Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Witajcie, Dziewczyny ja dopiero jestem w 5 tyg ciązy a dziś mam takie wzdęcie, że wygladam na 5 m-c szok! Nie wiecie co można brać na wzdęcia? u lekarza będę dopiero ok 3 wrzesnia. A z pozytywów ciązowych to chcialam Wam napisać ,ze mi sie cera poprawiła:)) z czego jestem bardzo zadowolona:)))))), bo miałam taka nie bardzo. Nawet koleżanki w pracy sie pytają czy mam jakis super kosmetyk nowy...ale nic nie mówię hehe... Monikaddd ja tez bedę w 7 tyg jak będe u gina mam nadzieję,ze też zobaczę jak bije serduszko:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neri30
Witajcie dziewczyny! Ja juz jestem po wizycie u mojej ginekolog a ona od razu powiedzila, ze musimy sprawdzic twoje hormony, wiec dzis bylam na pobraniu krwi do badania (tym razem podaczas mojej owulacji, ktora byla w piatek nie mialam podwojnego krwawienia owulacyjnego jak ostatnio, ale juz krwawilam od piatku co dziennie przez ktoras godzine do wtorkowego rana i to nie byl sluz wymieszany z krwia ale wlasciwie czysta krew :( ) Ona powiedziala, ze owulacja jest tylko przez jeden dzien i krwawienie owulacyjne jest tylko jedno. Nastepna wizyte mam w przyszly piatek i.....troche obawiam sie co jest nie tak z moimi hormonami......... Jeszcze jedno, dziewczyny, ktore staraja sie o dziecko a maja bolesne @ nie moga brac tabletek przeciwbolowych takich jak IBUPROM i innego rodzaju tabletki zawierajace IBUPROFENUM, gdyz podczas @ dojrzewa komorka jajowa a ibuprofenum jest bardzo szkodliwe -jest wrecz zakazane branie tego rodzaju tabletek-nie jest szkodliwy tylko PARACETAMOL i wszystkie te przeciwbolowe, ktore zawieraja ten skladnik :)to jest zalecenie od mojej giny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Malo ostatnio sie odzywalam bo sie obrazilam na stronke, wcielo mi co napisalam a ze teraz mam swoje humory to dlugo to przebolewalam ;) Amerka, ja mam 14 tydzien i nadal nie czuje sie w ciazy, tzn mam "skutki uboczne" ciazy jak mdlosci, pryszcze, humory, wieksze cycki itd ale skoro brzucha nie widac i dziecka nie czuc to trudno w nia uwierzyc ;) Tak wiec podejrzewam ze jeszcze ci troche zajmnie by poczuc sie w ciazy :) Odswiezam tabelke i pozdrawiam wszytskie staraczki i brzuchatki! STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Gosiaczek82..27..........6.........22.07......Małpolskie ...............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 becia86........23.........3.......05.07.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........24........30.08.......Łódzkie.. ................0 ANULKA.......23...........14......05.09.......Śląskie... .................0 Motylek.......24..........3........05.08........podkarpa c ie............0 BOBOLKA.....25..........3........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica........35..........2..........30.08........Dolnośl ąskie............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............20.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............21.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA..........27............14.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25...........13.............6.... ...........23 luty MONIKKK..............23...........9...........18..... ..........25 marzec teściarka.............28...........8..............3..... ............24 marca Olga55..............27............5..............10..... .. .......14kwiec. Korin...............26..............5..............2.... ...........?????v Amerrka............27.............4..............2...... ..........22 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek82
Dziewczyny jutro testuje to bedzie 32dc trzymajcie za mnie kciuki, co prawda żadnych oznak ciązy niemam, jedynie zo mnie rozbija to straszna senność cały dzień i długo spię min 10 godzin dziennie gdzieś tak od tygodnia. Zobaczymy mam nadzieję że jutro poprawię tabelkę i spadnę na dól:-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrka
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Gosiaczek82..27..........6.........22.07......Małpolskie ...............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 becia86........23.........3.......05.07.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........24........30.08.......Łódzkie.. ................0 ANULKA.......23...........14......05.09.......Śląskie... .................0 Motylek.......24..........3........05.08........podkarpa c ie............0 BOBOLKA.....25..........3........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica........35..........2..........30.08........Dolnośl ąskie............0 Odsiwezam tabelke:) BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............20.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............21.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA..........27............14.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25...........13.............6.... ...........23 luty MONIKKK..............23...........9...........18..... ..........25 marzec teściarka.............28...........8..............3..... ............24 marca Olga55..............27............5..............10..... .. .......14kwiec. Korin...............26..............5..............2.... ...........?????v Amerrka............27.............6..............2...... ..........22 kwietnia Ja mdłosci nie mam, ale mam za to straszne humory. Z byle pwoodu mi sie chce plakać, aż się nie moge powsztrzymać. Czasami aż sobie się sama dziwię co się ze mną dzieje, ze taka płaczliwa się zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrrka
dziewczyny a jak stanie się coś złego? Jak się okaże że to jakaś ciąża pozamaciczna albo obumarła albo nie wiem co jeszcze.... Znowu oszlalam i wpadam w panikę!:( Sorki, że tak ciągle o sobie piszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Amerka nie świruj ;) nic złego się nie okaże- nie ma takiej możliwości!!!!! A wahania nastroju to akurat norma, więc pewnie stąd Twoje wszystkie dziwne myśli o dzidzi ;) uśmiechnij się i nic się nie martw ;) moja dzidzia solidaryzuje się z Twoją kruszynką i mówi że wszystko jest ok ;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrka
Dzięki ANIA:) ja chyba naprawde świruję z powodu hormonow bo az siebie nie poznaje:) Z bye czego mi sie chce płakać. Mój zarodeczek też pozdrawia Twoją dzidzię:) Jak tam Gosiaczek tescik? Czemu tak mało dziewczyn tu ostatnio piszę? Chyba wszystkie na wakacje powyjezdzały:) Gdzie si e Tiko podziewa, już dawno jej nie było. I Bobolka... Wiecie co?! Czytałam dzisiaj coś o porodzie i wyczytałam, że charakterystyczne dla wód płodwych jest to, ze mają zapach świezych ryb!!!!!!!!!!! Czy to prawda????? Aż mi się nie cche wierzyć:) Strasznie się śmiałam jak to przeczytałam:D Pozdrawiam Was wszystkie dziewczynki:) Idę poodpoczywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek jak tam test? Amerka, ja tez swirowalam do pierwszego skanu ze moze ciaza to tylko pusty pecherzyk lub ze zagniezdzilo sie w zlym miejscu...Po pierwszym skanie martwie sie ze serduszko przestanie bic bo nastepna wizyta jest po 8 tygodniach...Ale jak tylko takie mysli mnie nachodza to zaczynam pukac sie w glowe i wmawiac ze jestem niedorzeczna i pomaga, staram sie wierzyc ze dzidzius jest zdrowy. Ale rozwalilas mnie tym zapachem swiezych ryb :) Moja kuzynka za to powiedziala ze ta maz na maluszku pachnie slicznie, prawie jak kwiaty ;) Ja sie wczoraj troszke wkurzylam, chodzi o plec dziecka. Bardzo pragniemy dziewczynki a wszyscy wokolo mi mowia ze to bedzie chlopiec, szczegolnie po zobaczeniu zdjecia z usg, dzidzius ma taka mocno zarysowana zuchwe jak tatus.Wczoraj tesciu ktory tez wie ze chcemy dziewczynki napisal nam ze to chlopiec. Jak bedzie chlopiec to tez bedzie dobrze ale nikt nie potrafi nas wesprzec i zyczyc dziewczynki, czuje sie jakbym byla otoczona zlosliwimi ludzmi :( A na wiesc ze maz spodziewa sie dziecka nikt z jego rodziny mu nie gratuluje ze zostanie ojcem tylko jego rodzicom ze w koncu zostana dziadkami, czuje sie jakbym miala miec dziecko dla innych a nie dla mnie i meza :( Eh, zwale to wszytsko na hormony :P Zrobilam taki test na plec, na ebayu mozna taki kupic, chodzi o to oparte na kalendarzu chinskim, kobieta ma tysiace opinii i 90 procent jej przepowiedzi sie sprawdza i mi napisala ze bedzie to dziewczynka. Ja zwariuje do nastepnego usg :( Sorki ze marudze, juz nie bede :P Milej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek82
Hej dziewczyny niestety u mnie na teście nadal nic choć to już 32dc i tempka nadal 37,2 jeżeli wredna @ nie przyjedzie do wtorku to we wtorek kolejny tescik. Już przestałam fiksować tak jak to robiłam w poprzednich cyklach bo bym oszalała. Jeżeli nie tym razem to może następnym razem się uda. 1 wrzesnia mam wizyte u mojej gin jeżeli do tego czasu niebede w ciązy to zaczynamy badania i szykanie ew przyczyny takiego stanu. Dzięki że o mnie pamiętacie!!!!!!!!!!!!!!! Nie odzywałam się ponieważ miałam mała imprezke parapetówkową w domu poraz pierwszy przyjechali do nas teściowie więc same rozumiecie....:-)) pozdrawiam i miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek82
no i niestety własnie zmierzyłam tempkę no i 36,5 więc koniec marzeń na ten cykl. Lada chwila @ przyjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anica35
Witajcie dziewczyny, ja też dzisiaj dostałam @ i to na dodatek tydzień wcześniej, porażka jakaś. To ja już nie wiem w jakie dni powinno się przytulać, skoro dni płodne nie działają. Trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :D Sorki że tak długo się nie odzywałam ale przez ten czas byłam na wakacjach najpierw nad jeziorkiem a potem 2 tyg nad morzem Ahhh było super :D Wszyscy narzekają na pogodę a nad morzem mieliśmy cały czas pięknie ani jednego dnia nie padało Wróciliśmy opleni jak murzynki Ja mimo że się nie opalłam to i tak się opaliłam w ruchu kąpiąc się w morzu budując zamki z piaski itp. a córcia jaka oplona szok No i oczywiście GRATULUJĘ WSZYSTKIM NOWYM BRZUCHATKOM !!! :D SUPER !!!!!!! Bardzo się cieszę że moje czary działają :) Zresztą byłam tego pewna ale i tak się cieszę :D I czaruję nadal :D :D !!!!!! Amerkkka gratuluję serdecznie i się nie stresuj kochana wszystko będzie dobrze Pamiętaj że stresiki w ciązy zakazane dla dobra dzidzusia !!! Falbana ty też się nie stresuj Już czaruję dla ciebie córeczke !!!!więc uśmiech na buzi proszę !!!!! Na ostatnim usg mój maluszek obrucił się pupcią i nie bardzo było widać ale ginek powiedział,że na 70 % dziewczynka :D :D :D więc strasznie się cieszę :D :D :D I córcia już się cieszy że będzie miała siostrzyczkę Tylko mąż trochę przerażony wizją trzech bab pod jednym dachem ;) hehe i wciąż ma nadzieję na chłopaczka No zobaczymy.... Ania gratuluję dziewuszki !!!! Powiedz mi bo tak analizuję kwestię momentu zapłodnienia a płci dzidzi - w którym dniu cyklu były u ciebie (owocne) staranki ? Bo niby przed owulką dziewuszka a w czasie i po chłopaczek U mnie to był 13 dc wieczorem przy cyklach ok 29 dniowych. W przypadku córci się sprawdziłao bo straliśmy się 12 dc rano czyli jeszcze przed owulką( przy takich samych długich cyklach) . A teraz to tak na dwoje babka wróżyła. W środe ide do swojego ginka a 2 wrzesnia mam połówkowe w prywatnej klinice (u innego ginka) to już myśle że sprawa płci ostatecznie się wyjaśni. Cieszę się,że brzuchatki dobrze się czują :) I pozdrawiam wszystki gorąco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze tylko odświeżam tabelke :) STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Gosiaczek82..27..........6.........22.07......Małpolskie ...............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 becia86........23.........3.......05.07.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........24........30.08.......Łódzkie.. ................0 ANULKA.......23...........14......05.09.......Śląskie... .................0 Motylek.......24..........3........05.08........podkarpa c ie............0 BOBOLKA.....25..........3........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica........35..........2..........30.08........Dolnośl ąskie............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............24.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............21.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA..........27............14.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25...........13.............6.... ...........23 luty MONIKKK..............23...........9...........18..... ..........25 marzec teściarka.............28...........8..............3..... ............24 marca Olga55..............27............5..............10..... .. .......14kwiec. Korin...............26..............5..............2.... ...........?????v Amerrka............27.............4..............2...... ..........22 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anica35
tikotiko chyba na mnie Twoje czary nie chcą zadziałać, hihi. Może użyj jakiejś szczególnej mocy, oczywiście żartuje z t ą mocą. Fajnie, że sobie odpoczęłaś, tylko pozazdrościć, przede mną dopiero urlop we wrześniu. Pozdrawiam wszystkie brzuchatki i staraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrrka
Falbanko! Na pewno będzie córeczka!!!:) Ja się Tobie nie dziwię, mnie tez wkurzałoby to gdyby gratulowalil nie mi a dziadkom. Powiem Ci, ze chociaż ja mam dobre stosunki z teściami to najpierw mnie denerwowały różne aluzje, że kiedy wnuki to teraz mnie denerwują wogóle rozmowy na ten temat. Z jakiegoś powodu to jest dla mnei takie osobiste i tak bardzo sie tym przejmuje, że nie lubię o tym rozmawiać z badz co badz nie az tak super bliskimi ludzmi. Jakos tak sie boje, ze jak za wczesnie wszyscy sie beda cieszyc to jakby nie daj Boze cos sie stało to będzie jeszcze gorzej niz jakby nitk o tym nie wiedział. Czeeeeść Tiko!!!! W koncu do nas wrociłas czarodziejko:)))))) Słuchajcie a ja mam takie pytanie: czy przed pojsciem do ginekologa badalyscie sobie betę? Bo ja sama poszlam tylko raz, zeby sie upewnic ze jestem w ciazy a teraz to się boję iść, żeby nie zacząć sobie wkręcać, że nie jest tak wysokoa jak powinna. A znając siebie na pewno zaczełabym sobei to wkręcać. No ale teraz nie wiem czy przed wizytą u lekarza nie powinnam mieć tych badań zrobionych? Wy robiłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) znalazlam wlasnie topik jakiego szukam od jakiegos czasu!!!! :) Z mezem postanowilismy sie starac o malenstwo od tych wakacji i do wczoraj mialam nadzieje, ze sie udalo, ale niestety dzis rano pojawil sie @ :/ po 8 dniach spoznienia i nadzieja prysla! Wiec dolaczam do grona staraczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek82
No i niestety rano spadek i wredota już jest:-(((( choć może i dobrze szybciej przyjedzie szybciej pojedzie;-) Tiko witamy witamy:-))))) poproszę o zaczarowanie i mnie bo mnie jeszcze nie czarowałaś:-))) może pomoże:-))) Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek82
I jeszcze tylko odświeżam tabelke STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Gosiaczek82..27..........7.........24.08......Małpolskie ...............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 becia86........23.........3.......05.07.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........24........30.08.......Łódzkie.. ................0 ANULKA.......23...........14......05.09.......Śląskie... .................0 Motylek.......24..........3........05.08........podkarpa c ie............0 BOBOLKA.....25..........3........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica........35..........2..........30.08........Dolnośl ąskie............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............24.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............21.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA..........27............14.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25...........13.............6.... ...........23 luty MONIKKK..............23...........9...........18..... ..........25 marzec teściarka.............28...........8..............3..... ............24 marca Olga55..............27............5..............10..... .. .......14kwiec. Korin...............26..............5..............2.... ...........?????v Amerrka............27.............4..............2...... ..........22 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny dzisiaj powinna dostać @ ale nie przyszła więc zrobiłam test a tam jedna mocna kreska i druga już prawie tak samo jak ta pierwsza Czyżby po 5 miesiącach się udało bo ja cały czas nie wierze Powiedzcie mi jeszcze to ze pobolew mnie podbrzusze tak jak na miesiączkę to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gingger- moje gratulacje :) jestes na bank w ciazy na pewno na 99,9 %:) to normalne ze tak cie pobolewa brzuch pierwsze objawy moga byc takie A jak piersi?? nie bola cie czasami???? STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Gosiaczek82..27..........7.........24.08......Małpolskie ...............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 becia86........23.........3.......05.07.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........24........30.08.......Łódzkie.. ................0 ANULKA.......23...........14......05.09.......Śląskie... .................0 Motylek.......24..........3........05.08........podkarpa c ie............0 BOBOLKA.....25..........3........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica........35..........2..........30.08........Dolnośl ąskie............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............24.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............21.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA..........27............14.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25...........14.............6.... ...........23 luty MONIKKK..............23...........9...........18..... ..........25 marzec teściarka.............28...........8..............3..... ............24 marca Olga55..............27............5..............10..... .. .......14kwiec. Korin...............26..............5..............2.... ...........?????v Amerrka............27.............4..............2...... ..........22 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobolewają mnie , nie jest to moze jakis mocny ból ale czuję przy dotknięciu. Kupiłam sobie jeszcze jeden test i zrobię z porannego moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Witaj Tiko- dawno Cie u nas nie bylo;) tak myślałam, że pewnie jesteś na wakacjach bo co tu robić innego, jak jest tak pięknie;) ja niestety uczę się do egzaminu, ktory mam we wrześniu, więc z wakacji w tym roku nici, ale nie marudzę bardzo, bo i tak nie mam ochoty siedzieć na słonku, więc odbiję sobie w przyszłym roku z dzidzią;) co do metody planowania płci, to ja jak najbardziej byłam obeznana i chciałam żeby był chłopczyk- kochałam się z mężem w 19 dc a ja mam cykle 33-dniowe. czyli idealnie w dniu owulacji (śluz typu kurze białko itp) no i mogę i tak mieć dziewczynkę, bo siusiaczka nie było widac na usg;) doszłam zatem do wniosku, że przecież to i tak zawsze jest tylko prawdopodobieństwo (no może z dzidzią jest łatwiej, bo kochasz się przed owu) bo skoro kochasz się w dzień owu to szanse są 50-50, a w inne dni spada prawdopodobieństwo chłopca i tyle. Widocznie dostał się do komórki jajowej plemniczek żeński, mimo że mówi się że męskie są szybsze przy szansie 50-50, ale widocznie nie były tak silne;) jeszcze oczywiście wszystko może się okazać odwrotnie, ale już się nastawiamy z mężem na Julkę ;) może też brakło mi samodyscypliny, bo przy planowaniu chłopca na serio nie wolno się kochać na tydzień przed owu w ogóle, a mi się wydaję, że nie mogłam sobie odmówić i może zrobiliśmy to w tyg przed owu i może plemniki dożyły owu? nie wiem- teraz się cieszę tym jak jest;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) tiko w koncu !!!!!!!!!!!!!!! :):) a tiko czaruje bardzo dobrze wiec ja proscie cały czas :) ja jak widzicie długo nie mogłam zajsc az tu mnie tiko zaczarowała:):) A powiedzcie dziewczyny jak u mnie juz sie zaczyna 10 tydz. to juz moge mowic ze to poczatek 3 miesiaca ????? co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, mala sciaga jak liczyc miesiace, sciagnieta z innego forum ;) 1. Wg encyklopedii Larousse: 1mc - 1-4tyg 2mc - 5-8tyg 3mc - 9-13tydz 4mc - 14-18tydz 5mc - 19-23tydz 6mc - 24-27tydz 7mc - 28-31tydz 8mc - 32-35tydz 9mc - 36-39tydz 2. Wg książki "W oczekiwaniu na dziecko" 1 miesiąc - 1-4 tygodzień, 2 miesiąc - 5-8 tygodzień, 3 miesiąc - 9-13 tydzień, 4 miesiąc - 14-17 tydzień, 5 miesiąc - 18-22 tydzień, 6 miesiąc - 23-27 tydzień, 7 miesiąc - 28-31 tydzień, 8 miesiąc - 32-35 tydzień, 9 miesiąc - 36-40 tydzień. Gosiaczku, pola i inne kolezanki co wlasnie dostaly okres, teraz tiko wrocila i sie wezmie za czary hehe. Trzymam za was kciuki by nastepnym razem sie udalo! Tiko tiko, ales nam strachu narobila, bo ja juz myslalm ze albo cos zle powiedzialysmy albo inne zle mysli mnie nachodzily. A ty sobie urlopikowalas szczesciaro, alez ci zazdroszcze :) Jak sie czujesz? Jak duzy masz brzuchol? Dziekuje za wsparcie dziewczyny, wlasnie tego mi trzeba, cieplych slow a nie szpil :* Amerka, nie musisz juz robic bety, bedziesz szla do lekarza do i tak ci zrobi usg a jak nie dowierzasz znow zrob test ciazowy. Chyba ze dla spokoju ducha to zrob sobie bete ;) Jowita, jak tam twoj brzuch, jestes w tym samym tyg co ja a moj nijak nie jest ciazowy, jednyne co to zaczelam juz czuc twarda macice macajac brzuch pod pepkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, ja mysle ze nawet i skrupulatna matematyka w planowaniu plci nie pomoze, poprostu prawdopodobienstwo sie zwieksza, no i jeszcze podejrzewam ze cialo ludzkie jest nie do konca zbadane i np jajeczko moze poprostu preferowac w damyn momencie albo chlopca albo dziwczynke. Tez mysle ze o dziewczynke latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Falbana masz absolutnie rację- to właśnie chciałam powiedzieć;) zresztą trochę spontaniczności jeszcze nikomu nie zaszkodziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za powitanie :D Gosiaczku - czaruję cię !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ania - dziękuję za odpowiedź. No to rzeczywiście z ta metodą może być różnie. I też myśle,że o dziewczynke w tej metodzie łatwiej. Monika - nie ukrywam,że z twojej ciąży cieszę się chyba najbardziej. Tyle się biedaczko na nią naczekałaś. I strasznie się cieszę,że moje czary tak ładnie podziałały :) Super,że wiedziałaś juz serduszko i że czujesz się dobrze. I będzie tak dalej :) Amerkkka - ja wogóle nie robiłam bety. I mnie ginek nawet nie pytał czy robiłam. Może tak jak pisze Falbana jesli cie to uspokoi zrób lepiej test ciążowy bo jak zrobisz bete to bedziesz się pewnie zastnawiać czy dobrze przyrasta i kolejny stresik gotowy. Spokojnie spokojnie kochana wszystko będzie dobrze !!! Mój brzusio ogromny a dzidzia tak się rusza, że cay brzuch mi się trzęsie. I tak sobie myśle,że przez te letnie witaminki w jedzeniu dzidzia taka silna jest bo sama jestem zszokowana jak się silnie potrafi rozpyach i kopać. W nocy to te kopniaki to mnie budzą nawet. Nie ukrywam,że to baaardzo miłe :D Ucikam już bo wybieramy się do mojej mamy na basen na ogrodzie. Gorący dzień się szykuje więc trzeba korzytać z tej pogody bo potem to tylko chłody i siedzenie w murach nas czeka ;) Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Gingger gratuluję, jesteś w ciąży :) !!!!!! A gdzie Aga się podziewa ????????? Może tak jak ja - na wakcjach się byczy. Aga odezwij się kochana :) Buziole dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×