Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

CZesc dzieczyny!!! Marito gratulacje 🌼🌼🌼 to nasi synowie beda obchodzic w tym samym dniu urodzinki, z tym ze moj troszke starszy bo z 10.47;-) Wszyscy w szpitalu podziwiali jego gabaryty;-) zostal okrzykniety jednoglosnie big boy:-) tak po za tym jest bardzo grzeczny, tylko cycusiem mamy gardzi, wiec toczymy mala bitwe-ciekawe kto zwyciezy???;-) Bardzo chetnie pochwalilabym sie naszym skarbem, ale nie wiem jak mam to wkleic na stopke:-( moze pomozecie?? Teraz to juz chwilka i wszystkie bedziemy opowiadac o swoich pociechach;D Siwek to juz chyba tez ma Natalie przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA MAMUSIE I JESZCZE TE W PACZUSZKACH!!!!!!!!!!!!!!!!! bylismy dzisiaj w szpitalu na ktg u mojej poloznej bo jak pisalam wczesniej moj gin sie wczasuje 2 tyg, i wyszly ladne regularne skurczyki, tyle to ja tez czuje ale czy regularne to takiego czegus to juz nie umiem sobie wymierzyc, ale sa pierwsza jaskolka wiosny nie czyni, na nastepna kontrole mam przyjechac w weekend tak powiedziala pani dr po obejrzeniu ktg i moich bogatych papiurkow, no chyba zeby mnie przycisnelo wczesniej,jak powiedziala polozna napewno nie przegapie tej akcji bede czuc regularnosc, ale watpie czuje malego strasznie nisko jakbybyl juz na zakrecie ale ten maly lobuz chyba sie lokciami zaparl i nie!!!!! wkoncu babcia ma dzisiaj urodziny wiec chyba nie chce powielac dat, wkoncu na jednego dziadka ani drugiego ani taty ani wujka nie chcial wyskoczyc, ale ma jeszcze walentynki po drodze i urodzinki mamusi (u nas same wodniki z wyjaktkiem drugiego mojego brata ) a moze ten maly babel chce sie wylamac i byc zodiakalna rybka, a mamusie to juz nogi bola od dzwigania tych slodkich ciezarow, tak cieplo u nas a ten tam w zaparte, juz teraz pokazuje kto rzadzi no no no!!!!! kobitki kurujcie sie, wygrzewajcie i zbierajcie sily!!!!! wszyskto bedzie oki!!!!! pozdrowionka dla wszystkich buziale dla oseskow tych co juz sa i beda narka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJOJOJOJOJOJ nie rodzę a tak bym już chciala. moja szyjka bez zmian od ostatniego badania. mam przyjsc w poniedziałek gdyby nadal nic i wtedy już zostane na przedporodowym. ale ja miałam w planach urodzic w dzień zakochanych ;) po badaniu mam dość obfite palamienie i twardnieje brzuch, ale ja nie odczuwam żadnych skurczy, cholara! Skowronku, na stronie www.bobasy.pl możeż zamieścić dużo zdjęć big boya :) i skopiować adres stronki a potem na kafeterii wejsc w preferencje , wpisać hasło i w pole sopka wkleić ten skopiowany adresik :) Kirsten---widzę, że przechodzisz to samo co ja :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już! Idę o 11.oo do szpitala... Szyt - ja w odróżnieniu od Ciebie nie mam plamień, nawet pobadaniu, czy \"przytulankach\"... Szyjka niby miękka, ale ja tam zwątpiłam... :) Tak, czy psiak - jutro Wielki Dzień ;) Trzymajcie się! Odezwę się po powrocie!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko, ale Ci zazdroszcze!!!!!!!!!!!!!!!! ja mam miękką, krótka szyjkę i dziecko bardzo nisko, ale co z tego jak rozwarcie na mały palec... Jutro Cię pewnie ciachną, tez bym tak chciała!!! Trzymam za Was kciuki!!! ktoś zawsze na topiku musi przenosic, ale dlaczego to mam być ja? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyt-----jak Ty to Dziewczyno zrobilaś?? ...też pomyślałam dzisiaj o Tobie,żeby zajrzeć do Was,zobaczyć co z Tobą i mnie wyprzedziłaś:D Podczytuję Was trochę...a jakże.. Mi jeszcze calutki m-c został. ...a Ty już praktycznie na wylocie..najgorsze chyba jest to czekanie w ostatnich dniach. Życzę,żeby szybko,łatwo i w miarę bezboleśnie Wasze maleństwa pojawiły się na świecie!!! Szyt---🌼 Pozdrawiam z marcowego🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marito, WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!! Fajnie, że wszystko odbyło się bez komplikacji i poród odbył się w domu, pozdrowienia dla całej rodzinki:) Szyt, cierpliwości....., ja wiem że łatwo powiedzieć Kirsten, to samo, wytrzymajcie jeszcze trochę:) Jonko, Trzymam kciuki!, obyś jak najmniej cierpiała już po wszystkim A my wczoraj byliśmy na wizycie u pediatry, mała jest zdrowa, przybrała 500g., wciągu dwóch tygodni, cały czas karmię piersią i nie zamierzam rezygnować. Mamy już za sobą pierwszy spacer, Lenka śpi sobie słodko w wózeczku, więc chyba jej się podoba, bo mi bardzo, pierwszy raz byłam na dworze od dwóch tygodni, na dłużej niż 5 minut,rewelacyjne uczucie:). Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA W TEN PIEKNY (DESCZOWY) DZIONEK MILOSCI WAM ZYCZE ACH KOCHAJCIE SIE!!!!!!!!!!!!!! a tak poza to mi w brzusiu maly tancerz rosnie wlasnie slucham sobie vivy a to tam szaleje raczki, nozki jak sie da, nie lubi tylko ostrej muzyki bo jak sluchamy w aucie H-BLOCKS to cisza jak makiem (ale ta matka pogieta) a tak czasem mi sie odwiduje na mocniejsza muze, JONKA przytulanki moj luby juz nie ma gdzie jak wjechac hahahahahahhah!!!!!!!! hyba zeby OLIego po glowie popukac by sie opamietal nie kazal nam czekac do ostatniej chwili rozrabiaka albo leniuszek ze mu sie nic nie chce!!!!! oby nie niedzielny jak mamusia!! SZYTKA ja sie tylko martwie ze jak nas przycinsie to na HUUUURRRA tylko zeby tatus zdazyl dojechac z pracy bo dobre 25 min musi jechac ma 30km, ale znajomi zmobilizowani boz u nas zlikwidowali porodowke i musze jechac 8km do drugiej miejscowosci, MASAKRA!!!!! ZUZANKA a gdzie ty sie podziewasz kobitko!!!!!!! a tak to pojadlam sobie dzisiaj na obiadek jeszcze puki moge fryteczek z ketchuuuuuuupem i kotlecik z trawa(salata) do tego a teraz zalewam to wsio piwem bezalkoholowym, MALZ karmelowy coz jak polskie karmi tylko zee bardziej gazowane no i potem musze sie koperkiem ratowac booooo makabbrrrrrraaaaa!!!!!!!!!@@@@@ CALUSNIAKI DLA MAMUS I DZIECIACZKOW I PRZYSZLYCH !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Przede wszystkim wielkie gratulacje dla Skowronka i Ma - Rity ! 🌼🌼[kwiatek[🌼🌼🌼 Super że możecie już tulic swoje aniołki! Skowronek - nie dawaj za wygrana z cycuchami , moja Haska nieźle musiała sie nameczyc ( pisałam Wam o wklęsłych brodawkach) nadal nie ma najłatwiej, ale dajemy radę. Jest dzielna naprawdę. W szpitalu musiały ja pielegniarki dokarmiac nawet na poczatku, ale juz jest duzo lepiej. Także głowka do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzieki za zyczonka🌼 Amelko- chyba wygralam, od wczoraj mlody delektuje sie cycuchem:Dstal sie cud! Szytko dzieki za podpowiedz:D i wskazowki mam nadzieje ze sie udalo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! dzisiaj bylam u lekarza:):) wszystko OK! az za dobrze hiih:):):) szyjka ma sie ku gorze,wszystko wyzamykane! :) a i mala jest juz glowka do dolu tek ze nie powinna sie juz przekrecic-ale kto to wie hhiih:):):) i jak na razie obliczyl lekarz ze mala bedzie miec ok+ - 10% od 3100gr-3500gr i dluga na ok 52-53cm.:):):) zobaczymy!hiihih nastepny termin mam na 23 lutego:):) i zobaczymy jak dalej sie wszystko potoczy!!!!! ale 20 lutego trzymam nogi! ihhiih tesciu ma urodziny,a to po co dwie osoby z tego samego dnia!!!!:):):):) Skowronek! TWOJ FACET! jest supcio!!!!!! ja i reszta DZIECIACZKOW!!!! pozdrawiam i do nastepnego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skowronku---śliczny maluszek, dorodny bardzo :) czekamy na więcej zdjeć! z ta cierpiwoscią to racja, troche mi jej brakuje, ale wczoraj sie troche opamiętałam i steierdziłam, że skoro nie chce wychodzić to widocznie nie jest gotowa. to plamienie nadal mi sie utrzymuje. szczególnie jak troche pochodzę. nie jest to jednak żywa krew, tylko taka brunatna (laseczki, czy też u Was wystąpiło takie plamienie przed porodem?) i czy skurcze to sie czuje tylko takie okresowe, czy inne tez. bo mnie np. wczoraj w sklepie poraziło w pachwinach jakby prądem, ale to tak, że aż krzyknełam. trwało to sekunde. wiecie czego Wam najbardziej zazdroszcze? że możecie napisac, że macie zdrowiutkie dzieciaczki...to jest moje największe marzenie, bo schizy mam niezłe na tym punkcie :o Amelko, właśnie, jak Twoje brodawki? czy popękały Wam? czy karmienie boli? (mam znajomą co syczy z bólu przy każdym przystwieniu)... a poza tym u mnie cisza i spokój :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gatha---to jest telepatia ;) To fakt, że ostatnie dni sie najbardziej dłuża, tym bardziej, że dwie dziewczyny z takim terminem jak ja już rodzą, alo urodziły, a ja co? Jakie imie wybrałaś dla córci? w którym szpitalu rodzisz? odpisuję Ci na naszm topiku bo u was łatwo zostać niezauważonym ;) tyle sie tam dzieje :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Szyt! widze ze chyba my pozostalysmy ihihhi:):):) z tymi uplawami bym sie zglosila do lekarza albo przedzwonila na porodowke i sie zapytala czy tak jest mozliwe. co do tych sutek moja polozna radzila mi teraz masowac je delikatnie z kropla olejku by sie \"uelastycznily\" ponoc to duzo daje poznije by sa juz \"zahartowane\".:):):) ihihhiihihih staram sie jej sluchac:) i robic co mowi. z tymi skurczami jest roznie moja znajaoma odwiezli na porodowke ze bedzie rodzic i ma skurcze a ona na nich jak na nienormalnych bo ona do nich jakies skurcze?? ja nic nie czuje?!!! ihihh a ona juz miala rozwarcie na 7 palcow ihihih i skurcz za skurczem:)::):):):):) ja sie tez smieje ze chyba moje skurcze przegapie hiihihhi ihihihih ponoc brzuch ma opasc na ok 2 tyg.przed porodem-ale czy to prawda?? nie wiem?? moj jest i tak i tak miekki przez prawie cala ciaze wiec chyba tego nie da mi sie .zauwazyc:):) ihihihhih ale fakt jest duzo miekkszy. z czego sie pocieszam to ze udalo mi sie przez 2 tyg. przytyc 200gr.! hiihhi co ponoc tez oznacza ze rozwiazanie juz blisko-bo ponoc kobietki nie przybieraja na wadze tyle przy koncu chyba ze wody sie zbieraja. i lacznie do dzis mam +11 kg.! ja sie strasznie ciesze ,bo ja i +20 kg.to mialabym ciezko to zgubic no i moja tarczyca do tego! to katastrofa!!!!!ale jest wszystko w najlepszym stanie!! i moja tarczyca nie byla tak nisko z wynikiem jak teraz -to dobry znak!! moze uda mi sie ja wyeliminowac??? ale kto to wie??.....zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka!!! trzymam kciuki!!! bo to chyba dzisiaj maja cie dzielic:):):) i juz nie bedziesz 2 w 1 !!!!! fajnie !!!!!!! czekam na wiadomosci!!!!! a Szyt!1 nie martw sie kazdy dziec naszych malych kobietek to lepiej dla nich! pare deko wiecej!:):):):) a z tego co uslyszalam od lekarza to sie zasmial i powiedzial ze kobiety lubia jak sie na nie czeka!!!!...hiihhihiihihihih i zawsze sie gdzies spozniaja! hiihihih ja jak zobaczylam od szwagierki synka -ma 3680 gr i 52 cm dlugi to sie zdziwilam jaki on maly ihihhi:):):) taka kruszynka z pergaminowa skorka!!! SLODKI!!! a jak sobie pomysle ze moja moze miec mniej na wadze ihihihihhih to juz sie zaczynam bac...hihhiihihhihihi :):):):) chociaz nasza Olivia miala 3740 gr+53cm to tez nie az taki olbrzym ale jak ja wybieralismy do domu z kliniki to miala juz ok 2 tyg.i to dzieciaczek juz taki zaokraglony jest hiihhi a tego czasu z kliniki nie chcielismy jakos bardzo w szczegolach zapamietywac to nie umiem sobie przypomniec ze ona tez taka delikatna byla ihihihihihihhi ... a teraz! pannica!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyt-----fakt,że u Was łatwiej się odnaleźć!Pierwsze co zrobiłam,to zajrzałam właśnie tu,żeby Cię sprawdzić:) ...marcówki gonią jak szalone z tym pisaniem,już mam pewnie kilka stron zaległości mimo tego,że czytałam w nocy;) Ja jeszcze czuję się normalnie,chociaż mam okropne drętwienie dłoni,wściekły ból potrafi mnie wyrwać ze snu...ale co tam:) Z imion ostatnio zaczęła mi się podobać Wiktoria,mężu upiera się przy Oliwii..tych Oliwek teraz wszędzie pełno,musimy pójsć na kompromis!Z usg 2razy wyszła córcia..więc może coś w tym jest? Bożeee,żeby zdrowe..wszystko jedno kto się urodzi!! Chyba wyląduję na Lubartowskiej,a Ty gdzie będziesz...bo zapomniało mi się? ...jak chcesz ,to pisz na maila;) Też już się nie mogę doczekać dzidzi! Dziewczyny,co tak naprawdę-z tych niezbędników-przydało Wam się w szpitalu...i jakie ilości?? Pozdrawiam🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam dal Was wieśći od Kamilli:-) 14 lutego 2007 o godzinie 2:35 przyszedł na świat ich największy skarb Mateusz Dominik.waży 3130kg i ma 55cm.u nich wszystko OK, mały jest super i niezły z niego ssak!ciagle ssie mleczko i nieżle mu to wychodzi:-)pozdrawia Was wszystkie:-)szczęśliwa mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAMILLA jak pieknie w walentynki !!!!!!!!!!! I SKOWRONEK WIELKIE GRATULACJE OBY BYLO JAK NAJEPIEJ BUZIALE!!!!!!!!!!! A U NAS dzisiaj przepiekna pogoda bylismy na prawie 3 godz spacerku troszke sie zdeptalam ale czeggoz sie nie robi dla skarba dostal pozadna dawke tlenu wiec mysle ze dzis bede spac mocno a nie jak do tej pory (mezu ma nocki i sie mecze),dzisiaj rano gdy wstalam do wc o 5 taka zakrecona a zarzucalo mna i pomyslalam sobie ze gdyby ten szkrab zechcial teraz wyskoczyc to makabrra ja totalnie nietomna nie wyspana (odsypiam z lubym od 7 do 12) i ten musialby zaraz po nocce jechac autem strach, wyslalabym go do domu na drzemke, ale niezbadane sa >>>>>>, SZYTKA ja moje skurcze czuje tak na zoladku teraz jakbym sie czyms sciagnela, albo po zrobieniu 100 brzuszkow wyczajam kiedy sa przerwy bo maly sie wtedy wierci bo z tego co wiem podczas skurczow dziecko sie nie rusza?!? wiec dalej sie szwendam polozna powiedzlala ze jak beda bolesne to mam jechac ale na razie nie boli tylko straszny dyskomfort czuje, tylko po tak dlugim deptaniu boli mnie blizna (kiedys mialam op) ciagnie do ziemi ze przez nia tylko chodze jak pokraka bo tak to jest oki, ja na twoim miejscu skonsultowalabym te plamienia moze to sie juz zaczyna u ciebie takie rozwieranie czy czus???????????? bo u mnie to susza!!!!!! ZUZIA ja swoj brzusio juz dawno na kolanach mam i co??????? a ztym zamyknieciem to wszystko moze sie jescze w ostatniej chwili przewrocic ze nie wiesz kiedy ja np juz od dwuch tyg mam krotka szyjke i gin mowil ze hohohohhoo!!!!!!! on widzi ze wsio gotowe do startu tylko taki jeden maly koles tam sie pietami zaparl, mooooze cus po tym dzisiejszym spacerku????????????? czuje ze mocniej twardnieje brzusio ide sie zaraz polozyc i pokimac by zebrac sily bo padam powiem ze znajoma z krotka szyjka tak ruszylo a ja jakas inna jestem Chyba ALIEN!!!!!!! polozna mowila tez ze dobrze zjesc cos lekko pzreczyszczajacego to nasila skurczyki na weekend sprubuje zobaczymy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. KASIA C >HONOROWA PIERWSZA MAMA KUBUSIA - 05.01-- 2. PATTI- 31.01 dziewczynka Lena 3.AMELKA- 6 .02 dziewczynka Hania 4. SKOWRONEK - 08.02. chlopczyk Mateuszek 5. MA-RITA - 08.02 chlopczyk Ian Jonathan. 6. CHCACA -09.02? dziewczynka Malgosia 7. KAMILLA- 14.02 chlopczyk Mateusz-Dominik 8. JONKA- 15 .02 ??? chlopczyk 9. SIWEK= 19 II dziewczynka Natalka 10. SZYT- 1 8-20 II dziewczynka Nina 11. KIRSTEN2- 21 II chlopczyk Oliver 12. ZUZIA- 24 II dziewczynka Lea Pozdrowienia i G*R*A*T*U*L*A*C*J*E* dla Kamilli!!! i Maluszka!!! Jeszcze tylko 4 !!!!! --2w1 pozostaly:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia, Kirsten i ja, bo Jonka chlaśnięta i już ma, a Siwka nie ma już od dawna wiec tez pewnie ma :) wszystko zgodnie z planem wiec teraz JA! wczoraj chyba odszedł mi czop! tak sie ucieszyłam że szok, a tu znowu nic. ile tego czopa tam jest? bo mi odeszło coś wielkości małego orzecha laskowego. to plamienie pojawiło mi sie po badaniu i ginka uprzedzała, że tak może być, wiec sie nie stresuje, ale chciałam wiedzić, czy dziewczyny też tak miały przed porodem.. brzuch mi coraz częściej twardnieje ale ja jego nie czuje, tzn. tylko jak dotykam to czuje, że jak skała jest. jejku kiedy to sie stanie?! Kamilla---ukradłaś mi planowaną datę porodu :D ja też chciałam w walentynki (sama jestem z dnia dziecka :) ) A teraz GRATULACJE!!!!!!! i 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 dla WAS! a my co dziewczyny, czekamy dalej! Gatha---ja rodzę na Kasnickich, lezałam tam 4 razy na patologii i jest w miare ok. a poza tym mam tam ginke. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam juz swoja natalke :) własnie wrócilismy ze szpitala. pozniej napisze wiecej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj Dla Kamilki ❤️❤️🌼🌼🌼❤️❤️GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szyciu - z moimi brodawkami była w szpitalu tragedia na poczatku jest mało pokarmu a tu w dodatku Niunia nie miala za co złapac przez kapturek nie chciała - mój mąż próbował przez nie ciągnąc i nie mógł a co dopiero taki muluski ssaczek!!!!!!!!!Nawet byłam juz nastawiona na sztuczne karmienie, serio, na szczęście wspaniałe pielęgniarki od noworodków bardzo mi pomagały(wyciągały , masowały brodawki) i mysle że to dzieki nim moge teraz karmić - i to jest cudowne jak Hania łypie na mnie do gory tym małym oczkiem i ciągnie... W goóle juz sie usmiecha tzn. może to taki grymas ale naprawdę!!!Aha w szpitalu miałam taki nawał pokarmu z kolei 4 dnia że o mało co nie doszło do zapalenia, uważajcie na to!!!!!! dciągałam szptalnym elektrycznym laktatorem, wlasnego nie posiadam, ale chyba nie jest mi juz potrzebny. Aha pytałaś kiedys o kilogramy ja w ciagu 10 dni straciłam ok 12!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!na razie mnie to cieszy bo przytyłam 23. Wczoraj przezylismy straszne chwile - otóż Niunia ma tzw. sapke wg polożnej tzn. cięzko oddycha przez nos,kicha. lekarka powiedziała mi ze to wina zbyt suchego powietrza , było w domu 23 stopnie teraz 21 i nawilżamy tzn. psikamy woda i na koloryferach są pieluchy mokre. Hania dalej posapuje no ale powiedziano nam że to nic poważnego , niestety wczoraj zwymiotowała dwa razy wieczorem, wyobrażacie sobie te panikę!!!!!!!!!!!!!! o 24 jechalismy do lekarza, akurat w przychodni miał duyżur pediatra. Zbadał ja i nic nie wykrył na szcześcia, kazał obserwować. Przybrała ładnie waży juz 3540. Mam nadzieje że wszystko bedzie ok.... Serce peka gdy cos dolega takiemu maleństwu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Także uważajcie na to suche powietrze w domkach. Mnie dalej dreczy to jej sapanie, no ale co na to poradzę... Mam nadzieje ze minie. Psikamy jej do noska wodą morską . No i jeszcze raz , lekarka powiedziała że moze cos zjadłam znowu , chyba to wina parówki wczorajszej a dodatkowo jeszcze miałam ochote na paczka! dobrze że sie nie skusiłam! Czekam na wieści o nastepnych dzieciaczkach , paaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Gratulacje dla Siwka i Natalki!!!!!!! juz coraz mniej nas ihhiih 2 w 1 !!! i dobrze!!!!!! ja tez chce!!!! ihihhi ale juz niedlugo,juz niedlugo!!!!!! Amelka moja mala miala podobnie ,i wiesz co mi taki lekarz powiedziial...taki starszy ale co wiedzial to powiedzial i madrze...... to sapanie moze byc spowodowane przez mleko mamy ,bo dzieciaczki czasami lapczywie chca pic i mleko poznije przez nos\"wychodzi\" :9 i wyglada to jako jakis katarek....a to mleko i to tez powoduje ze maluchy sapia.......bylam zdziwiona ale jak sie przygladnelam to zauwazylam ze to prawda....ale rozumiem cie w zupelnosci bo ja tez jak jakis katarek lub cos to od razu LEKARZ!!!! i nawet o 3 rano jechalismy raz z nasza Olivia!:):) a jeszcze co mi tamten lekarz powiedzial......!JEST LEPIEJ JEDEN RAZ ZA DUZO PRZYJECHAC I SPRAWDZIC OBJAWY JAK JEDEN RAZ ZA MALO!!!!!!!!!!!!! SWIETA RACJA!!!!!!! i niepowinno sie -wg.naszych lekarzy-czesto uzywac kropli do noska bo podraznic moga sluzowke(jakos chyba tak to sie nazywa)...ja osobiscie polecilabym krople \"otriven \" dla noworodkow....to zawsze przy Olivi skutkowalo....... powodzenia!!!!! i pozdrowienia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok mam hwilke to napisze jeszcze że nasze cudo urodziło się 12 lutego o godz 14.05, po 16 godzinnym porodzie zakończonym cesarką :O :O:O jej waga to 3240, 54cm długa,dostała dziesiec punktów i juz mi prawie sutki zjadła mała zołza :P jest prześliczna i ma czarne włoski a spodziewłam się blondyny, ma dołeczek jak sie uśmiecha-po tatusiu :) tatuś był cały czas przy mnie przy porodzie i jest dumny jak paw! :) właśnie wyprobowałam nakładki silikonowe bo mam całe sutki popekane i udało się-mała ssie i moze się prędzej wygoją... pozniej napisze więcej pozdrawiam! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mamusie i pozostale kulki!!!!!!!!!! SIWEK NAJSRDECZNIEJSZE GRATKI I WSIEGO NAJ NAJ NA NOWEJ DRODZE JAKO MAMUSIA!!!!!!!!!!!!!! AMELKA to mnie ruszylas bo ja juz teraz czuje ze mamy suche powietrze od kaloryferow w domu bo pije w nocy wode jak szalona i wiecznie mi sucho az czasem mam taki kaszel jakbym sie kurzu nalykala (tylko nie myslcie ze mam taki bajzel) i chyba popedze do sklepu po nawilzacze powietrza bo teraz nikiedy susze mokre reczniki, i przeszlas tyle z tymi piersiami jak dobrze ze trafilas na dobre i kompetentne osoby, ktore ci pomogly oby tak dalej!!! ja tam jescze bez zadnej akcji chyba predzej zadepcze sie jak kaczka w filmie \"wyjscie awaryjne\" i nic i nic!!!!!!@@@@!!!!! a nie mam juz sily czuje jak mi kondycha siada Amelka pocieszylas mnie troszke z tymi kg bo mam ich z pare wiecej na plusie i mecza ach mecza narazie spadaM wrazie W klikne jesli zdoze PASIACZKI I BUZIALE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilkę aby się przekonać czy jest jakaś nowa mamusia... No i jest Siwek - [kwiatek🌼🌼🌼🌼 dla Ciebie i Maleństwa Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja tez spodziewałam sie blondyny a Niunia ma ciemne włoski, w ogóle uwazam ze jest przepiekna ma sliczne usteczka i oczka!!!! Reszta brzuchatek kibicuje Wam w dalszym ciagu i czekam na wieści. Dziewczyny czemu nie opisujecie swoich porodów?Może nie macie na razie czasu ale mnie to wszystko interesuje!Kazdy poród jest inny wiec na pewno nikt sie nie przestraszy a zreszta to trwa tylko parę godzin a DZieiaczki mamy potem na całe życie! Kirsten - koniecznie zrób cos z tym powietrzem na pewno nie bedzie zbyt dobre dla Maluszka skoro nawet Tobie dokucza. Zuziu - a czy używałas takiej masci pod nosek ? Wyczytalam gdzies ze maśc majerankowa jest dobra ale na opakowaniu napisanę że dla dzieci powyżej roku ... Na razie jeszcze nie stosuję.a co do łakomstwa o właśnie cała Hania - łasuch i łakomczuch straszny. Cieżko jej tez łapać te nieszcęsne brodawy dlatego tak sie przysysa... Poza tym mam schizy na punkcie odbijania sie Niuni... czasem tego nie słychac wcale - kłade ją na boczku do spania najwyżej wyleci bokiem, tak sie zdarza . w ogole jak pije to potrafi się zachłysnąc tym pokarmem i kaszle biedna, to dość przerażające, no ale dajemy rade. Myslę że jest i bedzie coraz lepiej. Mamuski macie cos do ddania na temat odbijania, jakieś najlepsze patenty oraz porady??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Amelka....co do tych masci to nie stosowalam zadnych ,bo moze dziecko sobie porozcierac masc po calej buzi,..i po co ma sobie oczka zatrzec:) a ten katarek to prawdopodobnie ma od mleka:):) tak jak moja miala ihihihih i nie przejmuj sie tym bardzo,bo jak dzieciak lapczywie pije to moze noskiem mu wyjsc i to jest duzo lepsze-mleko mamy- od jakich kolwiek kropel do nosa,jesli miala by miec katar ,katarem:):) wiec mozesz byc spokojna :):):):) z tym ulewaniem to mialam chyba szczescie ze moja olivia nie ulewala mi ,raczej bardzo zadko:):) a i specjalnie to tez z nia nie chodzilam dlugo by sie jej odbilo,jakos delikatnie sie jej odbijalo zaraz po skonczeniu picia:) ale jak tak lapczywie pila to nic dziwnego ze nalykaja sie maluchy powietrza :):):):) i jakos musi ono pozniej wyjsc hiihihihhi:):):) pozdrawiam!!!!!!! no ciekawe ktora bedzie nastepna ihihhi:):):):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×