Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

No szkoda Vall, że tym razem nic u Nas się nie \"zagnieździło\" ale następnym razem uda się. Trzymaj się mocno i gorącą m, i za bardzo nie wymęcz swej drugiej połówki ;) Mój z kolei już chce działać - oficjalna wersja, że robi to dla dzidzi, ale wiesz jacy są faceci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehhe..każdy pretekst dobry - a ten doskonale na nas działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dawno mnie tu nie było...... u mnie też niestety @ przylazła...... olka, Vall widziałyście wykresik Ani.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny!!!🖐️:D Przykro mi z powodu @ ,ale wierze,ze bedzie i dla nas kiedys wreszcie dobry czas i ta malpa sie nie pojawi...;) Jutro po wizycie u gina sie zamelduje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca, vel maja - widiząłm i kurd enie moge sie doczekac testu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak myśle ale na 28 dni zafasolkowało osób co nie???? olka i val a czemu tabelka na 28 nie zaktualizowana.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, nie nakracajac sie, czuje sie dziwnie - burczy mi w brzuchu - ale nie jest to slyszalne na zewnatrz, tylko dzieje sie wewnatzr mojego brzucha, mam tak juz z 3 godziny, nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze ktoś chciał mnie tu wykonczyc.... :P Witam moje drogie kobietki po dlugiej przerwie spowodowanej niczym innym jak brakiem dostepu do netu....... odlaczonoo nam siec przez pomylke, a ponowne przylaczanie trwalo prawie 2 tygodnie... no coz.... PAMIETACIE MNIE JESZCZE???? Co u Was slychac, jak starania? sa nowe maluszki? Olu jak piesek? Pewnie sie duzo u Was wydarzylo, mam nadzieje, ze nadrobię.... ;-) A my bylismy w poniedzialek na USG. Z ogromnymi obawami, czy wszystko w porządku i wielkimi emocjami, jakiej plci jest nasze dzieciątko. Więc z malenstwem wszystko okey, spało sobie w najlepsze i pan doktor je obudzil. Nasza dzidzia okazuje sie byc osoba z charakter(kie)m - wypiela sie na nas, absolutnie nie dalo sie zobaczyc plci, a na dodatek pokazala tatusiowi język... Wiec nadal pozostajemy w blogiej nieswiadomosci...... Poza tym przezylam badanie na obciazenie glukoza, ktore wcale nie takie straszne jak slyszalam, wyniki juz mam super, zelazo w normie, ginka powiedziala, ze mam krew dawcy.... Poza tym brzuch juz sporawy, chodze na razie w ciuchach sprzed ciazy, ale juz chyba nie za dlugo. Dzidzia kopie ostro, mozna juz zobaczyc jak sie brzuch rusza..... To tyle ode mnie.... Pozdrawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanko,jak fajnie,ze znowu jestes!!!!!!!!!:) Fajnie,ze dobrze sie czujesz izMalenstwem,tak dlugo nie dawalas znaku zycia,ze nawet maila skrobnelam do Ciebie ;) Wlasnie wrocilam z dluuuuggasnego spaceru z mezem,jest piekna pogoda,poszlismy pochodzic po parku w samych koszulkach,nie chce sie wierzyc,ze to juz koniec wrzesnia. Dziewczyny bede ciagle z Wami,ale juz coraz mniej.Nie znaczy,ze Was opuszczam,ale nie wiem czy pamietacie kiedys pisalam,ze chcemy z mezem sie przeprowadzic,ze wracamy do Ojczyzny:) Nadszedl juz ten czas,ze pakujemy wszystko w kartony,zalatwiamy urzedowe sprawy,jedna noga jestemy juz z powrotem. Po przeprowadzce oczywiscie szybko jak tylko to mozliwe zaloze internet i bede z Wami.:D Pozdrawiam! Napisze jutro co u gina:O😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochaniutkie !!! Mazowszanki tak się cieszę ,że maleństwo rośnie i ,że masz się dobrze !!!! dbaj o siebie !!1 Chcę mieć Karolinkę - bedzie dobrze zobaczysz -trzymam kciuki !!!! Wiecie , AniaM nasza kumpela ma super wykresik.... jutro wszystkiego się dowiemy !!!!! może bedzie dzidzia - stawiam 100 % - że bedzie :-)))))) A u mnie oki ! Teraz ten moment , kiedy się czeka.... wię cnajmniej przyjemny- nie wiem jak to będzie - wykresik ma taki sobie ( jeżeli macie chcę to zaprazam na 28 dni) moja owulacja budzi kontrowersje wśró d dziewczyn -które się na tym znają - aja jestem zielona i skolowaciała - bo juz nie wiem czy staranka były w odpowiednim czasie ..... Czas pokaże ! Na 28dni jest już mnóstwo \"cięzarówek\" buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Na pewno już mnie nie pamiętacie, bo przyznaję sama nie pamiętem kiedy ostatnio u Was pisałam. Ale koniecznie muszę się z Wami podzielić wspaniałą wiadomością, a mianowicie w zeszłym tygodniu byliśmy z mężem na połówkowym usg i lekarz powiedział, że gwarantuję nam na 100 %, że będziemy mieli córeczkę. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy poznać płeć naszego maleństwa, które strzasznie oboje kochamy :) Mazowszanko mam nadzieję, że przy kolejnym USG Wasza Dzidzia będzie chciała żebyście ją lepiej poznali :) Super, że u Ciebie u Twojego maleństwa wszystko dobrze. Mi brzusio też już sporo urósł, ruchy dzieciątka też już są dobrze wyczuwalne. Niesamowite uczucie, czego oczywiście Wam wszystkim i to jak najszybciej życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam tabelkę ,żeby się nie zapodziała gdzieś - może bedą jakies zmiany...... życzę tego wszystkim ..... Lp. Nick .........Imię .........Miejscowość...Wiek....Data okresu.....cykl 1) Ania20.............Ania............Wawa............20........02.07..... 2) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen..........29.........???.......5 3) hb.................Hania...........Lębork............26.........brak..... 4) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..........?????..... 5) Olka78 ..........Ola............Tczew...........27.....20.09....20 6) myszulka06......magda..........k-ow.............27....29.05.2006..... 7) Maja_26.........Maja......Wawa/Sok.Podl.......26.......ok.27.06..... 8) Rosa..........Bozena........Rybnik.............28........02.10........x 9) Anika79........ania............Wawa..............27......11.09........3 10) agna29.......Agnieszka.......Wawa.............29.....08.10..........3 11) Vall..............................Kraków............27......17.10.........6 12)oczekująca.......Marta........W-wa.........28....23.07.2007......18 13)AniaM............... Ania..........L-za.............27...20.09.2006...?? 14)nana79..............Marta........I-wa.............27...09.09........1 15)agacina26..........Agata.........lodz..............26.....18.08......3 16)kowo1405..........Kasia.........Szczecin.........23.....18.06...... 17) tez ania...........Ania...........Krakow..........31......7.08... 18) anulka80....Ania....legnica.........................25......27.08 Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość.....Wiek.......Data porodu 1)kasia_79............Kasia........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka......Ania...........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka...............Asia...........Wrocław..........28........22.02.2007 5)Ewapit............Ewa.........Częstochowa........27....... 08.03.2007 6)mathylda.............................Opole...........29........04-03-2007 7)Agunia33..........Agnieszka......Leszno...........33........15.03.2007 8)Ameretat........Judyta...........Wawa............24........12.03.2007 9) Ania75..........Ania.............W-wa..............31........10.04.2007 10)mozolinka.....Ewa..............Szczecin..........26........01.05.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńko gratuluję córuchny !!!! Jak ja ci zadroszczę tego maleństwa pod serduszkiem !!!!! Dużo zdrówka dla was !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnaca26
kobitki tak czytam waszych wypowiedzi i moze wy mi powiecie ostatnia miesiaczke mialam 31.sierpnia wiec dzisiaj powinnam dostac od jakiegos czasu powikszyl mi sie bardzo biust boli mnie po bokach sutki zmienily kolor na ciemniejsze i sa szersze boli mnie kregoslup ciagle jestem spiaca i szybko sie mecze robilam wczoraj test bo niemoglam sie doczekac i wyszedl negatywny czy jest szansa ze test sie pomylil???tymbardziej ze okres sie spoznia a od rana 2 razy malo nie wymiotowalam a w miejscu zoladka czuje okropny bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pragnaca wszystkie znaki naniebie :) wskazują na to, że jesteś w ciąży :) Poczekaj ze dwa dni i ponownie zrób test. Mam nadzieję, że tym razem wyjdzie pozytywny. Trzymam kciuki. Powodzenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo, halo - co tu sie dzieje, a raczej dlaczego nic tu sie nie dzieje ;) Pozdrawiam i zycze miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bylam u gina,cysta pieknie rosnie jak na drozdzach :P,ma juz cale 6cm:P:O !!!! Oprocz tego lekarz powiedzial mi (drugi bo bylam na kosultacji,ze mam zrosty :O ) i w sumie jak cysta nie peknie to w pazdzierniku zrobia mi ta laparoskopie,usuna odrazu zrosty. Cysta ponoc jest \"bezpieczna\" bo z woda i w kazdej chwili moze peknac.Zrosty natomisat moga skutecznie utrudniac zajscie w ciaze :(,wiec juz jak nawet bedzie ten zabieg to nie bede sie tak martwic. Kolejna wizyta -19 pazdziernika,ale sie nalatam jak glupia;) Zycze udanego dzionka!!! Buziaki dla Wszystkich!!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eluś bąź dobrej myśłi, jeżeli nawet zabieg będzie konieczny, to w efekcie przyspieszy on poczęcie maleństwa. Będzie dobrze kochana, nie martw się. Ciążowe fluidki ślę do Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszaankoo sąsiadko moja, jak się cieszę że u Ciebie wszysko super. Fajnie, ze już do nas wrociłaś :-) Ja jutro o 9:30 mam kolejne usg, może tym razem uda się sprawdzić przezierność karku. No i przekonam się ile moja kruszynka urosła przez tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ależ zmokłam :O mimo to lubie deszcz ;-) Aniu75 też się ciesze ze mogę wpaśc na forum i poczytac co u Was slychac... Widze ze u Ciebie to juz 13 tydzien, jejku jak ten czas galopuje...... Jak się czujesz? Ustąpiły już mdłości??? pomału wchodzisz w najmilszy etap ciazy :-) Trzymam kciuki za usg, ale i tak wszystko bedzie w porządku. Jednak przyjemnie jest miec potwierdzenie tego z ust lekarza i kolejne fotki dzidzi, prawda? My wczoraj pojechalismy tak spontanicznie do hurtowni artykulow dla dzieci i wlasciwie wybralismy juz wozek. Oczywiscie jeszcze nie kupujemy (kupimy chyba po narodzinach, bo zimą i tak od razu na spacer sie nie wyjdzie), ale juz wiemy jaki sie nam podoba. Bedzie w przewadze tonacji granatowej, nawet jeżeli malenstwo okaze się Karolinką ;-) Elu, wyslalam Ci wczoraj mailika :-) Podpisuję sie pod tym, co mówi Ania – po zabiegu wszystko się unormuje i prędko ogłosisz nam dwie kreski. Zyczę Ci tego z całego ❤️ :-) :-) :-) Kasiu79 gratuluje córeczki, no widzisz a moja dzidzia nie chciala sie ujawnić..... Może następnym razem. A taka byłam pewna, że poznamy płeć!!! Kasiu, pojawiaj sie na forum i opowiadaj o swojej malej ksiezniczce. Macie juz imię???? Caluski dla wszystkich starających się. 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuś u mnie wszystko ok, dziękuję :-) Nudności powoli odchodzą w zapomnienie, właśnie \"zeżarłam\" ( dosłownie ) pizzę, tak mi teraz błogo :-) Napisz jaki wozeczek wybraliście dla dzieciątka? Mnie się bardzo podobają Volanty, ale jeszcze decyzji nie podjęliśmy. Na szczeście nie musze patrzeć na gabaryty, bo mieszkamy w domu i nie dotyczy mnie problem schodów :-) A tu mozna zobaczyć mój wymarzony wózeczek :-) http://www.juniorek.com.pl/index.php/cPath/21/sort/2a/page/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz wybór to Roan Cortina... (wiecie cos moze więcej na ich temat??) To taki typowy dosc duzy czterokolowiec... \"Komplet obejmuje: -wózek głęboki-gondolę -spacerówkę -torbę - pompowane kółka Wózek Cortina posiada bardzo komfortowe zawieszenie oraz regulacje wysokości rączki. Gondolę po odczepieniu można kołysać. Spacerówkę można montować przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Istniej również możliwość zamontowania fotelika samochodowego 0-13kg\" A ja wlasnie wcinam pierozki, tez pyszne... Ostatnio podskoczyl mi apetyt (niedobrze!!!), mam czeste zachciewajki na slodkosci buuu... Aniu, przytylas juz cos i jezeli tak to ile???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc można uznać, że zaczęłam tyć. Od początku ciąży schudłam 2,5 kg, ale teraz kiedy częściowo ustąpiły nudności, waga wróciłą do stanu sprzed ciąży. Obawiam się jednak, ze teraz będzie już tylko rosnąć i w efekcie będę potężną \"ciężarówką\" A ten wózeczek widziałam, ładny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanko niestety należę do usób długo decydujących się :( Zastanawiamy się nad kilkoma. Podoba nam się Natalka, Ola, Asia, Małgosia Dlaczego to jest takie trudne ?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc co u was slychac??ja czekam na te @! kurcze to juz jutro,piersi mnie tak bola ze zaraz nastapi eksplozja hiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!:D🖐️ Ja rowniez dostalam @ ,dzisiaj rano,ale nawet nie robilam sobie nadzieji,ze moze byc inaczej,dlaetgo nie bylam smutny tym razem,choc zawsze potem sie zastanawiam DLACZEGO:( 😭 Troche poczytalam w necie na temat tych zrostow i mysle,ze one moga wiecej utrudniac zajscie w ciaze niz ta cysta,ktora jest przyklejona /wrosnieta-slowa lekarza/ w macice...Jest nawet lekko juz wieksza od niej samej:P Dzisiaj z mezem robimy takie male pozegnanie ze znajomymi,ktorzy leca do USA na kilka miesiecy i jak wroca nas juz nie bedzie:O tutaj. Ide na latwizne:O -zamawiamy pizze;) ,mamy dobre winko.;) A co tam u Was? Zycze udanegggo wekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×