Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

co do sukni: u nas jest tak, że razem oglądamy katalogi i wiem co się podoba mojejmu A. ale nie chcę żeby wiedział jaka suknię wybiorę ostatecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Błogosławieństwie biorą udział oczywiście tylko rodzice imłoda para. Zaproszeni goście oczekują na wyjazd do kościoła i dlatego orkiestra zostaje z nimi. Nie wiem, z jakich zakątków Polski jesteście, ale na Podkarpaciu taki zwyczaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeste spod Wawy i tez tak u mnie jest w zwyczaju, ale jak mowiłam u mnie nie bedzie orkiestry pod domem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie wczoraj była mega wichura i netu wieczorem niemiałam:( wiec nie mogłam kropce i resczcie tych zdjec wysłac-mam nadzieje ze dzis juz bedzie dobrze!!!!!!!:classic_cool: co do wieku -jak mówiłam mam 26(tj. bede miała 30.12:) błogosławienstwo...nie myslałam-ale wiem ze tak bywa ze orkiestra jest na nim.umnie napewno jej nie bedzie(spotykamy sie dopiero w restauracji. co do włosów-beda na 100% lekko podpiete(nie moge miec w całosci-bo mam okragłą twarz i odstające uszy:P i napewno bedzie w nich jakis zywy kwiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie wiem co z ta skrzynka... Ja tez chyba popytam sie mojego M jakie suknie mu sie podobaja a potem sama wybiore zeby go zaskoczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kwiatek to fajny pomysł tez o tym pomysle :) albo gdzieniegdzie takie malenkie perełki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu napisało mi ze skrzynka nieaktywna wiec chyba dawno jej nie uzywałas i sie zlikwidowała, załoz nową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie zdjecie gdzie panna mloda ma takie perełki we wlosach i wyglada tp bajecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gradia ---- no to ja już nie wiem , co mam robic z tym zdjęciem bo przysięgam ... wysłama kilka razy :) Jeżeli o orkiestrę chodzi to u mnie na pewno nie będzie . Mieszkam w bloku na osiedlu i źle bym się czuła , gdyby wszystcy byli powywieszani w oknach .. Agi ---- jak to najstarsza jesteś ? Ile masz lat ? A propos aktualizuję : Kaczka ----- przewerowałam topik do 1 strony i nie znalazłam Twojej daty - wiem że sierpień !!!! turn_me_on---13.01 ami27---02.06 czerwcowa doli---02.06 Basia19 ---02.06 Sylwia85---02.06. agi58---09.06 Myszka---09.06 KoRnikova---09.06 anielina---16.06 doroti22---23.06 Brida----30.06 wiosna---07.07 gradia---14.07 Aagness---21.07 Anku31---04.08 ashia ----11.08 Kaśka22----18.08 trzy kropki---01.09 monia.kami78---08.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anku ale wysylasz na rozyczka190@poczta.onet.pl bo ta napewno dziala bo teraz na nia weszlam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie! wysyłałam na ten drugi Basia18kwi czy cos :) to zaraz wysylam na ten :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami ----- ... a wiesz że ja przed chwilą maila od Ciebie odebrałam ... tego z niebieską piosenką z 22 czerwca .... ale serwer musiał zwariować ... Hi Hi Więc jeżeli o kamerzystę Twojego chodzi - to jak już wczesniej napisałam bardzo mi się podoba i uważam że wart jest tych 1500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anku ---- to nie ja je tworzyłam , chyba Agi o ile dobrze pamiętam , bo cześć dziewczyn z zestawienia nie znam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie czeka mieszkanie z rodzicami moimi. Mam spory dom i chcemy z Piotrem mieszkac na górze, rodzice na dole. Zrobimy oddzielne wejscia, łazienki i kuchnie. Oczywiscie wolałabym na swoim, ale dzis jest tak ciezko, że naszych rodzicow nie stac na 300tys :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gradi bardzo fajne zdjecia:) dziekuje Jejku mieszkanie po slubie to u nas problem... bo chyba na poczatku z tesciami a ja za bardzo nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wynajmujemy mieszkanie. Właśnie się przeprowadzamy, ale tylko na rok. Dalej będziemy musieli szukac czegos nowego. Może weźmiemy cos na kredyt, ale u nas mieszkania sa od 7 tyś/m wie c nie wiem czy nie łatwiej będzie kupic na kredyt działkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej późno niz później z tą \"niebieską\":) ale nas duzo z tego 2.07:D bedziemy miały nerwy chyba juz od ostatniego tygodnia maja chyba:D przynajmniej ja... mieszkanie hm...na razie nie mamy swojego(miewszkamy w kawalerce służbowej G.) ale wczoraj własnie sie dowiedziałam ze bedziemy remontowac taki rodzaj przybudówki(z osobnym wejsciem)obok rodziców G.-nie chcemy mieszkac w bloku-poztym nie dmy finasowo rady zaciągnąc kredyt na 20000+opłaty mieszkaniowe(takok 900+600) maskara.\\ a i mam nowa wiadomosc tylko narazie nie opowiem wam szczegółw aby nie zapeszyc-mój G,planuje otworzyc własny interes w przyszłym roku-w spólce ze swoim aktualnym szefem. jakbym chciała aby sie udało!!!!!!!! mam pytanie które z dziewczyn w tej chwili są w pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anku fryzurki sa super ale ja niestety nie mam tak dlugich wlosow:( ja jestem teraz w pracy:) My chcielibysmy sie budowac ale co z tego bedzie to sie okaze no ale na poczatku jestem skazana na mieszkanie z tesciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz jeszcze roczek, wiec zapuszczaj :) To drogie strasznie w Zakopcu mieszkania! o rany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie chce zapuszczac:) ale i tak takie dlugie mi nie urosna a masz moze jakies fotki fryzurek na krotsze wlosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×