Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

witam wszysstkich maniakow orbi hmm moze ja tez wkrotce dolacze do tego grona:) wiercilam wiercilam i wywiercilam dziure w brzuchu meza, zgodzil sie ale ja mam problem bo nie mam pojecia co wybrac,orbitrekow jest mase prosze o pomoc moze wy byscie cos mi podsuneli za kwote a raczej do 1100zl chcialabym taki sprzet kupic aby i moj maz pocwiczyl bo juz ma 95 kilo. patrzylam na bs 6910 tylko czy te 8 kilo kola zamachowego to czasem nie bedzie za malo ? i czy ruch bedzie plynny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jattaveien
Ja bym Ci poleciła taki sprzęcik: http://www.decathlon.com.pl/PL/product_6129107-10519593/. Też miałam taki sam problem jak ty - bo na rynku jest tego cał amasa. Ale w końcu zdecydowałam się na ten model i nie żałuję. Orbitrek jest cichutki, ruchy bardzo płynne, wygodnie się ćwiczy - nie zameniła bym go na innego :) (a też miałam plan kupić takiego max. do 1000 zł) a np. na allegro nigdy bym nie kupiła bo najlepiej jechać do sklepu i na sobie wypróbować czy się fajnie ćwiczy bo tak to kupowanie kota w worku - niby z wyglądu może być fajny a komfort ćwizeń może się okazać beznadzejny - to moje odczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka Orbi
Witam wszystkich, a może ktoś się pochawili swoimi osiagnięciamy w odchudzaniu, dzięki orbiemu. Zawsze to lepiej się ćwiczy więdząc, że komuś sie udało. PS Ja ćwicze doiero do 2 tygodni więc jeszcze nie mam się czym pochwalić Pozdr Kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga25xa
witam wszystkich od dwoch miesiecy cwicze na orbitku eliptycznym .mam jedno pytanie mam problem z udami nie sa zbyt chude i boje sie ze zrobia miesnie i beda jeszcze grubsze cwicze przewaznie 60 min tetno odpowiednie i poziem nie za ciezki i kontroluje caly czas czy zamiast chudnac nie powiekszaja mi sie miesnie napewno lepiej sie czuje doradzcie czy powinnam tak intensywnie cwiczyc pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
Witajcie nastepne zwyciestwo 9 kg mniej od dwoch dni nie cwiczylam bo sie jakos zle czuje jakies przesilenie mnie lapie ale dzisiaj znow zaczynam jak na razie w udzie mniej o 6cm w biodrach mniej o 3cm w pasie mniej o 3cm wczoraj mialam lekkie zalamanie tym moim calym odchudzaniem ale dzisiaj zaczynam od nowa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka 31
Kaśka Orbi poczytaj forum ja ci moge tylko powiedziec ze teraz dzieki cwiczeniom na orbim mam 23 kg mniej a i Thomas też ma niezły wynik:) pewnie i wiekszosc tu tez pozdrawiam i zycze wytrwałości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksander1
Zapraszany wszystkich do rejestracji na nowopowstałym (albo raczej powstającym) forum dyskusyjnym. Chodzi przede wszystkim o to, że obsługa jest bardziej przyjazna dla Użytkownika niż tutaj. Całość podzielona jest na działy - nie jest tak, że wszystkie posty są wrzucone do jednego "tygla", gdzie ciężko jest się połapać. Rejestracja jest expresowa - zajmuje dosłownie przysłowiową sekundkę. Na forum można dostać się na dwa sposoby: 1. poprzez link na stronie http://www.orbitrek.com.pl 2. lub tutaj http://orbitrek.org/forum Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wymiany doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x_elka
spezynka idziesz jak burza!!!!!!!!!!!! jak ty to robisz????? gratulacje!!!!!!!!!!! pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka 31
Thomas_27 no wiesz nie tylko tobie latka lecą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piekny poniedzialek, dzionek zaliczony :) Tak dzis pieknie bylo az energi wiecej czlek ma.:D Mnie juz troche ciekawi ile kg. mi ubylo, ale boje sie zwazyc, bo czasami moge sie rozczarowac, jak kiedys :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolgusia25
Hejka.. Ja tez juz dzisiaj zaliczyłam orbiego mysle ze powli i wszystko wróci do normy po tygodniowej przerwie. Szczeze powiedziawszy miałam jakies złe dni wogle nic mi sie nie chciało. Mam do was pytanko czy może ktos z was brał takie tabletki MERIDA10 lub 15 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
kochani dzionek zaliczony 60 minutek i pozostaje juz na tym wyniku,nie wiem dlaczego ale pod koniec cwiczen mam takie ciarki ostatnio jakbym miala byc chora,czy to moze byc przez ten pas i spodenki neoprenowe? do x_elka-zmuszam sie,:)dieta 1000 i staram sie jezdzic codziennie ale w sobote i niedziele nie jezdzilam a wczoraj maz aby uczcic moje zwyciestwo zabral mnie na pizze wiec raz w miesiacu pozwalam sobie na cosik w nagrode tak sie jakos zmobilizowalam ,moja siostra schudla 30 kg i wiem ze mozna przede mna dluga droga i wiem ze jescze zwatpie w siebie nie raz ale mam nadzieje ze mi sie uda pozdrawiam was goraco i zycze wytrwalosci a przede wszystkim systematycznosci i kazdemu z nas sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jattaveien
oolgusia25 - lepej nie bierz żadnych tabletek - to czysta chemia która niesie ze sobą skutki uboczne. Lepiej dłużej klka miesięcy poćwiczyć niż się faszerować jakimś badziewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jattaveien
Sprezynko, po jakim czasie doszłaś do tych fantastycznych 60 minut - PODZIWIAM, i przy jakiej prędkości jedziesz? bo ja jestem dopiero na początku drogi ale mam nadzeję, że mi się uda kiedyś dojść do tylu minut co ty- pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolgusia25
Do Sprezynki - mam do ciebie pytanko chodzi mi o pas i spodenki neoprenowe. Czy ty te 2 rzeczy nakładasz na raz na siebie... Bo ja ćwicze tylko w spodenkach ale tez posiadam ten pas neoprenowy. Czekam na odp.... Z góry dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
oolgusia25-zakladam i pas i spodenki na raz praktycznie jestem cala mokra wiec polecam :)rowniez pozdrawiam Jattaveien poczatki zawsze sa najgorsze ja zaczynalam od 15 minut pozniej 35 i tak stopniowo,takze glowa do gory jezdzilam dluzej ale bylam bardziej zmeczona i na drugi dzien mi sie nie chcialo wiec poprzestalam na 60 min a predkosc-zaczynalam od 15 teraz to roznie ale przewaznie -18-19 wiecej nie moge bo mam uszkodzone kolano wiec sie boje kontuzji ale najwazniejsza jest systematycznosc pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolgusia25
Do Sprezynki - dziekuje za odp... jutro załoze pas i spodenki i zobacze jak to jest bo jak w samych spodenkach jezdze to całą bielizne można wykrecac. Miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x_elka
dziekuje za slowa otuchy :) przydadza sie napewno. jezeli chodzi o cwiczenia, to jestem systematyczna, tydzien zawsze tak zaplanuje zeby miec tez dwa dni wolne, roznie to wypada, zazwyczaj pon. i pt. ja mam straszne problemy z dieta lub raczej jej totalnym brakiem, nademna musialo by ciagle ze dwoch stac i lac mnie po lapach na zmiane, jak do lodowki siegam :( no masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!! a moje spodenki juz do mnie leca, jutro pierwszy trening w nich, juz sie nie moge doczekac, podjaralam sie jak male dziecko na nie :P pzdr :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cobra21_21
Witam. A ja wymysliłams sobie tak. W związku z tym, że mam zerową kondycje i męczę sie już po 10 min na orbitreku ( na lekkich obrotach) - robie tak. Wpierw cwicze sobie 15 min aerobiku z telewizją ( proste a bardzo efektywne ) a potem na 30 min na orbitreka. Niestety musze sobie robic co jakis czas 0,5 min przerwy bo moja kondycja jest straszna. Do tego woda mineralna niegazowana obok, żelazo przed ćwiczeniami i... mam nadzieje ze za miesiac efekty beda widoczne, bo tluszczyk sie zima bardzo u mnie zadomowil... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jattaveien
Sprezynko - też myślę, że dam radę - najważniejsze to sie nie zniechęcać i być systematycznym czy nam się chce czy nie:) Pozdrawiam cieplutko - trzmajmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguszka81
Kupiłam Orbitreka jakieś 5 miesięcy temu i do tej pory..... służył mi jako stylowy wieszak na ciuchy! :(((((((( Kurde obiecywałam sobie że jak będzie sprzęt w domu to się zmobilizuję i codziennie przynajmniej 20-30 minut będe ćwiczyć bo za 3 miesiące mam ślub i chcę wyglądać a przede wszystkim czuć się wspaniale w swoim ciele. I zła jestem na siebie, że taki ze mnie leniuch straszny:(((((( Ale od dziś się biorę kurde bo tak dalej być nie może!!!!!!!!!!!! Powiadomię o efektach bo mam nadzieję, że takowe się poajwią... Może jakieś podpowiedzi z waszej strony? Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cobra21_21
Ja juz wiem, wiec dziele sie wiedza... Jak chcesz schudnac to cwicz na najlzejszych obrotach, jak chcvesz wyrobic sobie miesnie to najciezszych. Najlepiej nogi pracuja gdy cwiczymy cala stopa a nie palcami. Wiecej nie wiem ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka Orbi
"Kaśka Orbi poczytaj forum ja ci moge tylko powiedziec ze teraz dzieki cwiczeniom na orbim mam 23 kg mniej a i Thomas też ma niezły wynik pewnie i wiekszosc tu tez pozdrawiam i zycze wytrwałości " Oczywiście, że sobie poczytałam i znam osiągnięcia Thomasa i innych orbitrekowiczów. Miałam nadzieję, że jakas "nowa" osoba pochawili się swoimi wynikami i dołaczy do grona szczęsliwych chudzielców :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greco
I udało się dołączyć do grona oritrekowców. Zakupiłem Body Sculpture BE 6910 Sprzęt wygląda całkiem nieźle. Tylko w instrukcji nic niema o programach do ćwiczeń. Może ktoś ma rozpracowany ten komputerek. A i proszę o porady jak na tym ćwiczyć. Pozdrawiam i dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
Dzieki thomas za nowy artykul bardzo dobrze robie i upewnilam sie ze dobrze robie ze ja po treningu zjadam owoc lub tunczyka najczesciej jablko ale nie wiem czy dobrze? pozdrawiam cieplutko wszystkich orbitowiczow i orbitowiczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greco ja mam wlasnie taki juz prawie rok i sprawuje sie bardzo dobrze.Ma chyba 12 gotowych programow no i oczywiscie mozna ustawiac wlasne.Jezeli chcesz achudnac to najlepiej ustaw manual obciazenie 2 i goń :D POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka31
Thomas_27 to tak podobnie jak ja czasem zaglądam tu do was i czytam rezultaty ostnio troche problemu z orbim miałam ale juz jest ok i cwicze sobie dalej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
powiedzcie mi jaki czas do cwiczen jest najlepszy? i niskokaloryczne pzrekaski? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x_elka
thomas_27 => serdecznie zapraszam, nawet bilet na samolot ci kupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×