly odczowalne potem pare dni dzidzia nie kopala a pozniej znowu byla bardzo aktywna. Krocza nie nacinaja ale chyba w razie potrzeby to robia- ale nie wiem na 100%. Ja ide zaraz z Ola ogladac \"epoke lodowcowa\" bo jest na polsacie lub tvn. Nie przepadam za bajkami ale czego nie robi sie dla dziecka:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
mada744 dzieki uspokoilas mnie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katelka25
anka00 krocza nie nacinaja na 100% sama rodziłam tu i wiem. ino w nagłych wypadkach jesli zagrozone jest zycie Twoje badz dzidzi . pozatym naciete krocze goi sie 2 razy dłuzej i czesto wdaje sie zakazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki, podczytuje sobie was od czasu do czasu, a ze tez przyszlo mi nosic brzusio w UK to sie przylacze, zawsze razniej:) mieszkam w londynie, mam 26 lat, obecnie jestem w 23 tc, czekam na kolejny scan, ktory bedzie 13.06.07, stresuje sie przeokropnie, bo na ostatnim scanie 25.05.07 powiedzieli a raczej napisali mi w karcie ze usg zostaje powtorzone bo mam za nisko lozysko i zoladeczek bylo ciezko zobaczyc, polozna walnela prosze starac sie nie martwic i olala mnie na mxa:( po tym pojechalismy na prywatne usg, zawolali 150 ale ze zobaczyli ze maly jest pomierzony i tylko o zoladeczek najbardziej chodzi to skasowali 95, babka pokazala nam na scanie gdzie jest zoladek i powiedziala ze jest troche maly...takze nadal sie martwie:( jeszcze 6dni i zobaczymy malenstwo, modle sie oby bylo ok. mamy kilka fotek z 2d i jedno z 4d :) babka powiedziala ze 4d wychodza ladne po 25tc, planujemy sie wybrac 28tc:) ludzie rozpisalam sie... pozdrawiam wszystkie 😘 NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ Okruch12....1/06.......41...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania duila...........13/06.....39.......londyn............synek ............Filip iwtek29......22/06......36.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....30/06......36......Manchester...dziewczynka.. ....Julia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......31....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744.....26/08...... 28........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......28.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....26......Wolverhampton....syne k..........?.... kaska0110....16/09.....26.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....24........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek.........14/10....23....Swindon......dziewczynk a.....Natasza migotka_bober..15/10...22...Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81..19/10......21....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....19....chichester..........?... ......julia/antoś anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....14.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Justyna M........03/10....23....London...synulek.........Adrian Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
laboszek to jest bardzo nie mile uczucie ostatnio bylam na zakupach i tak mi sie dzialo i szybko zrezygnowalam z zakupow bo sie przestraszylam ze maly -a mi wyleci czy bede miala juz tak caly czas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
laboszek najgorsze jest to ze ja sie teraz juz boje chodzic bo boje sie ze mi dzidzi wyleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
ale bede musiala sie do tego przyzwyczaic ale to jest nic groznego prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka ja tez mam czasem takie uczucie zwlaszcza ostatnio,i jeszcze sie nakrecam sama bo na polowkowym powiedzieli ze maly ma glowke w kanale :( kurczaczek ty idz do Gp,ja myslalam ze szpital mi da polozna ,bylam teraz na wywiadzie po usg polowkowym i polozna ze szpitala mi mowi ze mam isc do GP i tam zaptac czy sa polozne,jesli sa to tam mam miec wizyty a nie do szpitala lazic na spotkania z polozna :D buziaki...... zagladam i zagladam a tu okruch z malym okruszkiem cicho siedza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
zaniedlugo jade do polski to i tak musze wczesniej sie zobaczyc z polozna to jej powiem a w polsce tez ide do lekarza to mu sie musze wszystkiego dopytac ale dzieki jestem teraz spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
dziewczyny a okruch to juz chyba urodzila bo jej cos nie widac juz pewno malenstwo lezy kolo niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Dziewczyny ale w mojej przychodni nie ma poloznej ja dostalam z tamtad tylko skierowanie do szpitala na skan i to wszystko a na skanie powiedzieli ze mi nie potrzeba poloznej.Co mam wiec zrobic w takim przypadku??Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loboszek- kupilismy zestaw polsatu ale antene musielismy tu kupic wieksza bo jest inny kat sygnalu. Anka00- dzidzia na pewno nie wyleci wiec sie tym nie martw. To jest normalne , ze tak sobie bryka. A ze mamusie to troszke moze bolec badz przeszkadzac to dzidzia juz nie wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!!! Ja niedawno urodzialm w Londynie a dokladnie 3 miesiace temu w dzielnicy Kingston w szpitalu o Kings Hospital myslalam , ze bedzie okropnie otoz sie mylilam polozne byly bardzo mile maialam swoj pokoj do rodzenia pozniej z moja coreczka tez mialysmy swoj pokoj lezalam 2 dni. Dawali mi soki owoce gdzie w polsce tego nie ma ja nie moge narzekac na szpital a co do tego co dziecko otrzymuje po urodzeniu to powiem ze nic i nawet na paszport musze czekac na spotkanie az do 7 sierpnia niestety :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loboszek- abonament placimy ten dla polsatu za pakiet ktory ogladamy w Polsce ok 500zl i abonament angielski za ogolna TV ok 120f za rok. Kupilam sobie dzisiaj krowki tak sie nimi objadlam, ze teraz czuje za duzo cukru w organizmie:(:( ale przynajmniej byly dobre:):):) Ide spac, papapa 😴 😴 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje drogie. Ja już z kogutem wstaję :P Niedługo piać na pobudkę zacznę :P A tak serio to z mężusiem - jak do pracy się szykuje...:O Nie lubię tak wstawać, bo pewnie drzemkę będę sobie musiała później uciąć. Dzięki za odpowiedzi odnośnie karty na dentystę i leki. Ja Wam powiem, że moje zęby nieźle dostały po d...ie, ale moja położna powiedziała, że nie mogę iść wcześniej - dopóki nie załatwię wszystkich formalności - i tak zanim załatwiłam to jest 6 miesiąc 😠 No a zębów do leczenia trochę mam...zobaczymy co mi powiedzą... Dzisiaj idę się rejestrować. Anka ja mam czasami podobne uczucie - też go nie lubię i trzymam się za brzuch jak głupia, żeby maluszek nie wypadł...bo takie mam odczucia. No ale dobrze, że wszystkie o tym piszemy - okazuje się, że to nic groźnego skoro każdej z nas to dotyczy!!! Kurczaczek idź i upomnij się o położną, jeśli nie ma w Twojej przychodni - powinni Ci przydzielić niezależną, albo powinnaś mieć umawiane spotkania z GP. Nie daj się zbyć. Ja się nie dałam - i co prawda po 4 miesiącach kłótni - ale dostałam tłumacza!!! Justyna witaj kochanie 🌼 i gratuluję synusia. Zaglądaj jak najczęściej i dziel się swoimi radościami i troskami (oby tych drugich nie było wcale!!!) Ładne imię wybraliście dla małego. My z mężem też się zastanawiamy nad Adrianem, ale to jeszcze nic pewnego! Współczuję Ci stresów, postaraj się jednak być spokojna, bo Adrianek czuje te Twoje nerwy!!! Spokoju duuużo, już wkrótce wszystko się wyjaśni i napewno wszystko będzie ok! ❤️Trzymam kciuki! Xyzab - dzięki za info. Zawsze cenne :) 🌼 Ja chyba się dziś wybiorę na miasto na jakieś zakupki...chcę sobie spodnie na słonika kupić :P No ale jak sobie pomyślę, to korci mnie coś innego ... i pewnie zajdę do sklepu z maleńkimi ciuszkami i wydam połowę przeznaczonych pieniążków na mojego synusia :D Buziaki w pysiaki, do później 🖐️ PS. Laboszku - śśśśśśśśśliczna ta Twoja Nineczka ...miooodzio :) Już bym ją chrupała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam się jeszcze pochwalić moje kochane, że dziś mamy z synkiem studniówkę :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katelka25
no to kasiu 0110 zycze milusiej zabawy no i wyszalej sie WAS dwójke pozniej nie bedzie na to zbyt duzo czasu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od rana jutro ok 22 bede juz w Polsce ... dzis mala dala mi pospac do 7.30 oczywiscie obudzilam sie ok 6.30 i juz nie moglam zasnac ... ale sobie polezalam przynajmniej....mala od rana radosna ...i mama równiez, brzuszek mi pomalutku rosnie i mam nadzieje że w poniedzialek zobacze moja mala fasolke :) no i miny rodzinki rodzicow zwlaszcza gdyz sie nas spodziewaja za m-c hehe dzis ide przed wyjazdem ost raz na grupe i zrobie kilka zdjec jak mala sie bawi... przed nami jeszcze troche zakupów, malej buciki dla mnie drobiazgi i drobne prezenty...dla rodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×