Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Natie bardzo wspolczuje :-( mi owu tez wypada w srode ale w tym cyklu z niej nie skorzystam bo moj wyjechal wczoraj do pracy i wroci za 3 tyg:-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Natie ależ mi przykro! Nawet nie umiem sobie wyobrazić co czujesz. Kochana odpoczywaj i wracaj do nas, zawsze to raźniej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Madziusiek zarąbista koszulka chyba sobie taką kupię i jak będę w ciąży to przekażę tak mojemu M informację, ciekawe czy się zorientuje :) Wczoraj robiłam pierwszy test owu no i jeszcze negatyw, a dziś 14dc. Kalendarz NetMama pokazuje, że już mam płodny tydzień :) zobaczymy jak w rzeczywistości wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka to daj znać jak badanie koniecznie:) Ciekawe jak M zareaguje:) Ale takie badanie chwyta facetów za serce z tego co mówili Ci którzy już byli:) Gocha no fajny pomysł, ciekawe czy mój by się zorientował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
trzeba będzie wypróbować :), a gdzie taką koszulkę można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio zobaczymy.....co zrobi :-D. Czuje że dowiem się o chlopaku :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
A o której to USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukam wieczorem gdzie taką można kupić, to kolega mi podesłał akurat:) Właśnie stokrotka o której usg? A Wy jakie macie plany na owulację?:) Codziennie teraz przytulanka czy co 2 dzień?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Wizytę mam na 17.45 ale pojadę do rodziców jeszcze więc koło 20 zdam relacje :-D. Mam nadzieję że dzidzia trochę ukaże rąbka tajemnicy :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Madziusiek jak powiedziałam wczoraj mojemu M, że jeszcze jestem przed owu to gotów był do działania :D mimo tego, że bzykanko było. On jest poprostu niemożliwy, raz mówi, że nie chce, teraz już by z łóżkanie wychodził, żeby nie praca. A na badanie nasienia namówić się nie da, a mi z kolei nie bardzo chce się szukać gdzie by tu go umówić. A wracając do pytania to sexik jak będzie przypływ emocji i energi to będzie nawet codziennie. Chociaż słysząłam, że dobrze co 2 dni, żeby amunicje wzmocnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha to mój tak samo ma. Podobno co dwa dni to lepsze są jakościowo, ale u nas czasami wychodzi po kilka razy na dzień, Idziemy w ilość hahaha:) No ale co zrobić jak natura wzywa:) I wariat jeszcze później mi mówi, że mam leżeć - najlepiej z nogami na suficie:) Kejti a daleko Twój M wybywa w domu? Może Ty możesz do niego pojechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nasienie robiliśmy w invimedzie na rakowieckiej.mój M narzekał, że filmiki mu się nie podobały, które tam mają hahahaha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój teraz w Niemczech pracuje i to kawal drogi stad bo rejony Bawarii , poza tym ja teoretycznie powinnam konczyc studia a praktycznie to je chyba rzuce na poczet tego co mnie tak naprawde w zyciu interesuje. takze musze grzecznie czekac na jego powroty :/ choc nie powiem na pewno ta tesknota tez dodaje czegos w zwiazku, jestesmy soba nienasyceni jak przyjezdza , generalnie nigdy sie nawet nie poklocilismy ew male foszki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś mam 11 dc a chcicę taką, że hej :) ogólnie to mnie brzuch trochę pobolewa, kłucie i jakby delikatne pieczenie, może owu się zbliża :) jutro usg i w czwartek :) zobaczymy co wyjdzie na monitoringu :) madzia Twoje jajeczko ma dziś 15 mm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję to moje jajeczko bo mnie kluje i brzuch boli troszkę :) niech rośnie ładne duże i w środę zrobi bach:) trzymam kciuki za usg jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati też sciskam mocno!! mam pytanie do jestemfit, jesli mozesz to napisz czym mialas stymulowane cykle i za ktorym razem sie udalo, ja czekam na @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio to dzidzia zdrowa :-D. Niestety okrecila się do nas pupa i tylko rączka pomacha :-D. Rozwijać rozwija się dobrze jak na ten okres ciąży i jest dobrze. 18 lutego mam kolejne usg i wtedy lekarz już powie mi kto się chowa tak ładnie :-D. Mąż się spisał i nawet sam dojrzał machajaca raczke i odrecajacego się pupa szkraba:-D. Ale zdziwił się...cyt......jeju jak kto serducho naszego pasozytka stukalo :-D tak szybko łup łup :-D:-D:-D. Ciśnienie też ok. Dostałam lek tak leciutki na minimalne obniżenie:-D. Nio i przytylam tylko pół kg :-D. Więc od początku ciąży jestem na plusie całe pół kg:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka to super, że zdrowa dzidzia:) tylko troszeczkę wstydliwa:D:D Ja w szpitalu jak byłam wczoraj, to słyszałam jak badali ciężarną to też byłam w szoku jak mocno bije serduszko bo słychać było za drzwiami:) Pół kg nieźle, to ja przytyłam więcej od jesieni hahaha:) Cieszę się że z ciśnieniem ok, a jak ta infekcja, którą się martwiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Mocz wyszedł dobrze...mówiłam mu o tym to powiedział że teraz skierowanie na mocz i krew i jak coś będzie to wyjdzie i będziemy leczyć. Mam się nie przejmować i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Cześć Wszystkim:-) Dziewczyny jak tam testy owulacyjne były robione wczoraj? I jakie wyniki? Ja wczoraj zrobiłam i wyszły dwie kreseczki, więc dzisiaj owulacja powinna wystąpić:-) Dawno nie miałam dwóch kreseczek:-) Stokrotka201 super że z dzidzią wszytsko oki:-) Może przy nastepnym usg odsłoni rąbek tajemnicy:-) Napewno super uczucie czuć pod swoim sercem taka kruszynkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
ostatnio gdzieś czytałam o podnoszeniu nóg i tyłka po sexsie, że to wcale nie musi plemnikom pomagać, bo one nie posiadają nawigacji, a w ten sposób płynął daleko, ale nie koniecznie do celu. I już nóg do góry nie trzymam tylko poprostu leżę, albo idę spać jak to późny wieczór :D Co do plemników to faktycznie jest ich więcej jak rzadsze są stosunki, ale czy są lepsze jakościowo to może wykazać tylko badanie :) Kejti napewno traficie w odpowiedni moment, może owulka ci sie przesunie i sama dostosuje się do spotkania z M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
u mnie wczoraj bladziusieńka druga kreska na teście owu, także chyba powoli zbliżamy się :) Stokrotka dobrze, że wszystko ok z maluchem i twoim ciśnieniem. Który to już tydzień jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robilam wczoraj test owu.ale tylko 1kreska;( Jeszcze nigdy mi dwie nie wyszly nawet jak usg pokazywalo owulacje to testy nie pozdrawiam i zycze milego dnia ja chora w pracy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
gocha a który to dzie cyklu u ciebie? U mnie 16 d.c dzisiaj więc czas najwyższy na tą drugą kreseczkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Bella, nie smutaj się, ja bardzo długo nie miałam owulacji, a staram się 1,5 roku...Dopiero teraz coś tam wraca...Więc glowa do góry:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio my jesteśmy na przełomie 19-20 tc:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×