Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła żona

Dziewictwo a wierność

Polecane posty

Po pierwsze nie przez każdego faceta, ale przez niektórych, a po drugie całkiem niepoważne jest deprecjonowanie każdej niedziewicy (bo przecież w życiu różnie bywa). I nikt nie może mieć żadnej gwarancji, że taka poślubiona dziewica kiedyś nie zacznie mieć ochoty sprawdzić, jak to by było z innym. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ence pence
co juz zostalo z resztą gdzieś wcześniej przytoczone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczą + dziewictwo
tak tak a taka co przed ślubem dawała innym, na pewno po nim, zagrzeje miejsca u boku jednego, nooooo na pewno a mnie kaktus na ręku wyrośnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ta co była dziewicą
to daje gwarancję, że będzie już wierna do końca dni swoich... ech... faceci, faceci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczą + dziewictwo
nie ale szanse są większe, pozwolę sobie skopiować:D WG BADAŃ DUREXA ŻONY- DZIEWICE SĄ W 81% WIERNIEJSZE NIŻ NIEDZIEWICE. TZN. NA 100 ŻON DZIEWIC TYLKO 19 PO POSZŁO Z INNYM, NA 100 ŻON-NIEDZIEWIC AŻ!!!!!!!!! 81!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ence pence
ej ale dlaczego o wszystkich kobietach ktore nie sa dziewicami mowisz ze "dawały" przed slubem a co to wszystkie dziwki? ja jezeli sa w zwiazkach op pare lat, mysla ze to ten jedyny, uprawiaja sex bo sie po prostu kochaja, i nagle zwiazek sie rozpada, albo facet odchodzi to co wtedy?? kurwa normalnie nosi mnie, różnie życie sie plecie, wiec nie mow ze kobieta "po" to od razu dziwka co "daje" cholera, bo jak by nie dawala to do dzisiaj jedyną partnerką bylaby twoja prawa ręka... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczą + dziewictwo
dobrze, że dają, bo takie przed ślubem dla nas to jak na zbawienie, poużywać, poszaleć, zdobyć doświadczenie, itp. ale takiej za żonę nie wezmę, to już bym wolą prawą rękę, niż być którymśtam z kolej, feee, nie piszę, że takie to od razu szmaty, ale do tego to już nie daleko, też powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ence pence
brednie brednie bednie, ciekawe skad oni takie dane biora, hehe chodzą z dziewicami do łóżka??? ja tez bylam dziewica dla męża, ale jakos wcale mnie to nie obligowalo do pozostania wierną, panowie jak wy malo wiecie o swoich kobietach, myslicie ze taka dziewica co "zdradzila" przyzna sie komukolwiek do tego??? heheheh to tylko panowie lubia sie chwalic takimi podbojami :D otwórzcie oczy panowie, bo jak kobieta przed slubem miala juz kogos, to nie musie wiecej szukac, a taka dziewice to do konca zycia bedzie zzerac ciekawosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczą + dziewictwo
:D na pewno ci uwierzymy, że byłaś dla męża dziewicą, hhhhhhhhhhhhhehehehehehehehehhhhhhhhhhhhhehehehehehehehhe, dane wiarygodne, i są jeszcze inne 3 źródła, tam dziewice wypadają jeszcze lepiej:D, ale ja tutaj po nikim nie chcę jechać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony żonaty z nie
Casanowa, owszem zdarzają się dziewice,które po ślubie chcą sprawdzać jak to jest z innym, ale te dziewice, o których piszesz, to po prostu utajone k. , które wcześniej nie miały okazji , aby się przekonać o swoim prawdziwym powołaniu.Jak na kogos , kto nadal sobie przydomek znawcy kobiet, powinieneś wiedzieć, że kobiety o wiele częściej niż mężczyzni do seksu potrzebują uczuc. Więc nieraz, o wiele bardziej od ciebie znający temat pozorują swoje uczucia i próbują rozkochiwać kobiety, aby tylko zaprowadzić je do łóżka.Często przechodzone kobiety próbują zasiewac właśnie opinie, że w dziewicach jest niebezpieczeństwo potrzeby porównań różnych penisów, zapominając, że męzczyżni wiedzą iz one, do seksu przeważnie potrzebują uczucia . Straszenie ich dziewicami ,ma skutek taki jak straszenie właścieciela sklepu zatrudniającego nową pracownicę/ nie kradła w poprzedniej pracy, więc lepiej wziąć tą którą złapano na zlodziejstwie bo ona ma to już za sobą, a ta uczciwa napewno zacznie kraść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ence pence
poznalam meza w 4 klasie liceum, jakos nie mialam wczesniej glowy do sexu, z reszta kiedys bylo troche inaczej, tak bylam dziewica w jakos wcale nie przywiazuje do tego wagi, a myslisz zze gdybym nie byla to moi maz a ówczesny chlopak rzucilby minie? jak ludzie sie na prawde kochaja to sa ze sobo mimo wszystko... ale wydaje mi sie ze ta dyskusja do niczego nie prowadzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj już spokój
z tymi swoimi teoriami i Durexa. A mówi Durex, że prezerwatywy pękają? No chyba nie. Tak samo wiarygodne są badania na temat dziewic. Znaleźli 100 jedynych dziewic na całej kuli ziemskiej, które jeszcze są wierne i wielkie mi badania.... ale wiarygodność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczą + dziewictwo
Facet doświadczony żonaty z nie, Szacun, lepiej tego ująć nie mogłeś ". Straszenie ich dziewicami ,ma skutek taki jak straszenie właścieciela sklepu zatrudniającego nową pracownicę/ nie kradła w poprzedniej pracy, więc lepiej wziąć tą którą złapano na zlodziejstwie bo ona ma to już za sobą, a ta uczciwa napewno zacznie kraść."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ence pence
utajone k**** to faceci którzy jak to poprzednik powiedzial używają sobie zeby sie wyszalec a potem tacy to porządni i szukają sobie dziewicy za żonę HEEHEHEH obłuda panami pomiata, co za ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam22
Aankieta : prawiczek - dziewica prawiczek - niedziewica mezczynza - dziewica mezczynza - niedziewica Ktory uklad najlepszy? :) Ja jestem prawiczkiem, poznalem dziewice i wlasciwie nie wiem do czasu 1 razu bedziemy pewnie wierni, ale po 1 razie cos czuje, ze ja albo ona dojdzie do wniosku, ze nie tak sobie wyobrazala seks i po prostu zapragniemy pojsc z kims innym do lozka. Pozatym sprawa jest taka, prawiczek czy dziewica pierwszy raz traktuja przewaznie jako sprawdzenie jak to jest uprawiac seks, najpierw trzeba sie kochac, a potem przychodzi pora na seks. Problem tylko w tym, ze np ja ja kocham. Czyli uznaje, ze jestem gotowy na ten pierwszy raz i nie wazne jaki on bedzie bede staral sie walczyc dalej, w koncu wiele par ten pierwszy raz mialo zapewne nie udany, wiec nie ma sie co tym przejmowac w koncu trzeba nad soba popracowac, ale tak bedzie w wypadku naszej wspolnej milosci, takze ja podchodze do tego tak. Dopoki nie powiemy sobie nawzajem, ze sie kochamy bez przymuszenia to pierwszego razu nie bedzie, ale idac dalej skoro sobie powiemy juz sie sie kochamy to pierwszym pomyslem nie powinno byc o fajnie kochamy sie to skoczymy do lozka, wtedy powinno sie juz myslec o slubie, omowic wiele innych waznych spraw, a seks moze wtedy poczekac do slubu, bo skoro czekalismy na pierwsze slowa "kocham cie" np pol roku to nie mozemy poczekac nastepne pol roku na seks po slubie? Jesli by sie udalo tak jak pisze to bylbym najszczesliwszym czlowiekiem pod slonce, ale chyba to nie mozliwe w koncu mamy 21 wiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ence pence
panie mają powołanie do dziewictwa i dozgonnej wierności a panowie do spuszczania gdzie popadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczą + dziewictwo
wyszalej się z niedziewicą, DZIEWIC DLA CIEBIE SZKODA:p, zostaw ten Skarb prawdziwym mężczyznom, jak już zdobędziesz dośw, poużwyasz sobie i będzie myślał o parterce na całe życie, zacznij szukać tego Skarbu, czyli Dziewicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ence pence
szkoda że prawdziwe kobiety nie mają tak spaczonych umysłow i nie szukają sobie za mężow prawiczków, wtedy biedni panowie zostalibyście niesamowicie zrobieni w h*** ide stąd bo nie mogę czytac niektórych komentarzy, żygać sie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj już spokój
PRAWDZIWI mężczyźni, to szukają wiernej i oddanej partnerki, nie myślą takimi kategoriami, jak niektórzy, którzy tylko uważają się za prawdziwych mężczyzn... dzieciaku szukający dziewicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczą + dziewictwo
no, dzieciakiem to czasem chciałbym być:) przeanalizuj wypowiedzi większości facetów tutaj, a nawet tych już po ślubie z doświadczeniem i się przekonasz:) zresztą, faceci wiedzą swoje i takie jak ty:) niczego tutaj nie poradzą, no trudno, nie jesteś już dziewicą, zdarza się, ale na pewno ktoś się toba w tym konteksćie zainteresuje....chyba...., a poza tym, nie każdy jeszcze szuka żony, więc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj już spokój
Jesteś jednak faktycznie beznadziejnym przypadkiem, biedaku. Ale może i Tobie uda się znaleźć kogokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien starszy pan
opwiem cos, poznalem kobiete swojego zycia, i jeszce do tego byla dziewica.... bylismy ze sobo dlugo, zanim zaczelismy sie kochac... nasze potrzeby jednak strasznie od siebie odbiegaly, ja chcialem "być" z nią codziennnie, ona niestety nie, czasami udało nam się raz czy dwa w miesiacu... w końcu się rozstaliśmy,a co bylo by, gdybysmy z tym czekali do slubu???????? wole nawet nie myslec.. teraz jestem żonaty, ale moja kobieta nie byla dziewica, kochamy sie ile sie da, mamy bardzo podobne charaktery, wiec pasujemy do siebie nierozerwalnie... wcale nie mowie ze wszystkie dziewice sa takie, ale poznanie sie przed slubem jest najwazniejsza rzecza, i nie pieprz mi tu glupot ze za zone to tylko dziewice, to tak jakby wszystkie inne byly opętane przez szatana... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczą + dziewictwo
hehe, a ja mówię, że jakie są dziewice?? bo chyba coś źle zrozumiałeś. poza tym, jeśli nie potrafiłeś rozpalić kobiety, to dobrze, że się rozstaliście, wziąłeś już taką, którą ktoś inny rozpalił, zresztą ja nie o tym:), odp. na pytanie tej pani, naturlanie, że dziewice zasługuja na większy szacunek, niż niedziewice, a kto kogo szuka, to już sprawa indywidulana, ale łatwo zauważyć zależność że więkoszość doświadczonych dojrzałych facetów, szuka na żonę czystej. pozdro, narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj już spokój
dobrze, że szukają czystej. Niech będzie do tego umyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erybery
jak powiedział Nikodem Dyzma..."Wszystkie jednakowe dziwki"...pozdro!! NA PARTNERKE TYLKO DZIEWICA!!!!! TYLKO DZIEWICA JEST IDEALNA>>>TYLKO DZIEWICE MOZNA NAPRAWDE KOCHAC>>>TYLKO DZIEWICY ODDAC CALEGO SIEBIE>>>>TYLKO DZIEWICE W PEŁNI SZANOWAC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany o rany
i na PANTERKĘ też tylko dziewica!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien starszy pan
nie mam zamiaru tego komentowac, o rozpalaniu kobiet to pewnie ty wiesz wszystko najlepiej, mam wrażenie że pisze tu jakis straszny fanatyk, Boże czemu nie wszystkim dałeś rozum.... no nic, to życze Cii tylko żebys znalazl sobie taką nieskazitelną dziewicę która będzie chciała być z taką męską dziwką co to się kuż wyszalała, i że do końca będzie Ci tak wierna, że jak juz ktoś to tu powiedział, nie bedziesz musiał szukać sobie nigoko do pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erybery
Panowie kochaja i pragną dziewic ...tylko dziewic na prtnerkę (w sensie zone) zyciowa....A kobitki które tak bardzo chcą upodobnić się do facetów staja sie zwykłymi ździrami....haha każdy ma swoje miejsce na tym Bożym swiecie...Nigdy nie zwiazałbym sie z urzywanym towarem...wole nowe...wycieruchy z lumpexu to nie dla mnie...Pozdro Panowie!!! MY WIEMY CO JEST NAJLEPSZE DLA NAS!!! i żadna przechodzona kobieta nie zmieni naszych odczuć potrzeb i pragnień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erybery
pewien starszy pan---- to jakaś przechodzona ździra...przecież to widać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany o rany
Erybery... co Ty wiesz o kobietach, z Twoich wypowiedzi wynika, że znasz jedną RENATĘ. Więc milcz i nie wypowiadaj się na tematy, na które takie siusiumajtki jak Ty, nie mają nic sensownego do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×