Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

eweliza kaszel bez zmian :( :( kupilam wczoraj nowy syrop a do lekarza sie nie wybieram - mam ich dosyc !!! moze samo przejdzie :) mama dala mi jakols miksture wczoraj i kazala pic hehe mam nadziej ze pomoze :) co do zwierzaczkow to powiem Ci ze gizmo jest zakochany :) chyba masz FB to zajrzyj do mnie mam pare fotek :) i ze slubu tez :) madzia nie wiem od czego :( ale strasznie mnie to meczy juz :/ glowa boli od kaszlania zreszta pluca tez :/ kaszlam i dalej chce mi sie kaszlac :/ mam nadziej ze juz niedlugo bedzie lepiej :) co do temperetuty to mam AC w oknie i w domku jest chlodno - nie wiem czy i Ciebie takie urzodzonkno jest ? to taki cos co wklada sie do okna i chlodzi caly domek :) a na dwor to nie wychodze - teraz mam wolne :) kwiatek :) powiem Ci ze tez uzaleznilam sie od tego forum i chyba bym dnia nie przezyla jakbym tu nie zajrzala :) pozatym przy mojej nudnej pracu zagladam tu BARDZO czesto :) oby obiecalas ze napiszesz dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:-) jak to miło że pamiętacie! tak jak czułam ....póki co czekam na wizytę w Gliwicach. Zobaczymy co dalej. A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem teraz na takim etapie ze nie chce mi sie w to wierzyc, ale przyzwyczaje sie na pewno powoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby nie wierzę w to co czytam!!!!!!!!! czy to rak ?????????????????????? jesli nawet tak, to spokojnie, napewno wszystko bedzie dobrze - jestem tego pewna. Oby nie wiem co napisać, wiem co czujesz i myslisz bo sama to przerabiałam, ale mogę Cię zapewić że za kilka dni będziesz na to wszystko inaczej patrzyła. napisz coś więcej o wyniku biopsjii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza juz dzisiaj inaczej patrze niz wczoraj, wczoraj caly dzien ryczalam... a dzisiaj juz tylko troche. Napisze wyniki ale nie disiaj, przeprawszam. Nie mam poki co sily na to:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby kochana wszystko bedzie dobrze !!! pamietaj ja juz nie raz slyszalam ze na tego raka sie nie umiera !!! aj wiec co teraz czujesz i co przechodzic :( ja tyle czasu nie moglam dojsc do siebie :( ale teraz wiem ze ten rak jest inny od reszty i jak to moja lekarz mowi po takim raku dorzywa sie starosci :) trzymaj sie kochana - i pamietaj glowa do gory bedzie dobrze !! :) teraz to jest dla Ciebie szok ale z czasem wszystko wroci do normy :) napisz jakiego masz raka ? trzymaj sie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dzisja przeczytalam ze umarla Magda Prokopowicz isie calkie mrozkleilam:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie chorowalam na tarczyce , co prawda raki u mnie w rodzinie byly, ale inne calkiem. Zdrowo sie odzywiam ,nie pije i nie pale i w ogole to chcialam zawsze tylko spokojnie zyc, nic wiecej, a tu takie cos:-( Chyba potrzebuje psychologa dobrego. Pomozecie?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danan
Hej Oby to w koncu napisz jaki masz wynik z biopsji, bo takie zachowanie jak do tej pory to chyba masz wybujala wyobraznie ,przepraszam ze moze sie myle ,moze faktycznie potrzebny Ci psycholog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby my chcemy Ci pomóc,bo pamiętamy jak same przez to przechodziłyśmy. Pytaj o co chcesz a postaramy odpowiedzieć na twoje pytania i wątpliwości. Kurde napewno nie jest potrzebny ci psycholog!!!!!! teraz tam mysisz. Pamiętam jak sama myslałam że nie dam rady, że wszystko mi sie zawaliło i zastanawiałam się ile mi zostało czasu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale to wszystko bzdura. Rak tarczycy nie jest taki jak inne, łatwo sie leczy :-) dobrze rokuje :-) Sama piszesz że już dzisiaj jest lepiej, jutro będzie jeszcze lepiej!!!!! z każdym dniem będziesz silniejsza i będziesz miałą wiecej woli do walki :-) trzymam za ciebie kciuki :-) nie czytaj o śmierci inych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ty jeszcze długo pożyjesz - wiem jak takie informacje ścinają z nóg, więc nie czytaj !!!!!!!!!!!!! napisz jaki to rak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby to smutne ze umarla :( ale pamietaj to byl inny rodzaj raka i na niego wiecej ludzi umiera :( ja tez nie pale nie pije jestem dosyc atletyczna - i nie moglam uwierzyc ze dopadl mnie rak !!! ale mozemy podziekowac kochanemu czarnobylowi :( tak moja lekarz powiedziala - rak tarczycy powstaje od duzego napromieniowania - druga sprawa to genetyka ale lekarz powiedziala mi ze brodawkowaty tak i pecherzykowaty nie jest genetyczny wiec to odpada a pozatym u mnie nikt nigdy nie mial tego raka ! kochana wiem ze jestes teraz zalamana ale musisz zrozumiec trafil sie nam najbardziej uleczalny i nieszkodliwy rak :) wszystko bedzie dobrze to nie Twoja wina ze go masz bo Ty sie do niego nie przyczynilas :/ leczenie tego raka jest krotkie i bardzooooo skuteczne :) naprawde uwierz mi wszystko bedzie dobrze :) pozatym pojdziesz do lekarza i on Ci sam to powie :) ja nie spotkalam sie jeszcze z lekarzem ktory powiedzial cos zlego na temat tego raka- duzo razy spotkalam sie z taka sytuacja gdzie sami lekarze mowili mi ze jakby mieli wybrac sobie raka to wybrali by tarczycy :) ja mam w rodzinie dwie kobitki po tym raku ale nie od strony genetycznej (to rodzina wojka ktory wszedl do naszej rodziny) i powiem Ci ze jedna z nich jest juz po nim bardzooooooooooooooooooooo dlugo a pozatym niedawno napisalam tez o Rod Stewart ktory mial raka tarczycy w 99 roku i jest zdrowy i co najwazniejsze nie mial ani razu nawrotu choroby :) bedzie dobrze naprawde jestem tego pewna na 100% i pamietaj nie czytaj nic na internecie bo kazda z nas popelnila ten blad i potem bardzooooo zalowalysny - bo tam sa same glupoty ktore moga naprawde zdolowac ! DASZ RADE !!! jestem tego pewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak jak pisze eweliza z dnia na dzien bedzie coraz lepiej :) trzymaj sie kochana mysl ze ten rak jest inny od wszystkich ze na niego sie nie umiera :) leczenie tez jest inne wogole spotkalam sie tez z osobami ktore mowily ze ten rak nie powinien wogole sie nazywac rakiem !!!! bo on nie jest taki jak inne rodzaje raka :) na niego sie nie umiera !! nawet jeden lekarz powiedzial ze on nie powinien wogole znajdowac sie z kategorki rakowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Oby Dziewczyny maja racje , ja niewiele moge na ten temat Ci napisać ale myślę że zamiast płakać i sie załamywac czytaj na okrągło to co piszą Sylwia i Eweliza . One wiedza na ten temat najwięcej i to z własnego doswiadczenia a nie z " trzeciej ręki". Pozdrawiam gorąco Napisz konkretnie jak wygląda wynik biopsji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej Oby Bardzo mi przykro:(:(:( Pamietaj mimo wszystko,ze to nie jest zaden wyrok w przypadku raka tarczycy,wszystko bedzie w porzadku.Trzymaj sie dzielnie,wiem jak jest Ci teraz ciezko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akinommia
witam. może mi ktoś powiedziec, czy wynik tsh 3.8 jest dobrym wynikiem? norma jest do 4, ale poczytałam trochę w necie i było sporo opinii, że 3,8 w wieku 25 lat to i tak już zdecydowanie za dużo, a Wy co o tym sądzicie? mam nadzieję,że coś mi pomożecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akinommia hm....... jak sama zauważyłas twój wynik mówi o tym, że jest w normie. Samo tsh nie wystarczy by stwierdzić czy z twoja tarczycą się coś dzieje. Powinnaś zrobić dodatkowo ft3 i ft4 i dopiero będzie wiadomo czy wszystko jest dobrze. Twoje tsh jest teraz w górnej granicy normy ale proponuję byś jeszcze raz powtórzyła tsh i dodatkowo zrobilła ft3 i ft4 i mając takie wyniki będziesz dopiero miała obraz pracy tarczycy. Idąc nawet do endokrynologa to będziesz mieć komplet badań :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akinommia
to 3,8 to jest sprzed dwóch lat, pół roku miałam 4.1 a w tamtym tygodniu powtórzyłam badania, bo na 4.1 brałam euthyrox, ale nie byłam u endokrynologa,tylko lekarz rodzinny mi przepisał, brąłam 3 miesiace i musialam przerwać, bo byłam uziemiona w domu po wypadku samochodowym i nie byłam w stanie dalej sie tym zajac odstawiłam też tabletki antykoncepcyjne( nakaz od lekarza z powodu unieruchomionej nogi) i w ciągu 3 miesięcy 7 kg na plusie... i w ubiegłym tygodniu zrobilam badania tsh, t3 i t4, znaczy chyba to z f na przodzie i czekam na wyniki, ale mi chodziło o to, czy 3.8 jest dobre, bo słyszałam już, że taki wynik jest zdecydowanie za duzy i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danan
Akinomia no nie jest to powalajacy wynik,bo norma w wiekszosci jest do 4.0 ja taki mialam ostatnio i dr zwiekszyla mi dawke eutyroxu,jestes osoba mloda i jezeli masz zamiar starac sie o dziecko to TSH powinno byc nizsze,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danan
Akinomia powinnas rowniez rozszerzyc badania w kierunku Hasimoto,jezeli TSH utrzymuje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akinommia
a jakie badania w tym kierunku się wykonuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane nie straszcie akinommia :) to ze jest w normie to znaczy ze jest w normie :) moj brat tez czesto tak ma i lekarz mowi ze nie ma czym sie martwic ze czasami mozna trafic na taki dzien ze wynik jest troszeczke podwyzszony lub zaniski ale jesli jest w normie to ok :) lekarz powiedziala ze za pare dni moze byc juz normalny :) napewno zalicila by zrobienie tych badan jeszcze raz i zobaczyc czy bedzie takie samo ale nie ma co panikowac :) zrob sobie poprostu te badania tsh, t3 i t4 a jak beda zle to napewno lekarz powie Ci co moze byc nie tak i zaleci inne :) danan czemu piszesz o Hasimoto ? ja bez konsultacji z lekarzem nie zrobilabym tego badania :) przeciez wszystko jest w granicach normy :) ja najpierw zrobilabym podstawowe badania i potem jakby cos bylo nie tak zrobilabym inne :) ale to moje zdanie :) danan mam pytanko :) :) czasami piszesz na forum :) z czego sie bardzo ciesze :) moze napisz co tam u Ciebie ? :) czemu tak zadko zagladasz :) doradzasz tutaj pomagasz ale nigdy nie napiszesz jak tam u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Co tu tak cicho? Oby ,Sylwia, Eweliza,Madzia halo halo ........ Z kim tu pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) tylko ze u mnie jest inna strefa czasowa :) po tylu dniach upalu (40s) dzisiaj jest burza !!!! mam nadzieje ze bedzie troche chlodniej po niej :) a co tam u Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
U nas ochłodzenie ( którego jak pisałam nie lubię) wole się pocić niż marznąć Martwi mnie to milczenie Oby Pozdrowinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek mysle ze Oby musi sie oswoic z ta wiadomoscia ktora niedawno dostala - temu sie nie odzywa Oby odezwij sie jak tam u Ciebie jak samopoczucie ? pamietaj wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja też jestem :-). Kwiatek ja nienawidzę się pocić, wolę marznąć hehe. Uwielbiam taką pogodę jak dzisiaj około 20 stopni i fajny wiaterek.. Dzisiaj miałam powera i na podwórku popracowałam i byłam zła bowpadli znajomi i musiałam przerwać robotę :-) Sylwia po burzy jest świetne powietrze, takie rześkie, lekkie i wilgotne:-) Uwielbbiam jak popada deszcz po upałach. Ty też pewnie zadowolona jesteś ze zmiany temperatury :D wczoraj oglądałam zdjęcia i są super :D a kociaki boskie :-) wiesz co zastanawiałam się czy w znajomych nie masz wiśnimamy???? madzica ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? czy mam wszystkich wymieniać co się nie odzywają ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? gdzie się podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza tu niestety czy po deszczu czy nie to dalej duszno :/ (wszystko zalezy od % dusznosci tutaj mierza dusznosc w procentach hehe) co do ''wisnimamy'' mam caly czas z nia kontakt :) pisze do mnie dosyc czesto ale na forum nie chce chyba juz zagladac :/ u niej wszystko ok niedlugo wybiera sie na kontrole (do polski) :) tylko chyba hormonki ma zle dobrane bo mowi ze ciagle ma zmiane nastrojow :/ to placze - to sie kluci ciagle z kims :/ mowi tez ze przez to zaniedbala troche dzieci no ale nie jest tak dlugo po operacji wiec mysle ze wszystko jej wyrownaja :) Co do FB to wstaw jakies fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej:) Melduje sie:) Czytam Was codziennie,ale czasem jestem juz padnieta i nawet jak chcialabym cos napisac to po prostu nie wiem jak sie mam do tego zabrac;) U mnie wszystko ok.Dzis maly byl godzinke w przedszkolu,oczywiscie razem z nami.To takie zapoznanie.Bylo ciezko na poczatku bo siedzial na ziemi i kurczowo trzymal sie nog taty,nie chcial w ogole wstac.Potem za jakas chwile jezdzil juz na rowerze i scigal sie z chlopcem.Godzinka minela i nie chcial isc do domu bo inne zabawki,itd. 2 sierpnia ide tez na godzinke,potem na 2 a pozniej to juz pewnie bede znikala kazdy dzien,wiem,ze bedzie placz,ale co zrobic?Najgorsze jest to,ze chyba sama sie porycze:( Co do upalow,tez tak jak Eweliza wole marznac niz sie pocic:) Pozdrawiam Was,buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim ja dzisiaj mam lipny dzien, pogoda do du.., pada a mi głowa dzisiaj nie pracuję. Jakoś mi sie nic nie chce :-( a co u was???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×