Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła żona

Dziewictwo a wierność

Polecane posty

Gość Cave
haha...po co tyle krzyku i nerwów?? Cocto ja naprawde nie zamierzam wszczynać tu jakichś burd i awantur...I nie generalizuje i nie mówie że to co czuje naprawde zdecydowana większość facetów jest słuszne, sprawiedliwe i że tak powinno być...heh...ja poprostu chcę powiedzieć że mężczyzna czuje większy szacunek, przywiazanie i czuje sie bardziej odpowiedzialny w stosunku do DZIEWICY!!! Czystej wspaniałej jedynej kobiety która jest tylko jego...Oczywiście aby być z kobietą nie jest to niezbedne i zależy od punktu widzenia...ale napewno wiekszość facetów wolałaby mieć za partnerkę dziewice co nie znaczy że tak ma być i koniec...Niedziewice jak pisałem wcześniej moga być równie wspaniałe cudowne...etc.etc. Ale nigdy nie będą doskonałe....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryzykujmy tezę
Cocto, nie pieprz głupot, bo sama nie wiesz o co ci chodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaryzykujmy - ok, ryzykuj, nikt Ci nie broni - szukaj sobie żony jaka Ci tam odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka teza jest nonsensowana, podobnie jak ta, że na żony nadają siętylko dziewice. Dowód będzie dokładnie taki sam. A to dlatego, że nie potrzebnie umieściłeś słowo "tylko". Jednak jeśli postawić tezę, że: "Na żonę niedziewice nadają się bardziej od dziewic", to dowód na to przedstawiono na poprzednich 10 stronach i odpowiedź brzmi: Dziewictwo nie ma, aż takiego znaczenia, bo w małżeństwie liczy się dużo więcej cech kobiety niż tylko te, które doprowadziły do utrzymania przez kobietę dziewictwa (w obecnych czasach zasadniczo przypadek), a także bardzo istotne są cechy mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się iksigrek - :) Tylko uważaj z takimi nowatorskimi poglądami na tym topicu, bo też się zaraz dowiesz, że jesteś kobietą :P i nie masz tzw. \"męskiej płci mózgu\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest
a kto dzieli na grupy..faceci tu piszący...ja juz wcześniej pisałam ,że liczą się inne wartości- liczy się osoba...dziewica czy nie-nie ma gwarancji co stanie sie w przyszłości a pisanie o kimś ,że jest ble...i te wyzwiska-to głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały Dżony
Mnie to najbardziej wkurza, jak kobieta juz wcześniej komuś dawała, a do mnie mówi "po ślubie". Albo wogóle chce ślubu :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała korekta mojego postu - odwołuję wszystko ;) To oczywiście żart. Chodzi o poprawkę słowa "tylko": powinienem użyć "jedynie" (tak jak w oryginalnym poście 'zaryzykujmy tezę')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to jest - dokładnie tak jak mówisz, tylko, że dzielą niektórzy faceci tu piszący. No ale skoro dla nich taki podział istnieje, to niech sobie szukają specjalnie tej dziewicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest
mały a ktora do ciebie mówi ,,po slubie''buhaha chyba powinna milczeć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryzykujmy tezę
To w takim razie ja jeszcze jedno kontrowersyjne pytanie: Jaką liczbę partnerów chciałbyś (-ałabyś), żeby twoja partnerka (partner) miał (-a) przed tobą (podaj liczbę) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam głupie pytanie
Czy jak kobieta jest już żoną i spotka jakiegos swojego poprzedniego faceta z którym uprawiała sex, to teraz też może legalnie iść z nim do łóżka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocto
zaryzykujmy - to ty pieprzysz bzdury kolosalne. podaj dowody na swoja teze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre..........
szukasz prowokacji..................???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocto
cave-odpowiedz na moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak sprawdzić dziewictwo przyszłej żony przed ślubem nie współżyjąc z nią czy innym sposobem "nie tykając"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocto
a po co sprawdzac? jak sie znudzi to sie ja zdradzi z tekstem: oj,oj czulem ze nie bylas dziewica... dlatego tak latwo ciebie zdradzilem!!!!! to twoja wina!!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryzykujmy tezę
Szukam .... i co mi zrobisz :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryzykujmy tezę
Cocto > teza: zdanie, założenie, twierdzenie, którego ma się dowieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iksigrek - a poszukaj poszukaj, nie wiem czy akurat na tym topicu, czy na innym na ten temat, ale któryś z naszych chórzystów tłumaczył swoją teorię \"rozpoznawania\" - generalnie szło to tak, że naśmiewa się przy kobiecie z dziewic i patrzy, czy ta się rumieni - jeśli się rumieni, to wtedy on uznaje ją za dziewicę. Jakbym znalazł oryginalną treść tej teorii to ją wkleję :P, bo ubaw po pachy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłem - otóż teoria rozpoznawania dziewictwa by \"aleś ty głupi/a\" ( topic \"Wolicie dziewice czy panny z doświadczeniem\" 13:23 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3228122&start=180): \" Na początku, dziewice często się krepują o tym mówić, można poznać także po zachowaniu, po pewnej nieświadomości, ale i to ma urok. NIe są rozczłapane, z reguły! Poza tym, ja na początku nie mówię, że chcę dziewicę, zawsze się lekko \"nabijam\" z dziewic, dziewica prawdziwa wówczas się zarumieni, a te NIEdziewice, mi przytakują, odrazu mówią, że mam rację i ze one już nimi nie są. co to one potrafią, takie psiu bziu. Wówczas, pokazuję drzwi i narka.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To było dobre pytanie
ile dreamer miałaś facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocto
'zaryzykujmy teze' -> Dowód to rozumowanie analityczne, dedukcyjne lub inne, które prowadzi do wykazania prawdziwości pewnego twierdzenia. Twierdzenie to sformalizowana wypowiedź sądu,składająca się z dwóch zbiorów zdań, które łączy relacja implikacji. Ten drugi zbiór zdań jest sądem właściwym, będącym istotną treścią wypowiadanego twierdzenia i zwany jest tezą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cave
Sęk w tym że ja nie staram sie nikogo przekonywać ani niczego udowadniać...Stwierdzam poprostu to co każdy facet wie i czuje...Dziewica jest bardziej pożądana...jest poprostu lepsza! Mężczyźni wolą aby ich kobiety były dziewicami...i nie chodzi tu o to że jak nie są to coś tam a jak są to też coś...poprostu bardziej pożądaną...obdarzaną większym szacunkiem jest dziewica!!!! A jeżeli czyjas żona nie jest to nie znaczy że zwiazek ma się rozpaść czy też facet lekko zdradzi taką kobietę.........Chodzi tylko i wyłacznie o to że My wolimy abyście były tylko nasze i to wszystko...i napewno w wielu a nawet bardzo wielu przypadkach ma to wpływ na to że facet 5 razy się zastanowi zanim zdradzi Dziewicę a może 1-2 zanim zdradzi Niedziewicę...Oczywiście jak ma zdradzić to i tak zdradzi powiecie...nie mniej jednak jest to element spajający i dający o wiele większą satysfakcję a co za tym idzie szacunek, miłość etc.etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cave
aha ...jeżeli chodzi o to czy byłem prawiczkiem?? Byłem i tego samego wymagałem od mojej przyszłej żony...przed ślubem okazało się że Ona niestety oddała swój klejnocik komuś innemu...dlatego też teraz nie jesteśmy razem...Nie rozstaliśmy się odrazu...trwało to dośc długo i przyczyn na końcu było też wiele...myslę jednak że kropla drąży skałę i że to właśnie TA kropla spowodowała że pojawiło sie więcej niezgodności...nawet jestem tego pewny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadze ze faceci ulomki z malym penisem majacy problemy z zaspokojeniem kobiety pargna dziewicy bo ona nie wie jakie moze byc piekne zycie przy boku faceta umiejacego ja seksualnie zadowolic Moja zona nie byla dziewica Miala kilku facetow przede mna ma porownanie i mowila mi ze jak sobie przypomni seks a poprzednikami to ogarnia ja smiech jacy to byli nieudacznicy.Ja natomiast mialem kilka dziewc nim poznalem moja obecna i musze tez zauwazyc ze dziewice sa beznadziejne w seksie leza jak klody czekajac na niewidomo co tlumia swoje podniecenie (wstydza sie) Wstydza sie pokazac swoje cialo,cipke ,w mniejszym stopniu piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cave
no cóż Jurku jest to typowa odpowiedź każdej kobiety...pisałem wcześniej że moim zdaniem nie o to chodzi...raczej o to żeby mieć kobiete tylko dla siebie...może to i samolubne ale tak jest...jeżeli chodzi o mnie to mój sprzęt jest jak sądzę całkiem przyzwoitych gabarytów....18,5dł i 16 w obwodzie...ale to nie ma aqrat w tej dyskusji zadnego znaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocto
cave - nie potepiam w takim razie. kazdy ma swoj sposob na zycie. jezeli mezczyzna patrzy na mnie przez pryzmat du..y, to dla mnie jest zerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cave
żeby było ciekawiej dodam iż obecnie jestem z naprawde wspaniała kobietą która......nie była dziewicą!! heh...miała dwóch kolesi przede mna...ze mną jednak przeżyła swój 1szy orgazm w życiu...i jest nam razem naprawde zajebiście!! Na jej pytanie czy chciałbym aby była dziewicą zawsze odpowiem TAK!! Chciałbym abyś była dziewicą i to bardzo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×