Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość kasioolka
to nie boli ludzie...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_17
no wlasnie kasioolka tak nie bardzo bo ja za pierwszym razem jak przeklowalam to bylam u kosmetyczki i nie mozna uzywac niczego z alkoholem bo to jest otwarta rana polej sobie spirytusem reke jak Cie pies ugryzie:P zobaczymy czy bedzie fajnie:P trzeba uzywac jak najdelikatniejszych srodkow a nie spirytusu z alkoholem:) ja juz nie mam zadnego zaczerwienienia a zrobilam prawie 2 miesiace temu wiadomo ze jeszcze nie jest do konca zagojony czasami cos tam wyleci ale nie boli i ogolnie jest spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
dobrze ale mnie to nie bolalo i najlepeiej moim zdaniem goi sie po spirytusie wiec wiesz.. zreszta przemywajcie jak chcecie to wasz pepeek , ja sie nie przejmuje mi sie wogole nie paprał i nie mialam wogole czerownego wiec spoko loko looz i spontan;p pozdroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta15
tez chce miec kolczyka w pepku jest ok mi sie strasznie podoba mam na niego chec ale niema mi go kto zrobić:)))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIsia15
hieh mam kolczyka w pępku od trzech tyg, zabieg bolał, ale wsytsko się zagoiło i wygląda super>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nassty_Izunia
Wczoraj minal tydzien od tego jak zrobilam kolczyk:) I musze wam powiedziec ze w ogole nie widac zeby cokolwiek bylo nie tak. Wyglada jakby byl w pelni zagojony:) W ogole wszyscy mi sie dziwia ze to u mnie tak przebiega! Przedewszytkim niec mnie nie bolalo ani nie boli i w ogole nie wiem co to znaczy "paprajacy sie pepek" bo tego nie doswiadczylam! Zadnego spirytu ani wody utl. nie musialam uzywac bo poprostu nie bylo takiej potzreby, nic nie wycieka nie jest czerwone! Jedyne co robilam to codziennie smarowalam "tribioticiem" i to wszytsko, bo tak kazal mi piercman. Ale z racji tego ze juz minal tydz. a podobno tej masci mozna uzywac tylko tydz to sobie zaczelam teraz przemywac mydelkiem antybakteryjnym "protex". Generalnie moj proces gojenia przebiegal tak ze jakos na 3-4 dzien po przebiciu bylo malutenkie zaczerwienienie (ale naprawde male prawie nie widoczne) wokol gornej kuleczki i czulam takie delikatne swedzenie ale dokladnie takie jak sie cos goi (nawet przyjemne:P hehe) nio i w sumie nadal jeszce troszeczke swedzi jak dotkne:) A wniosek z tego taki - kujcie sie tylko w porzadnych salonach piercingu:)))))) podrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiszpaneczka
Nassty_Izunia ja mam dokładnie tak samo! Mam kolczyka tydzień i dwa dni i nic kompletnie mi się nie paprze;)małe zaczerwienienie już minelo i moj kolczyk wygląda po prostu bosko!!!Przekłuwałam pępek u kosmetyczki, potem używałam tej samej maści co ty;)Naprawdę dziewuszki polecam efekt porażający;))))Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nassty_Izunia
Hiszpaneczko!:) A czy bolalo Cie samo przekucie? Bo mnie zupelnie nic:) I bylo nawet przyjemne:P hehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfre
bardzo "podziwiam" was za odwage, ze przekłuwałyściecokolwiek prócz małżowiny usznej u kosmetyczki!!!! jestem bardzo ciekawa jeszcze czym? jeśli pistoletem to...lepiej nie napisze co... bardzo dziwi mnie to, ze potraficie zaufać kosmetyczce aby przebiła wam pępek... pistolet słuzy tylko i wyłącznie do przekłuwania małżowin usznych... ale wam pewnie szkoda wydać 100 pln na fachową obsługe w profesionalnym studio i za porządny kolec (biżuterie) z właściwego materiału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfre
cholera co sie to wkleiło?? http://www.wildcat.pl/index2.htm mam nadzieje ze teraz bedzie chodziło... i tam prosze nacisnąć znak stop "zagrożenia związane z kolczykowaniem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfre
ehh...kurcze...jak wyświetli sie wam strona główna to tam jest abc... kolczykowania- klik, a nastepnie ten znak stop... smakowitych wrażeń...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nassty_Izunia
Ja tez jestem za kluciem sie w porzadnym salonie! I dlatego tez tak zrobilam! Nie neguje kosmetyczek ale osobiecie bym sie nie odwazylam! Mnie np kul koles ktory dziargal Dode ( te skrzydelka na plecach):) Tak wiec mam w sumie max pewnosci bo salon cieszy sie ogromna renoma! Faktem na to jest chocby to ze taka sobie Doda przyjechala specjalnie do poznania zeby sie wydziargac:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiszpaneczka
Ja przekłuwałam u kosmetyczki i jestem bardzo zadowolona. Wszystko mi wytłumaczyła, pokazała, że wszystko jest sterylne, nigdy wcześniej nie używane. Nie przebijała mi pistoletem!!!!!!!!!!Normalnie igłą. PO prostu trzeba wcześniej przetestować kosmetyczkę do której się idzie, ja widziałam, ze to profesjonalista więc się zdecydowałam. A teram mój kolczyk wygląda boskoooooo;)Także nieprawda, że kosemtyczki nie znają się na rzeczy. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfre
ogólem kosmetyczki nie znaja sie na rzeczy... no chyba, ze miała w gabinecie certyfikaty ukończenia takiego kursu! to nie przelewki z przewkłuwniem ciała... sam kurs no i "edukacje" przekłuwania ciała uczą chirurdzy, wiec to chyba nie jest taki banał jak wielu sie wydawać moze... a poza tym a propo kosmetyczka musi miec, podkreślam MUSI miec osobne pomieszczenie w gabinecie aby móc dokonywać takich rzeczy...nigdy w życiu nie moze przekłuwać ciała na fotelu gdzie wcześniej (no i póżniej) bedą odbywały sie zabiegi...aha a poza tym jestem ciekawa co kosmetyczka włożyła ci do pępka hiszpaneczko??? jaki kolec?z czego zrobiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastin
mam kolczyk w pepku od 3 lat i robilam w specjalnym studiu kosztowalo 100 zloty i nic nie bolalo ;] nie boj sie zrob se ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiszpaneczka
No więc miała osobne pomieszczenie i naprawdę wszystko obbywało się z zachowaniem wszystkich wymogów. Wcześniej naczytałam się mnóstwo o zakażeniach itp itd więc bardzo się bałam. Ale ona mi wszystko wyjaśniła, zapewniła, że ze swojej strony gwarantuje mi profesjonalizm. W ogóle to chyba widać z kim masz do czynienia!! A w pępuszku mam kolczyk ze stali chirurgicznej;))) bossssski :))) Nie twierdzę, że w salonie piercingu nie ma profesjonalistów, ale nie przekreślajmy kosmetyczek, one też znają się na rzeczy;)))Pozdrawiam wszystkie dziewuszki ;)))) I Nic sie nie bójcie dla takiego efektu warto :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfre
hiszpaneczko...ja nie napisałam, ze wszystkie kosmetyczki ale, ze wiekszość...też znam kosmetyczke, która potrafi i ma uprawnienia do robienia piercingu.... a znam i taką, która potrafi tylko rozbabrać pępek... aha...heh znalazłam jeden mankament u twojej kosmetyczki... moze tobie akurat nic sie niedzieje (i bogu dzieki), ale według ustawy Nickel Directive obowiązującej w krajach Unii Europejskiej na świeżo przekłute miejsce powinno się zakładać kolczyki wykonane z TYTANU... no ale... ty jesteś juz "po" i dobrze ze wszystko ok... ja nie mam naprawde "jako tako" nic do kosmetyczek..sama robiłam w łuku briwiowym u kosmetyczki..z tym, ze to jest moja znajoma, ma certyfikaty, osobne pomieszczenie, a ja w brwi mam tytan od 3 lat... wszystko jest ok. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiszpaneczka
Ok:) czyli wszystko jasne;) Morał z tego taki, że po prostu trzeba uważać gdzie się przekłuwa pępuszek;) Tez pozdrawiam buzialki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się nad zrobieniem kolczyka, ale powstrzymuje mnie jesen fakt. Otóż jak wygląda dziurka po wyjęciu kolczyka? boję się, że będzie brzydko wyglądało, a przeciez całe życie nie będę tego nosić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfre
mysha no cóż, widać blizne, ale zalezy też gdzie chcesz zrobić ów kolec? jak ja wyciągam kolca z brwi na praktyki to widać mi dziurska...ale ja sie nie przejmuje bo nie jest to odrażające...a poza tym podjełam taką decyzję, ze kolca chce mieć i zdecydowałam sie nawet za cene widocznych blizn:) trudno..troche bedzie widać zawsze choćby po jakimś czasie... musisz zadecydować... a gdzie on ma byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pępek
hej dziewczyny:) mam pytanko! chce sobie zrobic kolczyk w pepku ale niewim czy mam robic poniewaz jestem w klasie sportowej i codziennie duzo cwicze wiecie biegam,schylam itp... czy jak bym sobie zobila to dlugo bedzie zarastac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiszpaneczka
No więc to chyba zależy, każdy organizm przechodzi to inaczej. ja również bardzo dużo ćwiczę i przez pierwsze trzy dni było nieciekawie, brzuszki czy wf odpada. Ale już czwartego dnia normalnie ćwiczyłam, poszłam na aerobik biegi itp;) Najgorsze jest, że na jakiś miesiąc muszę zrezygnować z basenu:( Ale oprócz tego zero ograniczeń;) i.... śliczny pępuszek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszka91
słuchajcie wczoraj poszlam przeklucsobie pepek..na luzie do kosmetyczki zaplacilam 50zl razem z kolczykiem :D nie balam sie w ogole, czulam tylko jak igla przechodzi mi przez skore...:PP niemile uczucie ale to tylko chwilowe potemzałozyla mi opatrunek, troche dziwne uczucie miec cos w peku ale szybko sie przyzwyczailam, troche mnie szczypalo przez jakies 2 godziny ale przemylam sola fizjologiczna i posmarowalam tribiotickiem i nawet nie leciala mi krei i ropa nic... :D dzisiaj na pierwszej lekcjimialam wf, robilismy mostki :PP oczywiscie cwiczylam i nic mnie nie bolalo naprawde... teraz przemywam co jakis czas sola fizjologiczna, ktora mozna kupic w aptece i jest wszystko ok, nawet nie iwme czy to tyakie konieczne bo nic mi nie jest, nawet nie bolo i ślicznie wyglada :D:D to napewno zalezy os skóry i od organizmu... i mnie jest slicznie ,ladnie i sie ciesze . Buziaki :*:*polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszka91
podkreslam ze przekulam go sobie wczoraj i milelo moze 24 godziny i moge mim ruszac dotykac i nic, nic nie boli nic nie leci i jest ok.... nawet czerwone nie bylo :D moze to dziwne ale tak jest :D a moja kolezanka przekula jezyk u kosmetyczki i zadlacila tez 50 zl i jesj sie ladnie wszystko zagoilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dzisiaj sobie przebilam pepek. Sama nie wiem czy dobrze czy zle. Mam 14 lat, pewnie dla wielu z was to za mlody wiek na to ale coz. Udalo mi sie ublagac mame, chociaz nie byla szczesliwa. Mieszkam w Anglii, tu duzo rzeczy wyglada inaczej. Robilam to w studiu tatuazu. Robia takze kolczyki. Jak weszlismy, moja mama od razu zaczela gadac, ze brudno i wogole. Ja na to nie zwracalm uwagi. Facet byl caly w tatuazach i mial wszystko poprzekuwane, tak samo jak i babka. Chwala Bogu ona mi to robila. Nie bolalo, no moze troszeczke ale staralam sie nie myslec o tym. Wszystko bylo ok. Dopiero 10, 15 minut potem jak szlismy, zrobilo mi sie duszno i czarno przed oczami, musialam usiasc, siedzialam chyba 10 minut, i bylo lepiej. Potem moj brat, mama i tata powiedzieli ze ten gosciu byl na narkotykach, dlatego nie robil mi tego kolczyka. Teraz caly czas o tym mysle, czytam stronki o kolczykach w pepku, i boje sie ze zlapie jakas infekcje, albo bedzie sie paprac. Mam nadzieje ze wszytsko bedzie ok :):) Acha, teraz wsyztsko jest ok, tylko jak sobie przypominam ze cos mam w pepku, to boli :P:P Ale to cala ja. Jesli macie pisac cos co mnie zdoluje, prosze nie piszcie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ra13
Ja mam 13lat i tez chce kolczyk w pempku nawet tego przekucia sie nie boje.Koleżanka mi mówi zebym nie robiła tego ale ja myśle ze ona mi zazdrości.Kolczyk w pempku zarąbiście:D wygląda a szczegulnie latem.I tak sie nie wycofam z mojej decyzji:)Jak ktoś wam mówi zebyś sie wycofał to on poprostu zazdrości .Więdz róbcie se to jest zarąbiste. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfre
ra13 z całym szacunkiem i bez urazy, ale... nawet po twojej ortografii widać, ze dzieciak jesteś i chyba nie powinnaś jeszcze robić sobie kolczyka w pępku... poza tym ciekawe co za studio zrobi ci kolczyk...no chyba, ze wyglądzasz na wiele starszą niż jestes, ale...hmm... pamiętaj, kolec w ciele zawsze zostawi bliznę...może w jakis sposób komplikować ci czynności, które lubisz... ale choc masz 13 lat decyzja nalezy do ciebie... o rozwago!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nassty_Izunia
Z calym szacunkiem.... Polecam kolczyk w pepku, ale w PEMPKU nie polecam! i z pewnoscia Ci nie zazdroszce a juz napewno nie tych fatalnych bledow ortograficznych:/ yyyy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o w morde jeża........
kolczyki w pepku sa poprostu niemodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×