Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smoczka

Wolicie dziewice czy panny z doświadczeniem?

Polecane posty

Gość dziewica jeszcze
Do Władysława: "...ale one szybciej znajdą męża niż ta która się puszcza na lewo i na prawo" :D Zauważam, że jest raczej odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole normalne
czyli te co umieją kochać i być wierne,te z którymi mogę gadać do rana a czy jest dziewicą czy nie w ogóle mnie nie interesuje-facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też facet
hahaha Napewno jesteś facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie "przetarte szlaki". Przynajmniej jeśli chodzi o panie w zbliżonym do mojego wieku. (-) Leniwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole normalne
pewnie to wynika z mojego wieku ..najczęściej młodym facetą tak bardzo zależy na dziewictwie..a pozniej okazuje się,że są ważniejsze rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXX26
wiem że pytanie kierowane jest do facetów ale chciałam tylko zapytać - jakie to ma znaczenie? ((kobieta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole normalne
mam 29lat to naprawde jest dla mnie nieistotne...chyba wcześniej też nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhhhhhhhhhhhhhehe
to raczej mlodzi uzwyajac sobie, biorea doswiadczone, a na dojrzalsze lata, kiedy pora byc powaznym i zalozyc rodzine, chca dziewice :classic_cool:, porzadna. czy oby na pewno jestes normalny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edukacja jest straszliwie pracochłonna :-) Poza tym nie ma żadnego znaczenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhhhhhhhhhhhhhehe
ma znaczenie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywny chyba
Strasznie kontrowersyjny temat :) Według mnie to jak facet postrzega kobiete zalezy od niego samego ;) Są faceci, ktorym nie przeszkadza, ze ich kobieta miala wczesniej paru innych, ze lizała ich przyrodzenie a on teraz musi ją całować w usta. Nie przeszkadza mu tez, ze ktos inny wchodził w jego dziewczyne, ze spuszczał sie w nią, spuszczał sie na jej twarz. Jednak niektorzy faceci, szczegolnie na tym forum sa po prostu za bardzo wrazliwi i mysle ze tak naprawde boli i ch to co napisalem wyzej i nie potrafia akceptowac, ze ich kobieta robila kiedys takie rzeczy z innym. Do tego jeszcze gdy spotka sie byłego tej dziewczyny, popatrzy sie na tego kolesia i pomysli co on robil z moją dziewczyną kiedys...... mysle ze panowie są po prostu za bardzo wrazliwi, nie dziwcie sie kobiety, to jest wlasnie uczuciowosc mezczyzn, ktora przejawia sie w taki sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiektywny - masz rację, że po prostu jest to dla niektórych facetów ważne - to jest ich pogląd i myślę, że nie ma w tym nic złego. Ale jak któryś zaczyna swoje wywody o dziwkach i szmatach, no to sorry, ale to wg mnie wtedy nie jest żadna uczuciowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica jeszcze
Do "Obiektywny" : A nie sądziesz, że kobietom też może to przeszkadzać w odniesieniu do mężczyzn? ( nie mówiąc już o tym ,że facet który spał z wieloma bardziej naraża zdrowie kobiety niż odwrotnie) Więc może kto wymaga to najpierw powinien sam wymagać od siebie takiego a nie innego zachowania...? Skoro tak jest, to może faktycznie rację mają ci , którzy twierdzą, że seks powinien być dopiero po ślubie?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza26
Wiecie co dla mnie najważniejsze jest żeby facet (czy kobieta- w innym przypadku) byl wierny w związku w którym jest. A to czy mial 10 czy 30 kobiet wcześniej nie ma znaczenia! (oczywiście nie mowię tu o męskich dziwkach!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrzutowe kozaczki
Czy wierzysz, że facet który miał wcześniej 30 partnerek, bedzie wierny 31 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kurew, to najsłynniejsza chyba jest Maria Magdalena, i nie trzeba być Bogiem, by w kurwie widzieć człowieka. a tutaj panowie o zwykłych, kochających kogoś innego kobietach, mówią szmaty. -> Arek123 \"Tylko dlaczego Ci najbardziej doświadczeni którzy zaliczyli mnóstwo prostytutek na żonę szukają dziewic.\" Czy myślisz, że faceci, którzy zaliczyli mnóstwo prostytutek to normalni faceci??? Tacy też, kurwiarze, szukają dziewic :) \"I te wszystkie kurwy bedą za wszelką cene wmawiać że dla mężczyzn dziewictw0 nie ma znaczenia albo że tylko nieudacznicy szukają dziewic.\" Spierdalaj Areczku123 do swojej kurwy, co ci przy garach stoi, bo gdy będziesz siedział tyle w necie, szybko dostrzeże, że świat nie kończy się na facecie, który pierwszy sobie wsadził, wsadzając wcześniej wielu prostytutkom. ponadto dodam, iż doświadczenie nie idzie w parze z liczbą wizyt w burdelu i zaliczonych prostytutek. no, chyba, że jesteś przypadkiem, który chodził do burdelu zrobić dobrze prostytutce a nie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Planeta
tak mi ciebie zal:O trudno, nie jesteś już dziewica, masz swojego mezusia, faceta, czy ruchacza, no i niech tak bedzie, chwala wam za to, badzcie i siedzcie cicho. czemu tak walczysz z zalozeniem, ze faceci jednak WOLA DZIEWICE:) ty tez kiedys nia bylas i moze bylas dla niego ta ulubiona, pozwol innym zyc:) WOLIMY DZIEWICE:D:D :D, inni wola te puszczalskie, i w czym problem? co ci nie gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica 25lat
ja dalej jestem dziewicą, mam błonę, bo robiłam do tej pory dotychczasowym facetom tylko lody. mój facet jest szczęśliwym posiadaczem dziewicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za współczucie ;) z ciemnogrodem jednak trzeba walczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie walczę z preferencjami mężczyzn, bo i tak wiem, jak już zauważyła \"jeszcze dziewica\" że szybciej wychodzą za mąż dziewczyny, które wcześnie zaczeły życie seksualne :) choćby to oznacza, że praktyka jest inna niż preferencje 3 zboczeńców z tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAWICZKOW LUBIMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Planeta
buheeeeeeeeee szybciej, bo sa łasne na męża, ogólnie mniej rozsądne, no i później po roku małżeństwa, małżeństwa puszczalskich się rozpadają:) bo miejsca przy jednym nie mogły zagrzać. widzisz, dziewice w każdym względzie wygrywaja, przemyślą dobrze wyjscie za mąż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalnie, że dziewice :classic_cool:, jarają mnie jak żadne inne. Brak mechanizacji, fantazja, swobowa, chęć oddania się akcji, spróbowania wielu; świżość, odpowiednio poinstruowane są zajebistymi kochankami :classic_cool:; tylko takie mnie kręcą, a jak do tego jest uczucie, radocha, że jest tylko moja :classic_cool: a jak się i przywiązują do tego pierwszego partera, co z doświadczenia mówiąc, jest prawdą, to mnie już nic więcej do przyjemności z seksu nie potrzeba :classic_cool: dziewice 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza 26
To niesamowite!Widzę że występuje tu podział kobiet na DZIEWICE I KURWY! Co to znaczy? Jak kobieta jest dziewicą to OK a jak straci dziewictwo to już KURWA? naprawde - podejście do tematu godne podziwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza 26, panikujesz kobieto. Są faceci którzy lubią dziewice, są i tacy którzy się ich boją, są dziewice które wolą prawiczków, są i takie które chcą doświadczonycj :classic_cool:. Dla każdego coś się znajdzie.Nie wiem, w czym macie problemy :classic_cool:. Inaczej świat byłby przeraźliwie nudny. Niedziwica, nie znaczy od razu kurwa, ale od tego już nie daleko, choć na pewno jest już raczej poza moim krękiem zainteresowań, bo mnie rajcują dziewice :classic_cool:, a kogoś innego doświadczone. Podział jest taki DZIEWICE I NIEDZIEWICE, ale później to już blisko do kurew, to jednak sprawa własnej moralności i jak Ty się z tym czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żle rozumiesz, nie nie jestem. Ale przeczytaj uważnie, są dziewice które wolą prawiczków, są i takie które tego nie oczekują :classic_cool:]. Sprawa rozbija się o własne upodobania, a ja naturalnie nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza 26
Tak jasne. A ty szukasz dziewicy! A która to już dziewica (pytam o sztuki). I czy tamte niedziewice to już kurwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce, są dziewice, niedziewice, i panny lekkich obyczajów; tak jak są prawiczkowie, doświadzczeni i dziwkarze; wszystko rozbija się o to, z kim się dobierzesz. Jeśli miałaś 3 parterów w wieku 17 lat naturalnie, że będę Cię postrzegał, jak puszczalską, ale jeśli masz już ok.30, to wszystko w normalnie. Rozumiem, że Cię to dotyka, bo sama nie jesteś już dziewicą, ale kiedyś nią byłaś, i może kiedyś byłaś tą co rajcowała takich jak mnie, a teraz rajcujesz tych co wolą doświadczone np., To kwestia własnych upodobań. Dlaczego chcemy się wyszumieć??? Ja sądzę, że faceci są trochę inaczej skonstruowani, więcej myślą przyrodzeniem, ale taka natura i ja/my nie zamierzamy jej zmieniać. Ale wiesz co Ci powiem-te wyszumienie się, może być poźniej gwarancją dla mnie i dla niej, udanego związku, przed ślubem się wyszumiałem, wszystko to czego chciałem spróbowałem, wyrzuciłem to z siebie i teraz jestem gotów na jedną. Kobiety podchodzą bardziej emocjonalnie do seksu i chwała Wam za to 🌻, dlatego tyle nie szumiecie. Poza tym, faceci mają największe potrzeby seksualne 25 roku życia, pewnie stąd te szumienie, a kobiety duuuuuuuuuuuuużżżżżżżżżo później, stąd ta pokorność. I jakoś tak to się uzupełnia:) Eliza 26 spokojnie! Dla mnie tamte dziewice nie są jeszcze kurwami, są już po prostu niedziewicami, było ich 4 :classic_cool:, ale ja już mam swoje lata, i teraz zależy to od nich jak będą się prowadzić. Ja szanuje dziewice i te z doświadczeniem, kurew już nie. dla Pań 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego, że facet powiedzmy, ulega swej naturze-bo taka nasza natura A kobieta jest pokorniejsza i jej natura odmienna od natury faceta. poza tym, sorry, za określenie, kobiety później naprawdę tracą tzn. fizycznie czuć te puszczanie się, czego faceci autentycznie nie znoszą. To tak jakby pachać;) W POWIETRZE. A faceci mając kilka parterek wcześniej nie tracą niczego a nabierają doświadczenia. No cóż, taka niesprawiedliwa ta fizjologia, czy podwójna moralność ale tak to już zostało urządzone i nie trza nic tu zmieniać:P. czmykam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×