Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

kalcia- to ci sie fukslo z tym wozkiem bo widzialam jego normalna cene w katalogu bootsa ;) A ja wczoraj zrobilam nieplanowany zakup tzn wogole nie mialam kupowac sterylizatora ale poszlam do asda a tam na redukcjach sobie stoi za 10f z 2 butelkami, 2 smoczki, myjka i kubek na odciagany pokarm z nakladka do laktatora. Po prostu pudelko bylo lekko zalane woda ale otworzylismy aby zobaczyc czy wszystko jest ok. No i nam sie trafilo bo wszystko w srodku bylo fabrycznie zamkniete:):):):) Za same butelki i smoczki juz wychodzi ponad dyszka a tu caly komplet i sterylizator :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam ze ten sterylizator jest z Avent:D:D:D 🌼 🌼 🌼 a jak moja Olcia sie cieszy z tego bo juz sa butelki i smoczki dla dzidzi. Ona to tak czasami przezywa i chciala by wszystko kupic dla braciszka. Karzda zakupiona rzecz do dla niej najlepsza frajda:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidia 21
hej dziewczyny jestem 36 tyg ciazy mialam tylko dwa scany . mieszkam w bracknell niedaleko londynu . opieka tutaj jest fantastyczna. teraz tylko czekam na pojawienie sie mojego slicznego dzieciatka. zycze powodzenia ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌼 bylam dzisiaj na wynikach i pilam ta wstretna glukoze,na poczatku nie bylo tak zle ale pod koniec az mi sie cofnelo,no i przez caly dzien strasznie mi sie chce spac po tej glukozie,jutro beda wyniki,mam nadzieje ze wszystko ok:) jovka-bylam u prawnika,zaraz ci napisze maila czego sie dowiedzialam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada, super zakup :) tez bym kupila na twoim miejscu :) weszlam na te strone z wozkami i poszukalam w mojej okolicy :) nie ma ich za duzo, albo sa bez zdjecia, ale bede zagladac co jakis czas :) dzieki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno pytanie, czy na tej stronie tez wam takie malutkie literki wyskakuja??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camille- tzn jak malutkie bo u mnie wychodza normalne. Moze cos w ustawieniach kompa sie poprzestawialo i dlatego tak masz. Ja znikam lulu 😴 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam od rana! Co mozna robic o tak wczesnej porze.zamiast slodko spac... ano mozna sie martwic.Moze ktos mi doda troche sily, na pewno nie jestem to ja. Mam tego dosyc,jeszcze chwila i wroce do kraju,rzuce to wszystko i dam sobie spokoj z wszelkimi wyzwaniami. Jakim mozna byc czlowiekiem,zeby nie dosc zostawic sama kobiete w ciazy,w obcym kraju,to jeszcze robic laske ,ze sie jej wczymkolwiek pomoze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Witam najpiękniejsze kobiety świata (czytaj:ciężarne). Brzuszki do góry i uśmiech na twarz proszę przywdziać. Ja to wczoraj miałam \"lekkiego\" doła. Byłam u położnej, mimo że ona stara się być miła, odpowiada na pytania, łączy mnie telefonicznie z tłumaczem...to czuję się źle. Wracałam od niej i ryczałam, strasznie obco się czuję w takich sytuacjach, jak intruz. Wiecie, ja na przykład zapytałam ją o łóżeczka turystyczne - czy lekarze polecają czy odradzają, co ona o tym myśli. Potem - jeśli łóżeczko drewniane - to jaki materac jest najzdrowszy. Wiecie co odpowiedziała??? Że powinnam w sklepie zapytać, bo ona nie ma swoich dzieci i się na tym kompletnie nie zna... Takie to dla mnie trochę dziwne, bo jako położna, która tutaj jakby nie było zajmuje się mną przez całą ciążę - powinna pewne rzeczy wiedzieć. Przecież normalne, że w sklepie będą mi wciskać co najdroższe 😠 No i ogólnie liiipa :( No ale od dziś postanowiłam olać takie rzeczy, bo tylko mi i malutkiemu taka atmosfera szkodzi. Nie ma co się łamać i ryczeć... Jovka, kochana, ja Ci wierzę, że tęsknisz za swoimi maluszkami!!! Ja ogólnie kocham wszyyystkie dzieciaczki. W mojej rodzinie brat tylko ma dwójkę dzieci jak na razie (a jest nas czworo) i jak tu wyjechałam to płakałam za nimi po nocach - chociaż to nie moje (ale jednak moje :) ). No ale pomyśl skarbie, że robisz to właśnie dla nich - bo one (cała trójeczka) są najważniejsze i nadają sens Twojemu życiu!!! A facet??? Wiem, ze ciężko Ci będzie, ale olej go - udowodnij, że doskonale poradzisz sobie bez niego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mialam wczoraj jeszcze popisac ale maz mnie odciagnal ...bym odpoczywala no i mial racje :) mala polozylismy o 8.40 ale pomimo tego obudzila sie o 6 i kilka razy w nocy ja uwazam że gdyby spala sama w pokoju byloby zupelnie inaczej ...ale narazie nie mamy takich mozliwosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey...do tej pory pracowalam okolo 18 godzin tyg pobierajac WTC i CTC na dziecko.obecnie nie pracuje...czy jesli zglosze w IR to zawiesza mi obydwa benyfity?? w poniedzialek ide zarejestrowac sie do JOBCENTRE...czy pobierajac Job Seeker Allowance bedzie mi przyslugiwal nadal CTC??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszaleć można z tymi benefitami. Nie wiem ile trzeba to studiować, żeby sie wszystkiego nauczyć.... nam nie przysluguje wiekszosc, ale ciągle obawiam się, że może... coś.... jednak... ale nie znam sie zupelnie... I mysle, czy nie pojsc do Job Centre i nie powiedzieć \"Dzien dobry - proszę pani - nasza sytuacja jest taka-i-taka, mamy tyle i tyle dochodów - co nam przysługuje?\" :D Jeśli ktoś się zna - niech powie w takim razie jakie są zasady odbioru nadplaconego podatku. Bo sie dowiedzialam już pare miesiecy temu, że np. możemy odzyskac 100% zaplaconego podatku, jesli w ostatnim roku nie zarobilismy wiecej niż 5000 F. Ja mam tak wlasnie \"na papierze\" ;) ;) i ale nie wiem jak to załatwić... A w ogole, to sie niecierpliwię, kiedy moją córeczkę wreszcie zobaczę... ale to tylko taka dygresja.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
dzien dobry brzuszki pogoda znowu taka sobie ja jestem dzisiaj nie wyspana nie spalam cala noc bo zmienilismy materac i nie moglam zasnac bylo mi tak dziwnie i dzisiaj jestem troszke nie dorobiona ale pisac chyba jestem wstanie. probowalam wczoraj z tym suwaczkiem ale niestety nie udalo mi sie bo ne wiem jak mam go przenies na forum a u was kochane mamusie jak samopoczucie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska,dzieki za slowa otuchy. Na szczescie juz w przyszly czwartek je zobaze. Ostatnio po rozmowie z nimi przez tel. splakalam sie jak bobr, potem mialam jeszcze awanture od bylego chlopaka i normalnie dzis od piatej nie spie. Ja rozumiem,ze ktos nie moze na MNIE patrzec,ale przeciez chcial tak bardzo tego dziecka,wiec czemu je nraza na takie straszne rzeczy??? Malutek tak fikal caly dluuugi wieczor w brzuszku,ze nie moglam do 12 spac .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathie_w
hmm przepraszam ze tak wyskakuje tu z nienacka ale szczerze mowiac nie przeczytalam tych wszystkich stron... moj znajomy zalozyl stronke i mozna sie wszystkiego o dostepnych benefitach na dzidziusia dowiedziec www.bournemouth.pl i wogole jak to na obczyznie wyglada:) czy jest tu moze jakas szczesliwa kobietka z bmouth?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witak 🌼 ❤️ 🌼 jovka- nie przejmuj sie facetem moze on jeszcze nie dorosl do swojej roli ojca:(:(:( Zajmij sie kobitko soba i sie nie stresuj;) effka79 wtc chyba ci zawiesza ale Chtc raczej nie ale upewnij sie w Job center kalcia64 czy twoj maluszek tez juz sie robi powolny.?? Bo moj to ma czasami chwile intensywnego kopania ale w wiekszosci to leniwie sie przesowa ale to ze wzgledu na coraz mniej miejsca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Madziontko- moj maluszek zyc mi nie daje. Nadrabia za poprzednia dwujke. Czasami nie moge isc bo tak mnie kopie. Jego nozki dobrze obijaqja moj prawy boczek. A dotego ostatnio mam skurcze braxton, czasami az mnie zegnie w pol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovka olej tego faceta , albo wykorzystaj go na ile sie da i kopni w tylek. Czy on jest odciebie mlodszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalcia to masz wesolo ze swoim maluszkiem. Co do tych skurczy Braxtona to ostatnio mialam je na razie 2 razy z rana ale nie byly tak straszne ale dalo sie je poczuc:D Ide dzisiaj do szpitala na zapoznanie sie/ zwiedzanie. Pielegniarka nas juz na to zapisala na polowkowym usg:D Dobre to jest bo w godz zero nie bede szukala gdzie jest porodowka;) a tak teraz wszystko nam pokaza. A jutro przychodzi do mnie srodowiskowa:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
zmieniam sie w tabelce to juz 27 tydzien ale ten czas leci... ciesze sie. NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE..............PŁE Ć... ........IMIĘ bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk .......Ryan gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......34....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 31........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......31.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....29......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....29.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....27........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....26........London........synulek.........Ad rian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....23...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...25..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn..........syne k..............Olaf Skorpionka81..19/10.... 24....Southampton.....dziewczyn ka......Iza MONDZI25...26/10...22...Banbury.......dziewczynka....... Alek sandra karina82........01/11.....22....Chichester.....chłopczys ko ...........? czarna101......08/11.....20....Hereford................? ...................? Ania Grimsby...11/11.....20....Grimsby........synulek........... .Aaron anagro..........15/11.....21.....Alcester..........?.... .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....18.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes..............?............? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01.....12.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki czy ktoras kiedys dostala list z zaproszeniem na badanie krwi ojca dziecka? bo wlasnie cos takiego nam przyszlo, napisali ze to na okreslenie typu hemoglobiny u dziecka, nie chce sie schizowac a moze ktoras tak miala? napiszcie jak mozecie - dzieki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mialam czegos takiego ale pamietam ze polozna sie pytala o grupe krwi mojego meza i mamy razem Rh+ wiec to nie stanowi problemu:D:D Wiecie co wpisze bebke b do szczesliwych mamus bo sie nie pokazuje :D NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE..............PŁE Ć... ........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......34....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 31........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......31.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....29......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....29.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....27........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....26........London........synulek.........Ad rian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....23...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...25..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 24....Southampton.....dziewczyn ka......Iza MONDZI25...26/10...22...Banbury.......dziewczynka...... Alek/sandra karina82........01/11.....22....Chichester.....chłopczysko ...........? czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? Ania Grimsby...11/11.....20....Grimsby........synulek........... .Aaron anagro..........15/11.....21.....Alcester..........?.... .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....18.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes..............?............? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01.....12.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Stefania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Patryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk .......Ryan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez niemiałam czegos takiego.my rowniez niemamy konfliktu ja mam rh+ a maz ma rh-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) zmieniam tydzien w tabelcee :) zaczynam dzisiaj 19 tydzien :D NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE..............PŁE Ć... ........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......34....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 31........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......31.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....29......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....29.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....27........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....26........London........synulek.........Ad rian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....23...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...25..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 24....Southampton.....dziewczyn ka......Iza MONDZI25...26/10...22...Banbury.......dziewczynka...... Alek/sandra karina82........01/11.....22....Chichester.....chłopczys ko ...........? czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? Ania Grimsby...11/11.....20....Grimsby........synulek........... .Aaron anagro..........15/11.....21.....Alcester..........?.... .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....19.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes..............?............? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01.....12.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk .......Ryan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaletka25 wydaje mi sie , ze powinnas poinformowac swoja polozna , ze twoj maz ma grupe Rh-. Nie wiem jak to jest gdy ojciec ma taka grupe ale lepiej poinformowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikol101
witam wszystkie kobitki:) jovka- jest mi bardzo smutno jak czytam twoje wypowiedzi, dziewczyny dobrze pisza nieprzejmuj sie nim i mysl o sobie i o dzieciach ( zdaje sobie sprawe z tego ze latwo nam sie mowi a trudniej zrobic) ale zobaczysz bedzie wszystko dobrze i jeszcze zycie ci to wszystko wynagrodzi:) a moze twoj facet jest tak bardzo zestresowany ze zostanie ojcem i dlatego w taki sposob sie zachowuje i z czasem zmieni swoje postepowanie:) w kazdym badz razie trzymaj sie i mysl o sobie i o dzieciach:) mam pytanko dziewczyny- co to sa te skurcze braxtona? nigdy sie nie spotkalam z taka nazwa :) z gory dziekuje:) a co do krwi to nawet sie chyba nie pytali o grupe ojca, ale moze to jeszcze przedemna u mnie to dopiero 20 tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,czesto czytam wasze wypowiedzi i w wielu sytuacjach mi pomoglyscie. Mam pytanko do Was czy za porod musze placic???pytam bo wczoraj dostala list ze szpitala w ktorym jest napisane ze najprawdopodobniej bede musial zaplacic za porod poniewa nie man zadnych papierow.Chce jeszcze dodac ze moj chlopak pracuje tutaj legalnie i na kontrakcie a ja przyjechalam do niego pare miesiecy temu i nie pracowalam(dlatego nie mam papierow) mam nadzieje ze ktoras z was mi pomoze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×