Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Gość PYTAM GDZIE MÓJ RYM
cO ZA CHAMSTWO MNIE WYCIELO? jA TUM KIEDYŚ RYMOWALA! A SIE POEZYJA NIE OSTALA! KTO MI POWIE GDZIE ME WIERSZE! GDZIE ME SLODKIE SLOWA PIERWSZE? NIE PAMIETAM SWEGO NICKA BO NIE-CZARNY BYL KOSMITA:( TERAZ ZA TE WSZYSTKIE PODSZYWY BEDE CZLOWIEK NIESZCZESLIWY :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTAM GDZIE MÓJ RYM
ja juz nie wiem co mam robic - siedze ciagle w tym ekranie, ledwie zdazylam zjesc sniadanie! magisterke jeszcze pisze i wciaz glosy od was slysze chce pierdzielnac net w cholerę lecz nie moge ja pierdzielę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 kotlety racje mają pomarańczowi często stąd znikają trzeba się zalogować na czarno pokolorować a potem pisać, rymować i czasami poszpanować wypić pare kielonów potem grzecznie iść do domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę helgobombiontka bawić do pionu je postawić bo są za bardzo wybuchowe do harców wiecznie gotowe chyba w babcie się wrodziły dom mi cały rozgromiły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak tu przyjdzie Brudzia Priekrasna to da helgobombiontkom kawałek ciasta :P Może się chłopaki troche wyciszą i do snu się same ukołyszą :) A my w tym czasie winka łykniemy i na balety sobie pójdziemy :) Bombe i resztę pod pachy chwycimy i na facetów polecimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Bombo, nie wiem, czy chcialas, Ale tesciowa Helgi zostalas :D Tesciowa - to nie brzmi dumnie Ani seksownie, ani tez szumnie. Zrodlo to zwykle wszystkiego zlego I symbol babsztyla latajacego Na miotle na Lysa Gore Czy to przezyjesz, Bombo, w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki piekny Emwrytka piekna je jest pitka ja żem pyszny, napalony jakby chciała i gotowy ale na malowanie obrazu żeby nie było tak odrazu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kuźni to bede miał ze starą co emerytka sie mierzy miara wezme ja od tylca aby byc hepy bo stara lepiej ru-cha-c jak slepy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, emerytka... sie starzejesz Do ruchów moich nie dojrzejesz Wypnij sie na mnie, a opowiem jak wejśc w ciebie , gdy sie dowiem i nie marudź, i nie parskaj tylki właz na mnie i trzaskaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtykę to chyba Ty masz I wetknij ją szybko do prądu To może zatrząśnie Tobą tak Jakbyś ode mnie dostał w twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emerytka nie szlej, nie jadłaś ale powiem, ze rymem tym skapym, naprawde przygasłaś w twarz mnie, niemadra niewiasta.... tyś chyba ze wsi, bo na pewno nie z miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygnębienie moje wzrasta gdy to czytam brak wskaówek kto ze wsi, kto z miasta ? :D 🖐️ Szkoda, że tak ordynarne rymy bo chętnie coś bym dopisała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy może rymować Czy miastowy, czy wsiowy Wszyscy są jednacy A ja sobie piszę bo już nie chodzę do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię poezję, a poezja mnie Swoje wiersze spisuję w zeszycie na dnie A jak jakaś sąsiadka chce nowości posłuchać To chętnie jej czytam bo mam gdzie tego szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu sie dzieje? Sodoma i Gomora! zaraz skrócę każdemu ogona! skończą się harce dzikie orgie zostaną cnotą zakryte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomba, chyba żartujesz cały czas z nami flirtujesz a teraz cieszysz się z tego że wycieli kolego z kolego ale spoko, jak nie chcesz ..żartować, moderka wycina twe logo wiem, tego nie znieiesz, już lepsi są Ci kolesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzę, wierzę, nie Tobie karę zamierzę ale wiem , Twoje rymy górnolotne są poprostu czasami nie słodkie jeśli mamy się bawić w te rymy będę ja sprawiedliwy, bądż miły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest topik rymowania a nie sporów załatwiania burger, bomba super rymuje ona nasz topik przy życiu utrzymuje jest w tym wprost bombowa i do zabawy zawsze gotowa wiec tu sobie nic nie dopowiadaj tylko rymy nam układaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×