Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Moniek78 - może być to implantacja ale też nie ma co się nastawiać. Jedynie co możesz zrobić to obserwować, weź wkładkę i przynajmniej bardziej będziesz mogła ocenić co się dzieję. I nie zamartwiaj się, zbyt dużo nie myśl bo czasami u nas kobiet zbyt nasilone myślenia nie sprzyja i same sobie szkodzimy. Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieje Ty to potrafisz człowieka do pionu sprowadzić dziękuję tak też uczynię nie zacznę biegać jak oparzona poobserwuje i będę informować ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nowe dziewczyny :) ja miałam plamienie ok. tydzień po owulacji raz w życiu jak zaszłam w ciążę :) trzymam kciuki aby to było to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że nie da się nie nakręcić:((( nie da sie o tym nie mysleć:( wszystkie wiemy że to nie jest wskazane ale chyba mało która potrafi udać że nic się nie stało jak na teście widzi 1 kreskę:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusiek ja sie turlam... prawde mowiac procz puchniecia nog nic mi nie dolega... niestety puchna mi strasznie, dzisiaj bylam u gin z tym i stwierdzila ze jesli do poniedzialku bedzie sie zwiekszac to niestety szpital ;( a Maly poki co nie spieszy sie na swiat... zero rozwarcia, szyjka troche skrocona ale jeszcze dluga.. hehh i dzis tez nie zrobila usg, tylko dlatego zebym przyszla w poniedzialek bo ona chce zobaczyc obrzeki ;( mam nadzieje ze nie zwieksza sie bo jakos nie wyobrazam sobie lezenia w szpitalu pod sam koniec ;)) Moniek ja tez mialam pierwsze skojarzenia ze to moze zagniezdzenie malego lakotorka Widze ze temat sexu na zawolanie dotyka prawie wszystkich ;( ale pociesze Was na poczatku ciazy jak juz sie uda to zazwyczaj pojawia sie obawa u kobiet na " przytylanki" a mezowie wtedy wracaja do normy i sami sie dopominaja ;))) madziusiek podaj stronke FB to chetnie sobie lukniemy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro rano zrobię ale zaczynam czuć już bóle ok. więc to dobry znak:) nie myslałam że tak sie będe cieszyła na ok. szok:) więc teraz niech przyjdzie a potem to już lepiej nie:) dobrze wiedzieć że przy zagnieżdzeniu może być różowy śluz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzu to daj znać trzymam kciuki oby było jak chcesz :) a z tym różowym śluzem przy implantacji to czytałam że może być ale nie musi :) ale zawsze to dla nas kolejna wskazówka bądz kolejny powód do szukania tych naszych upragnionych 2 kresek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety mąż nie kupił testu więc dziś go raczej nie zrobię:)ale zaczynam czuć bóle okresowe. Moniek dzięki i to bardzo:) miło slyszeć takie słowa a nie ciągle jestes już już no kiedy bedziesz w ciąży. Ludzie w ogóle nie mają wyczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzu dokładnie jak mowisz :) jak mnie się ktos dopytuje to zbywam od ręki :) Ja zrobiłam dziś test oczywiście 1 krecha piękna wielka ale 1, czego ja się mogłam spodziewać w 23dc ale wiesz jak to ciekawość ludzka ..... a zrobilam bo wczoraj mialam lekkie plamienie i już myslalam ze wyjda 2 ojjj jaki to czlowiek durny :) Zuzu nawet jak teraz się nie uda to sie UDA !!! każdy kolejny cykl to Nadzieja a ta umiera ostatnia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie:)ale ludzie są okropni jesli widzą że ktoś nie ma dziecka to po co non stop pytają!!!to jest tak intymne że nie wypada o to pytać. ale oczywiście kto pyta-te co mają dzieci od niedawna.ja też zawsze jak patrze na moją 1 kreskę na teście to jest mega wyraźna:))dziewczynki a co myślicie o częstotliwości w czasie dni płodnych wiecie czego:)bo ja mam swoja teorię ale ciekawa jestem waszej czy ilość se>>>wpływa na zapłodnienie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzu z tego co ja wiem co 2 dzień tak mówiła mi jednak całkiem fajna lekarka i tak już kilka razy opinie na forum dziewczyn czytałam ;-) ja to najchętniej produkcję robiłabym rano i wieczorem ale z tym sexsem na zawołanie i w konkretnym celu dość słabo :) dlatego ja obstawiam że w ciągu owulacji 2-4 razy i MUSIMY trafić :) zuzu od którego dnia Ty obserujesz u siebie owu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzu co 2 dzień opinia lekarza całkiem miłej babki i kilka razy już gdzieś to na forum czytałam to że chciałabym rano i wieczorem to pozostaje tylko w fazie chciałabym, bo ten produktywny sex to jakoś nie idzie .. ;-) Ja żeby nie zdeklować myślę że 2-4 w okresie owulacji musi się udać ... zuzu od którego dnia u Ciebie występuje owulacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli tak co 2 dni zaczynając od dni płodnych aż do jednego dnia po owulacji.właśnie tak robię:)moja gin. 2 miesiące temu stwierdziła że po odstawieni pig. moje cykle są rozregulowane wiec nie ma jajeczkowania. przepisala mi luteinę na 10 dni a obecnie bromka. dzis mija równo 2 msc jak go biorę i dzis mój 30 dzień cyklu a okresu brak. tak konkretniej owulacji nie obserwuje tylko tyle że wyliczam w kalkulatorach owulacyjnych. a co do tematu ilości współżyć to jasna choler mnie trafia jak moje cudowne przyjaciółki które maja od niedawna dzieci mówią że żeby mieć dziecko to ja siś muszę postarac i robic to kilka razy dziennie w czasie dni plodnych wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzu no ja nie bede sie wypowiadac na temat tych "przyjaciolek" hihihih dlaczego TY bierzesz bromka ?eeee ja biorę bo mam po obciążeniu 30 x wzrost a zaszłam w 1 ciąże w 1 cyklu po odstawieniu tabletek anty, poszłam do lekarza i nic na temat rozregulowania nie słyszałam :) czy robili Tobie jakieś badania ? nie masz jajeczkowania miałaś monitoring cyklu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak "przyjaciółki" są najlepsze. Odstawiłam pigułki w połowie września odhormoniałam się do połowy stycznia i w tym czasie miałam cykle:41,43,31 jakoś tak w lutym trafiłam do gin bo miałam jakieś krostki ona spytała o cykle powiedzialam jej jakie mam kazala mi brac luteinę 10 dni i zrobiła badania krwi prolaktynę , tarczycę i coś tam jeszcze prolaktyna wyszla niewiele podwyższona przepisała bromka na 4 msc. Jutro mija 2 jak go biorę. Robiłam test również bardzo wyraźna 1 krecha więc gdzie ten okres i czemu się rozlegulował:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzu cierpliwości, wiem że łatwo się mówi bo ja też się wkurzam jak widze 1 kreche ale dobrze wiesz że MUSIMY miec pozytywne nastawienie i wierzyć że kolejny cykl okaże sie skuteczny :) kiedy miałaś dostać @ ? dziś robiłaś test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnam dostać w czwartek ten co był;(nie wiem czy przez ten szpital i stres teraz się spóźnia;(robiłam test 1kreska.wiem że musimy być silne i wierzyć że nam się uda niedługo;)teraz jak nie mam ok.to myślę czy wogóle miałam owulacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
hej dziewczyny wkońcu mam czas napisac....faceta oddelegowałam juz za granice....na miesiąc...bu....sama zostałam i starania tez zawieszone,bo kiedy znowu trafi tak ze akurat płodne mi w czasie jego zjazdu do domu wypadną nie wiem....ale teraz 3 miesiące był na miejscu i męczyłam go ile wlezie.....hehe...pewnie tez tak jak wasi partnerzy miał tego toche juz dość...dziś mój 20dc.....juz po owulce.....wykorzystałam ten czas jak najlepiej....teraz czekamy na efekty..... za 8 dni @ powinna być.ten cykl jakiś dziwny znowu....nie czułam owulki jak zawsze.....tak jakby słabiej,nie wiem jakoś dziwnie wszystko w tym miesiącu wygląda....teraz juz sluz typowo przedokresowy....gęsty biały....jajniki jakby uspine przed @ nie bolą jak zawsze..... zuzu co tam słychać...widze ze masz ładne cyrki .....tak was podczytuje i widze ze dzieje sie na tym naszym forum,oj dzieje sie. pozdrawiam wszystkie panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesantka to czekamy te 8 dni mocno ściskam kciuki żeby się udało;)piszesz że śluzu po owulacji jest dużo i gesty?to normalne tak?bo ja tak właśnie miałam.dziś 31 dzień cyklu okresu brak czuje się normalnie.jestem taka zła gdzie ten okres;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesantka to czekamy te 8 dni mocno ściskam kciuki żeby się udało;)piszesz że śluzu po owulacji jest dużo i gesty?to normalne tak?bo ja tak właśnie miałam.dziś 31 dzień cyklu okresu brak czuje się normalnie.jestem taka zła gdzie ten okres;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
u mnie zawsze tak jest przed @ z tym sluzem,czasem wiecej czasem mniej ale zawsze po owulacji robi sie taki gęsty biały....i tak do @,ja sobie tak założyłam ze bromek jeszcze 3 cykle i odstawiam go...bo jesli on mi do tej pory nie pomógł to juz pewnie nie pomoże i przyczyny trzeba szukać gdzieś indziej.....definitywnie go odstawie i będe gwałciła mojego gina o dalszą diagnostyke...mnie,i przy okazji mojego lubego.....bo nie ma na co czekać.....czas szybko płynie a fasolki jak nie było tak nie ma.juz mnie to tak strasznie wkurza ze trace jakiekolwiek samozaparcie...i tak jak pisałyscie tu wczesniej-sex na zawołanie...z zegarkiem w ręku bo zawsze jest mysl "a bo może teraz sie uda"tak sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
zuzu a jakie masz cykle,bierzesz bromek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem cię;(;(od 2msc biorę bramka i miałam cykle 28do teraz;(najlepsze jest to że czuje ten śluz;(biegne do łazienki bo już mam nadzieję że to okres a tu lipa;(a ile czasu bierzesz już bromka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzu jedziemy na tym samym wózku ! ja też mam dzisiaj 31 dc a mam cykle 28 dniowe, powinna by w czwartek a @ dalej nie mam, bolał mnie brzuch w czwartek, piątek i wczoraj, a dzisiaj nic ... żadnego bólu, już mnie to denerwuje bo jak ma by to go nie ma i odwrotnie, a ja czekam bo po @ mam miec hsg !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
teraz 3 cykl,pierwszy był od połowy i @ po 47dniach a drugi po 28 wiec teraz też licze ze wmiare normalnie przyjdzie,a pewnie tak bo juz cyce bolą......wiec do tygodznia powinna być @, tak sobie mysle ze może i ten bromek coś ureguluje ale jakoś nie wierze ze z nim mi sie uda zajść w ciąże....bardzo bym chciała ale biore go naprawde bez przekonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Ja lece 1 cykl z bromkiem i zastanawiam się kiedy przyjdzie @ i oby nie przyszla, w 20dc miałam plamienie takie dosłownie tyci tyci o zabarwieniu różowym i nie wiem czy to owulacja czy implantacja idzie zwariować :) testy owu jak robiłam to 10 dc wyszły mi już dwie kreseczki druga jaśniejsza i dalej przed 3 kolejne dni zaciemniała się to chyba owulację miałam koło 10-13 dc a nie 20 dc ;-) dziś mamy 24 dc i zastanawiam się jak po bromku ustabilizują sie cykle i czy nie zaczną szaleć ? ja miałam cykle okolo 29dc i tutaj nie bylo problemu zobaczymy jak teraz ? Oczywiście bolą mnie jajniki ale zapewne to przed @ czasem nie wiem już czy ten bromek coś da ehh wiem wiem musimy być dzielne ale czasem siły odchodzą ';)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
m-a-r-y-s-i-a ja leca na bromku juz 3 cykl.....i puki co nici z tego.....co prawda @ za około tydzień ma być,ale jakoś wątpie ze sie uda...... nie chce sie na nic nastawiać..... a tym bardziej ze starania zawieszone teraz bo luby za granicą obecnie bęzie przebywał....i na starania akurat w dni płodne nie moge liczyć ponieważ nie wiem kiedy bd zjazd do domu,także wszystko utrudnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×