Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Gość Mystica
Hej:-) jestem tu nowa i..przepraszam was ale nie chce mi sie czytac topicu od poczatku wiec jak bede sie powtarzac to sorki. Ja biore slub 07.07.2007 w Rybienku Lesnym niedaleko Wyszkowa.Na razie mamy zarezerwowana tylko sale i jestem po wstepnej selekcji zespolow. Poza tym cooz... suknie sobie szyje bo nie znalazlam nigdzie takiej jak chce. Zamieszczam link do mojej wymarzonej sukni to ten model Celtic Star. http://www.rivendellbridal.com/alldresses.html I mam pytanie od razu. co o niej myslicie? nie za bardzo a la Wladca pierscieni? Mi sie podoba ale nie chce zostac wysmiana. moze pomyslec o czyms w takim stylu ale bardziej tradycyjnie? Jak sadzicie? Dziekuje z gory za opinie ..aha no i Witajcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć... ledwo żyję... ale mgr gotowa... teraz druknąć i do oceny... mam zakwasy chyba nawet w mózgu, ale jednak przede wszystkim w łapkach... przepraszam, że nie czytam wszystkiego, co napisałyście, ograniczając się do tej strony ashia, a ja fotek nie dostałam agi - pomysł zrobienia zaproszeń samemu jest świetny, zwłaszcza, jeżeli masz w planie uroczystość bardziej kameralną (u nas by nie przeszło - mieliśmy około 80 zaproszeń i 80 zawiadomień, więc mimo iż generalnie jestem z gatunku \"ja siama\" to spasowałam) ami - teraz się nie możesz doczekać, a potem będziesz piszczeć, jak Cię znam, że \"nie zdążysz\" :D albo cos w tym rodzaju ;) pozwolę sobie przypomnieć Ci tą deklaracje w stosownym czasie :D brida - w bieganiu kondycja bardzo szybko sie poprawia - dla mnie to najwydajniejsza forma jej podnoszenia. Niemal z dnia na dzień widać różnicę. Napisz, co to za fotka z tą koleżanką!! :) Hej Mystica!!! Jakie cudne suknie podrzuciłaś!!!! Widzisz, ja bardzo chciałąm mieć taką \"elfią\", i szłam w wianku z kwiatków polnych na głowie etc - ale takiej nie miałam... Nie wiem, czy od razu wszyscy załapią, że to Riwendell. To po prostu krój bardziej średniowieczny, tylko teraz przypisuje się go Władcy Pierścieni, bo film świeżo w głowach;) Idę, bo padam na dziób. Nie zapominajcie o mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistica --> Witaj w naszym wątku :) Nie dość, że ślubujemy tego samego dnia to jeszcze mamy podobną wizję sukni ślubnej. Piękne są te sukienki z Twojego linku, mnie również podobają się takie średniowieczno-elfickie klimaty. My już tutaj z zabuliną rozmawiałyśmy na ten temat, zobacz na tej stronie: http://www.slubnesuknie.com.pl/suknieslubne.html sukienkę Belisse z kolekcji Dream. zabulina --> gratuluję napisania pracy magisterskiej :) ami --> bukiety piękne, ceny powalające. Chyba najbardziej podoba mi się ten najdroższy bukiet z biało-różowymi różami, ale s9 jest uroczy :) Pozdrawiam i życzę dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) Ami---Bukiet cudowny. Bardzo przypadł mi do gustu i myślę, że do mojej NITY powinien pasować;) Obiecałam podać cenę mojej wymarzonej sukni, do której linka wcześniej wklejałam. Cena wynosi: 2.790 zł. Myślę, że do przeżycia pod warunkiem, że będzie na mnie idealnie leżeć, w co niestety coraz bardziej wątpię.:( Ale mam przynajmniej motywację: Od wczoraj rozpoczęłam intensywniejsze wycieczki rowerowe. Zobaczymy, jaki będzie efekt. Pozdrawiam:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajecie!!!!!!!!! zabula-------oczywiscie że tak będzie ,że bede piszczec ze nie zdaze:)-ja 3mam podwójne kciuki za twoją prace!!!!(mysle ze póxniej przydałby sie ci wyjazd -wez Musiała-zapakuj plecaki i dawaj nad morze:D mystica------no witamy panią!sukienka wcale nie jest smieszna-mnie urzekła-jest tak....klimatowa,pewnie taka\"TWOJA\"... ja juz siebie w niej widze....ubierz pączka w ładną suknie:D:D:Dw kazdym razie zaglądaj do nas!!! brida---wiesz jakby to powiedziec..h,,,hmmmm..zazdroszcze bo ja rowerze jedzic nie umiem do biegów sie nie nadje zupełnie-ale jest jeden sport-pływanie-tylko że na basen nie chce mi sie zupełnie--a tak wczoraj o 22 zrobiłam sphagetii i je pochłąnełam:( calej reszczcie mówie DZIEŃ DOBRY BARDZO🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi-----to masz taką cene jak moja-z tym że ja ją wypożyczam za 50% ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wave
podnosze was bo czesto tu zaglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki 🖐️ oraz podwójne 🖐️ 🖐️ dla Mysticki :) Mystica---- ja w sobotę będę na weselu w Rybienku :) u siostry mojego narzeczonego ... Ponoć teraz tam jest drugi obiekt wybudowany , bo ze 3 lata temu byliśmy w Rybienku na innym weselu ( u drugiej siostry) i wtedy sbyło tak , że siedziało się na dole a tance były na górze ... Ponoć ten nowy obiekt jest rewelacyjny !!! A Ty z Wyszkowa jesteś ? My mamy rodzinę na Baśniowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY!!!! Mystica --> miło że do nas dołaczyłas... Zabuina --> studiowałam z dziewczyną, której wesele obsułgiwaliście, to jest pierwsza para na ślubnych zdjęciach... On wgrał festiwal zaczarowanej piosenki, a A. jest przemiłą osóbką :), wcześniej pisałas o nich na forum... faktycznie niezwykłą para ...., ale jakoś nie pokojarzyłam, ponieważ znam tylko A. Na zdjęciach ich dopiero rozpoznałam... :) Monia --> udanej zabawy na weselu życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brida - ale fajnie! :):) To faktycznie superpara:) A. jest wulkanem energii i nic, tylko ją podziwiać. Przyznasz, że korzystnie na tych zdjeciach wygląda :) Ashia - dziękuję za zdjęcia- sala naprawdę bardzo ładna, bukiet też, bardzo .. taki \"świeży\", inny. Wiosna - dzięki, ale ucieszę sie, jak ją obronię:) Wyszedł mi byk na 130 stron i promotor mnie chyba oskubie. Amisiu - dzięks za wszystkie kciuki!!! :) Wyjazd będzie, ale tylko na pare dni nad jeziorko, żeby deski nasze kochane odkurzyć. Jakis taki porządniejszy to dopiero po obronie - zresztą, na wrzesień mamy jeszcze pełno ślubów, więc pewnie dopiero w październiku. Ale to nawet fajnie, tu tak brzydko już będzie, a my gdzieś podładujemy baterie słoneczne:) wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abada-----to chyba nie ten topik:D:D:D? wkazdym razie miło że wpadłas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Agi > czy taki ozdobny papier jest drogi? Ile może kosztować ryza? Będziemy potrzebowali ok. 50 zaproszen i tak się zastanawiam czy nie lepiej będzie kupić papier i samemu sobie wszystko wydrukować. Nawet kiedyś już z M. robiliśmy takie wstępne rozeznanie i mamy już fajny teskt i czcionkę. Potem taką stronę A4 zwinąć w rulonik i przewiązać wstążeczką atłasową. Większość zaproszeń zawieziemy osobiście więc nie powinno być problemu w rodzaju \"pogniecie się, straci formę itp\". Zastanawiam się też nad wizytówkami na stół, myślę, że to by rozwiązało trochę kłopot jaki się zwykle pojawia na tego typu imprezach tzn. nigdy nie wiem gdzie usiąść. Zwykle ląduję obok swoich rodziców i jest nudno :P Ami> też mam problem z rowerem :P Myślalam, że jestem tylko taka jedna jedyna a Ty Slonko podnioslaś mnie na duchu :) Mystica> bardzo ładna ta Twoja sukienka. Nie w moim stylu co prawda, ale mimo to urocza :) Pokaże ją mojej przyszłej szwagierce to oszaleje z zachwytu bo uwielbia takie sukienki (chociaż poki co twierdzi, ze nie zamierza nigdy za maz wychodzic, ale cos czuje, ze jej sie jeszcze odmieni ;)) Dziś mam kolejny wolny dzień. Staram się sprzątać w domku i ogolnie robic cos pozytecznego. Umówiłam sie na przyszły tydzien z wizazystka. Zawsze omijalam tego typu specjalistki, ale doszlam do wniosku ze przyda mi sie profesjonalna porada odnosnie makijazu bo kompletnie nie potrafie sie malowac, chociaz bardzo to lubie :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia---Z pewnością chodzi Ci o papier czerpany, skoro mówisz o rulonikach. Taki papier jest rzeczywiście bardzo miękki i łatwo go zwinąć. Cena 1 arkusza=ok.1,10 zł. Natomiast jeśli chodzi o papier, na którym ja będę drukować jest sztywny niczym kartonik (gramatura: 246 g/m2) i kolor jaśniejszy niż czerpany, więc bardziej elegancki. Więc wszystko zależy, jaki typ zaproszenia preferujesz. Ruloniki z pewnością wychodzą taniej, ponieważ nie jest potrzebna już żadna kalka w środek, której cena jest troszkę wyższa niż samego papieru.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi > czy na takim czerpanym papierze można coś drukować? Pytam bo mam wrażenie, że jesteś dobrze zorientowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia---Oczywiście, że tak. Jakość wydruku na papierze czerpanym jest doskonała. Nie musisz mieć żadnej specjalnej drukarki do tego typu papieru. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia---Kalka, to tak naprawdę papier formatu A4, delikatnie satynowy. Koszt jest zbliżony do papieru (więc mniej więcej ok. 1 zł za sztukę). Oczywiście z jednego arkusz można wykonać dwa zaproszenia pod warunkiem wyboru wzoru o takim włąsnie formacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz bardziej podoba mi się pomysł wykonania własnoręcznych zaproszeń ... :) Mi się podoba taki wzór : Kwadrat bądź prostokąt z tłoczonego papieru ecru a na nim mniejszy kwadrta/prostokąt z tej kalki właśnie i przyozdobiony wstążką atłasową . Dodatkowo , oczywiście w każdym zaproszeniu gość byłby wymieniony z imienia i nazwiska ( komputerowy teks) . Koszta u mnie były chyba małe : drukarka w pracy , wstążki attłąsowe w pracy ( wszytskie grubości i kolory ) . Musiałabym kupić tylko papier i kalkę ... Agi , gdzie można takie papiernicze rzeczy kupić w Warszawie ( jeżweli się orientujesz) ... ? Kupiłabym teraz na próbę i zobaczyła jak to wygląda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, przykro mi, ale nie jestem z Warszawy. Mieszkam na Podkarpaciu. Ale myślę, że w każdej hurtowni papierniczej powinien być spory wybór papieru ozdobnego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi ---- dięks 🌻 Jak uda mi się dorwać potrzebne rzeczy , to zrobię zdjęcia i Wam powysyłam ... ( jeżeli zapał mi nie opadnie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja bym chciała nie byc takim beztalenciem w tej materii:( ja wogóle dziwna jestem.umnie zaposzenia prote zwykłe bez gołąbków i serduszek widzaiałm gdzies na formie kwadratu-na górze taki rodzaj tiulu boroweo-podnosiło sie to \"cos\' do góry i był tam prosty tekst.ładne to było/ wiecie co? tak sie zastanawiałm jak to wykombinowac-my z G. mieskzamy juz ze sobą-wiec chyab przed uroczustoscia pojade do domu Rodziców moich na noc:D w zasadzie troche to dziwaczne-na dzien lub dwa pakuje auto i kulam sie 100km do Mamy i Taty...a w sobote G. przyjezdza pomnie:D juz sobie humor poprawiłąm jak zobaczyłam w w yobraznii jego nerwy:) jak to jest uwas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo Na pewno nie odejdzie Ci ochota. Jak tylko zobaczysz ogromny wybór pięknego papieru ozdobnego, to tym bardziej wciągnie Cię ten pomysł. ;) Czekamy na zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh , Ami ... u mnie to wogóle głupio , bo my mieszkamy w moim rodzinnym mieszkaniu , a mam się wyprowadziła do nowego ... Roberta rodzice zamienili się na mieszkanie mniejsze z jego bratem, więc tak naprawdę Robert nie ma domku swojego kawalerskiego :) , tylko mamy wspołny mój panienśki .... Hihi ... Też nie wiem jak to wykombinować ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, Monia, jaka sklerotyczka ze mnie. Obiecuję się poprawić ;) Przyznam szczerze, że mając zdjęcie Twoje i Ami zupełnie inaczej mi się z Wami rozmawia;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym żeby nasze zaproszenia mniej więcej tak wyglądały: http://www.allegro.pl/item115253912_zaproszenie_slubne_a4_rulon_recznie_malowane.html Z tym papieram to narazie szukałam w necie i ceny są różne, ale mam nadzieję, że się na coś takiego zdecydujemy. Zawsze można w ostatniej chwili coś zmienić, poprawić a jak już zamówimy gdzieś i potem dotrą gotowe i nie będą się nam poodbac to będzie klops :P Agi > z podkarpacia jestes? czy moge zapytac jakie rejony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×