Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Jestem kobietki jestem. Czasem Was podczytuje. Narazie staraczką się nie nazwę bo biorę tabletki antykoncepcyjne :( Drugi miesiąc już biorę bo hormony mi źle wyszły i muszę wyciszyć jajniki.Ale w następnym tygodniu już drugie opakowanie mi się kończy i zaczynam kurację hormonalną pobudzającą która ma wywołać u mnie owulacje i do roboty !! :) Kochane zwielkim wzruszeniem oglądam zdjęcia Waszych małych skarbów. Gratuluję Wam takich ślicznych maluszków i pozdrawiam Was serdecznie. Dużo zdrówka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLI80__________wiec trzymam kcuki za kuracje,jajniory i potem II krechy❤️ Pytalam na innym forum od kiedy dziewczny zaczely podawac po kropelkach soczek z marchwii i jablka:po 8 tygodniu.... Mama moja potwierdzila,dalam dzis malemu 2 krople soczku marchwi(przez gaze przecisniete)..Smakowal jak stary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Listka------> słusznie piszesz w imieniu wszystkich (czekamy na zdjęcia Adrianka i Justynki) 🌻 doth_s---->i baw się dobrze...a my czekamy na relację (wścibkie kobietki) :P :P :P Wsystko się ułoży ❤️ Maruska---->Uda się, spokojnie, bez nerwów... może któregoś dnia owulacja sama się dostosuje do was ;) ;) ;) Oli--->🌻 \"wyreguluj się\" i do dzieła!!! Kasik, Wica, aniaania, magda r.---> no kobiety co jest???? 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow pusto.... Justynko super synek...śliczniutki no i duuuży Możesz być dumna... My jesteśmy i z ciebie (że sama urodziłaś i z Adrianka) Dla Was 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam dzisiaj dzień. Ugotowalam obiad i czekałam na męża a on mi dzwoni,ze miał stłuczkę.I to drugą w tym miesiącu tylko z tą rożnicą,ze teraz dostał w przód.A sprawca uciekł z miejsca wyadku. Ja oczywiście pierwsze co zrobilam to się poryczałam i czekałam ale nie mogłam wytrzymać i pojechałam do niego. Okazało się,ze złapali tego człowieka miał około 3 promile we krwi.Jutro go będą sądzić w trybie 24-godzinnym.Samochód się nie nadaje do jazdy, zabrali dowód ale najważniejsze,że mojemu skarbowi nic nie jest. I jak tu się nie stresować jak w koło same kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko --- GRATULUJę ANIOłKA o tak wielkiej wadze :)) ❤️🌻Przegonił moją Julcię :)) zdjęcia śliczniutkie a Ty mamuśka z wielką klasą aż miło popatrzeć :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa__________nic sie nie martw,sprawca zlapany, z OC wuto zrobia, M nic nie jest, to najwazniejsze:):):) Justyna___❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joannaz dzieki za wsparcie, wiem że bedzie dobrze. M nie spał całą noc i gdzieś rano już pojechał chyba na tą sprawę.A córeczka wszystko czuje że cos sie dzieje bo kopie cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa__no nie spal,bo nerwy i emocje,to samo coreczka... ja 3/4 ciazy mialm takie stresy ze glowa mala.... Synek zdrowy jak rydz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry,ale puchy,ale...nic nowego:classic_cool: Dzis w koncu M wraca:) A w nocy byl mroz bo rano...trawa biala,szok... Trzeba opony zmieniac na zimowe,bo szkoda letnich aby sie zdzieraly jak juz tak zimno i przymrozki sie pojawily... Za tydzien zjezdzamy do siebie,jak sobie pomysle to..az mdlosci mam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
Dzień dobry, Robaczki. Pozdrawiam na sam początek i całuje Was wszystkie. Spotkałam siez nim i spędziliśmy połtora dnia na spacerach i rozmowach. Wreszcie szczerze. Poczułam sie kobietą, kimś, za kim można tęsknić. Mówił, że żałuje, że był głupi, że słuchał koleżanek itp. Ale coś mnie zdziwiło: był moją najwiekszą miłoscią - tak mi sie przynajmniej wydawało. Ale teraz, po 8 latach, nic we mnie nie drgnęło. Byl dla mnie zupełnie obcy. I chyba narobił sobie niepotrzebnie nadziei. Cóż... Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dot_h________fajnie ze milo spedziliscie czas:) A ze nic nie drgnelo: coz,minelo 8 lat, kazdy swoim zyciem poszedl.... Spotkacie sie jeszcze? Buziak❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
Witaj Joasiu. Mamy sie spotkać za dwa tygodnie, bo ja jadę tam na groby moich dziadków. Zaprosił mnie również na pierwsze urodziny córeczki swojej siostry. Raczej nie pójdę. To nie ja tam powinnam być z nim. Ale usmiałam sie serdecznie jak opowiadał mi jak go cała rodzina przesłuchiwała jak to u mnie było, czy spalismy ze sobą (!)... Wszyscy mnie tam jakos lubili, trzymają kciuki, pytają czy będziemy razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dot_h_____to super,ciesze sie bardzo:) fajnie ze jego rodzinka tak Cie lubi,to mile:) O tym lozku....to ja tez pomyslalam;) Tak jakos naturalnie;) Coz: zycze Ci powodzenia,sama bedziesz wiedziala co zrobic a ja Ci zycze jak najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
joasiu, do łózka z nim nie poszłam, nawet o tym nie pomyslałam, szczerze mówiąc. Nie wiem co będzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj! troszkęię działo jak mnie nie było... PaniMisiowa---->trzymaj się...i postaraj się ne denerwować 🌻 doth_s---->super ze spotkanie sie udało 🌻 Joannaz----> no jak pora wracać do domu to trzeba :P :P :P kasik, aniaania, magda, justyna, wica, maruska, listkaaa, lady, oli, 🌻 i duża buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie❤️ WIdze ze watek w agonii;) wczoraj moj Synek caly dzien spal, tak sie balam ze...mam po nocy a On....slicznie spal cala noc do 7 rano ::) Zjadl i teraz znow spi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! No niestety Joasiu masz rację... ale moze odżyje jeszcze ja w to wierzę... brakowałoby mi tych naszych \"rozmów\" porad itp... Buziaczki dla Wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka___ja tam zagladam codzien,ale jak widze ze nikt nie pisze to przeciez nioe bede gadac ze soba;) tak mysle co z ANIA,WICA,KASIK............ wrocilismy z miasta,kupilismy Wojtusiowi cudny kombinezon na zime:blekitny kroliczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOasiu---ja wiem ze zaglądasz... ja zresztą też... i też nie mam ochoty pisać do siebie samej :P :P :P a rzeczywiście wica, kasik, magda, rzadko zaglądają Dziewczyny!! tęsknimy tu za Wami 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! Miałyśmy w poniedziałek iść na szczepienie ale nic z tego, bo nie wiedziałam, że mam zadzwonić wcześniej i tak idziemy w czwartek o 14.30:) Poradzę się co z tym moim karmieniem. W dzień karmię niewiele, potem po kąpieli daję jej najpierw butle, a potem jeszcze z 30 min musi possać cycka (inaczej płacze), potem czasem ok 2 pierś i nad ranem ok 5 już butla. potem ok 7, 8 cycek i w dzień butla.... Jest tego sens??? Nie byłam, bo m. nagrywał wszystkie programy od nowa. U nas OK. Majeczka śpi. Joanna, lady___________macie już @ ? Mnie jednego dnia tak jakby na nią bolało, a potem nic. W niedzielę z 3 godziny mnie mdliło jak na początku ciąży!!!Może za dużo ciasteczek zjadłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale już naprawiony komputer??? :) to super... Mdli Cię...hmm... a może to po nocy poślubnej :P :P :P (żartuję) 🌻 Majeczka super! Strasznie podobają mi sie te zdjęcia \"Karateki\"-niesamowite są... a co do karmienia wg mnie ma sens-nawet w niewielkiej ilości...zawsze to dostaje naturalnych napojów wzmacniających :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa___@@@ dostalam rowno 6 tyg po porodzie,teraz mam srodek cyklu;) Co do karmienia: pownni Ci dprawic radosc a nie meke... ja wiem jedno: 2 dziecko od razu bede karmic butla,jak sobie przypomne jak bylo wtedy a teraz to..niebo a ziemia.... co do mdlosci.............wczoraj i przedwczoraj mnie nawiedzily............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps.mialam na mysli syt jaka mialam: pokarm malowartosciowy, chudy etc...gdzie karmienie wygladalo tak: godz na cycu, 15 min spokoju i...ryk(dzieciak glodny) ,znow cyc etc-tragedia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o a tu znow puchy... bylam w miescie,mam nerw ze szok;/ chcialam kupic pieluchy Wojtusiowi,te co zwykle, Huggies Newborn 2 ale nie bylo...no Ok,wzielam 3 ale nie newborn tylko classic....ze za duze to ok,do przezycia ale....tak samo gowniane jak 2 pampersow!!!twarde,szorstkie, wykonczenie fatalne...Szlag by to trafil,mam nadzieje ze.... 3 newborn tez jest produkowana,bo zapewne nigdy tych juz wiecej nie kupie.Zaraz auto biore i jade 2 szukac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps.juz wiem ze sa SUPER FLEX 3,sa tak super jak 2 i takie nalezy wziac, szkoda ze..wczesniej nie wiedzialam, taki bubel kupilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×