Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła żona

Dziewictwo a wierność

Polecane posty

Gość litości znowu dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe stwierdzenie
oj działo się.... szczególnie że mieszkałam, tam z moim obecnym mężem.... a z jego kolegami z którymi mieszkaliśmy, przyjażnimy się do dziś- wspominamy "ścianę płaczu w wc".... i szczerze powiem, z wiekiem, własnie poglądy facetów się zmieniają.... to 19-25 latkowie zazwyczaj na te dziwice polują, potem zaczynają się liczyć bardziej inne cechy..... po prostu faceci później dojrzewają.... a niektórzy wcale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaa na studiach
naturlanie ze licza sie inne wartosci + dziewictwo:D, i co najmniej nie mam juz 19 lat, ani nawet 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 latek
ja widocznie wcale ale na szczęście znalazłem dziewice w dodatku 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe stwierdzenie
i jesteś sam? ciekawe dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolałbym być sam
niż z jakąś szmatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaa na studiach
bo właśnie zaczynam szukać kobiety na resztę życia, mam 26:P i się już wyszalałem, teraz pora na ustatkowanie się, nie chce przechodzonej, chcę takiej co mi zaufa i ofiaruje swój wianek, oczywiśce najpierw przodem idą cechy charakteru i osobowość, ale dziewictwo to w tej chwili dla mnie kwestia honoru, nawet jeśli znalezienie takiej zajmie mi kolejnych kilka lat, w razi czego są przechodzone, zawsze chetne od zaraz, pobawic się można w miedzyczacie szukania. pozdr, narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe stwierdzenie
i chwała Bogu, przynajmniej nie zmarnujesz czasu jakiejś fajnej babce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też masz 26 lat to sporo ludzi na tym forum jest z 1980 i szuka dziewic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe stwierdzenie
ja jestem '79... i moi znajomi mają zazwyczaj już poukłądane życie.... no fakt, że większość jest nieco starsza.... ale ci co się nie załapali to mają poważny problem.... w znależieniu kogoś wartościowego, własciwie tylko małolaty im zostają, tylko o czym z taką gadać (zacytuje kolegę).... o ostatnim sprawdzianie w szkole? Ps ja się wyszalałam nieco wcześniej, a co też mi się coś od życia nalży,nie po to się uczyłam i ciężko pracowałam , żeby mną jakiś szmaciarz pomiatał.... to facet musi sprostać moim wymaganiom przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta....
dziewictwo rzecz względna...a jak spotkacie juz ta 19letnia dziewica i pozbawicie jej błony ale nie będzie wam charakter odpowiadal to tez od szmat będziecie ja wyzywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze że znalazłeś swojego jedynego. Takiej jak ty to bym nie chciał. A małolatki są super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małolatki
przejdź sobie na uczuciowe, tam jest topic o dziewicach, powyżej 20:) i dam sobie wpierwać, że to na pewno maszkary, bo maszkary puszczają sie na prawo i lewo, bo tak podbudowywują swą wartość:O są są, piękne szanujące się kobiety po 20, takich właśnie chcemy na żony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małolatki
I NIE DAM SOBIE WPIERAĆ, miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 to też małolatka jak masz 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepsze są 16
naiwne zbuntowane łatwo zbajerować i rozdziewiczyć. Już 4 zaliczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małolatki
tam są powyżej 20, 21-25, dla mnie w sam raz byłoby coś ok 21-23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak............
dziewiczki ,które nie umieją znaleźć faceta i są zdesperowane tak zobacz na uczuciowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe stwierdzenie
no i dobrze bo ja po pierwsze zajęta jestem, a po drugie - nawet gdybym wolna jak ptak była to w życiu nie wzięłabym faceta z netu....bo wolę nie kupować kota w worku. Widze po znajomych kilka tygodni ściemniania na GG a potem okazuje się, że i wygląd się nie zgadza a co gorsza charakter też inny..... W podrywaniu i flirtowniu to ja jestem najlepsza w realu :) i z niektórych przywilejów z tym związanych, korzystam do dziś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małolatki
na zbajerowanie to ja wole po przejsciach,, na raz dwa trzy, szkolic nie trzeba:P, mnie dziewice na zone tylko interesuja, niech taka przy mnie rozkwita i niechctylko moja bedzie:D ok nara, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małolatki
wszyscy samotni są zdesperowani:D jakbyś nie zauważyła:P bo na pewno zazdrosna baba jesteś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak............
o co mam swojego faceta i wiem co to rznięcie, a wam do tego daleko...takie ładne błonki padły wam na mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze są 16 - ależ z Ciebie wybitny \"zdobywca\" - może napisz biografię, żeby się świat dowiedział o Twoich \"wyczynach\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piszę pamiętnik
kto wie czy twojej przyszłej żony już nie rozdziewiczyłem nieudaczniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedziewica
najbardziej wkurwia mnie stwierdzenie faceta : już sie wyszalałem, musze sie ustatkować, ale żadnej puszczalskiej nie chce, co to ku**a jest?????/ faceci to nie dziwki??????? mogą spuszczać na prawo i lewo??? i jest ok? a jak dziewczyna nie jest dziewicą to już szmata?? normalnie zaraz mnie rozwali... JA tam żałuje ze nie zaczęłam mojego zycia sexualnego wczesniej, dla mojego meża bylam dziewicą, chociaż on miał 2 partnerki przede mną... nasz pierwszy raz byl tragiczny, ja wyłam z bólu, potem czulam sie okropnie, zero przyjemności, podniecenia.. jak sobie teraz myśle, ze spotkałabym go teraz, nasza droga sexualna mogłaby rozpocząć sie o wiele bardziej erotycznie... poza tym do pewnego czasu strasznie mnie nurtowało jak to robią inni faceci, czy są podobni czy zupełnie różni, nie mogłam przestać o tym myśleć, aż zaspokoiłam ciekawość, nie mam się czym chlubić, po prostu zdradziłam męża, ale teraz jestem spokojna, i wiem, że nie warto, gdybym zrobiła to wcześniej nie musiałabym sprawdzać, więc mężczyzni, nie badzcie tak zapatrzeni w te dziewice, bo to wcale nie takie rewelacyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko nie wiadomo
czy by Cię chciał. A co do spuszczania to facet się spuszcza a nie w niego się spuszczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedziewica
ale facet co rżnie jak królik to taki w porządku jest?? nie bądz taki hop-siup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak............
większość z was to prawiczki i kolesie walący gruchę na monitor...co wy w ogóle wiecie o życiu...ku*wa i jakie poglądy-szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedziewica
poza tym jak poznaje się drugą osobe nie ma ona na czole wypisane ilu miała partnerów, to co każdej bedziesz sie pytal czy jest dziewica? a jak nie to do widzienia? heh uważaj bo starym kawalerem zostaniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie wiem czym kochałaś
ja swój pierwszy raz przeżyłam z mężczyzną, który obecnie od 7 lat jest moim mężem, dla niego też byłam którąś z kolei, ale mnie nie ciągnie do sprawdzania jak to jest z innymi, bo dla mnie seks łączy się nieodzownie z uczuciem, więc aby sprawdzić musiałabym się w kimś wpierw zakochać, a nie ma o tym mowy. I raz był jednym z najpieknieszym doznań, bo wcześniej powoli zaczynalismy od pettingu, on ma radochę, że ma własną kobietę, a ja mam radoche bo on ma radoche, ponadto, go kocham nad życiem, zresztą zawsze się pamięta tego pierwszego faceta, a ja mam to szczęście, ze z tym pierwszym jestem. Co ma mnie w innych ciekawić, technika, budowa ciała?? a weź przestań, to wszystko mam u jego boku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×