Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

joannaz, wica zaraz wam wpiore!!!! na bank za kilka dni jak nie dzis czy jutro bede zdychac przez@ a wy mi tu wkrecacie i zaraz mi sie schiza wlaczy...duzo mi nie potrzeba...to jest nie mozliwe...poza tym ja pilam alko w tym miesiacu bez ograniczen..tzn troche winka na wieczor a raz sie prawie spilam zubrowka:( wiec balabym sie czy wszystko ok.. nie, nie to nie mozliwe..:) gluptasy, wy bedziecie pierwsze a ja moze kiedys sie doczekam:) Praga-wica jak czadowo napisz cos wiecej jak bylo?, ja tez chce urlop a on zamiast coraz blizej jest coraz to dalej:( moze nawet nie zdarzymy pojechac do pl we wrzesniu..a dop w pazdzierniku...nieeeeeee:( no wlasnie joannaz pisz jak tam z ta przeprowadzka..dokad to?? dorotka tobie to tez dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica: a bez sensu sa te moje durne przeprowadzki, az nerw mam :[ Dom mamy wielki (750 kwadr) 50 km dalej, a wynajmujemy mieszkanie 2 pokojowe w bloku- w miejscu w ktorym pracujemy, oplaca sie nam to bardziej niz codzien dojezdzac 100 km!!!! Poza tym ja koncze prace czesto o 12, moj facet o 16:30 i nie mialabym co ze soba zrobic, wrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaania
Wica! na pewno sa węższe, bo widziałam takie, jestem teraz również na etapie kupowania pralki, tyle, że ja szukam 40cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania serio widzialas weższe niz 40 cm, ja przeszukalam caly internet/ tak mi sie przynajmniej wydaje/ i nie znalazlam, moze przypomniesz sobie marke. Justynka na co tu pisac, bylo super, piekna pogoda, piekne kamienice, praski hrad, nie no rewelacja. Joannaz, a co sie dzieje z domem, wynajmujecie?? Niezły kawał chalupy macie. No nic, ja sie dusze w bloku, ale mam nadzieje, ze bede miala domek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca, ale czy pralka, którą masz jest węższa niz 40 cm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wica--->nie jestem pewna, ale chyba INDESIT, Amica maja takie wąskei praleczki... lub tak jak pisze oczekująca1 takie ze wsadem od góry...ale wąskie są na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaania
kurcze, marki na pewno sobie nie przypomne, ale była na 100% węższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka, skup mysli i przypomnij sobie, ozłoce cie. /Sorki, ze trozke zboczylam z tematu/. Generalnie chodzi o to, ze mam super slupek do lazienki i jak nie znajde takiej praleczki to mi sie nie zmiesci i bede go musiala zwrócic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, dzieki za pomoc i jeszcze raz przepraszam za skręcenie z tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica: tescie tam siedza, bo tesciowa ma swoja prywatna szkole jezykowa a my kuswa tu musimy kase tracic i jakies gowno wynajmowac w bloku, buuuuuu co do pralki: mam super whirlpoola, bajka nie pralka, wkladana od gory, mala i zgrabna 30 cm, miodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia27
No Kobietki toście się rozpisały :) :) :) czytania miałam co niemiara ;) Super z Was babki i jeśli mogę to z chęcią przyłączyłabym się na stałe (a nie tak zza winkla :P :P ). Z tego co udało mi się wyłapać, to młode laseczki jesteście ;) my z mężem już po 30 (tym bardziej zestresowana się robię). Może dodam tak dwa słowa celem zapoznania: po ślubie jesteśmy już 2 lata (ale już wcześniej zdaliśmy się na wolę niebios w sprawie bobasa), ja przynajmniej wstępnie przebadana (niby OK), mąż - słabe żołnierzyki - fasolki ku mojej ogólnej rozpaczy ciągle BRAK :( :( :( Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joannaz podaj mi proszę dokladny model tej praleczki. Niunia pewnie wpadaj, im nas wiecej tym lepiej :) Kochana a twoj maz lyka jakies witaminki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia27
Łyka, łyka :) :) już ja o to dbam żeby łykał ;) Początkowo zapodawałam mu kwas foliowy, bo dobrze żeby obydwoje rodzice uzupełniali jego niedobory (ponoć powinno się zacząć nawet na 3 miesiące przed podjęciem starań), potem włączyłam mulitwitaminkę (Feminatal), bo sama zaczęłam łykać. Teram po zdjagnozowaniu problemów z żołnierzykami łyka Androvit i Proviron-25 (się dopiero doczytałam, bo wcześniej lansowałam inną nazwę tego drugiego specyfiku :P :P ) Efekty będziemy mogli potwierdzić za ok. 2-mce (bo ok. 3-mcy trwa produkcja nowej partii plemniczków). Ogólnie to problem jest w tym, że leniwe są DZIADY :P (jak sam właściciel :P ). Co do sprzętów AGD to też jestem akurat na etapie remontowania mieszkanka (większego, bo póki co żyjemy w kawalerce), tak, że z chęcią posłucham o dokonywanych wyborach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie stara sie odezwala..kilka lat w te czy w te..nie przesadzaj niunia bo tobie tez wpiore! a mam taki dzis dzien, wica i joannaz prawie oberwaly..a bardziej to mnie rozbawily i lania nie bylo! no takze uwazaj! a na sto procentow to zarobi moj maz jak sie nie zabierze do roboty do konca tego roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica___________> Whirlpool AWE 6515/P Chłopa zagonilam zeby mi znalazl bo ja nie widzialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wam dobrze ze jestescie w domciu...mmmm ja tez chce..a tu jeszcze godzina w robocie.. pozniej ok godzina w metro smiedzacym..czyli tak dokladniej w sardynskim expresie! ja tak najlepiej wrocilabym do pl ale z drugiej str.. I❤️PL.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz dziekuje kochana, podziekuj tez mezowi, ale ta pralka ma chyba jednak 40 cm szerokosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JustynaM: Ty chyba nie widzisz sama tego co piszesz:P Do czego bys tu wrocila, to tej biedy, nedzy i wyzysku w pracy za grosze? Chociaz normalnie zarabiasz pewnie, bo tu wiadomo jak jest:P Gdybym ja tylko jezyk znala- juz dawno by mnie tu nie bylo... A tak musze siedziec i panszczyzne odpekac codzien ... Zamienilabym sie z Toba chetnie, bo dla mnie najgorsza kara to jak w domu siedze, na szczescie za 2 tyg szkola sie zaczyna:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica_____________> no sama mierzylam :x:x:x:x ide jeszcze raz:D:D:D:D:D:D:D:D Badz co badz ja mam malo miejsca i wlazla zaraz wracam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica____________> masz racje, upssssssssssssss:D:D:D:D Ma 40 cm, zle spojrzalam na miarke jak mierzylam:D:D:D:D W dekiel mi juz bije z tych nudow w chalupie jak Boga kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam juz bo kasik pytala..ok jeszcze raz.. aktulanie sprzedaje armature lazienkowa-wszysciutko do lazienki, kible(dobrze ze nowe), wanny, brodziki, jakies tam hydrauliczne gadzety i takie tam...nudy okropne..choc praca najlzejsza jak do tej pory..zaczynalam od kuchni..na cholere mi ten pier...inz??? nie wiem no ale...maz-wyklada..(plytki oczywiscie, choc tez pan inz-i co z tego!) no, to tyle..a wy co dokladnie robicie? joannaz czego uczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JustynaM: wszystkiego:P pracuje w Szkole Życia: jestem n-l-terapeuta-rehabilitant, zajmuje sie dziecmi uposledzonymi umyslowo i inne niepelnosprawnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno babole!!!! mam od czasu do czasu male pobolewania w podbrzusiu...........zbliza sie.........@...........wielkimi krokami jak narazie! ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JustynaM: :P:P:P:P:P:P:P:P:P:PP:P:P:P:P:P We wczesniej ciazy brzuch boli identycznie jak na @@@:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×