Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karola11

Starajace sie w Stanach 2

Polecane posty

hej dziewczyny chyba zaraz poszukam tego Chicago, bo cos mi sie smuca dziewczyny. Nie jestem w temacie ale Annik, Juchcia - dziewczyny! prosze sie nie smucic. Tam co chwile cos sie dzieje, ale na Boga ( Boze wybacz, ze Cie tu uzywam) tutaj przeciez jest Ok i nie trzeba sie chowac i az tak bardzo smucic. No nie napisalam nic madrego ale co mam napisac? :o Szukalam i szukalam sklepu z ubrankami na chrzciny i nie znalazlam. Zamowilam dzis przez internet i mam nadzieje, ze to co przysla bedzie jakos wygladalo. Dziekuje za murzynskie fotki i wiosenne. Dunia u Ciebie wiosna pelna para. Zgadzam sie z Annik, ze Hania to jak dziewczynka z katalogu. Rowniez dziekuje za @ na drutach. tak pomyslalam, ze moze ja sama sie zabiore do sztykowania ;P tylko kurcze jak sobie przypomne moje dawne proby na drutach to ... cos mi podpowiada nie nie nie dotykaj drutow ;-) Ale sliczne rzeczy mozna zrobic. Babcia z pewnoscia cos zrobi dla Erici. Kupilam wloczki w WalMart. Magda - ja nie wiem czemu ale myslalam, ze Anulka juz chodzi od dawna ;-) pewnie dlatego, ze ona taka dorosla juz panienka ;-) sliczne fotki a ten jedzik tez mi sie bardzo podoba i pewnie sprawie taki Erice ;-) Alla wczesniej zapomnialam Ci odpowiedziec na pytanie. Bratowa karmi piersia. przynajmniej jak ostatnio rozmawialysmy to tak karmila i miala cos dostac na recepte dla dzieciaczkow. Maja przybrac na wadze by mogly byz zaszczepione i wlasnie cos na przybranie miaja otrzymywac. Cos mialam pisac i zapomnialam :o Vici mam nadzieje, ze u Ciebie wszystko ok z tymi sprawami @ A jak nasz Antonio sie miewa? A i nie wiedzialam, ze mozna miec jednego rodzica na chrzcie i \"zamowilam\" 2 a moglam objechac na jednym i tym samym uniknac laczenia katowic z Bialymstokiem :P Reign ostatnio bylo u nas male boat show na long island i tam zachecali do wstapienia do klubow jak ja zobaczylam jakich wplat trzeba dokonac za czlonkowstwo to chwycilam sie za glowe. Dragonka swietnie ze sasiadka sie Toba interesuje ;-) Ale ze Korinka ten lobuziak przeslodki leka sie kurzojada to mnie rozbawilas ;-) ERice poki co nie ziebia wszelkaie sprzety, gorzej z Szekiem bo ten kurzojada nie lubi, na suszarke mi szczeka a na prostownice to juz wychodzi z siebie. Hehe przypalilam mu raz ucho ( troszke) ale tak by pamietal ze to nie zarty ze mna ;-) Bous, Beksia, Koza, Karola - pozdrawiam serdecznie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a my dzis caly dzien na dworze. Jest tak cieplo jak w lipcu. Korina juz ledwie chodzi, ale potrzymam ja jeszcze i moze padnie na noc. Juchcia, a udam, ze nie czytalam tego, ze nas opuszczasz. Tutaj jest grzecznie i nie musisz nas karac z innych. W kazdym razie ja sie nie zgadzam, a wiesz ze ciezarnym sie nie odmawia ;-) Annik a Ty sie nie smuc i nawet nie waz sie pisac, ze tez nie bedziesz z nami. A swoja droga, oczywiscie z ciekawosci (juz kiedys pisalam, ze wiem,ze to brzydko, ale ....) poszlam Was poczytac na tym Chicago. Ale jako, ze chyba meritum sprawy zostalo wykasowane to i tak nic nie zrozumialam, kto, co, po co i dlaczego, Natomiast juz rozumiem dlaczego mi nikt nic nie napisal o publicznych ubezpieczeniach ;-) pst temat tabu. Ok :-) ja tylko z mysla o kolezance wiec nie az takie strasznie wazne. Annik, Reign moj murzynek niestety jest zakalcem, a masa z niego splywa :-(. Wiem, ze ten murzynek zawsze wychodzi, ale nie napisali, ze dragonce tez :-( i dlatego nie wyszedl mi moze. Victoria i jak usg? czy to jeszcze nie dzis? Mam nadzieje, ze wszystko dobrze. Dziewczyny, odliczam juz dni do jutra, bo szczerze mowic jednak ciezki byl ten tydzien bez tatusia. A tu w perspektywie nastepne dni. Uf Dunia wspolczuje Ci - Ty masz to zdecydowanie czesciej. Ja jestem juz tak zmeczona, ze na sama mysl o samotnej niedzieli itd robi mi sie slabo. A swoja droga ciekawa jestem jak bedzie wygladalo ich powitanie. Ide cos do jedzenie zrobic, bo Korina krzyczy am na cala okolice. A to takie raczej miedzynarodowe, wiec sie nie moge wylgac, ze to co innego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koza ja piore normalnie w pralce razem z ciuchami. Jak Korina byla mlodsza (taka jak Twoj Borys) to jej ciuszki pralam osobno i tam wrzucalam pluszaka, albo jak jej posciel pralam. Teraz leci wszystko razem. Nigdy nie sparzalam pluszakow, bo by plakalay ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uh, u nas juz spokojny piatkowy wieczor. M przy laptoku, Haniutek juz spi, za oknem leje jakby dawno nie padalo (a w zasadzie to nad ranem dzis przestalo), jakas burza sie zbliza. Brzusio zadowolone, bo M wyciagnal nas na pysznego steczka (wiec i robienie kolacji odpadlo). Nic tylko popijac sobie dobre piwko i udawac, ze nic sie nie dzieje zlego ani na naszym forum ani gdzie indziej... Choc rozne mysli chodza po glowie, ale tam juz sie napsulo wiec uwazam, ze wszyscy zainteresowani powinni sobie wyjasnic co i jak. W koncu dorosle jestesmy (taaaaa, przynajmniej ja mam to na papierze, bo w glowie to niekoniecznie :-p ) Ktos chcial dobrze, ktos sie poczul oszukany, ktos ma z tego niezla jazde za pewne... Jak to w zyciu (oj, domorosla filozofia powialo, wiec nalezy zmienic temat) :-) Kozawrajtuzach____ ja z pluszakami robilam tak jak Dragonka, choc z reguly to bylo tak ryzyk-fizyk, bo na poczatku obcinalam wszystkie metki i potem nie pamietam co w zimnej, co w cieplej :-0 I dlatego raczej pralam z posciela lub recznikami, zeby nie pofarbowac ciuszkow jakby co. Poniewaz nie uzywam tej suszarki do ciuchow (na \"nowym\" mieszkaniu od roku nawet mam nie podlaczona :-) ), to tylko wyczekiwalam z takim praniem na dobre slonce, zeby szybko i doklanie wyschly te zabawki. Teraz, z reka na sercu, piore zadko i wylacznie to co Hanka namietnie obgryza... Wczoraj i dzis spotkalam sie z kolezanka, ktora ma coreczke dzien starsza od Filipkowej Eryczki. Rany, dziewczyny, jak wy macie dobrze, ze te maluchy praktcyznie NIC nie waza. Dodam, ze to wrecz niebezpieczne dawac takie kruszynki \"babom\" co to nosza po 11-12 kilo :- Serio, mialam wrazenie, ze nic na reku nie mam. Mayeczka jest lekka, krotka (choc na swoj wiek taka jak byc powinna). No i nie wierzga, nie rozpycha sie, nie konczy sie w okolicy moich prawie kolan... :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Koza____ nie pralam tych zabawek, ktore maja jakies mechanizmy w sobie, lub jakies czesci, ktore mogly \":nabrac\" wody. takie to szorowalam po wierzchu wilgotna szczotka z odrobina mydla i potem przecieralam mokra szmatka (w ramach plukania z mydlin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia chcialabym Ci w ktorys dzien pozawracac troche glowe i popytac o kilka \"teksanskich\" zwyczaji. Bo jak juz sie zorientowalam, co kraj to obyczaj tzn co stan to obyczaj, a ja obiecalam koledze, ktory przyjezdza do Houston w czerwcu na cos takiego samego jak moj maz, ze sie dowiem kilka rzeczy i chociaz tym sposobem ulatwie mu start :-) Poswiecisz mi chwilke? Moge zadzwonic np ktoryms wieczorkiem, jak juz rozrabiary beda spaly. Tylko musisz mi dac znac czy i kiedy by Ci pasowalo. Ale to raczej po weekendzie, zeby Ci czasu rodzinnego nie zabrac za duzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wlansie sie najadlam salami z gumiaczkami :) Pranko wstawione, obiadek na jutro gotowy :) Poczytalam wszytko i nie wiem co napisac :O Dunia, sliczne fotki Hani. Ona jak Modelka :) Dragonka, pytalam R. o dojazd, powiedzial ze tak jak ci powiedzialam to jest zataczanie wilkiego kola, czego mozna bylo sie spodziewac :P REign 🖐️ Filipka, podeslij zdjecia Eryczki. A co ostatnio tak zadko zagladasz? Wszytko ok? Annik 😘 Juchcia, ja Cie rozumiem, ale tutaj z Nami przeciez mozesz pisac. Nam bedzie Ciebie bardzo brakowalo 🌻 Magda, fajowe dzjecia Aniutka :) Ty niesamowita jestes z tymi kazjami. Ostatnio te ciuszko a teraz 3 $ za chodzik :) Koza :D Witam nowa Kolezanke 🌻 Teraz pewnie juz w Szpitalu jestes. Trzymamy jutro Kciuki za spotkanie z Maluszkiem. Wiktoria, daj znac jak USG. Ide dokonczyc pranie, wykapie sie i jeszcze wroce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragonka_____ jasne, ze dzwon, co bede wiedziala to ci powiem (masz racje, ze co stan to obyczaj. Namiary domowe i komorkowe masz, prawda? A Texas to juz czasami przechodzi sam siebie, bo przeciez jako jesyny z calej federacji byl kiedys republika, o! Spokojnie do mnie mozesz dzwonic albo srednio po godz 20 u mnie (u ciebie jest 2 godziny wczesniej niz u mnie, wiec dzwon jak polozysz Korine spac), albo normalnie w ciagu dnia... Czasami Hania daje spokojnie pogadac przez telefon, szczegolnie gdy jest na glosnomowiacym. Najwyzej bedzie ci usilnie wmawiac, ze ty to tata albo bapa (baba), ale da pogadac :-) Co do broni to fakt. W Texasie mozna miec bron bez jakis specjalnych zachodow, oprocz tego, ze trzeba byc obywatelem zeby ci dali pozwolenie. Teoretycznie mozesz lazic z ganem po ulicy, ale w praktyce to tylko raz widzialam takiego rednecka (to okreslenie na lokalesow kowbojow 100% Texasnczykow), ktory mial za siedzeniami w swoim pickupie strzelbe :-) Choc tablice typu, ze na tej posesji zakazane jest noszenie broni widnieja na wszystkich praktycznie szpitalach, przychodniach, bibliotekach, urzedach itp. Ale faktycznie, jest przekonanie, ze nie powinno sie wlazic bez pozwolenia na cudzy teren, bo mozna dostac kulke :-0 Wesoly stan, nie ma co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, Dragonka_____ nie wiem czy to cos pomoze, ale bede sie widziala w Wielkanoc prawdopodobnie z kolega, ktory robi doktorat na tutejszym uniwerku i moze on mi cos rozjasni jesli bedziesz miala jakies pytanka w kontekscie wizy \"naukowej\" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich sietujacych sie, kolejna dieta cud :-D An Irishman was terribly overweight, so his doctor put him on a diet. \"I want you to eat regularly for 2 days, then skip a day, and repeat this procedure for 2 weeks. The next time I see you, you should have lost at least 5 pounds.\' When the Irishman returned, he shocked the doctor by having lost nearly 60 POUNDS! \'Why, that\'s amazing!\" the doctor said, \"Did you follow my instructions?\"* The Irishman nodded...\"I\'ll tell you though, my oh my, I t\'aut I were going to drop dead dat 3rd day.\" \'From hunger, you mean?\" No, from de b@@dy skippin\'!!!!!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich siedietujacych sie, kolejna dieta cud :-D An Irishman was terribly overweight, so his doctor put him on a diet. \"I want you to eat regularly for 2 days, then skip a day, and repeat this procedure for 2 weeks. The next time I see you, you should have lost at least 5 pounds.\' When the Irishman returned, he shocked the doctor by having lost nearly 60 POUNDS! \'Why, that\'s amazing!\" the doctor said, \"Did you follow my instructions?\"* The Irishman nodded...\"I\'ll tell you though, my oh my, I t\'aut I were going to drop dead dat 3rd day.\" \'From hunger, you mean?\" No, from de b@@dy skippin\'!!!!!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, ja sobie zaraz na spokojnie na google map zobacze i potem popytam jeszcze \"po ludziach\". A R directions tez mozesz mi przeslac :-) Dunia, nie wiem czy jest u mnie pozniej czy wczesniej, w kazdym razie jak u Ciebie jest 20 to u mnie 18. Ja moge Korine spacyfikowac ok 19:30 czyli Twoja 21:30, spisz juz wtedy? A kolega, nie chyba bardziej chodzi o takie zwyczajne zycie. Sama wize to ten nasz kumpel ma taka jak my, a te wszystkie sprawy pobytowe to chyba nie sa az tak strasznie zroznicowane jesli chodzi o poszczegolne stany. Tzn ssn jest wszedzie :-) Zreszta mam jutro dostac od niego liste watpliwosci ;-) ja mam tez swoja, bo mu pisze taki przewodnik nowoprzybylego po ameryce, ale wlasnie nie wiem kilku rzecz. Dobra to moze w poniedzialek Cie pomecze, tylko daj mi znac czy ta 21:30 to nie za pozno, bo w dzien to nam moze byc ciezko. Ja spie jak Ty masz teletubies time :-), potem u Ciebie spacer u mnie teletubies, u Ciebie nap u mnie spacer, u mnie nap u Ciebie spacer :-) i tak zleci. A wieczorem, jak juz wiemy wiekszosc matek jest uziemiona wiec moze wtedy :-) Koza ja pralam normalnie, Korina tez wszystko pchala do buzi, zreszta do dzis wiele rzeczy wpycha. Ale nie miala krostek, no nie wiem. Ale to tak samo jak kocyk, tez go pcha do buzi. Tylko tak jak Dunia napisala, jak nie uzywasz suszarki to wypierz w sloneczny dzien, zeby szybko wyslchly bo inaczej stechnac moga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola - google maps pokazuja 2 godz i 3 min bez korkow. I kieruja przez I-5, I-605 i dopiero na I-210. Zapytaj R czy to jest ta krotsza droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragonka_____ z reguly nie sypiam jeszcze o tej porze, wiec smialo dzwon z lista watpliwosci. Za to teraz juz chyba sie zwine i jeszcze sobie troche poczytam. Do juterka a jak nie, to milego weekendu, bo to jak zwykle w sobote roznie byc moze z czasem na kompa i siedzenie w sieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno na mile zakonczenie piatkowego wieczoru i rozpoczecie weekendu... Do kiedy tutaj sie sklada zeznania podatkowe??!! :-) Magda, help ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragonka, to co pokazuje Mapquest jest identyczne z tym co powiedzial mi R. To chyba najkrotsza droga :D Ja juz po kapieli, ale czekam jeszcze na suszarke zeby ciuchy poskladac. Tak podatki chyba do 19-tego. Nam zabieraja z Konta w Poniedzialek :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w IL chyba do 17 kwietnia mozna skladac. Ostatnio bylam tak zajeta chicagowskim topikiem, ze nawet do was nie zagladalam. Ale dzisiaj sobie obiecalam, ze w ramach odreagowania i osiagniecia spokoju ducha bede was czytac i z wami pisac. Teraz musze calkiem sporo narobic i obiecuje jutro cos wiecej wam napisac. A z tego co pamietam to: filipka - trojaczki sa PRZECUDNE. takie kruszynki do przytulania. Niesamowite, ze byly w jednym brzuszku. Jestem pelna podziwu dla bratowej. Annik - ja chce zdjecia LENKI!!! no! :P koza - ta lapke to musisz wpisac [ czesc ] bez spacji A do reszty napisze jutro. Dunia, Reign, Victoria, karola, juchcia, Dragonka, Koza, bous, evica spokojnej nocki 🖐️ 🌻 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam nowa osobe na anszym forum..i pewnie juz jestes po porodzie;)Milo nam goscic jeszcze jednego maluszka:) Ja tak szybciutko..pisze od koelzanki z kompoutera..nie moglam wejsc na ansza kefeterie:( Silowalam sie ponad 20 minut, azeby tu wejsc..dlatego sie streszczam.. Victoria- moja znajoma ma dwoch chrzestnych dla dziecka..w dodatku jeden i drugi to ksiadz:classic_cool:..ale ponoc tam mozna;) Galactica- ja znow porposze o Twoj mail...bo cholerka znow go nie zdazylam zapisac..wybacz🌻 Reign- Victoria- Wasze koty sa super! Patrza na ptaki przez szybe..ja jak mialam kota, to czasem mu sie zdazylo uderzyc glowa w szybe..hihihi...a potem tak smiesznie trzepal uszami..(pewnie go to bolalo;)) Dziewczynki..zycze Wam udanego weekendu.I napisze do Was po niedzieli..Pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Perfumeryjka 🖐️ Doberek, dawno cie nie bylo :-) Kiedy bedziesz miala \"chodzacego\" kompa i intrnet co? Bo brakuje strasznie twoich pobudek codziennych :-) Jak tam \"zartowniki\"? U mnie golabki juz sie pichca, M jeszcze spi, Hanie mi obudzila o siodmej jakas piep**** smieciara pod oknami i teraz dziecko ma forme przetrwalnikowa w postaci bajeczki. Czekam az mi TJMaxxa otworza. Kupilam Malej wczoraj starter set z kolejka elektryczna (taaaa, ostatio wszedzie gdzie pojdziemy to kolejki, samochody :-) ) i co sie okazalo? Ze w pudelku brakuje 2 czesci, w tym lokomotywy, bez ktorej caly interes nie ruszy :-0 Wiec dzis powtorka z rozrywki i zakupy zabawkowe. Za oknem w koncu sloneczko, ale i chlodno. Rano bylo tylko 10C (ostatnie noce to w okolicach 20-22C). Ale juz sie rozkreca, wiec zapowiada sie sliczny weekend :-) evica____ mam nadzieje, ze wszystko poszlo dobrze (ew jeszcze idzie :-) ) Powodzenia 🌼 Milego weekendu kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia - o rany ale mi smaka zrobilas na golabki! Zastanawiam sie o co mame poprosic jak przyjada z tata na Wielkanoc do nas, moze o golabki wlasnie? ;) Zauwazylam ze ile razy jadlam golabki, to kazda osoba inaczej je robi. Moja mama np. robi je z sosem pomidorowym i sa pomaranczowe, a moja tesciowa znowu robi golabki zielone. :) Moja ciocia znowu inaczej sos robila, oddzielnie od golabkow, ale wszystkie wersje zawsze pycha byly! Magda & Annik - coruchny kochane sa! Dzieki za fotki & filmik! :) Dragonka - no tak wyglada ze po parce bedziemy mialy. :) Moj maz mily twierdzi ze on tam nic nie widzial na tym usg (no i o to przeciez chodzilo, co nie?!) i zebym sie nie zdziwila ze bedzie jednak chlopak, tylko ciekawe ze tak nie mowil jak bylam w ciazy z Tomciem, wtedy to byl pewien... No ale to nie on robil ten sonogram, tylko pani z doswiadczeniem i nawet nam napisala \"girl\" na jednym zdjeciu krocza wlasnie, wiec jak sie podpisala dlugopisem to mam nadzieje ze byla pewna! ;) Dzisiaj do mall\'u poszlam z Tomciem, potrzebowal troche wiecej rzeczy na lato, no i przy okazji kupilam przeslodka sukieneczke w Gymboree, z majteczkami. ;) Oraz kapelusik na slonce i spineczki. Tak symbolicznie. Wreszcie moge przebierac po drugiej stronie sklepu, bo jak sie wkrotce zoorientujesz, to ubranka dla chlopcow nie sa takie sliczne i definitywnie nie ma takiego wielkiego wyboru co dla dziewczynek! ;) Musialam tez Tomciowi kupic nowe adidasy, znowu mu noga urosla, tym razem ma 10.5 tylko dlaczego adidasy dla dziecka kosztuja tyle co dla doroslego?? Wyszalal sie w preschool area w mall\'u, dostal happy meal, zaciagnal mnie jeszcze na karuzele (dobrze ze mi sie nudnosci wreszcie skonczyly!) i teraz padl, tatus zreszta tez! A jak tam reunion Korinki z tatusiem sie odbyla? :) Dziewczyny mam pytanie, szczegolnie dla tych mam ktore maja coreczki, czy wasze dziewczynki maja kolczyki? I jak tak to kiedy mialy uszy przekuwane? Na moim sierpniowym forum jest wlasnie o to wielka debata, niektore nawet to do obrzezania porownuja, ze niepotrzebne, ze to bol, ze dziecko powinno samo o tym zadecydowac (jak juz podrosnie) itd. Ja sama o tym nigdy nie myslalam w sumie. Ciekawa jestem tez jak na to w PL sie zapatruje. Tutaj podobno kiedys po 6tyg od urodzenia to robili, teraz lekarza radza po 3miesiacach, po jakies tam szczepionce. Victoria jak tam usg? Mam nadzieje ze wszysko oki! Evica, powodzenia zycze! Ja tez mialam wywolywany porod bo bylam 2 tyg po terminie. Najpierw gin \"stripped my membranes\" co od razu dalo mi skurcze, ale slabe. Nastepnego ranka byly juz silniejsze, wreszcie okolo 14tej pojechalismy do szpitala bo nie moglam bolu wytrzymac. Okazalo sie ze dalej te same 2cm (czyli false labor), ginka wrocila za 3 godz. i stwierdzila 2.5 cm, ale sie zlitowala & broke my bag of waters, zamowila pitocin przez kroplowke i zrobili mi epidural. Sama poszla do domu bo to bylo swieto i myslala ze zobaczy mnie dopiero rano bo i tak sie nic nie dzialo u mnie przeciez, a tu mlody mi sie urodzil 4godz. pozniej. A co do pepowinki to mi od razu kazali przemywac, ale \"wiedzialam\" swoje oczywiscie i go przemywalam alcohol pads bo wydawalo mi sie to mniej nachalne z takim rezultatem ze maly mial 3 tyg i dalej mu nie odpadlo, az wreszcie zaczelam przemywac alcoholem jak mi kazali i mu wreszcie odpadla ta pepowina, tyle ze nie zagoilo sie calkowicie wiec mu czyms tam ta ranke wypalali (silver nitrate chyba) i wreszcie sie zagoilo i wtedy dopiero moglam mu dac porzadne kapiele, a nie to samo przemywanie gabka. No ale widzisz moze to tez od dziecka zalezy bo widze ze Victoria wogole nie przemywala i nie miala problemu. Powodzenia zycze z maluchem! ;) Reign odpialam Ci na emaila. ;) Mala bedzie Karolcia. 😍 Pozdrawiam wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragonka, czy Korinka to tez Rak? Tomcio mial byc Bliznieta, a w koncu Raczek wyszedl. Tutaj jest taka tabelka dla rodzenstwa, w/g znaku zodiaka: http://family.astrology.com/siblingsIndex.html Wyglada na to ze lepiej moje maluchy by na tym wyszly jakby mala byla Panienka, niz Lewkiem. ;) No ale to tylko zabawa i tak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :D Beskia, naparwde bedziesz miala Karolcie :D Super. Dragonka, jak tam Korinka? Pewnie pelnia szczescia :) Dunia, milego rodzinnego weekendu 🌻 Moja Babcia juz w przyszlym tygodniu wychodzi ze Szpitala :) Juz chodzi, wiec wszytko jest ok. Bardzo sie ciesze. Ja dzis rano wstalam i sie zdolowalam. Jestem gruba, mam megoa odrosty, ogolnie ble :O Ale wlasnie wrocilam od Fryzjera :) Oczywiscie tutaj blisko (bo mi sie do tej Polki nie chcialo tluc kawal drogi), wiec bylo ryzyko ze sie nie uda-ale wyszlo bardzo ladnie :) Teraz ide dokonczyc Na Dobre i Na Zle, ktore juz ogladam na raty od Piatku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo ;-) czytalam \"zadyme\" na Chicago. Zwiedle pomarancze sa w modzie bo i na grudniowkach ktos miesza. Dziewczyny przy Chicago wygladamy jak \"kawiarenka starszych pan\" Karola i Annik - prowokatorki z Was. Oj oj - manipulacja to niezdrowe narzedzie ( automatycznie osoby niewtajemniczone znalazly sie w grupie podejrzanych a to niesmaczne jesli technike stosuje sie na zaprzyjaznionych) ale widze ze moderatorka uchylila rabka tajemnicy przy okazji, wiec jest jakis efekt. Udanej niedzieli zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koza fajne te stringi. Mam kilka par w szufladzie ( tak z zasady ) ale nie przepadam. Moj ginekolog z Polski uwaza to za bardzo niechigieniczne ( sznurek w tylku powoduje latwiejszy kontakt bakterii okolicy odbytu z pochwa ) dlatego odradza noszenie tego np w pracy co innego w domu kiedy jest sie ze swoim chlopem. Zas jest zwolennikiem ponczoszek, zadnych rajstop dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipka, dzieki za zdlowanie mnie. Co ma byc to bedzie, najwyzej przstane pisac, nie ja pierwsza i ostatnia. Ide poogladac domy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAa, ja nosze tylko stringi :) Chociaz mam kilka par bialych normalnych pod biale spodnie :P Ostatnio slyszalam ze niezle sie sprawdzaja cieliste, ale ja straszna tradycjonalistka jestem i uznaje tylko biala i czarna bielizne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annik, daj piwka troszke. Ja mam tylko precelki, bo nic innego mi nie wolno :( Jestem gruba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i blogosc zawitala i do San Diego ;-). Na lotnisku bylo tyle pisku ze az sie ludzie ogladali. Ale radosc byl krotka, bo tata przylecial opozniony o 3 godz, wiec wlasciwie zaraz po przyjezdzie do domu bylo miju miju i luli luli. Ale przynajmniej dzis bez placzu. Zobaczymy co bedzie jutro, pewnie powtorka z rozrywki. Bylysmy tez na urodzinach kolezanki z placu zabaw. Konczyla 2 latka. Fajnie sie dziewczyny bawily (bylo ich 7) i fajnie rodzice jubilatki to zaaranzowali, tak ze mimo iz rodzice sie miedzy soba nie znali to nie czuli sie zle. Zreszta towarzystwo bylo miedzynarodowe, bo jubilatka z rodzicami to austriacy, my, meksykanie, japonczycy, holendrzy, kanadyjczycy i amerykanie. Po jednej z kazdej narodowosci. Bardzo sympatyczna impreza. Beksia, tak Korinka jest Rakiem, zreszta tak jak ja. A moj maz jest Lwem tak jak liczy, ze synus bedzie ;-), ale ja Korine tez 2 tyg przenosilam (mimo rozwarcia na 2 palce od 7 miesiaca ;-) ) wiec nie wiem jak teraz bedzie. Annik, a jak postepy w sprzatniu. Dajesz rade czy juz masz po dziurki w nosie remanentow. Karola, ja tez mialam odrosty, ale sobie pofarbowalam i mam rude odrosty - okropne, fuj. Ale telewizja sie do mnie chyba na razie nie wybiera, wiec troche odczekam ;-) Dunia, blagam nie pisz mi o golabkach. No chyba za narobilas ich tyle, ze jestes gotowa wyzywic jeszcze jedna \"ciezarowke\" Wiecie co, troche mi dzis smutno, bo przyznam, ze tez czekalam na powrot M juz, a ona sie wysciskal z corcia, polozyl ja spac i padl na kanapie i adios pomidory. Zaraz chyba sie ubiore i sobie pojde na spacer. Tak mi sie przynajmniej ten wieczor bedzie roznil od tych samotnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma jeszcze 7 rano, a ja juz nie moge spac, Tomcio tez nie bo spal cale popoludnie i pol wieczoru wczoraj i takie sa efekty, wiec ja na kompie, a on cartoonsy oglada poranne. Karola, myslimy ze bedzie Karolina Izabella (na metryce bedzie po angielsku, bo inaczej to bedzie wygladalo jakbysmy sobie wymyslili taki spelling, jak to nazywaja \"kr8tive spelling\" ;), ale dla wszystkich bedzie i tak Karolcia. B. mi sie podobalo Julianna tez ale ktos uzyl podobnego imienia w rodzinie, wiec juz za duzo tego by bylo. Mialo tez byc Annika, ale jak zaszlam w ciaze to jakos nam sie Karolcia spodobala. ;) I nie mow nic o odrostach, cale szczescie ze zaraz przed ciaza fryzjerka mi dodala troche ciemniejszych pasemek na zime, wiec jakos to tam jeszcze wyglada, ale jak Dragonka napisala, jakos to przeczekam. ;) Koza, fajna stronka. Ja stringi nosze jak musze (pod obcisle spodnie np.), ale wole zwykle bikini. ;) Teraz to nosze ciazowe pantalony, mozna sie w nich zgubic!! Za to te jajka wielkanocne sa cuda! ;) Annik, domyslam sie ze pewnie wiecej nas ludzi czyta niz tu pisze, no ale coz takie sie uroki publicznego forum. Dlatego tez nie pisze duzo rzeczy ktore bym chciala, ale nie moge ze wzgledu na format tego forum. Mam nadzieje ze nie odejdziesz jednak i bedziesz nam o corci pisala chociaz! :( Dragonka, no ciekawe jak to bedzie z ta ciaza, jak obie przechodzilismy ostatnia! Wcale bym sie nie zdziwila jakbym we wrzesniu rodzila, np. w Labor Day tym razem, skoro juz jedno Holiday Baby mam. ;) No ale tak po cichu mam nadzieje ze mala sie urodzi w polowie sierpnia, czytalam w ktoryms Pregnancy magazynie ze wiekszosc mam rodzi drugie dziecko przed terminem. Nie wiem jak tam sierpien w SD, ale tutaj jest potwornie wilgotno i goraco, jak na FL... Lipiec i sierpien to dwa najgorsze miesiace tutaj, nikt z domu nie wychodzi jak nie musi, chyba ze na plaze czy basen, albo wieczorem. No i oczywiscie jedno dziecko rodzilam w lipcu, a teraz drugie na sierpien sobie zamowilam. ;) Hej, dzisiaj juz kwiecien, o jeden miesiac blizej! Napisz koniecznie jak tam tatus i Korinka dzisiaj. I mam nadzieje ze tatus o mamusi tez troche pomyslal wczoraj. ;) Filipka 🖐️ Narazie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×