Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta33

Ryczące trzydziestki !!! I nie tylko...

Polecane posty

Gość Danu
Duza prosba, spojrz pod "Danu" moze Cie zainteresuje. Chetnie z Toba pogadam . I dlaczego znowu to okreslenie "ryczace... " Dlaczego KOBIETY maja tendecje do okreslania siebie w sposob ... powiedzmy niepozytywny/ czy zamiast ryczace nie moznaby WIWATUJACE!? To " ryczace" to wymyslil facet. Dla swego ego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety! Okulary słoneczne na nos i opalać lica:) normalnie wiosna u mnie, słońce, lekki wiaterek i ćwierkające wróble... odjazd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego ryczące..... hmn.... o to zapytac autorke topiku należy Kobietko odpowiedz!!!! każda z nas wpada czasem w taki nastrój, z którym nie ma, czy nie chce sie podzielić z kimś bliskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madota :-) ja tez tak chcę , co Ty kurcze na Hawajach jesteś. U mnie chmury i mokro brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki cosmo za dobre słóweczko. To bardzopotrzebne mi teraz Mam nadzieje że stresy nie zaszkodziły malej zbyt mocno. Cos malo ją czuje ostatnio.Pewno zmeczona, jak mama.Przykro mi ,że juz brzuszku byla narazona na to.Pewno wystraszona sobie tam lezała.:(. Wynagrodze jej to.Mam tylko nadziję że jej rozwój nie ucierpi. Naprawde bylo bardzo ciężko. Sloneczko dzis rzeczywiście cudowne.:)Teraz slucham sobie Rubikonu. Próbuje sie zrelaksować.Jak tam Wasze sprawy? Cosmo Twój dalej Cię \" zdobywa?\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księżniczko odpoczywaj, póki możesz. Wiem co mowię. Potem będziesz marzyc o chwili dla siebie :-) A mój ...hmn.... na moje szczęście odpuscił, pewnie do czasu, az sobie uswiadomi po raz kolejny, co stracił. Mam juz tego dosc , żałuję , że definitywnie nie zerwałam z przeszłością. To moja kula u nogi. podcina mi skrzydłs, ale co tam dałam radę i jeszcze niejedno zniose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Hawaje to się mogą dzisiaj schować :D Na pewno nie dostałabym tam na obiad pierogów :) Łapię promyki i skrzętnie magazynuję na gorsze chwile... A póki co !buena vida y buena vista!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis leniwe były, ale ze mnie taka kuchara, bez komentarza...... ale były zjadliwe, nie powiem , lepsze niż kupne Księzniczko, jakoś nie potrafie powiedzieć: pocałuj się w d.... i jestem na stopie przyjacielskiej Mnie to męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księzniczko, chyba za łagodnie to napisłaś. Na pewno z dobrocia to nie ma nic wspólnego.Nie ukrywam ,ze mam w tym swój interes - finansowy. Zresztą . to nie łaska żadna , psi obowiązek i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie . Obowiązek.Nie musisz sie o to przymilac przecież. Napisałam co czuję i co mi sie wydaje. Ale mi smaku na pierogi narobiłyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre pierogi nie sa złe ;-) Ostatnio wzięłam się za siebie, żeby wiosne powitac w odpowiednim rozmiarze , więc nie szaleję z pierogami ;-) Słodkosci dalej nie moge sobie odmówić. Księżniczko zmieniliście mieszkanie? Pisałaś coś o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilismy wieksze a obecne malutkie chcemywynająć.Tylko mamy problem z poprzednia włąścicielka, która nie chce sie wyprowadzić bo jej deweloper nawalił. Ostateczny termin ma do konca lutego ale szantazuje nas atakiem serca i tym że nie pójdzie pod most. Proponowalismyjej wynajem na ten czas naszego mieszkania mimo że to nam nie na rękę. Nie dochodzi do niej że jestem w zaawansowanej ciąży i potrzebuję spokoju. A ja durna boje sie ostro z nią.To na dokladkę róznych historii. Nie wiem co robić. marek tez nerwowy. Tak bardzo potrzebujemy miec przeprowadzke za sobą.Przeciez jeszcze remont mieszkania i przygotowanie dla małej wyprawki. Nie mówiąc o tym że mamy związane ręce z wynajmem tegomieszkania i ciężko nam płacic raty kredytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rzeczywiście brak Ci spokoju teraz!!!!!!Dobrze byłoby juz miec to wszystko za Wami, bo przeprowadzka , to rzeczywście koszmar!!! Dacie radę , we dwójke jestescie!!! Idę na zakupy, do \"zobaczyska\" Mam nadzieję ,że bedziemy sie spotykać tu tak jak kiedyś!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło Was znów poczytać !!!!!!! Księżniczka dasz rzde !!! Twarda jesteś. Mała też. Całą resztę bandy ściskam mocno i pędzę do dentysty robić licówki na górnych jedynkach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz pisałam wcześniej, że Cie nie poznam kobieto!!!! Twój uśmiech mnie porazi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Cosma poznasz poznasz. Takiej politury się nie zapomina... :D Odezwijcie sie dziewczyny !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziewczyny!!!:) Jak miło że znowu mozna poczytać o codziennych zmaganiach z życiem . U mnie zycie toczy się powolutku choć mam takie same problemy jak Cosma, nie moge zerwać ze swoją przszłością, a czas ucieka.... Pozdrawiam Was wszystkie kochane trzydziesteczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzka!!! Na pytanie : dlaczego się nie odzywam? Odpowiedziałam, bo nie mam nic do powiedzenia!!!! Odpoczywam psychicznie z braku cotygodniowych spotkań, które mnie strasznie męczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Marza jak klikniesz na mój nick, powinien tam być mój mail. Napisz wymienimy sie gg. Księżniczka, pisz co u Ciebie babo. Już niedługo będziesz ciążozaurem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja tak na chwilke bo padam . jestem rzeczywiscie ciężarozaurem To 25 tydzień a ja mam 11 kg do przodu. Dowartosciowac sie mozna przy mnie teraz :). Nstepny problem. Kobieta od mieszkania wyladowala na kardiologii. A ja juz bardzo zmeczona jestem i poprostu musimy byc bezwzględni i sie wyporowadzić. Inaczej urodze przed terminem chyba. Na ale jak tu nie miec dylematow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księżniczka wszystko się ułoży po Waszej mysli. A wszystkie problemy to przejściowa sprawa. Nie jesteś sama, masz kochającego faceta, będzie dzidzia. Dasz babo radę !! No i jeszcze nas masz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się tu przywitać byście nie myślały, że zapomniałam ;) Mam 5 dni wolnego!!! Pozdrawiam wszystkie gorąco 🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kobietko. Jakos to bedzie.Choc jest bardzo ciężko.Finansowo również. Mój byly nad którym w swojej głupocie sie litowałam i oddalam mu wszystko wpedzil mnie w dlugi w urze dzie skarbowym. I jeszcze uwaza ze ma do tego swie te prawo. Tak ciężko pracuję.Zamiast kupic cos dziecku musze placić za dziada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie da sie jakoś doprowadzić do tego, żeby sam spłacał swoje zobowiązania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×