Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

jak juz pisałam DAWNO temu mojej kolezanki siostra zaszła w ciąże jak miała kolczyk w pępku i po porodzie normalnie włożyła ponownie;) forme to ona ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monroe masz racje. Kurcze, ja już teraz chciałabym mieć kolczyka nad górną wargą ale będę musiała nosić teraz aparat przez jakiś rok (na szczęście kosmetyczny) i za dużo metalu jak na raz na twarzy xD ale za rok ide do studia i przekłuwam, nie ma bata ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizzzka
a ja zrobiłam sobie kolczyk w pępku 2 tygodnie temu i już nawet nie ma śladu wszystko się ładnie zagoiło i jestem zadowolona i ja nawet byłam u takiej kosmetyczki że jak sobie u niej przkujesz pępek to dostajesz 5 kolczyków za darmo i ja sobie wybrałam takie śliiiiczne i jestem zadowolona bardzo i płacilam 25 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam kilka dni temu. bolało TYLKO w momencie samego przekłucia (czyli jakieś 5 sekund), przez pierwszy dzień pobolewało przy np pochylaniu się, teraz już jest ok. wszystkim, którzy chcą robić w Zielonej Górze, muszę polecić salon Manila (Bohaterów 1) - bardzo miły facet, widać, że zna się na rzeczy - opowiedział o WSZYSTKIM (o dezynfekcji \'sprzętu\', okresie gojenia, pielęgnacji itd). warto było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedna ważna sprawa - tego NIE WOLNO przemywać wodą utlenioną, bo będzie się dłużej goiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizzzka, w dwa tygodnie Ci się NAPEWNO NIE ZAGOIŁO. Zagoi się najszybciej po miesiącu od przkłucia, ale nie w dwa tygodnie -_-\' Wert piszesz żeby nie przebijać samemu, a radzisz żeby iść do kosmetyczki. Obie rzeczy są równie okropne i bezmyślne o_0\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Qrchid,podpisuję się pod twoją wypowiedzą,mój pępek jest zagojony,mogę tym kółkiem ruszać na wszystkie strony,kiedyś to mega bolało a teraz nic nie czuje,ale dla innych to makabryczny widok jak chce poprawić kolca i ruszam nim,myślą że się nad sobą znęcam x Pw języku też mogę nim ruszać,przygryzać i bawić się nim ale lepiej żeby nie za często żeby nie psuć zębów,jak kolczyk nie obija o zęby to jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatiiiNatii
a teraz powiem Wam cos, co was zdziwi... Kolczyka w pwpku przebijalam dokladnie 3 kwietnia ROK TEMU!!! w 2006 ;] i do tej pory mi sie nie zagoilll!!!!!! robilam wszystko to, co powinnam, potem jakis czas robilam nawet spirytusem bo nie wiedzialam, co jest grane! Niestety do tej pory pepek co jakis czas mi ropieje i krwawi;/;/ no, ale jedyny plus to to , ze WYGLADA NAPRAWDE SWIETNIE.. no ale.. moglaby mi ktoras z Pan , ktora sie na tym zna, wytlumaczyc co ja jeszcze mam zrobic zeby mi sie do reszty zagoilo?? :( (dodam, ze przeklucia w uszach tez dlugo mi sie goily, kolo roku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goss999
hej ;p ja tez mam kolczyk w pepku :D cala prawda jest taka ze to od naszego ciala zalezy ile sie goi. mi cale gojenie trwalo z miesiac.. a bolec bolalo jak kazde przebicie ale nie dlugo.. gora tydzien. co do przemywania tego to sa rozne sposoby ale nie radze wody utlenionej spirytusu, mydla protex i bron boze wody z sola (boooli) ja uzywalam oksykortu w sprayu i zagoilo mi sie szybciej niz wyzej wymieniane metody (testowalam) wdl. mnie warto sobie zrobic kolczyk w pepku/ ale tylko gdy jest cieplo ;p;p pozdro :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia D
Hey bardzo chciałabym zrobić sobie kolczyk w pępku. Mogłybyście opowiedzieć mi czy to sprawia ból,ile kosztuje i czy potem są jakies ślady blizny itp kiedy się go nie nosi? Pozdrawiam i liczę na odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda1992zabrze
Ja mialam kolczyk w pepku,przebijany w studiu tatuazy.Niestety ropial prwie rok bez przerwy chociaz stosowalam sie do zalecen pana ktory mi przebijal pepek.teraz juz go nie mam i jest dobrze. A jesli chodzi o przebijanie u kosmetyczki pistoletem to stanowczo odradzam!! moja kumpela tak przebila i po 2 dniach kolczyk przebil skore!! strasznie krew leciala i musiala sie z tym wybrac do lekarza! jak ktos juz sie zdecyduje na przebicie pepka to tylko w salonie gdzie sa profesjonalisci! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda1992zabrze
aha i jeszcze jedno:) z tego co pamietam,przebicie nie bolalo w ogole jednak kiedy mily pan wsadzal kolczyk to myslalam ze umre z bolu:/ jednak juz nastepnego dnia bylo dobrze i nie czulam ze go mam.Oczywiscie co chwile sprawdzalam czy jeszcze jest,czy sie trzyma i takie tam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domka91
Szczerze powiem, że kolczyk mam dwa tygodnie. Przebiła mi kumpela w warunkach domowych, wcześniej "znieczulając" lodem. Wszystko odbyło się z zachowaniem warunków higieny rzecz jasna :) Przez pierwsze 3 dni boli przy schylaniu, siadaniu etc ale to raczej normalne, bo kolczyk sie przemieszcza i ociera o gołe ścianki świeżej rany ;) Najlepiej przemywać spirytusem salicynowym i smarować Tribiotic'em, wtedy lepiej się goi. Co prawda nie kupowalam jakiegoś specjalnego kolczyka na początek, ze stali hirurgicznej, zwyczajny, normalny. Teraz czekam aż się zagoi, narazie jest czerwony i jeszcze zdarza się, że czuje ból. Szczegolnie jak wydzielina przez noc zasycha i osiada na kolczyku... wtedy trzeba lekko szarpnac i to piecze ale ogolnie kolczyk w pępku jest ok i ślicznie wygląda;P jednak trzeba na prawdę o niego dbać ;P pozdrawiam wszystkie dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domka91, kiedy tworzy się \'\'strupek\'\' na kolczyku - należy najpierw zwilżyć i wtedy można nim poruszyc, a nie szarpać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz glebne! dzieci drogie ile razy wam tłumaczyć ŻE NIE PRZEBIJA SIĘ PĘPKÓW I BÓG WIE JESZCZE CZEGO W DOMU LUB U KOLEŻANKI! NatiiiNatii tak czasami bywa. bardzo długo ci się to w sumie goi ale skoro mówisz że uszy ci się tak długo goiły to może już tak masz sama z siebie, że ci się tak długo goi ^^ tak mi się wydaje >D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NatiiiNatii...ja proponuje zakupic kolczyk z bioplastu.Nie ma nic lepszego jak kolczyk z tego tworzywa do zagojenia sie ropiejacego pepka.Do tego proponuje pryskac Octeniseptem i po tygodniu zobaczysz wielka roznice.Pozdrawiam i zycze szybkiego wygojenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatUtka
hej dziewczyny! ja mam kolczyk w pepku od tygodnia i jestem bardzo zadowolona. przebijalam go w studio tatuażu i piercingu (nie wiem czy dobrze napisałam ten wyraz:P ale wiecie o co chodzi) samo przebicie trwało ok minuty, nie bolalo tak bardzo, jak niektorzy mowia. Uwierzcie mi da sie to przezyc;) ja jestem straszna panikara, ktora mdleje przy zwyklym zastrzyku, a to wytrzymalam, nawet nic mi sie nie dzialo. Kolczyk mam tytanowy- to lepsze ni stal chirurgiczna, dziurke smaruje tribiotic-kiem i przemywam nasaczonym wacikiem z zaparzonym wczesniej rumiankiem. Dziewczyny nie idzcie do kosmetyczek, one sie na tym nie znają, polecam prfesjonalne studio, dziurka bedzie sie ladnie goila, nie bedzie zadnych problemow. aha i co jest ważne, nie zmieniajcie kolczyka wczesniej niz 2 mies, by rana mogla sie spokojnie zagoic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia13
Hmm, u mnie to było tak że jak robiłam to bolało przez moment, a później to tylko czasami mnie bolało, smarowałam tribiotykiem i zagoiło się szybciutko. nie wiem kto wpadł na pomysł żeby przekuwać pępek pistoletem ;/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelisia
a ja przekulam sobie pepek wczoraj:)no coz wczesniej czytalam forum i nie tylko to i troche sie przestraszylam-ze sie nie zagoi i ze bedzie bolało.A wygladalo to tak: przekuwala mi kumpela ktora ma do tego uprawnienia,rzecz dziala sie u niej w domu.Stalam sobie spokojnie,ona najpierw przyłozyla mi lod,potem poryskala jakim aerozolem znieczulającym.Czułam tylko zimno.Nastepnie naznaczyla mi 2 kropki-od dołu i od góry.Potem kazala zamknac oczy i poczulam jak wbija mi igle.Nie bolało-jak dla mnie.Szczerze?bardziej bolało mnie przekuwanie uszu.To byla chwila,dosłownie 30 sekund.Wyjela igle i włozyla jkolczyk tego juz wogole nie czulam.To penie przez ten spray znieczulajacy.Nastepnie poposila o otworzenie oczu i podala igle do reki a sama polala mi pępek woda utleniona.Nie wiem jak dziala ta woda czy cos pomaga czy pogarsza no ale uszy polewalam woda wiec moze pepek tez trzeba.Jak zobaczylam ta igle to mi sie zrobilo ciemno przez oczami musialam usiasc nie moglam oddychac.Bylo mi goraco.Siadlam oprzytomnialam tak ok.5min.potem posmarowala mi pepek maścią.pisalo na niej-masc z nagietka lekarskiego cos takiego.aha-zapomnialam dodac krew mi leciala przez jakies pol godz.wszystko bylo ok.ale wieczorem nie moglam sie zgiac.bolałao jak ch------ to bylo strzaszne.płakałam i czekalam az przestanie bolec.i udalo sie masc pomogla:)dzis rano juz nie czulam zadnego bólu wszystko jest ok.zadnej krwi zadnych strupów nic.Jestem szczesliwa do kwadratu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetqueen
hej mam wielki problem;/ w wakacje poszlam do kosmetyczni(ktora ma papiery do przbijania) i przbila mi kolczyk w przuchu. Kazala zeby rane omywala rumiankiem a jak medzie sie paprac to tribioticiem. Juz minely 2 miesiace a moj kolczyk caly czas sie papsze;/ jest zaczerwieniony i leci ropa. codziennie omywalm bo sola fizjologiczna i tribiotykiem ale nic nie daje;/ kolczyk jest ze stali hirulgicznej. dodam tez ze jestem uczulona na nikiel. Ps moja kolezanka przebijala sobie sama kolczyk i nic jej sie nie dzieje nawekt nie miala zaczerwienionego;/ a ja w dodatku nie wloze kolczyka do pepka o mniejszym rozmiarze niz 3cm bo ledwo moge zakrecic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelisia, oszalałaś dziewczyno? to że ma papiery nie oznacza, że faktycznie umie i zrobi to porządnie i HIGIENICZNIE! poczekaj jeszcze trochę czasu i wtedy oceń czy faktycznie dobrze zrobiła. to samo do sweetqueen, papiery nic nie oznaczają- u kosmetyczki się nie przebija!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelisia
No coż ale ta osoba,ktora zrobiła mi kolczyk jest naprawde sprawdzona.Nie jest kosmetyczka...ona robi tez tatuaze tak wiec jestem pewna ze wszystko bedzie spoko.I robila mi w rekawiczkach...kolczyk mam od soboty.Do dzis wszystko jest ok.-nie ropieje,nie krwawi,nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mam
ja zrobilam sobie kolczyka w pepku z miesiac temu robil i kolega zagoilo sie w dwa tygodnie a kolczyka kupilam leczniczego za 10 zl smarowalam codziennie wazelina lub lekiem o nazwie "Tybiotyk" - to naprawde pomaga i szybko sie goi pozdro :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buu....
Może ktoś z was miał taki problem jak ja i potrafi mi pomóc albo będzie wiedział co mi jest. Otóż mam kolczyk od czerwca..ale to nie ważne, przy górnej dziurce zrobił mi się taki bąbelek...;( nie wiem co to ale utrudnia mi to wkładanie kolczyka, bo przyszłania mi dziurkę i nie mogę natrafić, a jak w niego natrafiam to boli, wygląda to jak "odcisk" taki mały bąbelek...może to od kolczyka przyciasnego którego założyłam a później bolał mnie "pępek"...:( A może ktoś wie jak to usunąć, czy można to przebić? Dziękuje za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buu....
Kupiłam dzisiaj Tribiotic i zaczęłam smarować...:(mam nadzieję, że to coś da...:( ale może ktoś wie jak o to inaczej "zadbać" i co zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daa
czesc chciałambym zrobic kolczyk w pepku a w moi rodzice sie nie zgadzają a mi sie to podoba jak ich przekonac?? mam 12 lat nie jestem za młoda?? co o tym sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buu.. - ja miałam taki sam problem , kup pitny spirytus i przemywaj 2,3 razy dziennie , potem powinno zostac z tego bąbelka troche skórki, ale nie będzie tego widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia to buu to ja tylko zapomniałam swojego hasła...:D ale dzisiaj próbowałam z 30 min i już wiem jakie mam :P Kamcia też tak miałaś? Oj...bo ja już się zdenerwowałam, że będę musiała wyjąć kolczyk, bo zaczynają się jakieś migracje.. Czytałam w necie, że takiej dziewczynie jakieś bąble wyskoczyły a później coś już w ogole jej się paprało, bo skóra odrzucała kolczyk...:|blee I w ogole byłam dzisiaj w tym salonie. I on powiedział zebym nie smarowała TRIBIOTYCKIEM! Tylko albo kupiła te leko (ale to gówno więc sobie to darowałam) albo właśnie ten spirytus ale pitny! Nie salicylowy :) bo mjuszę ten bąbel trochę \"przydusić\" tylko zapomniałam się zapytać przez ile to robić... :> mam nadzieję, że zejdzie! Kurde ciekawe od czego to się robi...:|takie paskudztwo. A co tam w ogole u Ciebie?? U mnie nauuka do maturki się uczę, jutro mam kursy z biol na s sgw :):) LOL trzeba ranoo wstać;) jak ja to kocham! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kamcia i jeszcze jedno :P też miałaś problemy z wkładaniem kolczyka jak zmieniałaś? To ten bąbelek zakrywa mi dziurkę i ciężko mi włożyć i trafiam w niego i pod tym bąbelkiem widzę ten pręcik łeee... dobrze, że poszłam tam bo już chciałam to przebić :D dopóki to się nie wygoi daruję sobie wymianę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×